Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

+9
NoMouse
Davidsoft
Lukas_SVD
moss
slackblack
filda44
meanpersonleslie
Kolikokoli
xegiie
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 08 Mar 2013, 11:06

Pomalejší začátek, ale postupně to gradovalo... linka ve škole, rande i holky a jejich cesta do disney landu
Samozřejmě nejvíc to jako obvykle zabíjel Sheldon Laughing
8/10
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 08 Mar 2013, 13:33

Dost dobrý díl. Líbil se mi hlavně ten konec Very Happy. A samozřejmě Bernie v autě Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 08 Mar 2013, 13:44

Kolikokoli napsal:Dost dobrý díl. Líbil se mi hlavně ten konec Very Happy. A samozřejmě Bernie v autě Very Happy.
myslíš to jak ti dva byli rychle vylíknutí? s Sheldon " I heared you the first time.. " ?:Very Happy:D
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  meanpersonleslie Fri 08 Mar 2013, 19:12

Mně to osobně dneska přišlo spíš průměrné. Rajovo rande super, ale u linky se školou jsem se dost chytal za hlavu. Vždyť se tam Lenny choval jak úplnej pitomec, což se mu jindy stává jen když chce někoho sbalit, což tady doufám nebyl ten případ Very Happy A bylo zajímavé, že Sheldon zachránil veřejné vystoupení Exclamation Přišlo mi, jak kdyby jim někdo prohodil sociální inteligenci na těch pár hodin...

meanpersonleslie

Znamení : Rak Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09
Věk : 34
Místo : Lyon

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 08 Mar 2013, 20:13

Dneska teda nic moc vůči předešlým dílům 6. série.
Souhlasím, že konec byl bezkonkurenčně nejlepší u všech tří párů Very Happy
Rajovo rande a Bernie v autě taky super, ale ta škola to kazila. Ani moc vtipných scén tam nebylo.
Takže dnes 5/10, bohužel...
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  slackblack Fri 08 Mar 2013, 21:42

Souhlasím, že epizoda se postupně rozjížděla..Nejlepší byl konec Very Happy
Textovací rande, Princ charming cool
slackblack
slackblack

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 08 Mar 2013, 22:21

Mě to teda moc nebavilo. V podstatě byly tři dějové linky a všechy nic moc. Škola příšerná hlavně kvůli Leonardovi, takže Sheldon to opravdu zachraňoval. Ani ten úvod doma mě nevzal. Raj vcelku o ničem, jsem zvědavý kam se to bude ubírat. Holky asi tentokrát nejlepší. Temná stránka Bernie se mi vždy líbí. Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Sat 09 Mar 2013, 00:04

Tak já si nemůžu stěžovat. Nemusím se pořát chlámat tak, že mi vyhřezne kýla, ale úsměv od začátku do konce pro mě značí dobrej díl. No, co se rozepisovat... Pokus vygooglit "Jak nažhavit 12-ti leté holky" asi hovoří opět o naprosto zvrácené Sheldonově chápání světa nás (pod)průměrných, která mě už tolikrát naprosto odbourala. Peny opět asi jistě rozdmýchá svými vtipy "zakládajícími se na pravdě" debatu nad tím, co vlastně je, budeme-li vycházet z předpokladu, že ženy jsou buď coury(porát chodí pozdě), běhny(pořád v poklusu) nebo stíhačky(furt v luftě, ale všechno stíhají). Bernie v autě - tak ta mě naprosto odrovnala, takovou ji naprsto žeru! Raj - opět nejslabší článek ta postava je prostě scénáristicky mrtvá. A soucítím s Leonardem. Taky jak zaujmout mladý holky, když jste vědátor... Já mám takový 12-ti letý smrádě doma a opravdu je téměř nadlický úkol přimět tu hormonama zmítanou slečínku k něčemu. Takže podle mě Leo se toho ujal jak nejlíp uměl. Co na tom, že se opět projevila ta jeho fixovaná deprivace při hovoru o jeho matce.
Prostě kašlu na to, mě se to líbilo a hotovo. A taky naprosto perfektní titulky, díky Dasíku a Koli! Kvalitní práce jako vždy. Very Happy

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 09 Mar 2013, 01:16

Lukas_SVD
přesně tak, až na Raje, mám tu jeho postavu moc rád, moc moc často má výborné vtipy a je z nich asi největší geek viz díl se star trekem, díl kde všechny přemluvil k hraní přes víkend a další Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Sat 09 Mar 2013, 14:15

xegiie napsal:Lukas_SVD
přesně tak, až na Raje, mám tu jeho postavu moc rád, moc moc často má výborné vtipy a je z nich asi největší geek viz díl se star trekem, díl kde všechny přemluvil k hraní přes víkend a další Smile

Omlouvám se za snad až ostrý komentář k Rajovi, špatně volená slova. Nicméně, ač souhlasím, že i když se již nějakou dobu seriál trošku "degeekizuje" a stává se tak trochu Přátelé - nová generace Wink si postava Raje zachovává veliký potenciál geekovosti a nerdovství, zdá se mi, že už dost dlouho jako postava stagnuje. Prostě je to národnostní menšina v Americe, která má specifický přízvuk, trpí selektivní němotou a sexuální neurčitostí. Prostě je to chlap jen z venku a vevnitř se pořád hledá, ač chce být hetero. Very Happy Girls night! Girls Night!!! Very Happy O jeho občasné vyčůranosti, kdy zahraje levou jen pro svůj prospěch, a tady bych se snad i nebál použít výraz čecháčství, ani nemluvě. Very Happy A s tímhle už jede několikátou sezonu. Ne, že bych ho neměl rád, to ne, ale tím, jak je jeho postava napsaná ve scénáři, tak i když potěší, tak nepřekvapí. Jen můj názor. Taky si přeju, aby jeho nový "vztah" nabral obrátky a mohl se opět předvést.

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 09 Mar 2013, 20:57

Z této epizody se mi nejvíc líbilo textovací rande a Sheldonovy výstupy ve škole. Také se přidávám k pochvale za perfektní titulky, dvojsmysly se překládají hodně těžko. Smile
Lukas_SVD napsal:Pokus vygooglit "Jak nažhavit 12-ti leté holky" asi hovoří opět o naprosto zvrácené Sheldonově chápání světa nás (pod)průměrných, která mě už tolikrát naprosto odbourala.
Nevím, co by Google ukázal Sheldonovi, ale když jsem toto zadání zkusil já (v češtině), jako první byla stránka, na níž holka popisovala, jak zlomila muži penis. To by asi v dané situaci nepřipadalo v úvahu. Nicméně, podle třetího odkazu si Leonard počínal správně, protože se tam píše, že chce-li člověk oslovit holku, je lepší říct hloupost, než mlčet. (Ale na původní otázku to stejně neodpovídá.) Další odkazy jsem už neprocházel, protože jeden z nich obsahoval varování, že může obsahovat erotický materiál.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 09 Mar 2013, 21:03

Tak a teď tě zavřou za to, že něco takového hledáš. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 09 Mar 2013, 21:09

Hlavně si dávejte pozor na "12-ti letý". Trhá mi to oči (správně je 12letý)! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Dolfi Sat 09 Mar 2013, 22:31

Tak pro mě dneska trošku zklamání, ale stěžovat si nemůžu. Za Leonarda ve škole mi bylo trapně, i když ten jeho pokus o freestyle mě pobavil. Very Happy Penny a její vtipy "based on real events" mě trochu nudila. Tohle "courování" už mě omrzelo. Bernie výborná a konečný scénky super, takže celkově 7,5 / 10. Smile

PS: Raj mě potěšil, nakonec to rande vymyslel docela dobře a ta hláška o předehře? .. Very Happy

Dolfi

Znamení : Ryby Koza
Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 10
Věk : 33
Místo : Kladno

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Sun 10 Mar 2013, 00:22

Kolikokoli napsal:Hlavně si dávejte pozor na "12-ti letý". Trhá mi to oči (správně je 12letý)! Very Happy
Žíš tak promiň... Mě zase trhá oči to Tvoje správně... Very Happy Nemůžu za to že nás to soudružky učitelky učily tak, jak jsem to napsal... Ono se toho asi za těch 22 let, co jsem vypadl ze základky asi lecos změnilo. Very Happy Minimálně se už neříká soudružko učitelko. Já těm novotám nerozumím, stejně jako čepicím nakřivo a kalhotám pod kule. Very Happy Takže se omluvuju, ale mě se to líbí víc tak, jak jsem to psal. 12-ti letých. Prababička taky psala švabachem a nikomu to nevadilo. Very Happy

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 10 Mar 2013, 00:35

To nebylo nic proti tobě, já jen, že už jsem to viděla už několikrát, tak jsem na to chtěla upozornit Very Happy. Špatně to bylo vždycky. Správně je jen 12letý, protože jako slovo by se to psalo "dvanáctiletý" a ne "dvanác-ti letý". Stejně to platí pro např. "pětimetrový", které se zapisuje "5m" nebo "dvanáctihodinový" (12h) vs. "pět metrů" (5 m) nebo "dvanáct hodin" (12 h). Stejně špatně jsou nápisy "Do 18-ti let vstup zakázán" (správně je jedině "Do 18 let vstup zakázán"). Záleží na tom, jak se slovo píše "slovem" a ne číslem, pak je to hned jasný. Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 11 Mar 2013, 03:27

Kolikokoli napsal:Špatně to bylo vždycky. Správně je jen 12letý, protože jako slovo by se to psalo "dvanáctiletý" a ne "dvanác-ti letý".
Podle toho, co jsem našel, máš nejspíš pravdu, i když osobně mi tenhle zápis taky přijde divný a hlavně nelogický. Když už, tak by mi dávalo smysl přečíst celou číslovku vyjádřenou číslem a přidat k ní odpovídající příponu, tzn. v tomto případě DVANÁCTiletý = 12iletý. Čeština je holt někdy divná Laughing Chudáci cizinci, co se ji snaží naučit... Twisted Evil

Jinak za mě nejlepší scénky: rande přes mobil, Howard srovnaný se stewardem (a jeho reakce Laughing) a samozřejmě závěr Smile Zbytek solidní průměr, co neurazí ani nenadchne. Celkově tak 6,5/10.

Mimochodem, marně jsem se snažil pochopit Vanity card na konci tohohle dílu. Dokážete mi ji někdo stručně vysvětlit...? Předem díky Wink
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 11 Mar 2013, 08:59

Číslovkám psaným čísly se prostě žádná koncovka nepřidává, inteligentní čtenář si ji domyslí z kontextu. Nejhorší je, že jeden napíše 10-ti, druhý 10-i, třetí 10ti, čtvrtý 10i, pátý 10-seti (ano, i s takovými patvary se setkávám) atd. takže i když by se mohlo zdát, že by přidání koncovky mělo logiku, tak ti, kdo tak dělají, ji naprosto zabíjí tím, že to pokaždé píšou jinak. No a když se nic nepřidává u samostatných číslovek, tak se nic nepřidává ani u těch složených. 12iletý vypadá podle mě naprosto příšerně, promiň. Smile Navíc, když už, tak člověk to přečte jako "dvanáct" a teď se podívá a vidí "iletý", takže ve výsledku z toho může být [dvanáctyletý].
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Mar 2013, 12:17

Je to stejná hrubka (a stejně otravná) jako "bysme" nebo hůř "by jsme" (z nějakého důvodu si všichni myslí, že to vzniklo ze spojení "by"+"být" (což je nesmysl). Very Happy

Jaká Vanity card? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 11 Mar 2013, 12:21

Kolikokoli napsal:Je to stejná hrubka (a stejně otravná) jako "bysme" nebo hůř "by jsme" (z nějakého důvodu si všichni myslí, že to vzniklo ze spojení "by"+"být" (což je nesmysl). Very Happy

Jaká Vanity card? Very Happy
Že je "bysme" pravopisně špatně, vím, ale v neformální komunikaci to stejně používám, protože "bychom" je pro změnu slovo, které v běžné řeči téměř nepoužiju a když si píšu s kamarády, snažím se psát "přirozeně", tak jak mluvím Wink

A myslím tu (pod)prahovou (VC) Laughing

Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Mar 2013, 12:26

Něco jiného je říkat to a něco jiného je psát to na veřejnosti (na internet, do titulků, do novin atd.)

Týjo, že já nekoukám na ty díly až do konce Very Happy. (myslela jsem, že už s tím přestali Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 11 Mar 2013, 12:37

Kolikokoli napsal:Něco jiného je říkat to a něco jiného je psát to na veřejnosti (na internet, do titulků, do novin atd.)
Podle mě záleží na situaci... Ano, pokud budu novinář a na internetu budu něco publikovat, měl by být pravopis samozřejmostí. Pokud si založím blog pro pár pozvaných jedinců, je zvolený jazyk celkem na mně, ale asi už bych dnes volil taky převážně spisovnou formu. Na druhou stranu třeba na chatu nebo na fórech jako je tohle o nic nejde a tady si klidně občas švihnu nějaký novotvar, patvar či "přirozenější" bysme... Smile Beru to prostě jako pokec.

Kolikokoli napsal:Týjo, že já nekoukám na ty díly až do konce Very Happy. (myslela jsem, že už s tím přestali Very Happy)
A já si naivně myslel, že je čtou všichni (nebo minimálně skoro všichni) Wink Některé mě docela pobavily. Ale občas mám fakt trochu problém ty Chuckovy filozofické hříčky pochopit.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Mar 2013, 12:47

Strix napsal:Podle mě záleží na situaci... Ano, pokud budu novinář a na internetu budu něco publikovat, měl by být pravopis samozřejmostí. Pokud si založím blog pro pár pozvaných jedinců, je zvolený jazyk celkem na mně, ale asi už bych dnes volil taky převážně spisovnou formu. Na druhou stranu třeba na chatu nebo na fórech jako je tohle o nic nejde a tady si klidně občas švihnu nějaký novotvar, patvar či "přirozenější" bysme... Smile Beru to prostě jako pokec.
V chatu to taky neřeším, tam píšu i horší věci Very Happy. Ale někde, kde už ten příspěvek zůstane trvale (jako třeba tady), se snažím dávat pozor. Vždycky když to vidím, tak si vzpomenu na Rocky Horror Picture Show, kde Frank zpívá "Or if you want something visual that's not too abysmal. We could take in an old Steve Reeves movie." v Sweet Transvestite Very Happy

Strix napsal:A já si naivně myslel, že je čtou všichni (nebo minimálně skoro všichni) Wink Některé mě docela pobavily. Ale občas mám fakt trochu problém ty Chuckovy filozofické hříčky pochopit.
Já díl vypnu hned po zatmívačce Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 11 Mar 2013, 13:35

Kolikokoli napsal:Já díl vypnu hned po zatmívačce Very Happy .
A to je zásadní chyba, občas to je lepší než samotný díl. Community taky nevypínáš před titulky Smile .
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Mar 2013, 13:40

Protože po titulcích v Community je nejlepší scéna Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA] Empty Re: S06E18 - The Contractual Obligation Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru