Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

+29
Melindaaaa
larson
Winniie
dejf
metztli
TristanTzara
Mikee33
MatMatMatMat
bafinka
baal666
bodomkes
monca2112
PrecLiK
Muf
trinx
Kal-El
padina
g.hofstadter
reverend
Georgo
Ďasík
mike2
MartyCZ
tx
yossarian
mattessow5
Kolikokoli
R&omize
Admin
33 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 10 Mar 2011, 22:59

vysílání: 11.3.2011

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  R&omize Fri 11 Mar 2011, 08:12

Nevím, jak vám, ale mě se díl dost líbil, je pěkné vidět Sheldona, jak za celý díl nepřechytračil přátele. Priya se nám začíná ukazovat jako silná žena, co přizpůsobuje své okolí sobě, asi nám ji chtějí znelíbit... Wink Dnes byla angličtina o trošku těžší než obvykle, těším se na titulky... bounce
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Mar 2011, 09:44

Super díl. Chudák Shelly a chudák Leonard Very Happy. Pria vážně začíná být nějaká otravná. Ale jde vidět, že i Penny žárlí (to v té restauraci bylo fakt nenápadný Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty kde shlédnout?

Příspěvek  mattessow5 Fri 11 Mar 2011, 10:02

Kolikokoli napsal:Super díl. Chudák Shelly a chudák Leonard Very Happy. Pria vážně začíná být nějaká otravná. Ale jde vidět, že i Penny žárlí (to v té restauraci bylo fakt nenápadný Very Happy).

prosím vás, kde se na tento díl múžu podívat? díky

mattessow5

Počet příspěvků : 1
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 11 Mar 2011, 10:14

Rano jsem cetl tweety a asi do vecera nevydrzim. :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 11 Mar 2011, 10:16

mattessow5 napsal:prosím vás, kde se na tento díl múžu podívat? díky

zkus si vytahnout hlavu z mista kde slunce nesviti a podivat se do prislusne casti fora oznacene DOWNLOAD
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 11 Mar 2011, 10:43

Parádní díl Very Happy
Chudák Shelly, takhle si ho dobírat Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 11 Mar 2011, 10:50

Dnes opravdu skvělý díl. Ani nevím, co se mi tam víc líbilo, jestli jak Sheldona celej díl tahala parta za nos, nebo jak se snažil přijít na to, v čem trik spočívá. A ten konec, kdy byl opravdu kousek od toho aby je nachytal Laughing .
A Priya? Ta mi tam přijde jako mrcha už od začátku, přece jen nejdřív do odhodí jako zbytky čatný a pak ho vezme zpátky a začne modifikovat. Ale chápu, co má proti Penny (potom, co předvedla v tý indický restauraci, o trochu víc).
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 11 Mar 2011, 10:57

MartyCZ napsal:Dnes opravdu skvělý díl. Ani nevím, co se mi tam víc líbilo

Taky nevim co zrovna tady vypichnout. Famozni linka Sheldon vs Raj+Howard. Vztahologove budou brblat nad tim trojuhelnickem P+L+P ale bylo to fajn. Penny v te restauraci to bylo trochu moc na to jak byla nejdriv znicena z toho ze Leonard chodi s Pryou. Jeste bych uveril te pochvale obleceni atd, ale ta restaurace to bylo moc. Ale sranda.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 11 Mar 2011, 11:16

Pohled na Sheldona, jak trpí... k nezaplacení. To vyvážilo i pohled na Leonarda, jak ze sebe dělá blbce.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 11 Mar 2011, 11:19

Linka s kartama a Sheldonem se mi moc líbila, ale ta s Priyou vůbec. Jak jsem to viděl, okamžitě se mi vybavila nejhorší postava z Přátel, která tam kdy byla - Emily. Ta dělala to samé Rossovi. Docela mě to štve, protože jsem měl Priyu rád, teď si to u mě pěkně pohnojila...

mike2: Skvěle řečeno. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 11 Mar 2011, 11:23

Po čase výrazné zlepšenie - vtipné, malo to hlavu a pätu a obišlo sa to aj bez Amy.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  reverend Fri 11 Mar 2011, 13:10

No, podle reakcí asi výborné, nemůžu se dočkat večera, až bude čas si to pustit, asi nebudu ani čekat na titulky. Ohledně Priyi tuším, že jde o záměr scénáristů jak pomalu ale jistě narušit a postupně vymazat vztah s Leonardem, aby se do popředí opět dostalo věčné téma Leonard x Penny. Tak nějak jsem to předpokládal už ve chvíli, kdy se dostala znovu na scénu.

reverend

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Mar 2011, 13:15

Leonard je rád, že má konečně babu, která není nějaká upocená sportovkyně, ale sexy kočka. Je to prostě chlap. Neříkejte mi, že byste se nechovali v jeho případě stejně. Ovšem, když odmítla kostým Uhury a nutila mu čočky místo těch sexy brejlí, tak už ji měl vážně kopnout do zádele a poslat do patřičných míst.
Penny v restauraci - naprosto nešlo poznat, že je sledovala a pak dělala ze sebe "blbce", jen aby jim to pohnojila.
Priya byla kdysi sympatická. A tím kdysi myslím dobu, kdy jsme věděli, že druhý den se spakuje a odjede zpět do státu, kde nikdy nikdo neměl pevnou stolici. Teď ji tu máme napořád. Měňavou, šílenou, uslintanou lebkocucku. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 11 Mar 2011, 13:28

Kolikokoli napsal:Leonard je rád, že má konečně babu, která není nějaká upocená sportovkyně, ale sexy kočka. Je to prostě chlap. Neříkejte mi, že byste se nechovali v jeho případě stejně.
Ne, rozhodně ne. Mnohem víc mne oslovuje přirozeně hezká Penny než vyumělkovaná Priya. Tohle byl i jeden z důvodů (i když ne ten hlavní), proč mi přišlo tak nevěrohodné Leonardovo chování v 2x19 (Dead hooker juxtaposition).
Kolikokoli napsal:Teď ji tu máme napořád.
Nestraš... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 11 Mar 2011, 13:30

Mě na Priye neštve ani tak to, že se snaží Leonarda předělat, to je celkem sranda... Štve mě, že chce, aby se Leonard přestal stýkat s Penny. Tohle je dokonalý způsob, jak lidem naprosto znechutit dobrou ženskou vedlejší postavu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  reverend Fri 11 Mar 2011, 13:56

Ďasík napsal:Štve mě, že chce, aby se Leonard přestal stýkat s Penny. Tohle je dokonalý způsob, jak lidem naprosto znechutit dobrou ženskou vedlejší postavu...

no a vo tom to je, ne? pomalu ale jistě, aby divákům nebylo moc líto, až ji její byznys odvane zpět do země, "kde nikdo nikdo neměl tuhou stolici" a Leonard byl věrohodný, až mu to nebude zas tak líto... Very Happy

reverend

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Fri 11 Mar 2011, 13:56

Ďasík napsal:Mě na Priye neštve ani tak to, že se snaží Leonarda předělat, to je celkem sranda... Štve mě, že chce, aby se Leonard přestal stýkat s Penny. Tohle je dokonalý způsob, jak lidem naprosto znechutit dobrou ženskou vedlejší postavu...
naprosty souhlas, i když tady se dá celkem solidně uvažovat nad tím, že je to záměr.... mohl by to byt Priya-boom na 3-4 díly, a pak se dá dohromady Leonard s Penny.....
jinak díl naprosto, ale opravdu naprosto luxusní... akorát mě dost štve, že další bude až za 20 ?!?!?!? Sad Sad Sad dní....
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Konec se blíží...

Příspěvek  R&omize Fri 11 Mar 2011, 14:01

Já myslel, že už jsem to vyjádřil dostatečně jasně ve svém příspěvku, no aspoň si všichni myslíme to samé.
Ďasík napsal:Mě na Priye neštve ani tak to, že se snaží Leonarda předělat, to je celkem sranda... Štve mě, že chce, aby se Leonard přestal stýkat s Penny. Tohle je dokonalý způsob, jak lidem naprosto znechutit dobrou ženskou vedlejší postavu...
Čteš mi myšlenky Question Wink Jedna věc je chtít někoho změnit vlastní přítomností ale druhá zakazovat něčí přítomnost... Idea

Edit: Miku, prosím nespamuj... Rolling Eyes Používej tlačítko Edit.


Naposledy upravil R&omize dne Fri 11 Mar 2011, 14:14, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 11 Mar 2011, 14:07

I u toho předělávání jsou určité hranice. Oblékat si ho podle svého, budiž, to zkoušela už Stephanie. Poprvé ho postrčit k čočkám, proč ne. Ale nutit ho do nich i poté, co viděla, co to s ním udělalo poprvé? To je vážně moc...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 11 Mar 2011, 14:12

K.Hofstadter napsal:akorát mě dost štve, že další bude až za 20 ?!?!?!? :( :( :( dní....
No jo, BBT i Mentalista až 31.3. The horror...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  padina Fri 11 Mar 2011, 16:09

Ne, rozhodně ne. Mnohem víc mne oslovuje přirozeně hezká Penny než vyumělkovaná Priya. Tohle byl i jeden z důvodů (i když ne
To je přesně to, co mi na Priye vadí - na tenhle seriál je příliš modelkoidní. Taková spíš telenovelská "Pepinda" Rolling Eyes
padina
padina

Počet příspěvků : 19
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 11 Mar 2011, 16:12

Mně takhle teda nepřijde... Je to obyčejná hezká Indka. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  padina Fri 11 Mar 2011, 16:25

Hezká nepopiratelně je, a to velmi. Jenomže mimický rejstřík má skoro chudší než Chuck Norris. Laughing queen
padina
padina

Počet příspěvků : 19
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 11 Mar 2011, 16:41

Hodně dobrý díl

Sheldona mě bylo strašně líto.. Jak ho pořád klamali . :-D . Line Lenonard , Penny , Pria se mi taktéž líbila.
Přiznám se ,že radši bych nechal Leonarda s Priou než s Penny. Penny sice žárlí a jde to vidět.
Takovouto episodu jsem čekal a jsem za ni rád. Doufám ,že se Pria zdrží co nejdéle. :-)

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA] Empty Re: S04E18 - The Prestidigitation Approximation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru