Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

+29
Melindaaaa
larson
Winniie
dejf
metztli
TristanTzara
Mikee33
MatMatMatMat
bafinka
baal666
bodomkes
monca2112
PrecLiK
Muf
trinx
Kal-El
padina
g.hofstadter
reverend
Georgo
Ďasík
mike2
MartyCZ
tx
yossarian
mattessow5
Kolikokoli
R&omize
Admin
33 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 19 Mar 2011, 16:17

Já V znám, viděl jsem asi první 2 díly a pak jsem na to zapomněl... Smile Očividně mě to po těch dvou dílech nechytlo, je to pak dál dobré?
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 19 Mar 2011, 18:10

Kdysi jsem viděl pár dílů z původního V a nevypadalo to špatně. Budu se muset podívat, jestli se ta původní verze dá někde sehnat...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 19 Mar 2011, 18:36

NoMouse napsal:Já V znám, viděl jsem asi první 2 díly a pak jsem na to zapomněl... Smile Očividně mě to po těch dvou dílech nechytlo, je to pak dál dobré?

Ta 1. řada není nic moc. Koukala jsem na to jen kvůli Moreně (hraje Annu, ve Firefly hrála Inaru). Začátek druhé řady je trošku lepší, ale pak je tam jeden zlomový díl (myslím, že 5.) a pak jde kvalita hodně nahoru.
Ta 2. polovina 2. řady je prostě bombová. A závěr je dokonalý. Během pěti dílů pozabíjeli nebo jinak eliminovali skoro všechny hlavní postavy. A to i ty, které by nikdo netipoval. Teď jsem hodně nadržená na pokračování Very Happy. (ale ne víc než na nového Doctora, Torchwood a Sherlocka Very Happy)

A v Torchwoodu
Spoiler:
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru