Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

+28
baal666
g.hofstadter
MatMatMatMat
zhu-ci
MatesCzech
yossarian
terminal
KilianD
Flowy
yaqwsx
Hellslayer
padina
Polylux1
minnie
Dimik
EternalPilgrim
Isomut
Pinny
NoMouse
Ďasík
Mysh
lemming
Kolikokoli
Footy
tx
bakeLit
R&omize
Admin
32 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty 1. korektury titulků - 1. várka :)

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 19:43

Ahoj, omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak mi na ty korektury nevyzbyl čas... Tohle je první várka, věci, které jsem změnil/nezměnil a které už takhle zůstanou. Na konci příspěvku je pak odkaz na .txt soubor, kde jsou sepsané věci, nad kterýma ještě rozvažuju a ke kterým se když tak ještě vyjadřujte. Wink

ZMĚNY:
- Možná že mě teď mluví alkohol -> Možná že ze mě teď mluví alkohol
- pod mostem v Útesu bouří -> pod mostem v osadě Thunder Bluff
- A ještě se na mě pověsila FBI. -> A v FBI mi zavěsili.
- rychlostí 115 kilometrů za hodinu. -> rychlostí 131 kilometrů za hodinu. ... tady fakt bude nejlepší převést to na naše reálie
- Zjisti, jestli už Raj skončil s Pilates. -> Zjisti, jestli už Rajovi skončily Pilates.
- Červenohlavého trolla se jménem Glumly. -> Zrzavého trola jménem Glumly.
- Podle toho, co ti Bůh nadělil, asi nebudeš tanzanský šimpanz -> Buď ráda, že nejsi tanzanský šimpanz
- o tanzánských šimpanzech -> o tanzanských šimpanzech
- Naším pachatelem je pan Todd Zarnecki -> Naším pachatelem je jistý pan Todd Zarnecki
- Tohle a ještě vlnění tukem na ruce -> Tohle a ještě třesení tukem na ruce
- tuhle ti to zabralo 15 minut, než ses dostal do balíku od FedExu -> tuhle ti zabralo 15 minut, než ses dostal do balíku od FedExu
- Opravdu na ni chci mrsknout -> Opravdu po ní chci mrsknout
- Každý ji svléká svýma očima -> Každý ji svléká očima
- nejprsatější kamarádi -> nejlepší prsátelé
- Víte, prvních pár měsíců by se kdykoli, když bych si sundala podprsenku, -> Víte, prvních pár měsíců se kdykoli, když jsem si sundala podprsenku,
- Dýchejte do tohoto sáčku. -> Dýchejte do tohoto pytlíku.
- Do sáčku -> Do pytlíku
- masivně multiplayerová online hrdinská... -> masivně multiplayerová onlinová hrdinská...
- Tohle je taverna, -> Tohle je krčma,
- kolik jich dojde do vestibulu? -> kolik jich dojde do přízemí?
- Ne ten, co má přístup k drogám. -> Ne takový, co má přístup k drogám.
- Bez certifikátu pravosti je mu ten bat'leth úplně k ničemu -> Bez certifikátu pravosti je ten bat'leth úplně bezcenný
- Já vždycky dávám přednost vlaku. -> Já vždy upřednostňuji vlak.
- Předtím a potom. -> Před a po.
- které jsou ve fiktivním světě užitečné -> které jsou užitečné ve fiktivním světě
- planou vzpruhou -> chabou útěchou
- Zkusit "hodného a zlého goblina". -> Zkusme "hodného a zlého goblina".
- předměstském ranči -> domě na předměstí
- Á, to je ten alkoholový a drogový nátlak okolí, -> A je to tady, alkoholový a drogový nátlak okolí,
- - A chci zpátky své věci. - Tak o tom pochybuji. -> - A chci zpátky své věci. - Ani mě nenapadne.
- Carmen San Diego -> Carmen Sandiego
- Dát si sitar jako vyzvánění -> Dát si sitár jako vyzvánění
- na lékařský odpad -> na nemocniční odpad
- Ale zeptej se sám sebe na toto: -> Ale zeptej se sám sebe:
- Tento násilný čin musí být pomstěn náhlým a krutým projevem zuřivosti. -> Tento násilný čin se musí setkat s rychlým a krutým projevem zuřivosti.
- Můžeme ho tam uzavřít. -> Můžeme ho obklíčit.

ZŮSTANE:
- krvavý elf, zlato, Východní království, brnění zlotřilého gladiátora a hůlka neposkvrněné síly ... ne každý hraje WoW, takže je třeba to přeložit, aby lidi věděli, o co vůbec jde
- Angry Birds jsou hra. ... "je" tam fakt být nemůže
- Podrž mi dveře! ... není důvod pro vykání, Priya jasně vidí Penny, překvapená je právě Penny
- Carlsbad ... Karlovy Vary by byly LOL Smile
- Kolotoč ... to jste si sami odhlasovali
- přepočty mph na km/h ... jak už jsem psal, málokdo si dokáže "za letu" převést míle na kilometry; přece jen ale místo 115 km/h jsem dal 131 km/h, aby to sedělo na ten vtip
- bitevní pštros ... není důvod měnit na válečného pštrosa, říká battle ostrich
- uprostřed krize ... rozhodně nezměním na "v hluboký krizi", zaprvé tam není deep crises a zadruhé to -ý je fuj
- den starý ... říká one day old, ne yesterday, proto není důvod měnit na včerejší
- kybernetický zločinec
- kvalitní materiál na chození ... líbí se mi víc než "na vztah"
- odhazovat svůj meč ... upouštět je divné
- Vím, že ta hra pro tebe hodně znamenala. ... je tam minulý čas
- aby ses se svou matkou mohl dívat na Kolotoč. ... není třeba měnit slovosled, navíc jsem to zkoušel a vyznívá to hrozně nepřirozeně
- mrtvola na poušti ... jak už jsem psal, mršina je moc morbidní
- Natalie Portman nahoře bez ... polonahá je sice zajímavý nápad, ale nahoře bez je přesnější a zas tak špatně se to nečte
- internet s malým i
- Legoland je interaktivnější ... víc interaktivní je taky dobré, ale nevidím důvod měnit

JEŠTĚ NEVÍM:
viz tyto poznámky
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 07 Apr 2011, 19:57

K tomu snu: Díky zdejším příspěvkům jsem pochopila význam Rajovy věty. V tom případě bych tam dala "A o Legolandu si už můžeme nechat jen zdát." (nevím, jestli to už někdo tady nenavrhnul, ale asi by to bylo nejlepší).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 19:59

Nenavrhnul, není to v tom texťáku. Wink A dám to tam. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Upřímnou soustrast...

Příspěvek  R&omize Thu 07 Apr 2011, 21:09

Upřímnou soustrast, zítra ti to začíná zase nanovo... Na Hromnice o den více... Twisted Evil Díky za práci, kterou pro nás odvádíš (samozřejmě i ostatním, ale díky PR shrábne ocenění hlavně Ďasík... Wink )... What a Face

130 - Možná, že ze mě teď mluví alkohol, (V tom případě tam chybí ještě ta čárka.)
293 - Já vždy navrhuji vlak. (Prosil bych vysvětlení, v čem je "upřednostňuji" lepší než "navrhuji", které je trefnější, jednoznačnější a kratší... Rolling Eyes )
324 - Bez certifikátu pravosti je ten bat'leth zcela bezcenný.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  baal666 Thu 07 Apr 2011, 21:28

K booze-kořalka,likér,chlast...
Jak říká bakelit... Musí to být jedině chlast!
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 21:42

R&omize napsal:Upřímnou soustrast, zítra ti to začíná zase nanovo... Na Hromnice o den více... Twisted Evil
Jo no, ale pak budu mít 3 týdny volno. Smile A Na Hromnice o den více je super film. Very Happy

R&omize napsal:Díky za práci, kterou pro nás odvádíš (samozřejmě i ostatním, ale díky PR shrábne ocenění hlavně Ďasík... Wink )... What a Face
Taky díky, za pochvaly. Very Happy A samozřejmě i bakeLitovi, baalovi a KaRLoSovi za spolupráci.

R&omize napsal:130 - Možná, že ze mě teď mluví alkohol, (V tom případě tam chybí ještě ta čárka.)
293 - Já vždy navrhuji vlak. (Prosil bych vysvětlení, v čem je "upřednostňuji" lepší než "navrhuji", které je trefnější, jednoznačnější a kratší... Rolling Eyes )
U té čárky nevím jistě, prodiskutuju to s bakeLitem, a u 293 Sheldon říká "I always prefere the train." = upřednostňuji...

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Zireael Thu 07 Apr 2011, 22:01

Ďasík napsal:- odhazovat svůj meč ... upouštět je divné
No jo, ale drop není odhodit, ale upustit, navíc při tom manévru, který Rajova postava provádí, rozhodně nejde o to něco odhodit od sebe, ale upustit pod sebe. Jako studijní materiál doporučuju film Pravá blondýnka a scénu ze salonu krásy ("bend and snap"). Pokud se ti nelíbí upouštět, šlo by použít jen "pouštět", pořád to bude vhodnější než odhazovat.
Zireael
Zireael

Znamení : Lev Kočka
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 41
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 22:09

Dneska tu jsou reklamy na samé dobré filmy. Very Happy No, uvidím, možná nad tím drop ještě pouvažuju. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  minnie Thu 07 Apr 2011, 22:15

pravá blondýna že je dobrý film? no to snad.. Rolling Eyes

edit: jo, ale k tématu: souhlasím se Zireael Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 22:20

minnie napsal:pravá blondýna že je dobrý film? no to snad.. Rolling Eyes
Mně se líbil. Nečekal jsem od něj nic poučného a světoborného, protože to ani nenabízí. A coby komedie svůj účel splnil, dokonce podle mě patří mezi ty lepší...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Tak snad už poslední várka...

Příspěvek  R&omize Thu 07 Apr 2011, 22:24

010 - Spíš co nevzali? Vzali mé očarované zbraně, (Kombinace mého návrhu s jeho dalším vylepšením mi příjde nejlepší.)
071 - Skoro jako by to skoro byla obrovská ztráta času. (Jak už padlo, stačí přehodit trošku slovosled.)
139 - Přidej/Přilej mi ještě trochu toho alkoholu a ukážu vám to. (Myslím, že nám všem uniklo, že jde o "polevu", byť alkoholickou, na zmrzlinu, pochybuji, že jí tam má tolik, aby v ní ta zmrzlina plavala, takže "dolij" mi příjde divné, jinak jsem pro neutrální "toho alkoholu".)
284 - Dovolil jsem si vypálit nám k výpravě mix hrdinské hudby. (Menší opis, který tu ještě nezazněl.)
326 - Legoland teď vypadá jako zbožné přání. (Zbožné přání je hodně dobré, jsem rozhodně pro i na úkor mého návrhu.)
345 - Povedlo se vám aspoň získat zpátky ty Sheldonovy imaginární věci? (Ještě lepší než původní "vymyšlené", jsem pro.)

U všech citací Shakespearea a Star Treku jsem jednoznačně pro původní český překlad... Tohle je jedna z věcí, co pozitivně odlišuje náš překlad od ostatních, kteří to tam naflákají, jak je to zrovna napadne.

Jsem pro "Hladový jak(o) vlk" (samozřejmě s upravením všech nesedících reálií) a všude místo úkolu "výpravu".

Jinak "prefere" se dá přeložit, a zvláště tady to lépe sedí, právě i jako "navrhuji", mrkni do slovníku... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Zireael Thu 07 Apr 2011, 22:33

Ďasík napsal:
minnie napsal:pravá blondýna že je dobrý film? no to snad.. Rolling Eyes
Mně se líbil. Nečekal jsem od něj nic poučného a světoborného, protože to ani nenabízí. A coby komedie svůj účel splnil, dokonce podle mě patří mezi ty lepší...
Souhlas. Já osobně Pravou blondýnku zbožňuju, pouštím si ji vždy, když už ze školy padám na hubu a vždy mi zvedne náladu i morálku pro další studium Razz
Zireael
Zireael

Znamení : Lev Kočka
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 41
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  tx Thu 07 Apr 2011, 22:38

Co se týče upouštění, souhlasím taktéž se Zirael.
A stejně jako R&omize si myslím, že by se mělo přihlížet k původnímu českému překladu Star Treku (i když Star Trek moc nakoukaný nemám, takže já odchylky od českého překladu nepoznám).
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Thu 07 Apr 2011, 22:49

R&y (That's right): No tak, ten chlast tam prostě být musí. Wink
A co se týče té čárky za možná, tak povinná není, stejně jako například u samozřejmě či jistě. Viz PČP.

Edit: @minnie: Protože to prostě chlast je, nemá cenu to nějak zjemňovat, když to tak Amy jednoduše řekla. Mám to tak nějak zaryté pod kůži z Family Guye.


Naposledy upravil bakeLit dne Thu 07 Apr 2011, 22:58, celkově upraveno 1 krát
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  minnie Thu 07 Apr 2011, 22:50

nechápu proč by tam musel být chlast.. kořalka je dobrá.. aspoň mně se amy jako námořnice docela líbí..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 22:51

bakeLit: lol! (čekal jsem, kdy se ozveš, takhle jsi ještě neagitoval za nic Very Happy)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Thu 07 Apr 2011, 22:54

Ďasík napsal:- Dát si sitar jako vyzvánění -> Dát si sitár jako vyzvánění
Jak už tady někde padlo, mělo by se tam ještě zdůraznit, že si to nastavil jako "její" vyzvánění. Protože jinak to vyznívá, že obecně není cool nastavit si jako vyzvánění sitár, ale on to zřejmě myslel tak, že to není hustý, když si to nastaví u ní jenom kvůli tomu, že je indka.

R&omize: mně tam teda daleko líp sedí to "upřednostňuji", s tím "navrhuji" to zní hodně divně a moc smysl mi to zrovna nedává.

Jo a upřednostňuji taky "chlast". Wink

edit: jo a ten počet slov a písmen v Kolotoči bych byl taky pro "přepočítat do češtiny".


Naposledy upravil NoMouse dne Thu 07 Apr 2011, 22:59, celkově upraveno 1 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Thu 07 Apr 2011, 22:59

Ďasík napsal:bakeLit: lol! (čekal jsem, kdy se ozveš, takhle jsi ještě neagitoval za nic Very Happy)
Radši běž na ICQ, abys pochopil, že zítra musím alespoň v 8 odevzdávat! Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  tx Thu 07 Apr 2011, 22:59

NoMouse: You are right.

Jinak koukám, že Ďasík svým zveřejněním prvních korektur otevřel Pandořinu skříňku Very Happy
Vypadá to, že už jsme všichni nažhavení na zítřek Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 23:04

NoMouse napsal:
Ďasík napsal:- Dát si sitar jako vyzvánění -> Dát si sitár jako vyzvánění
Jak už tady někde padlo, mělo by se tam ještě zdůraznit, že si to nastavil jako "její" vyzvánění. Protože jinak to vyznívá, že obecně není cool nastavit si jako vyzvánění sitár, ale on to zřejmě myslel tak, že to není hustý, když si to nastaví u ní jenom kvůli tomu, že je indka.
Ne, neříká HER ringtone ani ringtone FOR HER. Říká "Sitar music for a ringtone is not cool". Opravdu není třeba si něco "přimýšlet". Smile Je to stejné jako s tím R&dyho (Smile) prefere. Preferovat odjakživa znamená "dávat něčemu přednost", ne "navrhovat".
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Thu 07 Apr 2011, 23:05

No já teda nevím, ale v anglických titulkách je "Sitar music for her ringtone is not cool, dude." co tam říká jsem teď neposlouchal...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 23:08

OK, já to zas jen naposlouchával a teď musím uznat, že máš asi pravdu... Tak jo, no. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Ještě nejsou, tak tedy další várka... :D

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 00:25

019 - byl ohlodán na kost jako mrtvola na pouštním slunci.
097 - Myslel jsem, že jsem to právě udělal.
246 - Dát si sitar jako její vyzvánění není vůbec hustý, kámo.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Sada23 Mon 11 Apr 2011, 16:52

Kdy bude finální verze??

Sada23

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Mon 11 Apr 2011, 19:40

Bude. Do konce týdne. Snad. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru