Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

+23
Thorar
mafe
mike2
metztli
Zdenda S.
tx
Borboletka
kezir
mirliflore
NoMouse
MartyCZ
janice
minnie
bodomkes
Kolikokoli
Pinny
Ďasík
KRtek™
divenka
joemax
R&omize
Sup_
Admin
27 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 23:07

Raj jo, ale když jsem ho viděla u Lopeze nebo kde to tenkrát byl, tak jsem musela uznat, že je to kus chlapa Very Happy. I když ne úplně můj typ Very Happy. Rozhodně ho nepovažuju za "nejvíc sexy" chlapa v prozatímní sestavě kluků TBBT Very Happy. Možná až tak na třetím místě Very Happy (počítaje všechny "borce", kteří se v TBBT objevili)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 23:27

Koli: No, už jsem si říkal, že je to nějaké divné, naštěstí jsi tam napsala, že ze všech chlapů, co tam byli, protože co se týče naší party, tak je podle mě (i když... nejsem ženská, tak nemůžu moc soudit) Raj na jednoznačném prvním místě. Leonard je příliš obyčejný a Howard se Sheldonem mají k výrazu "sexy" ukrutně daleko...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  mirliflore Fri 06 May 2011, 23:30

u šachů jsem se po delší době smál opravdu hodně nahlas, jinak zbytek průměr. Asi i pro to, že se mi nelíbí, kam směřuje postava Raje, poslední dobou je hrozně zženštilý...

mirliflore

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 23:33

mirliflore napsal:u šachů jsem se po delší době smál opravdu hodně nahlas, jinak zbytek průměr. Asi i pro to, že se mi nelíbí, kam směřuje postava Raje, poslední dobou je hrozně zženštilý...
Fakt? Mně tak přišel možná před rokem. Teď je podle mě úplně v pořádku (pokud nebere Tic Tac Wink).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 23:33

Asi tak. I když v civilu je Howard (resp. Simon) asi nejvíc přitažlivý. Ale v seriálu stavím na první místo Kripkeho, má takové zvláštní kouzlo Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 23:34

Já tipoval Zaca. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 06 May 2011, 23:38

v civilu vypadají dobře howard i leonard.. ale nejroztomilejší je sheldon.. Smile a stuart I love you a penny Very Happy Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 23:41

Zack není špatný, vzhledově je asi nejhezčí, ale vadí mi, že je tak "hloupý", takže nazdar Very Happy
1. Barry
2. Wil Wheaton
3. Howard/Raj

Edit: na Stuarta bych zapomněla! No, tak tím se to posunuje, Stuart je určitě na druhém místě Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 06 May 2011, 23:49

No takovej klidnější díl.....Bernadette s její, teď neim jaká škola, mě pobavila.....Rajesh který se svlékl s klidem v kavárně mě shodil ze židle, doslova, Priu nemám rád již od začátku, a to mě její představitelka zaujal velice, mám rád tento typ dívek.....Penny a Amy nic moc.....Sheldon a jeho šachy pro tři osoby zajímavé, zkusil bych si je zahrát Smile Ale jo dalo se to Smile 7/10 Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 06 May 2011, 23:53

Kolikokoli napsal:Zack není špatný, vzhledově je asi nejhezčí, ale vadí mi, že je tak "hloupý", takže nazdar Very Happy
1. Barry
2. Wil Wheaton
3. Howard/Raj

Edit: na Stuarta bych zapomněla! No, tak tím se to posunuje, Stuart je určitě na druhém místě Very Happy.
affraid jak můžeš zapomenout na stuarta? se zackem souhlasím.. ale ještě bych tam rozhodně přidala dr. gablehausera.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 23:57

To jo, pár let navíc a hned bych po něm skočila Very Happy. Na Stuarta jsem zapomněla neúmyslně, snad mi to odpustí Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty dnesni epizoda

Příspěvek  Borboletka Sat 07 May 2011, 00:08

Tak co se týče epizody, celkem ušla. Šachy - asi budu jediná, ale nepřišlo mi to vůbec vtipné Embarassed možná proto, že jsem šachy nikdy nehrála a ani mě neberou. a ten nápad - něco jako když Sheldon v jednom díle vymyslel vlastní hru, už tu byl.

Holčičí linie ušla. No a Raj - nejsem moc na Indy, ale na chlupaté hrudníky joooo Very Happy a v civilu je Raj přitažlivý a sympoš, stejně tak Howard a Leonard Embarassed a Kripkeho a Zaca žeru od toho dílu s karaoke I love you

btw, čekala jsem, že po tom, co se Raj úplně svlíknul a přišla k němu ta servírka, se na konci objeví nějak spolu, jakože ji ohromilo, co viděla Very Happy Very Happy Wink
Borboletka
Borboletka

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 07 May 2011, 00:24

Ale jo, ja jsem celkem spokojeny. Sice minule dily byly lepsi, ale tenhle taky pobavil Smile
Nejlepsi byla asi naprosta Sheldonova netecnost v te kavarne - proste nezavisly pozorovatel Very Happy
+ Samozrejme Sheldonovy naprosto "jednoduche" sachy s nekolikastrankovym manualem Smile
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty ...

Příspěvek  Zdenda S. Sat 07 May 2011, 01:02

Mě rozesmál akorát Howard, když shodil tu věžičku

Zdenda S.

Znamení : Blíženci Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : Kolín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 07 May 2011, 01:22

Cele zle.. az na par hlasok cele zle...

-Uvodna scena-trapne
-Amy sa snazi socializovat a viest bezny dievcensky zivot, takze si kupi lodicky, v ktorych nevie chodit... nech radsej dievca ostane sama sebou omg...
-cast s Rajom bola super (strasne som mu drzala palce s tou holkou v kaviarni), kym sa nezacal vyzliekat a cele caro a nadej opadli. Tu aspon vidno, ze Rajove (citaj medzi riadkami: autorove) racionalne uvazovanie v takychto situaciach vedie do... pruseru. Skoda zle vyuziteho napadu:(
-Penny a jej marnotratnost. Typicka zena. Ale preco zase taka nechutna ruzova??? A hovoriaca krabila s topankami nie je zrovna moja salka kavy:/
.Fascinuje ma, ako postavy v tomto seriali nevedia klamat a je neuveritelne okate, ze klamu az sa hory zelenaju. Bernadette je nervna, Shelly ma tik v oku (aj to nie vzdy ked klame, ako som si vsimla na par dieloch dozadu).
-Sach sa mi pacil, aj ked figurky tam povodne uz asi ani ziadne neostali:)

Vezmime to skolsky: za tuto domacu ulohu udelujem znamku 4-. Idem radsej spat a rano budem dufat, ze sa mi to len snivalo... Sleep
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 07 May 2011, 01:25

Tentokrát rozporuplné pocity: dobře rozjetá epizoda se zpackaným závěrem. Šachy mne moc nenadchly, asi proto, že tohle téma (tak dlouho "vylepšují" nějakou běžnou hru, až z ní vznikne naprostá ptákovina) už v seriálu bylo použito několikrát (a IIRC to už nejméně dvakrát byly právě šachy). Hláška dne u mne jednoznačně "Yes, and he never unified gravity with the other forces."
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  mafe Sat 07 May 2011, 02:20

Spoiler:
sry zabudol som na spoiler a neni to ani moj nazor vravim ze som to cital nekde na bbt.com a celkom ma to vyplasilo:D


Naposledy upravil mafe dne Sat 07 May 2011, 14:08, celkově upraveno 1 krát

mafe

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 07 May 2011, 09:36

Sej to do spoileru! Díky za zkažení překvapení Sad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Klevetivá mrcha!

Příspěvek  R&omize Sat 07 May 2011, 10:12

Kolikokoli napsal:Sej to do spoileru! Díky za zkažení překvapení Sad
Nevím, kde na to chodí, nic takového jisté není, já všechny spoilery čtu, a to, co teď napsal, je jen z říše fantazie a někdo si tam odmyslel dvě slovíčka - "můj názor"... Už to tady začíná vypadat skoro jako na stránkách Dr. House... Rolling Eyes
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 07 May 2011, 10:19

V tom případě uff... nemám ráda spoilery, jen u Doctora jsem málem podlehla Very Happy. Nakonec jsem však odolala Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Thorar Sat 07 May 2011, 17:47

kezir napsal:Sheldon a jeho šachy pro tři osoby zajímavé, zkusil bych si je zahrát Smile Ale jo dalo se to Smile 7/10 Smile

Tak šachy pro tři osoby jsou celkem běžně k dostání Smile

Thorar

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 07 May 2011, 18:28

Akorát asi nebudou mít tak složitá pravidla Very Happy
S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 ThreePlayerChess
S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Three_players_chessboard-726627
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Sat 07 May 2011, 23:07

Epizoda v rámci této řady vcelku podprůměr, vtipnějších scének bylo pomálu, ale některé se dali.... Rajova věta "I need hug" byla super Smile
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sun 08 May 2011, 09:31

Když už jsem pomalu začínal brát 4. sérii na milost, tak přijde tohle...
Nevím, co bylo horší. Zda dívčí scéna ze záchodu, nesnesitelně vyhysterčená pišťa Bernadette, "nová a drsná" Amy, recyklace nápadu Rajesh si vezme prášky (S01E15) anebo jeho následné striptérské číslo. Upřímně řečeno, poslední dobou mě čím dál tím víc irituje dívčí trio. Chápu, že zřejmě má být jakousi protiváhou původní "klučičí" partičky, ale především díky otřesné Amy a Bernadette vždycky trnu, co z jejich počínání vyleze. Bohužel téměř nikdy nic, co by mělo něco společného s BBT.

Příště to snad bude lepší a vrátí alespoň na úroveň dvou tří epizod zpátky.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Šachy

Příspěvek  bodomkes Sun 08 May 2011, 09:36

Dokonce jsou šachy i pro čtyři, ale je fakt, že vůbec nevypadají tak zajímavě jako ty pro tři. Přece jenom tady se to čtvercové pole řeší celkem snadno. Very Happy

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Victorian4PlayerChessSet
NoMouse: Ale to už je o ničem XD Bez transportní plošiny a golfového vozíku to ztrácí tak nějak to kouzlo Smile
Raistlin napsal: "nová a drsná" Amy
jo, ta mi přijde taky úplně mimo už několik dílů...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru