Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

+29
Melindaaaa
larson
Winniie
dejf
metztli
TristanTzara
Mikee33
MatMatMatMat
bafinka
baal666
bodomkes
monca2112
PrecLiK
Muf
trinx
Kal-El
padina
g.hofstadter
reverend
Georgo
Ďasík
mike2
MartyCZ
tx
yossarian
mattessow5
Kolikokoli
R&omize
Admin
33 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 13 Mar 2011, 10:41

tak abych se taky vyjádřila.. stručně a v bodech Smile
- epizoda jako celek byla průměr.. nebyla nejhorší, ale ani úplně dobrá, protože:
- je mi děsivě nesmypatická priya (sakra jak se píše?).. manipulátorská zabijácká mrcha Very Happy (a navíc není ani zdaleka tak hezká jako anne dudek Very Happy)
- mám ráda amy i bernie a chyběly mi Smile
- mám ráda penny a bylo mi jí líto..; ale zároveň
- leonard bez brejlí je opravdu víc sexy.. (pokud se nepletu, galecki v civilu brejle nenosí, takže je to přirozené)
- to už vůbec nemluvím o tom, že když se leonard neoblíká jako bezdomovec, tak mu to moc sluší..
- scéna s penny v restauraci byla kouzelná Smile ;
- linka sheldon/howard/raj byla výplňová a bez nápadu
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 13 Mar 2011, 11:31

Minnie: Nesouhlasím jen ve dvou bodech:

minnie napsal:leonard bez brejlí je opravdu víc sexy.. (pokud se nepletu, galecki v civilu brejle nenosí, takže je to přirozené)
Vím, že J. Galecki v civilu brýle nenosí, ale určitě špatně vidí a nosí právě ty čočky, je to na něm prostě vidět - vypadá bez brýlí naprosto hrozně (a není to tím, že na to nejsem zvyklý Smile). Skutečně má "krtkovský" výraz, mhouří oči a má je tak trochu zapadlé, což máme všichni, kdo špatně vidíme, mě nevyjímaje.

minnie napsal:linka sheldon/howard/raj byla výplňová a bez nápadu
Kdyby linka Sheldon/Raj/Howard v tomto díle nebyla, ani by nebylo proč se na něj dívat. Pro mě byla stěžejní, nápad měla úžasný, dokonce i já jsem celou dobu přemýšlel, jak to Howard dělá. Linka s Priyou sice byla příběhová, ale Priyino ultimátum ji úplně zničilo. Mohli se Priye zbavit nějak mírumilovně, nemuseli zařizovat, aby ji diváci začali nenávidět...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 13 Mar 2011, 11:56

Tak se taky vyjádřím. Díl se mi docela líbil, souhlasím s Ďasíkem, linka Sheldon/Howard/Rajesh byla pro mě naopak stěžejní a rozhodně ne bez nápadu, byla zdrojem většiny vtipů. Priya se mi taky moc nelíbila, ale bylo to ještě ok až do téhle epizody. Teď ji vyloženě nesnáším. Twisted Evil Proč by se Leonard nemohl kamarádit se svou bývalkou? Do toho jí nic není. Stejně jako to, že Leonardovi pořád nutila čočky. A ano, Leonard bez brýlí fakt vypadá jak krtek a vůbec jsem se mu nedivil, že do všeho vrážel. Suspect To oblečení by se ještě dalo chápat, i když osobně, ano jsem sice chlap, tak to asi vidím jinak, ale mám lidi obecně radši v obyčejnějších hadrech než nějak vyparáděné.
A ještě, to co Penny vyváděla v té restauraci bylo fakt přehnané, ale očividně to dělala schválně, takže proč ne. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 13 Mar 2011, 12:02

NoMouse napsal:A ještě, to co Penny vyváděla v té restauraci bylo fakt přehnané, ale očividně to dělala schválně, takže proč ne.
Spíš bych se divil, kdyby to neudělala. Smile Pamatuješ na to, jak se Howard smiřoval s Bernadette? Jak jim tam Penny krásně oxidovala (nachos na účet podniku atd.)? Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 13 Mar 2011, 14:08

NoMouse napsal:To oblečení by se ještě dalo chápat, i když osobně, ano jsem sice chlap, tak to asi vidím jinak, ale mám lidi obecně radši v obyčejnějších hadrech než nějak vyparáděné.
No jo, taky jsem chlap (a žádný Barney Stinson). Když jsem teď znovu viděl scénu z prádelny, uvědomil jsem si, co mi na Priye celou dobu vadilo. Penny tam je v mikině a šortkách a sluší jí to víc, než když se snaží vyparádit. Priyu si ale takhle vůbec nedokážu představit. Je mi samozřejmě jasné, že za tím "nedbalým" vzhledem je spousta práce maskérů, ale i tak...

A co se týká čoček, můžeme se přít o to, jestli Leonard vypadá líp s brýlemi nebo bez, můžeme se přít o to, jestli Johnny Galecky vypadá lépe s brýlemi nebo bez. Ale nutit ho znovu do čoček poté, co vidí, že poprvé kvůli tomu skončil u doktora a že je jen otázka času, kdy někde spadne do výkopu nebo pod auto, to je prostě neomluvitelné. Minule jsem si stěžoval, že autoři nám vlastně vůbec neukázali, co je Priya zač; tak teď už to víme a nemůžu se dočkat, až zase zmizí.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  TristanTzara Sun 13 Mar 2011, 16:52

Leonard v tom novém oblečení vypadá jak blbec, vůbec se to k němu nehodí. Kdyby mu raději Priya koupila nějaký pořádný kvádro, namísto toho hnědýho manžestrákovýho Very Happy
Vestičku a neuvázanou, volně visicí kravatu si na sebe vezme leda tak nějakej metrosexuál Evil or Very Mad To už jsou lepší ty mikiny s kapucí.
Víc než chování Priyi mi vadí to Leonardovo - takhle se sebou nechat zametat a nechat se nutit do něčeho co nechci, jenom proto abych se někomu zalíbil, to mi vadí. Je to zoufalec.

TristanTzara

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Oprava

Příspěvek  R&omize Sun 13 Mar 2011, 16:58

To není kvůli zalíbení, tuhle fázi už má za sebou, teď je ve fázi "jsem jen tvůj, dělej si se mnou, co jen budeš chtít"... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 13 Mar 2011, 17:05

Nesmíte na něj tak pospíchat, pokrok je už to, že už neděkuje za sex. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 13 Mar 2011, 21:27

Jsem svěží zpět po Trpasliconu, všecko si to tu pročtu a pak budu reagovat. Teď mne jen zaujala debata o Johnnyho očích - s brýlemi vypadá líp! A souhlasím s Ďasíkem, že bez nich má krtkovský výraz Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Sun 13 Mar 2011, 21:41

Leonardovi brýle sluší... fakt vypadá líp, když je nosí.... za a) nedělá krtka (jako my všichni hůř vidící, když nemáme brejle) a za b) zvýrazňuje mu to linii v obličeji (nebo tak nějak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy říkala mě to ta ženská v optice, když jsem si byl já pro brýle)
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  TristanTzara Sun 13 Mar 2011, 21:56

K.Hofstadter napsal:Leonardovi brýle sluší... fakt vypadá líp, když je nosí.... za a) nedělá krtka (jako my všichni hůř vidící, když nemáme brejle) a za b) zvýrazňuje mu to linii v obličeji (nebo tak nějak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy říkala mě to ta ženská v optice, když jsem si byl já pro brýle)

No ale jestliže Galecki nenosí brýle, tak je divný, že dělá krtka, ne?

TristanTzara

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 13 Mar 2011, 21:59

možná nosí čočky.. a jinak to podle mě hrál.. fakt nevím, mně se bez nich líbil, pokud mu zrovna před záběrem nenastříkali do očí pepřák..
pro mě byl dneska prostě fešák. tečka. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 13 Mar 2011, 22:00

On ho nedělá, vypadá tak skutečně i v civilu... Proto ho podezřívám, že nosí čočky. Určitě nemá dobrý zrak.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Sun 13 Mar 2011, 22:03

TristanTzara napsal:
K.Hofstadter napsal:Leonardovi brýle sluší... fakt vypadá líp, když je nosí.... za a) nedělá krtka (jako my všichni hůř vidící, když nemáme brejle) a za b) zvýrazňuje mu to linii v obličeji (nebo tak nějak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy říkala mě to ta ženská v optice, když jsem si byl já pro brýle)

No ale jestliže Galecki nenosí brýle, tak je divný, že dělá krtka, ne?

víš kolik lidí to umí věrohodně napodobit, ale musím souhlasit s Ďasíkem, určitě i v realu nosí čočky....
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Winniie Mon 14 Mar 2011, 01:25

minnie napsal:možná nosí čočky.. a jinak to podle mě hrál.. fakt nevím, mně se bez nich líbil, pokud mu zrovna před záběrem nenastříkali do očí pepřák..
pro mě byl dneska prostě fešák. tečka. Very Happy

přesně tak! ;o) naprosto souhlasím! mi se taky moc líbil.
Winniie
Winniie

Počet příspěvků : 18
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 11
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  kbs1 Mon 14 Mar 2011, 03:00

posledne 3 diely boli skvele. tento ziadna vynimka Very Happy

kbs1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Repetálek Fri 18 Mar 2011, 18:57

Ty vole oni vůbec nevysílají,já bych chtěl mít takovou dovolenou co mají oni práci,jednou za měsíc na 20min. do práce,šmejdi americký,doufám,že příště budou titulky rychle máte na to tři týdny si je připravit. lol!

Repetálek

Počet příspěvků : 7
Bodů : 5
Reputace : -2
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 18 Mar 2011, 22:01

Very Happy

Ti herci mají zase jinou práci... Řekl bych, že už je dost dílů natočených dopředu. Jak jsem už několikrát psal, jsou teď pauzy kvůli tomu, že série má 22-24 dílů a musí se to roztáhnout mezi cca 40 týdnů. Do Vánoc se vysílá bez přestávky, což vychází na půlku série, druhá půlka musí vydržet od ledna do května (června), takže jsou prostupy delší.

U britských seriálů je to mnohem horší, série má jen 6 dílů, vysílání většinou zabere listopad a půl prosince a pak musíš čekat do dalšího listopadu. A sranda je, že třeba Misfits se točí v květnu nebo červnu. Při natáčení vánočního dílu kvůli tomu všichni trpěli (bylo horko a oni v bundách a čepicích)... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 18 Mar 2011, 22:43

Ďasík napsal:Very Happy

Ti herci mají zase jinou práci... Řekl bych, že už je dost dílů natočených dopředu. Jak jsem už několikrát psal, jsou teď pauzy kvůli tomu, že série má 22-24 dílů a musí se to roztáhnout mezi cca 40 týdnů. Do Vánoc se vysílá bez přestávky, což vychází na půlku série, druhá půlka musí vydržet od ledna do května (června), takže jsou prostupy delší.

U britských seriálů je to mnohem horší, série má jen 6 dílů, vysílání většinou zabere listopad a půl prosince a pak musíš čekat do dalšího listopadu. A sranda je, že třeba Misfits se točí v květnu nebo červnu. Při natáčení vánočního dílu kvůli tomu všichni trpěli (bylo horko a oni v bundách a čepicích)... Smile

No. nevim dasiku. Sleduju twitter a podle toho co pise penny, raj a howard tak poslednich par dilu rozhodne nebylo predtocenych a tocilo se v tom aktualnim mezidobi
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 18 Mar 2011, 22:44

No, Misfits jsou na tom ještě dobře oproti Sherlockovi. Tam má jedna série 3 díly Very Happy. A teď s tím vydrž celý rok! Navíc ten poslední díl končil velmi zajímavě a napínavě a tohle čekání mě vážně ubíjí! To je asi jako kdyby 1. řadu Misfits utnuli před tím záběrem na konci 6. dílu! A teď rok čekej Very Happy!
Naštěstí je Doctor Who výjimka a série má dílů 12/13. Navíc to teď rozdělili na jarní a podzimní sérii (po šesti dílech), přičemž ta jarní bude jakž takž ukončená, aby čekající na podzimní sérii nepřišli o rozum Very Happy.


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 18 Mar 2011, 23:08, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Edit by Ďasík - trošku jsem upravil to o Misfitech, aby nebyl spoiler. ;))
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Fri 18 Mar 2011, 22:53

kdy jsou přes léto ty filmařský "prázdniny" půlka června - půlka září ???
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 18 Mar 2011, 23:07

Kolikokoli: No, myslím, že to čekání na druhou řadu Misfits bylo právě kvůli tomu závěru první ještě horší, než kdyby to ustřihli už po třetím díle. Wink Jsem opravdu šťastný, že jsem se na to začal dívat až v půlce druhé série a že jsem nemusel 11 měsíců trpět. Teď to čekání mezi druhou a třetí už takový nervák přece jen není. A možná bude mít 3. série 13 dílů, kéž by...

K.Hofstadter: Myslím, žes to trefil...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 18 Mar 2011, 23:20

Nemyslím kdyby 1. řadu utnuli po 3. díle, ale před tím, než byla poslední scéna šestého. Prostě kdyby to končilo tou scénou
Spoiler:

Edit: promiň, psala jsem ty kódy ručně a omylem jsem to napsala do špatného řádku Very Happy



Naposledy upravil Kolikokoli dne Sat 19 Mar 2011, 11:31, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : Edit by Ďasík - zase jsem ti to trošku upravil - to, co je v poslední scéně, je tajné. ;) Ale jinak máš teda pravdu, to by asi bylo ještě horší...)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 19 Mar 2011, 01:32

Blbé je, že se to teď takhle sešlo - skončila třetí série Leverage, šestnáctá série Top Gearu, druhá půlka čtvrté série Eureky bude kdoví kdy, teď do toho třítýdenní pauza BBT i Mentalisty, HIMYM taky nějak vynechává... Jen na House je spoleh.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 19 Mar 2011, 11:33

Taky skončila druhá řada V, jenže to stejně nikdo nezná, takže to je fuk Very Happy. Ale za měsíc začíná DOCTOR WHO! Už se nemůžu dočkat... A pak, brzy poté... TORCHWOOD! A vzhledem k tomu, jak skončila 3. řada, tak čekat ještě chvilku déle a zblázním se Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru