Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

+23
lemming
rampage
trinx
Strix
Edinhos
metztli
NoMouse
Gabrielle
karaya1
luk4ss
mike2
moss
filda44
hesher
Serakris
Georgo
bodomkes
Miro
Thorar
Kolikokoli
minnie
CRYPT
Pinny
27 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 09 Dec 2011, 04:56

No, jsem sice už rozespalej, tak tím bude hodnocení možná ovlivněný, ale čekal jsem po takové pauze něco víc. Nudil jsem se, nezasmál jsem se.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  CRYPT Fri 09 Dec 2011, 06:03

ono je to uz hodne slabe po te 3ti serii, ale tato 5ta uz zacina slabnout ve velkem stylu. Nejvic me stve, ze se uz nejedna o narazky a vtipky na ajtaky a kluky co ziji bez holek a dostavaji se do komickych scen. Ted se resi akorat vztahy, sex, navic Penny tam je akorat aby se nereklo.... Hodne velkej propad

CRYPT

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 09 Dec 2011, 10:25

taky jsem celkem zklamaná.. holčičí linka ještě dobrá, dokud se penny nerozhodla pro altruismus - mimochodem, tenhle dialog u mě aspiruje na jeden z nejtrapnějších a nejpředvídatelnějších v seriále.. zápletka okolo leonarda mě pak nebavila vůbec.. jediná povedená scéna byla snad když sheldon sledoval nobelovky.. Suspect
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 09 Dec 2011, 12:49

Dneska nic moc, ale hodně se mi líbila ta scéna, kde se Leonard postavil Jimmymu a šťouchl do něj. A závěrečná scéna s Bernie byla úžasná Very Happy. Jo a Raj v hospodě taky válel Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Thorar Fri 09 Dec 2011, 13:43

WOW!!! Tenhle díl u mě zvítězil na plné čáře. Nejhorší díl ze všech pěti sérií.

Thorar

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Fri 09 Dec 2011, 13:54

Diel som ešte nevidel, ale aj tak TBBT sa zhoršuje menším tempom ako HIMYM z ktorého sa stal naprosto sračkoidný seriál

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 09 Dec 2011, 14:33

Miro napsal:Diel som ešte nevidel, ale aj tak TBBT sa zhoršuje menším tempom ako HIMYM z ktorého sa stal naprosto sračkoidný seriál
Mně HIMYM přijde pořád fajn. Záleží jako vždy na dílu. A stejně tak nesouhlasím s tím, že by se TBBT zhoršoval každým dílem. Tuhle sérii tu bylo pár dílů, u kterých jsem se smál jak "nikdy" a dokonce tuším dva, které řadím do mých top 6 za celé trvání seriálu. Je ale pravdou, že mě poslední dobou víc než oba tyhle seriály naplňuje Doogie Howser Very Happy Je tam takovej specifickej zvlášní humor, nesnaží se to být vtipný za každou cenu a nepouští do toho ten nucenej smích. Smile Ale to už je offtopic.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Fri 09 Dec 2011, 14:56

Pinny napsal:
Miro napsal:Diel som ešte nevidel, ale aj tak TBBT sa zhoršuje menším tempom ako HIMYM z ktorého sa stal naprosto sračkoidný seriál
Mně HIMYM přijde pořád fajn. Záleží jako vždy na dílu. A stejně tak nesouhlasím s tím, že by se TBBT zhoršoval každým dílem. Tuhle sérii tu bylo pár dílů, u kterých jsem se smál jak "nikdy" a dokonce tuším dva, které řadím do mých top 6 za celé trvání seriálu. Je ale pravdou, že mě poslední dobou víc než oba tyhle seriály naplňuje Doogie Howser Very Happy Je tam takovej specifickej zvlášní humor, nesnaží se to být vtipný za každou cenu a nepouští do toho ten nucenej smích. Smile Ale to už je offtopic.
veď TBBT sa nezhoršuje každým dielom, ale istý pokles úrovne oproti prvým sezónam tam je, a HIMYM prinieslo za túto sezónu z 12 len 2 dobré diely, čo je hanba hanbúca. Two and a half men ich absolútne valcuje a oproti niektorým dielom aj TBBT Smile

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Thorar Fri 09 Dec 2011, 15:33

Taky už mi dost leze na nervy ta špatně skrýváná zamilovanost Amy do Penny.

Thorar

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 09 Dec 2011, 16:18

Jediná dobrá scéna, která mě i pobavila, bylo komentování Sheldona při předávání Nobelovky. Very Happy Zbytek podprůměr, nuda.
Amy už konečně vyškrněte anebo umlčte; ty její narážky na Penny jsou tak moc fail! Rolling Eyes
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 09 Dec 2011, 16:23

Smial som sa jedinýkrát - na začiatku: "That's too bad. Could've spent New Year's eve waiting for the ball to drop" Very Happy
Od toho momentu už to bola neprekonateľná nuda, naviac totálne bez pointy.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Serakris Fri 09 Dec 2011, 17:03

mna tiez strasne stve ze to dokazili to laskou zas vsade strkaju tu zapletku leonarda a penny akurat to kazia omg a pritom howard raj a sheldon su najlepsi tym geek humorom a tymi haluzami co robia a podobne nemam tam rad tu penny a leonard stale zaslepeny laskou a vztahmi uz ani nepatri skoro medzi geek v podstate to len ako som napisal kazi...a uz to neni tak vtipne potm lebo uz kazdy riesu vztahy a lasku tupa telenovela sa s toho zachvilu stane...skoda od 3 serie to uz neni take dobre ale stale fandim tbbt aj ked sem tu lasku strkat nemuseli aspon ne v takom velkom meritku

Serakris

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 09 Dec 2011, 17:42

Až tak hrozný to nebylo.
Slabší díl, ale pár dobrejch momentů se tam našlo...třeba rozhovor v hospodě, nebo Sheldonovo "we kill him" Smile
Amy bych rozhodně neškrtal ani neumlčoval.
Nejvíc se mi líbila Bernie Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 09 Dec 2011, 17:55

Tento díl samozřejmě patřil mezi nejslabší, ale už máme pátou sérii a zas tolik geekovin tvůrci nevymyslí, tak tam občas hodí nějakou "blbost". Celý díl vlastě vyplýval jen z jedné věci - ze šikany a to se pořád řešilo.

LEONARD: Nechápu: Jimmie mu několik let dělal ze života noční můru, pak přijde, omluví se jen tak a ještě k tomu opilej a Leonard to vezme, jaoby se vůbec nic nestalo. To bylo podle mě hodně přitažené za vlasy, každý normáýlní člověk by na Leonardově místě zabouchl dveře a doufal, že už ho nikdy neuvidí. A on ho ještě pozve dál a nabídne mu nocleh.

SHELDON: Líbilo se mi, jak vyjel na Jimmiho v baru a naprosto souhlasím s jeho tvrzením, že Leonard je měkkej - už v tom baru měl Leo něco dělat - nakonec se zmohl jen na to, že se mu ty věc, který mu Jimmie dělal, nelíbili... No hrůza prostě.

AMY: Od tohoto dílu jsem očekával dlaší vývoj Sheldon+Amy a totálně NIC. V minulém díle Sheldon požádá Amy, jestli by se nestala jeho přítelkyní a v tomto díle se tu vůbec nerozvíjí?? Taková zásadní věc! A ty Amyiny kecy mi zase začali vadit. Tato postava už splnila své a mohla by vypadnout ze seriálu. Líbila se mi stará Amy na začátku 4. série, teď je to hrůza.

BERNADETTE: Skvělá scéna na koci, jak utíká pro boty.

PENNY: Pořád to budí dojem, že Penny treď v seriálu je, jak už tu kdosi psal, jen tak, aby se neřeklo. Prostě už tam nemá žádnou větší roli a skoro v každém díle je začleněná do role PENNYxAMYxBERNIE. Jako by se odehrávali dva příběhy nezávisle na sobě: KLUCI a HOLKY.

Začínám postrádat i linku BERNADETTE s HOWARDEM.

Celkové hodnocení: 2/10, seriál jde stále dolů. Kvůli Penny, která už není hlavní postava, Amy a samozřejmě slabých dílu, jako tento. Toť vše ode mšě.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 09 Dec 2011, 18:47

K tomu s šikanou bych se ráda vyjádřila:
Na ZŠ jsme měli holku, která byla hrozná šprtka. Nebavila se s ostatními a o přestávce se místo blbnutí se zbytkem třídy, pročítala učivo do nadcházející hodiny. Nosila vždy dlouhé vlasy stažené do culíku.
My jsme byli svině, sice jsme nikdy nezašli tak daleko, abychom někomu doopravdy fyzicky ublížili nebo tak, ale tato dívka se stala předmětem našich "vtípků". Stahovali jsme jí gumičku z vlasů, posmívali se jí atd. Byla to spíš taková psychická šikana (nejsem na to hrdá, ale tak už to chodilo a i my jsme byli "šikanováni" některými dalšími lidmi).
V osmé třídě se tato dívka stala mou nejlepší kamarádkou. Smile
Takže k tomu, že mu Leonard odpustil - není to divné a ani nereálné.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 09 Dec 2011, 18:57

Od tohoto dílu jsem si moc nesliboval, takže jsem možná nebyl zas až tak zklamaný. Záčátek byl naopak velmi povedený. A na konci znělky mi docvaklo jaký je "waiting for the ball to drop" skvělý dvojsmysl Very Happy .
Zbytek nic moc,ani následující scéna s nobelovkama mi něpřišla příliš vtipná. Leonard byl takový divný, jak vzal tu Jimmyho opileckou omluvu a nabídl mu přespání. Pak se mi líbílo jak se mu vzepřel, ale následný úprk na schodech.. trapnost. Linie s holkama byla podle mě dnes tou o něco zábavnější. Penny na střední nebyla žádný svatoušek, to se dalo čekat. A pak scény s oblečením, sice přehnané, ale prostě to k Penny sedělo, a Bernie tedy překvapila. Very Happy
Sice jsem zvyklý, že v TBBT není obvyklá návaznost událostí, ale že dneska spolu Amy a Sheldon nevyměnily po minulé zásadní události ani jednu větu je divné, o to divnější je to u Bernardette a Howarda (opravdu jsem zvědav jestli na tu svatbu dojde, to bude zajímavý díl). Oddělení na dvě dějové linky - holky/kluci mi nepřipadá štastné. A Amyiny narážky na Penny, už to prostě beru jako nutné zlo.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 10 Dec 2011, 00:05

No, bylo to takové... výchovné. Jako epizoda BBT nic moc. U mne určitě nejhorší z dosavadního průběhu páté série (celkově ne, do toho tomu naštěstí ještě něco chybělo). Nezbývá než doufat, že to byl jen úlet a příště to zase bude lepší.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  luk4ss Sat 10 Dec 2011, 02:38

Kolikokoli napsal:K tomu s šikanou bych se ráda vyjádřila:
Na ZŠ jsme měli holku, která byla hrozná šprtka. Nebavila se s ostatními a o přestávce se místo blbnutí se zbytkem třídy, pročítala učivo do nadcházející hodiny. Nosila vždy dlouhé vlasy stažené do culíku.
My jsme byli svině, sice jsme nikdy nezašli tak daleko, abychom někomu doopravdy fyzicky ublížili nebo tak, ale tato dívka se stala předmětem našich "vtípků". Stahovali jsme jí gumičku z vlasů, posmívali se jí atd. Byla to spíš taková psychická šikana (nejsem na to hrdá, ale tak už to chodilo a i my jsme byli "šikanováni" některými dalšími lidmi).
V osmé třídě se tato dívka stala mou nejlepší kamarádkou. Smile
Takže k tomu, že mu Leonard odpustil - není to divné a ani nereálné.

Mě teda jeden kluk na základce taky šikanoval - fyzicky - a kdyby mi dneska napsal nebo zazvonil u mě doma, z vysoka bych se na něj ...... víte co.
Jinak slabší díl, chyběla tomu pořádná pointa.

luk4ss

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  karaya1 Sat 10 Dec 2011, 13:03

Nechce se mi po tom dvakrát pátrat, ale předávací ceremoniál Nobelových cen je v 11 dopoledne? :-/


Naposledy upravil karaya1 dne Sat 10 Dec 2011, 19:42, celkově upraveno 1 krát

karaya1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Sat 10 Dec 2011, 15:03

karaya1 napsal:Nechce se mi po tom dvakrát pátrat, ale předávací ceremoniál Nobelových cen je v 11 dopoledne? :-/
Nobel Peace Prize Award Ceremony at the Oslo City Hall, 12:50 p.m. CET–3:15 p.m. CET, December 10, 2011
Nobel Prize Award Ceremony at the Stockholm Concert Hall, 4:20 p.m. CET–6:00 p.m. CET, December 10, 2011

Pasadena je -9 hodín, takže buď Sheldon sledoval už nejaký prenos pred samotnou slávnosťou, alebo má Leonard nesprávny čas...

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 10 Dec 2011, 19:39

Docela by mne zajímalo, jestli to byl záměr, že Sheldon, který se do Jimmyho obouval nejvíc, vzápětí předvedl svou tradiční scénu s kakaem... V každém případě to byl docela vtipný moment, bohužel ale jen jeden z mála v téhle epizodě.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 10 Dec 2011, 19:41

Pozrel som si ho a nakoniec sa z toho vyklubalo niečo lepšie ako sa tu píše na fóre. 100x lepšie ako posledný HIMYM. A áno, Penny je tam už len na okrasu, vidím že si to aj ostatní začínajú uvedomovať. Už len chýba aby ju neskôr vytlačili úplne Sad A tú pindu nerdovskú by si samozrejme nechali...

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sat 10 Dec 2011, 20:54

Hmmm, děkujeme za dva týdny čekání na naprosto nudnou a zbytečnou epizodu.
Jen mírně to naštěstí zachraňovali Sheldon s Bernadette. Fakt zklamání.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 10 Dec 2011, 20:55

Já bych to s tím hodnocením taky neviděl až tak černě. Z páté série asi nejslabší, to jo, ale celkově myslím že byly i horší díly.
filda44 napsal:LEONARD: Nechápu: Jimmie mu několik let dělal ze života noční můru, pak přijde, omluví se jen tak a ještě k tomu opilej a Leonard to vezme, jaoby se vůbec nic nestalo. To bylo podle mě hodně přitažené za vlasy, každý normáýlní člověk by na Leonardově místě zabouchl dveře a doufal, že už ho nikdy neuvidí. A on ho ještě pozve dál a nabídne mu nocleh.
No právě, každý normální člověk. Ale ne Leonard. Ten už tohle prostě má v povaze, byl takový vždycky - ano, měkota. Naprosto to jeho jednání v kontextu s jeho povahou chápu.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 10 Dec 2011, 21:08

Desna NUDA!! Sleep
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S05E11 - The Speckerman Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru