Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

+26
metztli
dk3570
Zero
Sheldon 3.0
Starfish
Kal-El
egoistic
NoMouse
ELanius
stevicc
dejf
Raistlin
TwoR
lib
Geser
Kolikokoli
trinx
kilburn
Bagy
ohara
Georgo
Dalish
Ďasík
ogedeikhan
happy.crazy
Admin
30 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 30 Sep 2010, 23:52

Odvysíláno: 1.10.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Fri 01 Oct 2010, 08:59

Tak po trošku rozpačitém začátku sezóny jsem se bála, aby se TBBT nestalo to co např. HIMYM, ale opak je pravdou. Epizoda byla perfektní a měla neuvěřitelný spád. Sice stále existuje riziko, že všechny vracející se vtípky a komické scénky promění seriál v "kýč", ale myslím si, toho se ještě dlouho nedočkáme (jestli vůbec).

BAZINGA!
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Fri 01 Oct 2010, 09:37

shelbot byl dost dobrý Smile howardovsko-rajovská linie je pořád trapnější, než by se mi líbilo (asi jsem za prázdniny změkl), ale oproti S04E01 je to posun k lepšímu bounce
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Oct 2010, 10:28

Tak dneska tu budu za toho negativního já. Smile Ne, že by epizoda byla špatná, ale prostě nic zvláštního, čekal jsem daleko víc. No a prdící situace byly podle mě u Sheldona divné, něco takového bych čekal od Howarda, ke kterému to sedí víc...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Dalish Fri 01 Oct 2010, 11:12

hele nevite nekdo jak se jmenuje ta pisnicka co pousti shelbot v aute, je mi to hodne povedomy...

Dalish

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 01 Oct 2010, 11:44

Som z toho trochu v rozpakoch. Ako celok epizóda nebola zlá, dokonca aj vtipy celkom fajn (i keď som sa trochu desil opakovania témy z 2x14), ale prišlo mi to celé nedotiahnuté. U TBBT sa nejako často stáva, že nápad s obrovským potenciálom vyznie tak trochu naprázdno. Navyše kým robotická ruka mi pripadala ešte v hraniciach reality (alebo teda "reality"), tak Shelbot už bol trochu mimo. Oproti 4x01 teda subjektívne zhoršenie, ale našťastie nie príliš výrazné.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  ohara Fri 01 Oct 2010, 13:20

Me to prislo naopak vyborny, konecne dil, kde se neresi vztahy. Sheldonova hypochondrie je vdecny tema Smile

ohara

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Bagy Fri 01 Oct 2010, 13:35

díl celkem v pohodě...když jsem viděl a poznal Wozniaka tak jsem chvíli zíral Very Happy "I'm goin over your head ... manager !" bylo dokonalý Very Happy

Bagy

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  kilburn Fri 01 Oct 2010, 14:08

Dalish napsal:hele nevite nekdo jak se jmenuje ta pisnicka co pousti shelbot v aute, je mi to hodne povedomy...

Nevim, jak se jmenuje v originalu, ale u nas to nekdo prezpival jako "Pulnoc nadherna, spi i lucerna", i kdyz to asi nebude presny nazev :-)

kilburn

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 01 Oct 2010, 14:11

ta pisnicka se jmenuje "green sleeves", je to anglicka lidovka. ta ceska verze (neskutecne zmrvena mimochodem...) se jmenuje "dobrodruzstvi s bohem panem".

Btw. tahle epizoda byla hooodne dobra.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 01 Oct 2010, 16:52

Tak jsem nevydržela a pustila si to jen s eng. titulky a byla jsem vcelku překvapená, že i rozumím Very Happy Very Happy Very Happy. Jinak díl byl podle mě skvělý, i když pár věcí bych možná vynechala (např. prdící Sheldon).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Fri 01 Oct 2010, 17:37

Dobré to bylo. Ale prdy byly celkem wtf (ikdyž ten první tam imho i seděl), a Raj s Wolowitzem jsou čím dál pokleslejší.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  lib Fri 01 Oct 2010, 17:47

Zatím mám ze 4. série trochu rozporuplný pocity. Některý vtipy jsou pořád výborný, ale zdá se mi, že celková atmosféra seriálu se trochu změnila, připadá mi to takový jednodušší, předvídatelný, mainstreamový. Počet trapných scén v posledním díle je snad větší než za celé předchozí 3 série dohromady (prdění, pády ze schodů, jogging).

PS Vůbec nemám problém s epizodami, kde se řeší vztahy (díly s Bernadette a Stephaniií mi přišly skvělý), interakce nerdů s "normálními" lidmi je přece neskutečně zábavná

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  TwoR Fri 01 Oct 2010, 21:31

Jednoznacne nejlepsi bazinga EVAH
TwoR
TwoR

Počet příspěvků : 5
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Fri 01 Oct 2010, 22:24

Oproti minule konečně posun k tomu lepšímu standardu, stejně jako docela věrně sheldonovský námět. Jen škoda, že pak některé scény ztrácejí vtip svojí recyklací (Rajeshovy šeptané narážky na Pennyinu večeři zadarmo, Soft Kitty...) či nedotažeností. Plus k tomu ještě puberťácký druhý pšouk - takový "humor" imho nemá TBBT zapotřebí. Nicméně tentokrát nakonec celkem slušná epizoda: 6/10.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  dejf Fri 01 Oct 2010, 22:52

Nahodou skvela epizoda. Me nejvic rozsekalo od Howarda tim hlasem "I know!" Very Happy

dejf

Počet příspěvků : 30
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  stevicc Fri 01 Oct 2010, 22:55

pri tom "bazinga" v aute som sa skoro posral Mad

stevicc

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty epizoda

Příspěvek  ELanius Sat 02 Oct 2010, 02:22

Za sebe muzu rict, ze u E01 jsem se nekolikrat nahlas smal a obecne jsem se opravdu bavil (predevsim u linie s Howardem, ale ani Amy nebyla misty marna).

Ted u E02 jsem se tak nejak konstantne usmival ... ale ze bych se u neceho opravdu dobre zasmal? To bohuzel ne. Vetsina vtipu byla reinkarnace nekolikrat pouzitych (Howard a Raj si delaji u jidla srandu z Penny, Penny trapi Sheldona v Cheescake factory). V tomhle dile totiz byla pouze jedna dejova linie (obvykle byvaji dve, napr Sheldon+Amy a Howard+robo ruka minulou epizodu) a ta v sobe mela vtipu tak max na pul epizody, rozmelneno do cele doby epizody z toho byl pouze ten konstantni usmev ktery sem uz zminil.

Secteno a podrtzeno, za tuhle epizodu 5/10 ...

Mimochodem je pravda ze v TBBT ma brat Hercules? A to Sheldonova bratra? Doufam ze nejsem sam komu tohle nahani husi kuzi ...

ELanius

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 02 Oct 2010, 10:48

Když si Sheldon podruhé prdnul, tak jsem si říkál, bóže, co to zas bude za epizodu, ale jakmile se objevil Shelbot, tak to získalo zcela nový rozměr a bavil jsem se až do konce. Very Happy Škoda jenom opakování těch vtipů, ať už v rámci epizody nebo vtipů ze starších dílů.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Kevin Sorbo

Příspěvek  egoistic Sat 02 Oct 2010, 12:01

to o Kevinu Sorbovi jako sheldonovo bratrovi sem taky někde čet, ale myslim, že Ausiello na svym webu psal, že to není pravda, takže doufejme, že se neobjeví.

egoistic

Znamení : Štír Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Sat 02 Oct 2010, 13:11

Tak oproti 1.ep to bylo polepšení o 50% .. Sheldon se mě líbil.. a Howard také.. Smile

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Super

Příspěvek  Starfish Sat 02 Oct 2010, 21:05

Až na Sheldonovo prdění a pády to byl super díl. Určitě nejlepší díl 4. série Very Happy , i když to zatím vzhledem k tomu, že je teprve druhý není nic moc. Shelbot a jeho doplňující obrázky Rules! Laughing PS. Na co dalšího asi Sheldon umí hrát? Zatím to máme piáno, flétna a především nervy.

Starfish

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Sat 02 Oct 2010, 22:45

Pekna epizoda, libil se mi namet a odkazy na Star wars, jen jsem cekal trochu vic od te linie s Wozem Smile

7/10
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sun 03 Oct 2010, 11:29

Já jenom nechápu, proč Penny nepráskla před Shelbotem dveřmi, a místo toho mu zpívala Soft Kitty.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 03 Oct 2010, 11:58

Zero napsal:Já jenom nechápu, proč Penny nepráskla před Shelbotem dveřmi, a místo toho mu zpívala Soft Kitty.

A ty bys to riskoval? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru