Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

+26
KilianD
Atulko80
Pinny
Cedrik
ghostdog
bobosus
Serge
mnn
Kal-El
R&omize
tx
Grepis
vendulkabendulka
Geser
Kolikokoli
Nosiris
Ďasík
baal666
syylar
Arrowka
minnie
yossarian
metztli
mike2
Georgo
Admin
30 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 20 Nov 2010, 15:43

Podle mne ve vztahu Howarda a Raje nikdy nebyl ani náznak nějaké sexuality. Spíš to bylo náhražkové řešení potřeby být s někým. Koneckonců i Leonardova matka to (aspoň poprvé) nazvala nějak jako "ersatz homosexual marriage" a ono to opravdu vypadá trochu jako manželský svazek, ve kterém z nějakého důvodu chybí láska a sex.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 20 Nov 2010, 15:44

Tak mne napadlo... ty "rybářské pruty" k Wii opravdu existují nebo to byl jen vtip? (Doufám v to druhé, ale jeden nikdy neví.)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Normálka

Příspěvek  R&omize Sat 20 Nov 2010, 15:49

Co je na tom divného, svého času jsem měl malý simulátor velikosti tetrisu, s kterým se taky virtuálně nahazovalo a trhalo... pirat Naopak bych se divil, kdyby nic takového neexistovalo i na konzole... Sleep
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  bobosus Sat 20 Nov 2010, 15:55

mike2 napsal:Tak mne napadlo... ty "rybářské pruty" k Wii opravdu existují nebo to byl jen vtip? (Doufám v to druhé, ale jeden nikdy neví.)
http://www.amazon.com/BASS-FISHING-POLE-SNOOKER-Nintendo/dp/B000UG3QYQ

bobosus

Počet příspěvků : 17
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Podla

Příspěvek  Atulko80 Sat 20 Nov 2010, 17:39

Podla mna uplne najlepsia epizoda. Tolko som sa nenasmial od S03E01. Smile Leonard si dnes Penny vychutnal. Sheldon s prirpavou dodatku k Roommate Agreement neskutocny... Smile))

Atulko80

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 11. 10
Místo : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Homosexuální přesahy vztahu Howarda a Rajeshe

Příspěvek  KilianD Sat 20 Nov 2010, 23:07

Nemůžu si pomoci, ale celé mi to připadá naprosto vykonstruované. Já to tam zkrátka nevidím a než se zde rozpoutala divoká debata na dané téma, ani by mě to nenapadlo. A zkrátka nemám strach, že by k tomu došlo. To by musela LGBT lobby hodně zatlačit, a jakkoli by mě to až tak moc nepřekvapilo, nemyslím si, že tam scénáristé směřují.
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 20 Nov 2010, 23:28

Kilian: Naprostý souhlas.

Jak jsem napsal do Rajova popisu: Howarda považuje za svého nejlepšího kámoše a je naštvaný, když se na něj Howard občas vykašle a pronásleduje v parku holku, u které stejně nemá šanci, dělá džus se svou matkou (což není příjemné ani Howardovi) nebo když dá Howard přednost před ním své přítelkyni Bernadette a zruší nějakou akci...

Ale nic (homo)sexuálního v tom prostě není a nikdy nebylo, jsou to jen nejlepší kámoši.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Čindi Sun 21 Nov 2010, 00:03

Pěknej díl. Leonardo skvělej, Penny a její taky.

Čindi

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sun 21 Nov 2010, 07:20

Čindi napsal:Pěknej díl. Leonardo skvělej, Penny a její taky.
Leonardo affraid lol!

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  arabela.2 Sun 21 Nov 2010, 21:06

Každopádně pro mě nejlepší díl čtvrté řady, smála jsem se nahlas několikrát... báječný! A doufám, že se dají Leonard s Penny konečně zase dohromady. Myslela jsem si, že už v tomto díle spolu budou, protože na konci minulého na to byly narážky.

arabela.2

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  armykcz Tue 23 Nov 2010, 19:14

No tak jsem se velice zasmál, podle mě jeden z nejlepších, dílu, ikdž někomu (dá se říct, že většině) nelíbilo. Penny opět nejhorší Smile Sheldon, zase pobavil, hlavně a konci. Leonard dobrej, otec hezké spestření. R. H. B. zajímavé (pobavily mě narážky na H. matku (nedabuje ji B. náhodou? zněla dost věrohodně))
btw. Jsem rád, že jsem se ujistil, že Wii je totální pí......

armykcz

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty To není Wii...

Příspěvek  R&omize Tue 23 Nov 2010, 23:53

armykcz napsal:No tak jsem se velice zasmál, podle mě jeden z nejlepších, dílu, ikdž někomu (dá se říct, že většině) nelíbilo. Penny opět nejhorší Smile Sheldon, zase pobavil, hlavně a konci. Leonard dobrej, otec hezké spestření. R. H. B. zajímavé (pobavily mě narážky na H. matku (nedabuje ji B. náhodou? zněla dost věrohodně))
btw. Jsem rád, že jsem se ujistil, že Wii je totální pí......
To nebylo klasické Wii, je na to taky kupa her a různé ovladače, v tomto případě to vůbec nesnímalo pohyby hrajících, to je jako ukazovat přednosti nového DirectX 11 na Direct X 9 hře... Rolling Eyes
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kukee Wed 01 Dec 2010, 01:08

Co se týče nové postavy tak tohohle typka mám rád už od doby co hrál v Chlapi sobě/Complete Savages, takže tady byla podle mě sázka na jistotu Very Happy. No a k aepizodě jako takové nemůžu říct nic jiného než "PARÁDA". Tohle bylo vtipnější než posledních 20 epizod dohromady.

Kukee

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru