Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

+25
Geser
metztli
Klarush
romanisimos
Aind
Ďasík
seko0408
kbs1
ghostdog
Strix
stalker
smolam
baal666
yossarian
Steve
Kolikokoli
ELanius
happy.crazy
$!GN
Pinny
vendulkabendulka
Erenessil
Georgo
daphnien
Admin
29 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 07 Oct 2010, 22:53

Vysíláno: 8.10.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  daphnien Fri 08 Oct 2010, 09:51

tak toto bola mega super cast Very Happy ja som sa smiala od zaciatku do konca! Soo digging the Shamy Very Happy Bez chyby!!!!!!

daphnien

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 08 Oct 2010, 16:29

Asi by som povedal good, not great. V rámci slušného štandardu určite, ale Amy mi nejako nesedí, rovnako ako Raj sa autorom v tejto sezóne nejako nedarí. Na druhej strane to svoje skvelé momenty rozhodne malo.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Erenessil Fri 08 Oct 2010, 16:40

nejsem si ted jistej, ale nerikal Sheldon v nejakym starsim dile, ze je alergickej na kocky? opravte me, jestli se pletu..

Erenessil

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  vendulkabendulka Fri 08 Oct 2010, 16:44

Me to teda absolutne nebavilo. Mam pocit, ze v poslednich epizodach Sheldon a Penny strasne prehravaji a maji tendenci ukrast si situaci pro sebe. Sheldonova (not)gf taky nestoji za nic, kdyz to srovnam s Leslie Winkle, ta byla taky strikla ale pritom strasne sympaticka.

Nelibi se mi celkovy posun postav, kdysi to byli geekove a pritom strasne 'zmateni' a to bylo prave humorne. Ted jsou vsichni hrozne sebejisti, posouva se to nekam smerem k Friends, coz je podle me chyba. Uz moc neverim, ze se to zlepsi.

vendulkabendulka

Počet příspěvků : 16
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 08 Oct 2010, 17:19

Erenessil napsal:nejsem si ted jistej, ale nerikal Sheldon v nejakym starsim dile, ze je alergickej na kocky? opravte me, jestli se pletu..
Správna poznámka - o Sheldonovi s určitosťou vieme dve veci: má astmu a je alergický na bodnutie včelou. V 1x03 sa ale hovorí jasne:


Sheldon: Oh, I hope that scratching post is for you.
Leonard: I know what you're thinking. I've taken your asthma into account. There's a feline geneticist in San Diego who's developed the cutest little hypoallergenic calicos.

Je fakt, že v 4. sezóne sa vtipy začínajú recyklovať, ale je to o to kurióznejšie, že v spomínanej 1x03 Sheldon hovorí:
"Do you really think you can satisfy your need for a relationship with a genetically altered cat?"

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 08 Oct 2010, 19:12

Georgo napsal:
Erenessil napsal:nejsem si ted jistej, ale nerikal Sheldon v nejakym starsim dile, ze je alergickej na kocky? opravte me, jestli se pletu..
Správna poznámka - o Sheldonovi s určitosťou vieme dve veci: má astmu a je alergický na bodnutie včelou. V 1x03 sa ale hovorí jasne:


Sheldon: Oh, I hope that scratching post is for you.
Leonard: I know what you're thinking. I've taken your asthma into account. There's a feline geneticist in San Diego who's developed the cutest little hypoallergenic calicos.

Je fakt, že v 4. sezóne sa vtipy začínajú recyklovať, ale je to o to kurióznejšie, že v spomínanej 1x03 Sheldon hovorí:
"Do you really think you can satisfy your need for a relationship with a genetically altered cat?"

No hlavně v nějakým díle Sheldon říká "Pets are banned under the room-mate agreement" .. teda kromě slepeckých psů Smile ..

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  $!GN Fri 08 Oct 2010, 22:05

Mě připadá, že se už nějaký vtipy začínaj opakovat. A něco ve stylu geniální, ale egoistický ženský už tu taky bylo ve formě Leonardovy matky. Amy jí je ve spoustě věcí podobná, jak už tu někdo psal, vtipy se začínají recyklovat, což není dobré. Navíc teda Leonardova matka byla daleko sympatičtější a byla s ní větší sranda Wink

Ale epizoda měla i světlé chvilky, třeba: "You got a lot of cats, and you gave 'em cute Jewish names." Very Happy to mě dostalo Very Happy

$!GN

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 10
Místo : Liberec

http://sign.kx.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Fri 08 Oct 2010, 22:53

No to, že Sheldon je alergický na kočky a přesto si je koupil by se dalo přičíst na konto třeba hypochondrie, to mě až tak nevadilo, ale Amy mě vážně začíná vadit a vlastně to není ani tak Amy (ta je napsaná dobře), ale spíš ta herečka co jí (ne)hraje.
Nejvíc jsem se zasmála na začátku u toho: ...příště nám neříkej, kam se chceš schovat... jenže pak jsem očekávala, že bude mít tenhle díl nějaký spád a to se moc nezadařilo, Sheldonovo ...she's not my GF.... mi začíná lézt na nervy.
Sheldonova matka je super, mohla by tam být častěji.

Všímáte si taky, jak je téma jednotlivých epizod čím dál očividnější? Podle stejného vzorce: před intrem nebo těsně po něm představí nějakou "vtipnou myšlenku" a pak jí párkrát zopakují (dnes Rajova neznalost hovorové angličtiny) - jediné co mi vadí, je, že to nemá návaznost, protože v jiných dílech už se o tom ani nezmíní (chápu že je to sitcom a díly by měli být koukatelné v nahodilém pořadí) - je divné, že jeden díl Raj "neumí" anglicky a v jiných dílech perlí s nejslengovějšími slovy... ale týká se to všech dílů - rockband, paintball, pouštění draků, america's next top model,....
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty epizoda

Příspěvek  ELanius Fri 08 Oct 2010, 22:59

Kdybych mel tento dil vystihnout jednim slovem, prvni co me napadne je "divny".

Vetsina scen byla evidentne pritazena za vlasy, herecke vykony me nijak neoslovily. Pribeh se tak vlnil, ale poradne neubihal, negradoval, nebyl prilis zajimavy. Konec mi prisel doslova nesmyslny.

Za sebe rikam rozhodne nejslabsi epizoda S04 a jedna z nejslabsich vubec. Dal bych 2/10 jen proto ze osobne mam kocky rad a ta Shaldonova opravdu byla "zazzy".

PS: Nezakazuje nahodou Room-mates agreement porizovani domacich mazlicku?
PPS: Bylo tam par moc peknych hlasek (za vsechny asi John a Yoko), ale absence nejakeho nametu a deje mi nedava moznost hodnotit jinak.


Naposledy upravil ELanius dne Fri 08 Oct 2010, 23:01, celkově upraveno 1 krát

ELanius

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 08 Oct 2010, 22:59

Mně se tento díl líbil. Hlavně Amynino "příště nám neříkej, kam se jdeš schovat." Nebo "Spíš Yoko a Yoko." Very Happy Very Happy Very Happy. A taky Sheldonovo roztomilé "Aw," když mu mamka řekla, že nemá brát kočky Very Happy.
Amy je mi taky nesympatická, ale přeji Sheldonovi, aby jim ten vztah ještě nějakou dobu vydržel. Very Happy
Jinak všem, komu se nelíbí, že si Shelly pořídil zvířata, i když to sám zakazoval v roommate agreement: Byl mimo a smutný a heartbroken Very Happy. Asi jako když se objevil korejský chlapec, který byl chytřejší než on Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Steve Fri 08 Oct 2010, 23:10

No mě se ten díl natolik nelíbil, že jsem se kvůli tomu musel zaregistrovat. Označil bych ho jako nejhorší díl BBT, zasmál jsem se asi tak 2x a to bylo jen tak lehké pousmání. Obvykle se chlámu celý díl. Bohužel je to Amy, je fakt strašná, nejvíc mě vadí, jak nám rejpe do Penny Very Happy už jsem měl radost, že se rozcházejí a oni je zase na konci musí dát dohromady. Nejdřív to nebylo tak strašný, v 4x01 byla i vtipná, ale jak se snaží rychle mluvit, mě to teda chytrý nepřijde a už vůbec ne vtipný, Sheldon je jen jeden a v jeho intonaci ty vtipy na rozdíl od Amy vyzní dokonale. Takže já doufám, že se Big Bang nezačne propadat a Amy vykopnou a místo ní ať tam vrátí radši Bernadette, která byla suprová a Howardovi jsem to hrozně přál.

Steve

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 08 Oct 2010, 23:22

Bernadeta rozhodne prekona Amy

A jinak roomates agreement - Leonard ma 1 hlas, Sheldon ma 1 hlas,ale ma pravo veta ve vsech remizach, takze i kdyby Leonard protestoval proti mazlickum, Sheldon by ho vetoval
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Fri 08 Oct 2010, 23:45

yossarian napsal:Bernadeta rozhodne prekona Amy

A jinak roomates agreement - Leonard ma 1 hlas, Sheldon ma 1 hlas,ale ma pravo veta ve vsech remizach, takze i kdyby Leonard protestoval proti mazlickum, Sheldon by ho vetoval

Dobře ty. To mi vůbec nedošlo.
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 09 Oct 2010, 00:31

yossarian napsal:Bernadeta rozhodne prekona Amy

A jinak roomates agreement - Leonard ma 1 hlas, Sheldon ma 1 hlas,ale ma pravo veta ve vsech remizach, takze i kdyby Leonard protestoval proti mazlickum, Sheldon by ho vetoval

Jenze to plati ve vecech, u kterych se hlasuje, ale pokud jsou zvířata v dohodě spolubydlících jako zákon, tak potom by nejdřív musel změnit dohodu spolubydlících, aby si je mohl vzít...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Preco Amy? :(

Příspěvek  smolam Sat 09 Oct 2010, 08:11

Steve napsal:No mě se ten díl natolik nelíbil, že jsem se kvůli tomu musel zaregistrovat.
Som na tom presne rovnako. Ak pojde TBBT takto dalej tak skonci ako HIMYM (clovek to stiahne uz len zo zvedavosti, lebo videl prve serie). Sheldonovi treba podla mna naopak dat partnera ktory by vedel vzbudit situacie ktore su VTIPNE. Scenaristi by vedeli podla mna vyrobit super situacie kde by nejaka baba isla po Sheldonovi. Napriklad zaver S03E12. Tato cast (S04E03) sa mi najviac pacila ked sa rozisli. Povedal som si ze konecne niekto dostal rozum a zrusi Amy. To ako to skoncilo je ZLEEEE. No dopozeram este tuto seriu a uvidime co sa podari.

smolam

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  stalker Sat 09 Oct 2010, 09:03

yossarian napsal:Bernadeta rozhodne prekona Amy

A jinak roomates agreement - Leonard ma 1 hlas, Sheldon ma 1 hlas,ale ma pravo veta ve vsech remizach, takze i kdyby Leonard protestoval proti mazlickum, Sheldon by ho vetoval

Ano, ale kazdopadne by to neopomnel zminit. Roommate agreement je pro nej takrka svaty, a porusit nejaky jeho bod bez toho, ze by to poradne oduvodnil, je nekonzistence.

S Amy se scenaristi dostali trochu do slepe ulicky. Nejde budovat postavu na jednom zakladnim rysu. bud ji budou muset udelat plastictejsi a tim ji de facto pozmenit nebo bude muset zmizet, jinak nam tu vznikne The Big Shamy Theory a ja si zase zacnu poustet starsi dily.

stalker

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 03. 10
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  stalker Sat 09 Oct 2010, 09:04

smolam napsal:
Steve napsal:No mě se ten díl natolik nelíbil, že jsem se kvůli tomu musel zaregistrovat.
Som na tom presne rovnako. Ak pojde TBBT takto dalej tak skonci ako HIMYM (clovek to stiahne uz len zo zvedavosti, lebo videl prve serie). Sheldonovi treba podla mna naopak dat partnera ktory by vedel vzbudit situacie ktore su VTIPNE. Scenaristi by vedeli podla mna vyrobit super situacie kde by nejaka baba isla po Sheldonovi. Napriklad zaver S03E12. Tato cast (S04E03) sa mi najviac pacila ked sa rozisli. Povedal som si ze konecne niekto dostal rozum a zrusi Amy. To ako to skoncilo je ZLEEEE. No dopozeram este tuto seriu a uvidime co sa podari.


Souhlas, Amy go home ;-)

stalker

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 03. 10
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 09 Oct 2010, 11:14

Pár světlých momentů a podařených vtípků tento díl měl. Ale od toho, co si Sheldon opatřil kočku, jsem tomu nevěřil - a že by zrovna Sheldon uznal v čemkoli svou (byť 65%) chybu? Nemluvě o již zmiňovaném porušení dohody spolubydlících. Na můj vkus tady zkrátka bylo až moc za vlasy přitažených věcí. Celkově pro mě jeden ze slabších dílů - 6/10. Např. Shelbot byl nesrovnatelně lepší...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Roomate agreemant

Příspěvek  baal666 Sat 09 Oct 2010, 12:18

V Dohodě Spolubydlících je jasně řečeno toto:
“Pets are banned under the roommate agreement, with the exception of service animals“ like cybernetically-enhanced helper monkeys
Což znamená, že aby si mohl Sheldon vzít kočky, musel by tento článek změnit v Radě spolubydlích...
Navíc je Sheldon na kočky alergický...

Všechny známé odstavce, články a sekce Dohody Spolubydlících jsou zde: http://wiki.the-big-bang-theory.com/wiki/Roommate_Agreement
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  ghostdog Sat 09 Oct 2010, 18:50

dost slabej díl, skoro jsem to chtěl vypnout už po první polovině

ghostdog

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  kbs1 Sat 09 Oct 2010, 19:11

neviem co riesite toto bola najlepsia epizoda stvrtej serie smail som sa od zaciatku az do konca Very Happy:D amy sa tam super hodi resp aspon v tomto diele bola interakcia amy a sheldon na skvelej urovni plus to ze je este viac drza ako sheldon je skvele, je z toho dost vtipnych situacii Very Happy Navyse ich hadka bola super, aj sheldonova mama mala dobre hlasky Very Happy Jedine co ma napadlo ze sheldon v minulych dieloch urcite nenavidel macky, ale NO A CO, nezaujima ma ci ma serial super-nemenitelnu dejovu liniu ale zaujima ma aby som sa pri nom bavil, co tato epizoda urcite priniesla, tak isto S4E01. O E02 to povedat nemozem, ta bola katastrofalne nudna.

kbs1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  ghostdog Sat 09 Oct 2010, 19:15

to je věc názoru, dvojka byla zatím nej z těch 3 nových epizod. mě taky nejde o nějakou dějovou linii ale prostě mě tento díl nepřišel moc vtipný

ghostdog

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  seko0408 Sat 09 Oct 2010, 22:34

tento diel sa mi rovnako ako vecsine nepacil, nudny malo vtipny, Amy mi tam strasne vadi, vsetko co hovori ona ma hovorit Sheldon. uplne my tam staci jeden otravny a nie este Amy. Ak mam byt uprimny serialy takeho tipu nepozeram. 1. cast som si pozrel len kvoli Penny a celkovo serial sa mi zapacil, no teras mam pocit ze v 4. serii ju tam zacina nahradzat Amy co mi dost vadi. Skratka chcem staru dobru partiu (Penny, Sheldon, Leonard, Howard a Rajesh) Sad

seko0408

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 10 Oct 2010, 01:15

Tyhle příspěvky mi připomněly, co se tu na fóru psalo ve druhé sérii, když nastoupila dr. Stephanie. Taky ji strašně moc lidí nesnášelo a chtělo ze seriálu dostat pryč a přitom podle mě nebyla špatná. Smile I když souhlasím, že jeden otrava (Sheldon) stačí až až, nepřijde mi Amy tak hrozná, jak si někteří z vás myslí.
Když bych měl hodnotit tuto epizodu, tak jako velký zápor vidím Sheldonovo nesmyslné porušení pravidel (Sheldon přece kočky nesnáší) a celkové opakování vtipů. A taky mi už začíná trochu vadit Rajův a Howardův "záchodový" humor. Na druhou stranu jsem se u tohohle dílu několikrát skutečně od srdce zasmál a rozhodně nebyl špatný...
Je vidět, že se tu opět dělíme na dvě skupiny - já patřím do té, které se líbily první a třetí díl. Druhý byl, skoro bych si troufl říct, nudný. Sice bazinga v autě potěšila, ale jinak nic moc, byl takový nedodělaný a skoro jsem se u něj nezasmál... Tenhle, i když mám výhrady, byl mnohem lepší...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA] Empty Re: S04E03 - The Zazzy Substitution [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru