Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

+36
Arrowka
padina
minnie
akubra
Dimik
g.hofstadter
--Bob--
V.A.
MartensPh
xpavel
Systematic
Kolikokoli
Šadaut
NoMouse
yossarian
Čindi
JanKá
lemming
bobosus
tx
Mysh
hojava
koudak
bean007
pasecak
petulinka1
bakeLit
LittleThomas
Mikee33
KilianD
Guraim
Ďasík
R&omize
zebik
MartyCZ
Admin
40 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  Admin Fri 25 Feb 2011, 01:26

Titulky S04E17: HDTV, 720p-CTU, PROPER.720p-IMMERSE, WEB-DL - finální verze

pátek, 23:30

Dobrý večer všem.

Jsou tu titulky k dnešní, podle mě velmi povedené epizodě TBBT.
Chtěl bych poděkovat baalovi a KaRLoSovi za spolupráci na překladu, bakeLitovi za časování a pomoc s korekturami, GeekShopu za to, že nás opět sponzoroval a Kilianovi za překlad dnešního (a ve videu samotném cenzurovaného) dopisu Chucka Lorreho.

A kdyby náhodou někdo nepochopil Howardovu narážku na Beetlejuice, koukněte sem a pak rovnou na ten film. Smile

Jako obvykle pište sem své názory na titulky, v noci z neděle na pondělí snad vydám finální verzi.

Příjemnou zábavu.

Ďasík

P. S.:

Na fóru se dnes objevily ne zrovna pěkné příspěvky na naši adresu, týkající se toho, že děláme titulky hrozně pomalu a navíc si zabíráme "možnost postování titulků v CZ, které by mohly být podstatně dříve, než ty zdejších překladatelů." Těmto lidem můžete (kromě jiných důvodů, které v diskusi na hlavní stránce osvětlí bakeLit) poděkovat za konečné zdržení vydání titulků, protože jsem byl nucený napsat tohle prohlášení.

Aby bylo jasno, my si nic nezabíráme. Pokud někdo chce, nikdo mu nebrání vytvořit si své vlastní titulky a vydat si je kdekoli se mu zamane. Jen ne tady, to je jediné omezení. Jak už psal KilianD na fóru, na restauraci se taky nemůžete zlobit, že tam nemůžete jíst své vlastní jídlo, které jste si donesli... Navíc by to ani nebylo fér nejen vůči nám samotným, ale i vůči našim sponzorům.

Každopádně se konkurence nebojíme a žádný monopol na titulky k TBBT si nenárokujeme. Kdo bude chtít, zůstane nám věrný, kdo ne, ten si najde jiný zdroj titulků, každý má možnost si vybrat...

Tak a teď už fakt příjemnou zábavu. Wink

pondělí, 14:45 - 1. korektury titulků (info viz šestá strana tohoto tématu)
pátek, 17:30 - finální verze titulků (info viz jedenáctá strana tohoto tématu)

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  MartyCZ Fri 25 Feb 2011, 07:09

http://www.addic7ed.com/serie/The_Big_Bang_Theory/4/17/The_Toast_Derivation
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty nevíte v kolik tak vychází?

Příspěvek  zebik Fri 25 Feb 2011, 19:36

kdy tak vychází české titulky?

zebik

Počet příspěvků : 1
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Spamuji, tedy jsem...

Příspěvek  R&omize Fri 25 Feb 2011, 19:59

Omlouvá tě jen to, že asi neumíš číst... Rolling Eyes 1) Proč to píšeš sem? 2) Proč si nepřečteš vždy v prvním příspěvku témat k titulkům minulých epizod, kdy k nim vyšly titulky? Odpovím si sám... Musel bys použít hlavu... Twisted Evil

EDIT: Tak jinak, Ďasíku, správné téma v nesprávný čas, víš snad dobře, co pokaždé píšeš do prvního příspěvku, ne? Wink Mohl to napsat do komentářů k novinkám na hlavní stránce, tam by to sedělo rozhodně líp... nebo ti mohl napsat PM... Twisted Evil


Naposledy upravil R&omize dne Fri 25 Feb 2011, 22:16, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Fri 25 Feb 2011, 20:45

R&omize: Ale no tak... Smile Máš sice pravdu, ale buď k nováčkům hodný. A navíc to napsal do správného tématu, jiné se dnešních titulků netýká. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  Guraim Fri 25 Feb 2011, 23:33

Budou titulky ještě letos?

Ad případné komentáře, že nejsu-li spokojen s rychlostí, tak ať vysmahnu: Ano, nejsu. Zabíráte si možnost postování titulků v CZ, které by mohly být podstatně dříve, než ty zdejších překladatelů. Na fan webech ostatních seriálů to funguje a dobře.

Ad případné komentáře, že když sám titule nedělám tak co do toho kecám: Nedělám, protože vím, že bych je nedělal tak rychle, jak by si uživatelé přáli, avšak necpal bych nikomu falešné nárokování si prvotitulkování tohoto seriálu v českém éteru.

Guraim

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  KilianD Fri 25 Feb 2011, 23:35

CHUCK LORRE PRODUCTIONS, #333 (CENSORED)

Bývala větší zábava tyhle věci psát, když jsem si mohl být víceméně jistý, že je nikdo nečte. Ty doby jsou však pryč. Dnes se zdá, že každou kartu podrobně zkoumají a kritizují manažeři televize, právnická a propagační oddělení, televizní novináři a bulvární bloggeři. Věřte tomu nebo ne, ale moje úvahy oslavoval i zesměšňoval TV Guide! V poslední době se to ale vymklo z ruky. Což je důvod, proč jsem se rozhodl dát si pár týdnů pauzu. Nechat to trochu vychladnout. Místo psaní krátkých esejí, které rozčilují lidi, jsem se rozhodl využít svou vteřinu vysílacího času k něčemu jednoduchému a bezproblémovému. Počínaje touto kartou vám budu ukazovat naprosto neškodné fotografie částí svého těla. Nebudu již sdílet své znepokojivé myšlenky. Nyní se podělím o kus skutečného Chucka, který nikoho neurazí. Však víte, nohu, ruku nebo třeba prst. A tak tedy pohleďte...
S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Knuckle
můj kloub prstu.
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  KilianD Fri 25 Feb 2011, 23:42

@Guraim: krátce - vysmahni! Dlouze - tvůj blábol vyjadřuje naprosté nepochopení reality. Nikdo tu nikomu nic neupírá, konkurenční titulky si můžeš přece stáhnout kdekoliv jinde, jen ne zde. Proč ti vadí, že provozovatelé stránek nechtějí poskytovat platformu pro distrubuci konkurenčního produktu? Stěžoval by sis, že ti v restauraci nedovolí konzumovat pokrmy a nápoje, přinesené odjinud? Zamysli se, ale raději táhni na fanweby, kde to všechno tak náramně dobře funguje!
Sakra, ten mě ale vytočil!
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Pro Guraim

Příspěvek  Mikee33 Fri 25 Feb 2011, 23:45

Já jsem rád, že vůbec ty titulky někdo kvalitně dělá... Jestli se ti to nelíbí, vytvoř si vlastní fan web, najdi překladatele, nebo drž pec a čekej...

Mikee33

Znamení : Kozoroh Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 10. 09
Věk : 52

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  LittleThomas Fri 25 Feb 2011, 23:53

Tak jo, když jste tady banda blbů, stačí říct.

mažu odsud... jsou na uloz.to a na titulky.com, kdo má zájem...

Jen jsem si zkusil, jestli zvládnu sám doma na koleně a se zpožděním porazit ten váš ještě sponzorovanej odpočet...


Naposledy upravil LittleThomas dne Sat 26 Feb 2011, 00:05, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : cenzura fóra)

LittleThomas

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  KilianD Fri 25 Feb 2011, 23:55

dneska jeden -censored- za druhým...


Naposledy upravil KilianD dne Fri 25 Feb 2011, 23:59, celkově upraveno 1 krát
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Tak to je moc!

Příspěvek  R&omize Fri 25 Feb 2011, 23:56

No toto už je ale vrchol! Nejsi Chuck Norris, aby sis v KFC objednal BigMac a dostal ho... Exclamation Suspect
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Sat 26 Feb 2011, 00:06

Guraim: Promiň, ale pěkně si mě nasral. Troufnu si říct, že lepší titulky k seriálu český internet nenajde, a ty přesto dokážeš vyplodit takovouhle zasranou kravinu, kvůli který s tím mám akorát tak chuť přestat.
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  petulinka1 Sat 26 Feb 2011, 00:16

bakelit(a ostatni taky): kaslete na ty, co si porad akorat stezujou na hovadiny..jen si tim kazite naladu a nervy Very Happy lepsi je bavit se jejich omezenosti, pousmat se a nereagovat Wink takle by z toho clovek za chvili skoncil v HB v blazinci Very Happy

petulinka1

Znamení : Vodnář Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Věk : 32
Místo : Čáslav/Havlíčkův Brod

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Sat 26 Feb 2011, 00:19

petulinka1 napsal:bakelit(a ostatni taky): kaslete na ty, co si porad akorat stezujou na hovadiny..jen si tim kazite naladu a nervy Very Happy lepsi je bavit se jejich omezenosti, pousmat se a nereagovat Wink takle by z toho clovek za chvili skoncil v HB v blazinci Very Happy
Proč všichni o tom našem městě vědí jen to, že je tu blázinec? Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  petulinka1 Sat 26 Feb 2011, 00:22

tak to bacha, ja vim nahodou vic, tak nejak tam napul bydlim Very Happy
PS: bacha aby neprisel sef a neudelal bububu Wink uz to neni o titulkach Smile
EDIT: sakra ja uz se nemuzu dockat Very Happy cekamna ty titule jak na smilovani bozi Very Happy do toho kluci!! Very Happy

petulinka1

Znamení : Vodnář Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Věk : 32
Místo : Čáslav/Havlíčkův Brod

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  KilianD Sat 26 Feb 2011, 00:33

LittleThomas napsal:Jen jsem si zkusil, jestli zvládnu sám doma na koleně a se zpožděním porazit ten váš ještě sponzorovanej odpočet...
To že je máš rychleji není sám o sobě fakt, na který bys měl být hrdý. Celé jsem si je přečetl (což je věc, kterou ty jsi zřejmě neudělal) a ačkoliv to není úplně blbé, zas tak moc bych s tím nemachroval.


Naposledy upravil KilianD dne Sat 26 Feb 2011, 00:35, celkově upraveno 1 krát
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  pasecak Sat 26 Feb 2011, 00:35

mám titulky na 16. díl a ne na 17. .... asi jste to špatně nahráli... Surprised

pasecak

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  bean007 Sat 26 Feb 2011, 00:42

Jak může někdo napsat že ty titulky děláte pomalu. Podle mě je máte dost rychle! A jestli to dokáže líp ať se předvede! Díky vám všem za kvalitní titulky!!!

bean007

Počet příspěvků : 11
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Sat 26 Feb 2011, 00:59

bakeLit napsal:
petulinka1 napsal:bakelit(a ostatni taky): kaslete na ty, co si porad akorat stezujou na hovadiny..jen si tim kazite naladu a nervy Very Happy lepsi je bavit se jejich omezenosti, pousmat se a nereagovat Wink takle by z toho clovek za chvili skoncil v HB v blazinci Very Happy
Proč všichni o tom našem městě vědí jen to, že je tu blázinec? Very Happy
O Opavě to platí taky, nic si z toho nedělej. Very Happy

pasecak napsal:mám titulky na 16. díl a ne na 17. .... asi jste to špatně nahráli... Surprised
Jak jsem psal už do diskuse na hlavní stránce, někteří jste neuvěřitelně rychlí. Ten špatný odkaz tam byl maximálně tak 15 sekund, pak jsem ho hned opravil. Very Happy

petulinka1 napsal:PS: bacha aby neprisel sef a neudelal bububu Wink uz to neni o titulkach Smile
lol!
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Titulky

Příspěvek  koudak Sat 26 Feb 2011, 01:07

Díky celému překladatelskému týmu za skvělé titulky. Vždy si počkám na ty vaše, protože nemají chybu cheers

koudak

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Good... :)

Příspěvek  R&omize Sat 26 Feb 2011, 01:15

Zkouknuto, unavený, dopoledne napíšu pár návrhů na zlepšení, co jsem si všiml a ještě všimnu, jinak dost dobré a s bakeLitem přišel i ten luxus VŠECH verzí hned v první den. Si ještě pamatuji, jak si lidi ztěžovali, proč má přednost HDTV verze před 720p... tongue
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  hojava Sat 26 Feb 2011, 01:34

Je smutný, že je tu 13771 registrovaných uživatelů, ale nejvíc je bohužel pochopitelně slyšet těch několik málo nespokojených. Ostatní s rychlostí buď nemají problém, nebo jsou přímo nadšeni kvalitou a relativní rychlostí, která je takřka neuvěřitelná. Musí to žrát strašně času to tady udržovat v chodu, dost vás obdivuju, že se s tím babráte. Všichni vám děkujeme.
A co se blázinců týče, tak znám leda Bohnice a Kroměříž :-)

hojava

Počet příspěvků : 36
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  KilianD Sat 26 Feb 2011, 01:52

První revize první verze a mám takový dojem, že dnes to nebude taková smšť, jako minule Smile Titulky samosebou výtečné, ale dnes se mi zdají ještě lepší než jindy. Buďto se vám fakt povedly, nebo je to tím, že jsem měl tu pochybnou čest si dneska přečíst jedny neumětelské (ale za to strašně rychlé Smile )
162 Nosatá Růženko -> zvědavče
187 že se projdeme po pokoji -> že to vezmeme dokola (Sheldon určitě nemyslel fyzicky chodit po pokoji)
216 Zdarec, P-dogu -> Nazdar, kočko
286 powádně se ztwískal a vyhodil to tu do vzduchu? -> powádně se ztwískáme a vyhodíme to tu do vzduchu? (v originálu to sice zní, jako že mluví jen o sobě, ale to imho nedává žádný smysl. Taky to "vyhodit do vzduchu" by chtělo něco mémě doslovného, ale teď mě nic nenapadá)
322 Jo, takové místo znám -> Jo, to místo znám (ne nějaké takové, ale to ("that") konkrétní místo, kde se přesně toto odehrává)
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Sat 26 Feb 2011, 02:06

KilianD napsal:
216 Zdarec, P-dogu -> Nazdar, kočko
Zrovna tohle bych nechal, gangsteři si takhle říkají a nemá cenu se to snažit nějak přeformulovat, navíc kočka je tak trochu mimo, mi přijde. Wink


Naposledy upravil bakeLit dne Sat 26 Feb 2011, 02:09, celkově upraveno 1 krát
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru