Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

+28
g.hofstadter
koroptvička
Polylux1
Mikee33
zzoorroo
Pinny
NoMouse
rozmix
TwoR
Georgo
Jandilka
fubar7500
mike2
Kolikokoli
bodomkes
bakeLit
MartyCZ
prudislav
zombak
minnie
Kal-El
klos
lemming
tx
trinx
Ďasík
R&omize
Admin
32 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Malá úprava

Příspěvek  R&omize Fri 01 Apr 2011, 15:40

minnie napsal:když prudit, tak pořádně Very Happy a především rampu Very Happy
je pravda, že bráchové by tady asi byli lepší.. prostě konzistence nemusí být za každou cenu..
Ne bráchové, ale brachové když už... Idea
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 15:43

Tak brachové už vůbec ne. Very Happy Nejsme ve středověku, starý brachu. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 01 Apr 2011, 15:44

brachové? Shocked tak to teda nevím.. možná kdyby to řekl sheldon, ale to je děsně nepřirozené.. se mi mimochodem vybavili socani a jejich oslovování "přátelé/přítelkyně" Very Happy nevím proč Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  prudislav Fri 01 Apr 2011, 15:49

R&omize napsal:
Ďasík napsal:Dialog v S03E20

S: Howard se vyjádřil jasně, že má loajalita ke kamarádům je přednější než k ženám, které jen prodávají svá těla.
L: Je možné, že řekl: "Kámoši před šlapkami?"
S: Ano, ale já to přeformuloval, abych se vyhnul urážce šlapek.

Proto to tak zůstane. Wink
njn tam už tehdy mělo být brachové, tehdy jsem ale ještě nenavrhoval korektury, škoda... What a Face A co takhle to opravit v rámci všeobecných oprav napříč seriemi, i když trojka už se vlastně opravovala, co? Sakra, proč si vždycky sám najdu důvod proč ne... Wink

PS: Prudislave, sice to máš asi v popisu práce, ale nepruď mě komolením mého nicku v citacích, prosím...

Edit: Tys hlavně nepochopil, o co autorům šlo nebo jsi neviděl zmiňovaný díl, proto nechápeš ty šlapky, ani ten vtip, prudislave... Rolling Eyes (prudislav, celkem chytlavé... Laughing )
jasně k tomu dřívějšímu dílu se ty šlapky hodí ale k tmuhle kdyby to dořek ne ale n je to stejne jedno kdyz tam řek tu sestru :-D

prudislav

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 15:55

Víte, co je ale zajímavé? V poslední době opravuju češtinu ke hře Vampire: Masquerade - Redemption, protože ta, co je teď dostupná, je tak hrozná a neznalá reálií, že člověk ani nemá šanci pochopit příběh (nechápu, jak ji autor mohl vydat bez výčitek svědomí). A první půlka té hry se odehrává v Praze 12. století (i když už tam je univerzita, ale to je jedno). A všichni tam mluví středověkou angličtinou. A když jsem dneska zapnul TBBT a hned první věta byla řečena středověkou angličtinou ("Why hast thou forsaken me, O deity whose existence I doubt?"), tak mě to fakt dostalo... Very Happy

Prudislav: Jasně, o šlapky nejde, R&omizemu jde o ty kámoše...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  prudislav Fri 01 Apr 2011, 16:06

Ďasík napsal:Víte, co je ale zajímavé? V poslední době opravuju češtinu ke hře Vampire: Masquerade - Redemption, protože ta, co je teď dostupná, je tak hrozná a neznalá reálií, že člověk ani nemá šanci pochopit příběh (nechápu, jak ji autor mohl vydat bez výčitek svědomí). A první půlka té hry se odehrává v Praze 12. století (i když už tam je univerzita, ale to je jedno). A všichni tam mluví středověkou angličtinou. A když jsem dneska zapnul TBBT a hned první věta byla řečena středověkou angličtinou ("Why hast thou forsaken me, O deity whose existence I doubt?"), tak mě to fakt dostalo... Very Happy

Prudislav: Jasně, o šlapky nejde, R&omizemu jde o ty kámoše...
aha tak bráchové je podle mě blbost už jen díky sledvání HIMYM :-)
Vampire jsu dobrý hry jak Redemtin tak Bloodlines jen hdně zabugovaný(ale Bloodlines má výbornou komunitu a skvělet neoficiální patch) - jsem ani nevěděl že čeština existuje ;-)

prudislav

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Upřesním...

Příspěvek  R&omize Fri 01 Apr 2011, 16:23

Jasně, já sám bych asi "brach" taky ve svojí mluvě nepoužil, ale jde o to, že to určité skupiny používájí a nejlepe se to hodí jako překlad k "bro", o to jediné mi šlo... Wink bro=brach


Edit: Nechápu narážku na HIMYM... confused

Edit2: Ďasíku, u komentářů na hlavní stránce píšeš blbosti o 720p verzi, tu jsem si hned ráno stáhl, mrkl na ni s anglickými titulky a ta je v pohodě, podle těch titulků sedí bez přečasování k těm na PROPER FEVER, jen tak pro zajímavost, ať nešíříš bludy. (Ať ti to taky vrátím za tu čtvrthodinku... Twisted Evil )

Edit3: Už to tam někdo napsal... sunny Jsem se před půlkou 4. sezony přeorientoval na 720p, tak vím... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 01 Apr 2011, 17:43

Tak 4. řada má minimálně dva čístě nerdy díly. K hodnocení by mi stačilo jediné slovo: perfektní. Super díl od začátku do konce, spousta humoru na to správné téma a přesto tam došlo i na řešení vztahů. Jen tak dál a dál.

Jinak příkláním se ke Kolotoči. A teď mě omluvte, jdu se na zbytek tohohle prašivýho dne někam zahrabat. Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  bakeLit Fri 01 Apr 2011, 18:06

R&omize napsal:Ďasíku, u komentářů na hlavní stránce píšeš blbosti o 720p verzi...
Teprve před chvílí zpráva z pre:
kód:
UNNUKE: The.Big.Bang.Theory.S04E19.720p.HDTV.x264-IMMERSE [not.out.of.sync.throughout.just.retarded.nuke.sites.trolling]
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 01 Apr 2011, 18:31

Epizoda moc hezká. Ale ten trojúhelník Penny-Leonard-Priya se nám podle mě začíná fakt velmi viditelně řešit Very Happy jupí! Komu doteď nebylo jasné, kam to vede, po dnešním díle už podle mě určitě. Tím Priyiným nepochopením pro všechno, co má rád, si ho dlouho udržet nemůže. Smile Opět jupí!
Přišlo mi fakt bezvadné, že nechali prostor Penny, zaprvé, aby vyzdvihli její přednosti získané v Nebrasce Very Happy, za druhé, aby ukázala své nerdovské schopnosti, které nabrala léty praxe XD Zajímavá scéna byla, kdy vyprávěla svým vrbám Bernadette a Amy, jak moc Leonarda ovlivnila, a přitom skoro každou větou ukazovala, jak moc ovlivnil on ji I love you
A závěrečná scéna na chodbě byla hodně dobrá. Very Happy
Jen tak mimochodem, nevíte někdo, kolik epizod bude mít 4. série? Chci vědět, kdy se už k sobě konečně zas Penny s "Len-nerdem" Laughing vrátí.. sunny
EDIT: taky se přikláním ke Kolotoči!! to je daleko uchopitelnější a bližší pro nás, Čechy, než Kolo štěstí (si myslím)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Moje prohlášení... ;)

Příspěvek  R&omize Fri 01 Apr 2011, 18:53

bakeLit napsal:
R&omize napsal:Ďasíku, u komentářů na hlavní stránce píšeš blbosti o 720p verzi...
Teprve před chvílí zpráva z pre:
kód:
UNNUKE: The.Big.Bang.Theory.S04E19.720p.HDTV.x264-IMMERSE [not.out.of.sync.throughout.just.retarded.nuke.sites.trolling]
Ehm, já nepotřebuji oficiální tiskovou zprávu nebo co to je, mám internet, oči a uši. Tu verzi jsem viděl už o čtvrt na sedm ráno a nebyl důvod k presumkci viny a myslet si, že když je chyba v ASAP, tak bude i v IMMERSE, což myslím dělají už podle názvu jiní lidé, minule taky byla chyba jen v HDTV a v 720p nebyla... Rolling Eyes Dobře, už jsem se uklidnil, pro přístě napíšu, že je v pohodě, dřív, abyste nemuseli čekat na potvrzení... Idea Omlouvám se, jestli předtím vyšlo nějaké původní prohlášení, že v pohodě není a vy jste se podle něj řídili (přece jenom asi nebyl důvod mu nevěřit), já to holt už věděl a přišlo mi blbý, co to tam Ďasík napsal, ještě jednou se omlouvám... Embarassed
bodomkes napsal:Epizoda moc hezká. Ale ten trojúhelník Penny-Leonard-Priya se nám podle mě začíná fakt velmi viditelně řešit Very Happy jupí! Komu doteď nebylo jasné, kam to vede, po dnešním díle už podle mě určitě. Tím Priyiným nepochopením pro všechno, co má rád, si ho dlouho udržet nemůže. Smile Opět jupí!
Přišlo mi fakt bezvadné, že nechali prostor Penny, zaprvé, aby vyzdvihli její přednosti získané v Nebrasce Very Happy, za druhé, aby ukázala své nerdovské schopnosti, které nabrala léty praxe XD Zajímavá scéna byla, kdy vyprávěla svým vrbám Bernadette a Amy, jak moc Leonarda ovlivnila, a přitom skoro každou větou ukazovala, jak moc ovlivnil on ji I love you
A závěrečná scéna na chodbě byla hodně dobrá. Very Happy
Jen tak mimochodem, nevíte někdo, kolik epizod bude mít 4. série? Chci vědět, kdy se už k sobě konečně zas Penny s "Len-nerdem" Laughing vrátí.. sunny
EDIT: taky se přikláním ke Kolotoči!! to je daleko uchopitelnější a bližší pro nás, Čechy, než Kolo štěstí (si myslím)
NAPROSTÝ souhlas! Teda až na toho Leo-nerda... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 01 Apr 2011, 19:41

R&omize napsal:NAPROSTÝ souhlas! Teda až na toho Leo-nerda... Wink
tongue To byl pokus o narážku na Unaired Pilot Wink tam to tak bylo.. Very Happy nebo si to tak aspoň pamatuju ^^
EDIT: Kdepak Unaired Pilot- Ďasík má pravdu Very Happy ve zhuleným díle to bylo Smile


Naposledy upravil bodomkes dne Fri 01 Apr 2011, 20:42, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 20:26

R&omize: Není za co se omlouvat. Wink
bodomkes: Bylo to ve zhuleném díle (S03E08 - The adhesive duck deficiency). Leonard si tam stěžoval, že má nerd i ve jméně a že by se chtěl jmenovat Angelo...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 01 Apr 2011, 20:50

Ďasík napsal:
bodomkes: Bylo to ve zhuleném díle (S03E08 - The adhesive duck deficiency). Leonard si tam stěžoval, že má nerd i ve jméně a že by se chtěl jmenovat Angelo...

A jo jasně!! Děkujii!! Fíha, taková paměť!! Very Happy To chci taky! Smile ..Ale když už jsme u toho, díkybohu za to, že se jmenuje Leonard a ne Angelo....! Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 21:00

To je proto, že 1) jsem ho překládal a viděl nejmíň 10x ve velmi krátkém časovém intervalu a 2) je to jeden z mých nejoblíbenějších dílů... Smile Nepamatuju si všechny díly, i když hlášky docela i jo, no.

Absolutně nejlíp znám Přátele, pak TBBT, Misfits, Simpsony, Futuramu, Chůvu k pohledání, Krok za krokem a MASH... Tyhle dokážu z fleku citovat a podle situace nebo hlášky v 70 procentech případů říct, o který díl jde. U ostatních seriálů už je to horší. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Pomoc?

Příspěvek  R&omize Fri 01 Apr 2011, 21:04

Wow, neříká ti už někdo náhodou "chodící scénář"? Wink Jinak kde to vázne s titulky, příjde mi, že je to pomalejší než obvykle na to, že tam nejsou ořechy, nebo jsou? Můžem nějak pomoct? Very Happy Přece jenom 60% po deváté hodině je trošku děsivé... Shocked Jinak předem děkuji za poctivou práci... I love you
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 21:07

Je to na dobré cestě, ale odhad času vydání po zkušenostech z minula, kdy jsme o půl hoďky přetáhli a někteří lidi nám to dali sežrat, nenapíšu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 01 Apr 2011, 22:37

ale já mám pocit že i v tom unaired pilotu se do toho jména trefovala ta náhradní penny.. ale nechci kecat a nemám ho tu abych se kouknula Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 23:10

Unaired Pilot jsem viděl max. 3x, nelíbí se mi...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty lol

Příspěvek  R&omize Fri 01 Apr 2011, 23:11

Ďasík napsal:Unaired Pilot jsem viděl max. 3x, nelíbí se mi...
To zní dobře... Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 01 Apr 2011, 23:13

Prý max. 3x Very Happy. Tolikrát jsem viděla maximálně jeden nebo dva díly TBBT Very Happy. Nemám nějak potřebu si to pouštět furt dokola... I když teď rekapituluji Doctora Who a to jsou emoce... Včera jsem u předposledního dílu 4. řady řvala jak dítě a teď mě ještě čeká Journey's end.. no to nepřežiju Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 23:17

No, když jsem mu dělal korektury titulků (které jsem ještě pořád nedokončil, právě z toho "nelíbí se mi" důvodu), tak jsem se kouknout musel. Smile Ale jsem fakt vděčný, že TBBT nakonec vypadá jak vypadá...

Koli: Tak já každý díl TBBT vidím hned v den vydání 1-2x dopoledne, pak při překladu nejmíň 2x, při každých korekturách 1-2x a občas si je pustím i jen tak, ale u TBBT je to zřídka...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 01 Apr 2011, 23:26

Moc povedený díl. Začíná mi být Penny líto, i když vím, že si to zaslouží.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Apr 2011, 23:32

Souhlas. Penny si to zaslouží jako žádná jiná, protože to, co udělala Leonardovi, vážně nebylo moc pěkné. Ale na druhou stranu ji mám rád a je mi jí líto. Ale ona tohle potřebovala, aby konečně prozřela...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  fubar7500 Fri 01 Apr 2011, 23:35

Me osobne prisel tenhle dil hoode slabej, umelej, opakujici jen to co sme uz videli..poslepovany, zopakovany :-(
Ale tak se treba zas ostatnim libil tenhle dil vic nez jiny.. Kazdej mame svy favority..
I tak se budu tesit na dalsi:-) A vam dik za titule!

fubar7500

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru