Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

+23
Thorar
mafe
mike2
metztli
Zdenda S.
tx
Borboletka
kezir
mirliflore
NoMouse
MartyCZ
janice
minnie
bodomkes
Kolikokoli
Pinny
Ďasík
KRtek™
divenka
joemax
R&omize
Sup_
Admin
27 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 05 May 2011, 20:20

Vysíláno: 6.5.2011

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Nevim

Příspěvek  Sup_ Fri 06 May 2011, 07:09

Tak dnesni epizoda..nevim, nebyla spatna, ale nejak me to moc nesedlo. Mozna az si to pustim vecer s titulky (nekde jsem se ztracel) tak zmenim nazor

Sup_

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 24
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Další šokující díl

Příspěvek  R&omize Fri 06 May 2011, 07:38

"My recommendation is that you gobble these up like Tic Tacs." Spektakulární! Někomu možná nebude sedět, že autoři postavy stále čím dál tím více "posheldonují", mi tak připadá, ale rozčílená Bernie byla naprosto úchvatná a i když Rajeshova zápletka byla recyklovaná, tak je vidět, že autoři myslí i na jeho ženské fanynky... Twisted Evil Amy se nám skutečně vyvíjí, otázkou ale zůstává, jestli si vybrala správný vzor ve své nej-kámošce. Ale nahláškovaná byla epizoda dost. "Jsme vědci, my pořád něco pozorujeme." Very Happy Děkuji za nadcházející titulky a těším se na ně, u šachů jsem trochu plaval... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Fri 06 May 2011, 08:21

Ja se porad desim, ze se z toho stanou dalsi Pratele a vytrati se to puvodni kouzlo... Neutral

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  divenka Fri 06 May 2011, 08:43

Přátelé byli náhodou super. Ale jsem zvědavá jak to vyřeší, aby to bylo pořád tak zábavný Smile. Je jasný, že každej díl nemůže být perla, ale aby se z toho potom nestalo něco hrůznýho. Sad

divenka

Znamení : Vodnář Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 03. 10
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Fri 06 May 2011, 09:24

Ale jo, ja mam Pratele moc rad. Ale jedni mi staci Wink Tesim se na titulky, az si tuhle epizodu vecer pustime Smile No jsem zvedav jak se to bude vyvijet, jestlize maji tocit jeste minimalne dalsi dve nebo tri serie...

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  KRtek™ Fri 06 May 2011, 10:53

já si tam hodil automaticky přeložené titulky za pomoci google translate a musím se pořád chechtat Very Happy
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 10:54

Tak zatím jsem viděl sice jen necelých devět minut, ale dneska u mě zvítězilo 3D. Very Happy Jinak to zatím vypadá jen na průměrnou epizodu...

Edit:
Tak k Rajovi nemám slov. Very Happy Věděl jsem, že ty prášky zajdou daleko, ale až TAK moc daleko jsem je nečekal. Ale jak řekl R&y, autoři myslí na Rajovy fanynky. Smile
Priya dnes zase byla "zemilizována" a nesnesitelná. Bernadette výborná, "Byl to ARCHITEKT!!!" a "Jsem slušná holka, chodila jsem na katolickou školu!!!" Very Happy Amy, Penny a ostatní neutrál. Šachy bomba...
Epizoda dobrá, ale minulé díly ji válcují na plné čáře.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 06 May 2011, 11:47

Ty šachy chci!!! Very Happy

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty UKAMENOVAT!

Příspěvek  R&omize Fri 06 May 2011, 12:26

KRtek™️ napsal:já si tam hodil automaticky přeložené titulky za pomoci google translate a musím se pořád chechtat Very Happy
UPÁLIT Exclamation Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Fri 06 May 2011, 14:37

R&omize napsal:
KRtek™️ napsal:já si tam hodil automaticky přeložené titulky za pomoci google translate a musím se pořád chechtat Very Happy
UPÁLIT Exclamation Twisted Evil

Ja to chapu, taky bych se asi tem titulkum chechtal Very Happy

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 15:02

Výborný díl. U mě dnes zvítězilo Amyino pohození vlasy a její: "'cause, you know, that's kind of my life now." Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 06 May 2011, 15:29

Autoři to mají těžké, když si poslední dobou nasadili laťku tak vysoko..Smile
Rajesh měl dneska prostor ukazovat své roztomilé psí oči "I need a hug" a pak i víc než ty oči..vypadá to, že v CBS zjistili, že je Raj miláčkem fanynek, tak dali publiku "nažrat" Very Happy
Ale musím říct, že, než se začal svlíkat, tak byl lehce neodolatelný s těmi balícími hláškami. Laughing
Bernie si mě dneska vážně získala I love you a Howard mě překvapil na konci, že byl tak pozorný a hned za ní utíkal Smile
U Amy se mi zdá, že poslední dobou pózuje na všechny strany a vyplňuje díl tam, kde to je třeba...Doufám, že z ní taky jednou bude vyhraněná postava, která má nějakou integritu. Pozitivní na aktuálním stavu je, že člověk neví, co od ní čekat... Smile
Penny v 3D je fakt vtipná představa. Very Happy No, kromě linie s Rajeshem to dneska bylo docela fajn. Rozhodně jsem se nasmála a nemůžu se dočkat příštího dílu!
(Btw máte pravdu, translátor je děsně zábavný sám o sobě.lol! )
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 15:33

Ještě jednu větu: "That bitch is crafty!" ... by Amy Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 06 May 2011, 15:53

jako jo, smála jsem se.. ale stojím si za tím, co jsem napsala minule.. není to už ten big bang.. sorry..
šachy byly úžasné, ale za mě je to asi všechno..
ale priya mi dneska vůbec nevadila.. spíš naopak..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Fri 06 May 2011, 16:10

Ďasík napsal:Ještě jednu větu: "That bitch is crafty!" ... by Amy Very Happy Very Happy Very Happy

K tomu bych dodal dřívější Sheldonovo "Oh man, they really do be crazy" Very Happy Very Happy Very Happy

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty libilo

Příspěvek  janice Fri 06 May 2011, 17:13

stejne jako po minulem dile jsem absolutne spokojena. Raj je sladky....to svlekani jsem tedy taky necekala a libilo se mi, jak Sheldon zustal u pozorovani a nezasahl. Amy je magor, Penny je proste ulitla na boty (i kdyz jsem holka, tak nemuzu soudit, ale pry je to casta uchylka Smile ). Tak se jdu vratit k hokeji, neb jsem prosvihla gol Americanu a Kanada ted prave vyrovnala.

abych to upresnila, to svlekani se mi nelibilo. je to levne Very Happy , uzivala jsem si holky (jakkoli Priyu nesnasim, je na mne moc majetnicka) a premyslela nad tim, jak se hrajou ty sachy.


Naposledy upravil janice dne Fri 06 May 2011, 18:51, celkově upraveno 1 krát

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 06 May 2011, 17:33

Tenhle díl to u mě bude mít těžký. Vím, že v něm bylo plno hlášek, třeba astronaut/architekt nebo tik-taky, ale první, na co si k tomuto díku vzpomenu je Raj, jak si v kavárně sundává oblečení. Slovy Leonarda: "Just fine. Not bad but not great."
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 17:39

Marty: Myslím, žes to vystihl naprosto přesně...

Minnie: Priya mi dneska vadila moc, jak si úplně vychutnávala Leonarda, jak o Penny může něco vědět, když se s ní přece nestýká (aspoň pokud si to z dopoledne dobře pamatuju). Tohle je vážně na pěst. A jak říkám, je to škoda, protože ta herečka je hrozně sympatická. Akorát ta postava jí to kazí...


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 06 May 2011, 22:00, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 06 May 2011, 21:56

No, první půlku dílu jsem se skoro nesmál a ve druhé se to zlomilo a smál jsem skoro pořád, Sheldonovy šachy, Bernadettina a následně Howardova reakce... O Rajově striptýzu, pravda, nevím co si myslet... Very Happy Takže díl trošku rozporuplný, ale vtipný dost, myslím že průměr čtvrté série nijak zásadně nesráží.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 22:05

Z pohledu mého (ženského) bylo Rajovo vystoupení více než příjemným zpestřením Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty :)

Příspěvek  R&omize Fri 06 May 2011, 22:16

Kolikokoli napsal:Z pohledu mého (ženského) bylo Rajovo vystoupení více než příjemným zpestřením Very Happy.
Já věděl, že se to zdejšímu Rajesh fanklubu v čele s tebou bude líbit... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 22:26

Mě by zajímalo, jak to natáčeli. Very Happy Třeba Nathanovu milostnou scénu v Misfits Rob Sheehan popsal v jednom rozhovoru, tady by to mohlo být taky zajímavé. Very Happy
A taky mi to připomnělo Přátele, kde parta řekla Joeymu "Sundej župan!" a když si ho při jednom natáčecím pokusu sundal, měl "tam" fotku Davida Schwimmera. Samozřejmě tím úplně všechny neuvěřitelně rozesmál. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 22:46

Třeba tam měl fotku Sheldona Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 06 May 2011, 23:04

Kolikokoli napsal:Z pohledu mého (ženského) bylo Rajovo vystoupení více než příjemným zpestřením Very Happy.
z mého (myslím taky ženského Smile pohledu) mi to vůbec nic neříkalo.. rajesh mi přijde natolik asexuální, že považuju tuhle scénu za úplně nadbytečnou..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA] Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru