Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

+23
Thorar
mafe
mike2
metztli
Zdenda S.
tx
Borboletka
kezir
mirliflore
NoMouse
MartyCZ
janice
minnie
bodomkes
Kolikokoli
Pinny
Ďasík
KRtek™
divenka
joemax
R&omize
Sup_
Admin
27 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 08 May 2011, 16:37

Jej, to je příspěvků.
Vidíte, Bang jsem dlouho nehrál, určitě vemte.
Jo, Zoo Tycoon, RollerCoaster Tycoon, to byly hry. Ale nejlepší je stejně Transport Tycoon (to víte, já jsem na tu dopravu) Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Sun 08 May 2011, 18:02

Tak Transport Tycoon jsem taky měl dost rád. Jenom, neodbočuje se už od tématu? :-D Ještě byla skvělá desková hra Thromulus, kterou častu hraju přes emulátor Amigy. Ale přímo stolní verzi jsem ještě neviděl. Hrála by se asi hůř, ale hrál jsem ji ve škole na tabuli a šlo to. Jako Sheldon šachy, sám se sebou, protože to nikdo neuměl.
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 08 May 2011, 21:56

Kyong napsal:Tak Transport Tycoon jsem taky měl dost rád. Jenom, neodbočuje se už od tématu? :-D Ještě byla skvělá desková hra Thromulus, kterou častu hraju přes emulátor Amigy. Ale přímo stolní verzi jsem ještě neviděl. Hrála by se asi hůř, ale hrál jsem ji ve škole na tabuli a šlo to. Jako Sheldon šachy, sám se sebou, protože to nikdo neuměl.
Neodbocuje, spoustecem byly sachy pro tri Very Happy
Jinak za me
- Bang je dobry, ale z karetnich je nakonec stejne nejlepsi marias Very Happy
- Z deskovych mam rad Osadniky, Vysoke napeti a Imperial

edit: ale jak jsem ted koukal, tak v Pokecu je vlakno hry v TBBT, tak si myslim, ze to tam Dasik nakonec presune Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 08 May 2011, 22:12

Vysoké napětí mě vůbec nebavilo, je to moc složitá hra Very Happy. Já mám nejraději ten Bang!, ten je takový akční. Ale jen když se hraje s High moon. Nejradši jsem odpadlík, protože to mi je jedno, kdo je kdo a můžu střílet po kom chci Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 08 May 2011, 22:18

Koli, právě naopak! Jako odpadlík musíš pořád měnit strategii, pořád všechno bedlivě sledovat, vypočítávat a vyhodnocovat, abys měla oslabeného šerifa, ale ne moc, to samé s bandity Very Happy
Řeknu vám, nechtěla jsem dál přispívat, abych nezlobila Ďasíka, ale když ne já, stejně se někdo najde, očividně Very Happy
A bez High Noon to není ono, když jednou člověk ochutná, jaké to je s vylepšením. Btw hráli jste někdo s dalšími vylepšeními?? Já jo a zajímaly by mě další názory.. Smile
tx: Osadníci jsou moc dobrá hra. Obzvláště mě baví třeba to, že ze zásady nepoužívám rytíře proti nikomu, a přesto mnohdy vyhrávám. To všechny pekelně štve Very Happy Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 08 May 2011, 22:25

No, nevím, jak se dělá to přesouvání příspěvků do dalších témat, ale myslím, že už bude jednoduší, když to tu Ďasík přemístí celé, než kdybychom najednou začali psát jinam (o tom samém) a pak by to musel nějak "vsouvat" mezi ty nové příspěvky. Ale jak říkám - nevím.

A jiné rozšíření jsem nehrála a bez high noon to opravdu není ono. Hlavně když je "všechny karty jsou pikové" a na stole jsou 2 dynamity Very Happy. A nebudu vám představovat svou odpadlickou strategii, snad jen, že žádná není Very Happy. Stejně nikdy nevím, kdo je kdo a i u šerifa mám problém rozeznat, který to je Very Happy Very Happy.

A teď mi bang ještě připomněl podobnou hru (vlastně stejnou), ale ne karetní. Hráli jsme ji všude od nejranějšího mládí až někdy do minulého roku - Městečko Palermo. Znáte někdo? Very Happy


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sun 08 May 2011, 22:27, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Bang!

Příspěvek  R&omize Sun 08 May 2011, 22:26

Hrál jsem myslím jednou krom Noonu i jeden další, ale už vůbec nevím, to jsem ti pomohl, jak mrtvému zimník, ale na Bang! se těším, u nás to zpropagovali dva lidi a super hra... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Ano.

Příspěvek  R&omize Sun 08 May 2011, 22:28

Kolikokoli napsal:- Městečko Palermo. Znáte někdo? Very Happy
Znají všichni... Very Happy

Edit: Jééé, sorry, já jsem nějakej rychlej, to jsem opravdu, ale opravdu nečekal... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty OT: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 08 May 2011, 22:33

Koli, jde vidět, jak jsi všímavá. Razz O městečku Palermo (tehdy konkrétně Osaka) jsem básnila o dvě stránky dřív (cca). Městečko Palermo jsem hrála vůbec v dobrých variantách: Osaka, Prasinky... a zbytek jsem zapomněla Very Happy Jo, taková strategie je nejúspěšnější - člověk neví, co čekat ;D No hlavě je fakt pomocné Pravé poledne, když hra míří zdárně do nekonečna.
R&omize: No, tos mi pomohl. Very Happy Tak já budu propagovat svůj názor. Některé karty jsou fakt zajímavé (jako např. po celé kolo neplatí zelené karty apod), ale některé jsou instant kill - např. něco jako Kolik máte karet, tolik si uberte životů.. Shocked Ale je tam třeba úplné zmrtvýchstání jedné postavy, což je taky zajímavý element. Smile
Ale mám jenom BANG! a High Noon, takže to, co jsem vám tak vábně líčila, nečekejte Razz
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 08 May 2011, 22:37

Super, tak to vem Smile.
A omlouvám se, že jsem to předtím přehlédla, vážně je to tu rychlé, že člověk ani nedopíše jednu odpověď a už mi to oznamuje, kolik nových příspěvků se tu objevilo Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Cože?

Příspěvek  R&omize Sun 08 May 2011, 22:37

bodomkes napsal:... ale některé jsou instant kill - např. něco jako Kolik máte karet, tolik si uberte životů.. Shocked ...
Co to máš za verzi, tohle bych si určitě pamatoval... Shocked
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty BANG! Tajemná verze

Příspěvek  bodomkes Sun 08 May 2011, 22:41

Já už si nemapatuju bohužel, jak se to jmenovalo; dostala jsem se k tomu někdy uprostřed noci na nějakém fantazáckém fesťáku. Very Happy Jenom vím, že to bylo v obalu, co vypadal jako obrovská kulka, a šerif měl skutečný šerifský odznak, co si připnul (bohužel si jasně pamatuju, že jsem ho zapomněla odejmout z trička při odchodu z herny a nemile mě překvapil při lehání do spacáku Very Happy) Jak říkám, mám jen HN a BANG!.
Koli, svatá pravda. Hlavně v tématu o srazu. Tam to lítá úplně šíleně! Vždycky komentář edituju aspoň dvakrát, než ho vypustím do "éteru" XD
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Hmm... :)

Příspěvek  R&omize Sun 08 May 2011, 22:45

bodomkes napsal:Já už si nemapatuju bohužel, jak se to jmenovalo; dostala jsem se k tomu někdy uprostřed noci na nějakém fantazáckém fesťáku. Very Happy Jenom vím, že to bylo v obalu, co vypadal jako obrovská kulka, a šerif měl skutečný šerifský odznak, co si připnul (bohužel si jasně pamatuju, že jsem ho zapomněla odejmout z trička při odchodu z herny a nemile mě překvapil při lehání do spacáku Very Happy) Jak říkám, mám jen HN a BANG!.
Koli, svatá pravda. Hlavně v tématu o srazu. Tam to lítá úplně šíleně! Vždycky komentář edituju aspoň dvakrát, než ho vypustím do "éteru" XD
Pěkně, takovou Deluxe verzi s přibalenými proprietami jsem tedy nehrál ani neviděl... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 08 May 2011, 22:46

bodomkes: to byla "střela". BANG! + HIGH NOON + FISTFUL + DODGE CITY (na to jsem zapomněla Very Happy)

http://karetni-hry.heureka.cz/bang-strela/


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sun 08 May 2011, 22:48, celkově upraveno 2 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 08 May 2011, 22:47

Všecko víš. Very Happy A pak někdo zpochybňuje, že přispíváš fóru. Razz
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  KRtek™ Sun 08 May 2011, 22:55

taky mám kompletní BANG! se všemi rozšířeními, dokonce i s neoficiálními (1 jsem si i vyrobil Cool)..akorát sraz je zrovna, když maturuju, takže nemám čas Sad snad bude i příště v Brně, fakt bych rád přišel.
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 08 May 2011, 22:58

Hele, nekecej. Já mám taky v pátek chemii =P (a nediv se, psala jsem Ti PM Razz) a taky přijdu. Přávě naopak se můžeš zrelaxovat.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 09 May 2011, 10:31

Tak to abych Bang vzal taky, protoze jestli nas tam bude tolik co bude, tak jeden nebude stacit.
BTW vem si tolik zivotu kolik mas karet je v rozsireni ktere se hraje podobne jako prave poledne (high noon). Akorat pri tomhle rozsireni se doporucuje high noon nehrat. Otacis karty kazde kolo a mas nejake specialni vlastnosti.
Bylo to takove minirozsireni asi jen 20-25 novych karet. Ale nektere dost dobre. I nove postavy. Napr. postava Santy (3 zivoty). Kazde kolo lizne o 2 karty vic nez je hracu, 2 si necha, ostatni rozda.

Jo a podelim se s Vami o variantu Bangu pro 8 lidi kterou jsme privedli k dokonalosti.
Je to Bang Dobro vs Zlo. Kdyz Vas zacne Bang nudit, nebo chcete zmenu tak je to takhle.
1 serif, 3x vice, 1 desperat, 3x bandite.
Serif se klasicky odkreje na zacatku. Desperat kdyz prijde na radu tak se odhali a je to "vudce banditu" a prida si +1zivot jako serif.
No a aby serifa nesejmuli driv nez se zacne hrat, tak serif nebo desperat muze umrit az pote co zemre jeden z jeho pohunku.Do te doby zustava na jednom zivote a je imunni.
A za jakejkoliv kill jsou 3 karty.

Edit: Elektrarny jsou super.
Osadniky mam moc rad, rad hraju i mesta a rytire. Nejsou to uz sice "klasicti osadnici",ale je to dobry.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru