Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

+26
KilianD
Atulko80
Pinny
Cedrik
ghostdog
bobosus
Serge
mnn
Kal-El
R&omize
tx
Grepis
vendulkabendulka
Geser
Kolikokoli
Nosiris
Ďasík
baal666
syylar
Arrowka
minnie
yossarian
metztli
mike2
Georgo
Admin
30 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 18 Nov 2010, 22:15

Vysílání: 19.11.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 19 Nov 2010, 07:52

Epizóda rozhodne dobrá, ale mierne nevyvážená: u mňa dnes jednoznačne vedú Raj a Howard, zatiaľ čo Sheldon bol dnes naopak úplne mimo. Leonard je mi v tejto pozícii fakt proti srsti, bohužiaľ od 3. série je to stále častejšie. A ľutujem, ale Penny je skrátka blbá.

Napriek tomu všetkému to ale práve Raj, Howard a Bernadette sami utiahli so cťou. Crowning moment of awesome bola záverečná hláška s teleskopom pri stole.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 19 Nov 2010, 09:35

Pro mne byla hláška dne "Do yo even think about other people, Leonard?"

Mimochodem, zdálo se mi to nebo Leonard oslovoval Pennyina otce Wyatt? Podle epizody, kde se poprvé objevila Leonardova matka, by se měl jmenovat Bob.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 19 Nov 2010, 11:19

Konecne som spojazdnila wifi pripojenie v skole... stiahla som si tam dnesnu cast a hihnala som sa cele cviko hned v prvej lavici:D
Pacilo sa mi, ako bol dnes Leonard protivny, ako tam bolo pomerne malo Sheldona, ako Bernadette a Raj napodobnovali Howardovu matku... spomaleny zaber bol tiez fajn, aj ked je to uz tak trochu asi filmarske klise:D
Pennyin tatko je vazne super:D
Super bolo, ako Sheldon vyhodil celu svoju nocnu pracu do vzduchu (trochu predvidatelne) a aj ked to, ze sa mu jeden papier zachyti na ramene...LOL
Tesim sa na titulky!!Very Happy
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 19 Nov 2010, 11:37

Musim pochvalit zeny dnesni epizody Penny a Bernadettu (a Raje Twisted Evil )
Smal jsem se nahlas, rekl bych ze kolegove v kancelari pochopili ze mam pauzu bounce
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 12:06

já jsem se teda dnes nahlas nesmála ani jednou.. spíš to byl takový přiblblý úsměv, ale zato konstantně.. raj s bernadette byli super, ale jen do té chvíle než otevřeli druhou lahev.. pak už byl raj jenom otravný..

leonard se mi tady naopak moc líbil, jak si to užíval, když s penny předstírali, že jsou zpátky spolu..
sheldon byl sice maličko, ale stačilo Smile
penny táta byl obsazený myslím moc dobře, bavil mě Very Happy mohlo to dopadnout mnohem hůř..
Edit: každopádně na mě nepůsobil jako někdo, z koho by penny měla trauma..

ale nejlepší podle mě byla hned první scéna - sheldonův telefonát s pizza poslíčkem.. I love you
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 19 Nov 2010, 14:10

btw, to dalsia cast bude az o tri tyzdne??! Shocked
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Fri 19 Nov 2010, 14:13

metztli napsal:btw, to dalsia cast bude az o tri tyzdne??! Shocked

Už to tak vypadá, podle programu CBS. Asi to je kvůli tomu, aby 11. díl zase vyšel jako vánoční.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  syylar Fri 19 Nov 2010, 14:20

minnie: Bylo to vtipný, jen jsem si říkal, jak poslíčkové na oslech v roce 1800 prováděli roznášku na objednávku telefonem. Stálo by za to zjistit, jak dlouho roznáška pizzy funguje Smile

syylar

Počet příspěvků : 5
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 15:24

Mně se teda epizoda nelíbila... byla sice místy docela vtipná(jednou, dvakrát jsem se i zasmál) ale celkově mi to přišlo takové trapné...
Až na Sheldona, který se podle mě ukázal jako nepostradatelný...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 19 Nov 2010, 15:27

syylar napsal:minnie: Bylo to vtipný, jen jsem si říkal, jak poslíčkové na oslech v roce 1800 prováděli roznášku na objednávku telefonem. Stálo by za to zjistit, jak dlouho roznáška pizzy funguje Smile
Rýchle hľadanie nájde napr. tento text, podľa ktorého je služba ako taká viac než sto rokov stará. Ono to dokonca mohlo fungovať aj bez telefónu - v lete som bol v Camagüey na Kube a tam skrátka po obytnej štvrti jazdil borec na bicykli s niečím, čo mohlo vzdialene pripomínať termobox, a neustále kričal "pizza caliente, caliente la pizza!" (vlastný taký improvizovaný Family Frost Smile)

baal666 napsal:...
To je práve tá krása individuálneho názoru. Napr. pre mňa tam bol Sheldon dnes úplne zbytočný. Keby ho úplne vystrihli, tak by z môjho pohľadu epizóda nič nestratila.
- Furt sa odkazuje na Roommate Agreement, ktorý jednak sám hrubo porušil, a jednak je snáď dostatočne univerzálny na to, aby nepotreboval ďalších 20 strán len pre Penny. Tu padá kontinuita na hubu.
- Jeho hádanie s cestovaním časom (a na konci s Rajom) mi prišlo ako výplň, vycucaná z prsta.
To sú ale samozrejme len dojmy Smile

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 15:35

No, mi se epizoda líbila, i když nic zvláštního to taky nebylo. Zasmál jsem se nahlas celkem dvakrát - když Raj s Bernadette napodobovali Howardovu matku a když Sheldon na konci vyhodil ty papíry do vzduchu a řekl tu svou hlášku. Smile
Penny byla celkově o ničem, její otec byl fajn - hlavně když prosil Leonarda, ať to s Penny nepřestává zkoušet, a Leonard byl naprosto skvělý, užíval si to, jak může Penny "škádlit", a moc jsem mu to přál.
Sheldona moc nebylo, ale totálně si to vynahradil na tom konci, myslím, že to byl možná i nejlepší vtip epizody. Každopádně si ale nemyslím, že to dokazuje jeho nepostradatelnost, to baal přehání. Smile
Bernadette, Howard a Raj byli jako obvykle dobří, i když ta pusa byla kapku předvídatelná a nemusela tam být... Ale nebyla to žádná podobná nechutnost jako minule, takže OK.


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 19 Nov 2010, 16:11, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 15:38

Georgo napsal:
- Furt sa odkazuje na Roommate Agreement, ktorý jednak sám hrubo porušil, a jednak je snáď dostatočne univerzálny na to, aby nepotreboval ďalších 20 strán len pre Penny. Tu padá kontinuita na hubu.

dovolím si nesouhlasit.. když připravoval roommate agreement, připadala jim mnohem pravděpodobnější například možnost, že jeden z nich získá superschopnosti nebo že objeví stroj na cestování časem, než že jeden z nich bude mít přítelkyni..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 15:45

Já ještě doplním, že souhlasím s Georgem v tom, že Sheldon dneska naopak ukázal, že je postradatelný (tohle baal dost přepísk Wink) - až na ten závěrečný fór nepředvedl vůbec nic, to s tou pizzou bylo otravné, to s časem bylo opravdu vycucané z prstu, aby měl vůbec něco, co může říct - i když opravdový Sheldon by Leonardovi řekl, že "on nehádá, protože je vědec" a tím by to skončilo.

Každopádně epizodu ale hodnotím jako průměr, jak jsem psal, dvakrát mě pobavila fakt hodně a celkově se mi líbila, ale nic zvláštního to zas moc nebylo...


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 19 Nov 2010, 16:12, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 15:58

No tak abych to vzal s šíršího pohledu...
1) Linka Howard+Raj+Bernadette
neuvěřitelně slabá, neslaná, nemastná, prostě děs a nakonec ještě to líbání Howarda s Rajem... hrůza
2)Linka Penny+Leonard+Otec Penny
Tady jsem se docela usmíval, Penny byla děsná, její otec v pohodě a Leonard docela vtipný, ale zároveň s ním byla spojena spousta velice trapných momentů(nesnáším když je postava trapná, stydím se pak za ni)
3)Zbytek
To se mi líbilo nejvíc, protože nedocházelo k žádným trapným momentům s Rajem ani Penny a Leonardem...

Sheldon byl NAPROSTO nepostradatelný, protože stvořil jedniný slušný vtip a bez něj by se mohl jít ten díl rovnou zahrabat...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 16:07

Já si stojím za tím, že pokud byl celou epizodu Sheldon mizerný (a to prostě byl), tak jeden - byť sebelepší - vtip ho nezachrání... I když s tímhle přístupem bych taky mohl odepsat celou epizodu. Smile
Ale ne, Leonard se mi hodně líbil, většinu času mi trapný nepřišel a přál jsem mu to, že se může Penny tak trochu pomstít za to, jak ho bezdůvodně odkopla jako špinavý hadr a pak navíc ještě sprostě zneužila, když se ožrala... S tím ztrapňováním to mám stejné, taky se pak za tu postavu stydím - proto se nedívám na díl s Leonardem a fotbalem a některé scény s Chandlerem v Přátelích taky přetáčím, takže vím, co myslíš. Smile Dneska se mi to ale (u Leonarda) nestalo.
A Raj s Bernadette mě fakt (stejně jako Sheldon na konci) rozesmáli, i když taky jen jednou...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 16:14

Ďasík napsal:I když s tímhle přístupem bych taky mohl odepsat celou epizodu. Smile
To bys měl Very Happy

EDIT: Já neříkám, že Sheldon byl nějak skvělý, jen nebyl hrozný, což bohužel v téhle epizodě vyneslo nejlepší herecký výkon...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 16:24

jsi moc radikální.. Smile nepostradatelný je přece jen trochu silné slovo..
a leonard dneska nebyl trapný.. trapný bylo když za penny dolézal například v poslední epizodě 3 série, kdy se s ním opilá vyspala a on pak chtěl ještě.. dneska si myslím, že si z toho dělal legraci a užíval si to.. aspoň já z něj měla takový dojem..
trapně je mi většinou spíš z raje když nahodí nějakou tu jeho sebelítostivou náladu.. ale raj tu má moc silný fanklub na to abych takové věci říkala nahlas Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 16:32

minnie napsal:leonard dneska nebyl trapný.. trapný bylo když za penny dolézal například v poslední epizodě 3 série, kdy se s ním opilá vyspala a on pak chtěl ještě.. dneska si myslím, že si z toho dělal legraci a užíval si to.. aspoň já z něj měla takový dojem..
trapně je mi většinou spíš z raje když nahodí nějakou tu jeho sebelítostivou náladu.. ale raj tu má moc silný fanklub na to abych takové věci říkala nahlas Very Happy
Dneska můžeš. Very Happy I když přímo kvůli té sebelítostivce mi trapný nepřišel, ale to s tou pusou byl opakovaný vtip, když Howard políbil Penny, a to volání na tu observatoř si taky mohl odpustit.
S Leonardem jednoznačně souhlasím, maximálně si to užíval a já s ním a řekl bych, že dneska byl celkově nejlepší (až na ty Sheldonovy papíry na konci)...
No a opakuju: Sheldon dnes rozhodně nedokázal, že je nepostradatelný, s tím bych se smířil třeba minule, kdy většina vtipů stála na něm, ale dneska rozhodně ne, protože se zmohl jenom na jeden a zbytek byl o ničem.

A dost, končím, nemůžu přece TBBT takhle kritizovat. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 16:34

minnie napsal:jsi moc radikální.. Smile nepostradatelný je přece jen trochu silné slovo..
Chceš říct, že by mohl Sheldon opustit BBT bez velmi vážných důsledků?

EDIT: Radikál je moje druhé jméno, vlastně je to Maxmilián, ale Radikál se mi líbí.
minnie napsal:a leonard dneska nebyl trapný.. trapný bylo když za penny dolézal například v poslední epizodě 3 série, kdy se s ním opilá vyspala a on pak chtěl ještě.. dneska si myslím, že si z toho dělal legraci a užíval si to.. aspoň já z něj měla takový dojem..
Ano, tehdy byl hodně trapný, ale i dnes se mu podařilo ukrojit pěknou porci z jeho "dortu vztahové trapnosti," který byl doufejme už celý snězen...
minnie napsal:trapně je mi většinou spíš z raje když nahodí nějakou tu jeho sebelítostivou náladu.. ale raj tu má moc silný fanklub na to abych takové věci říkala nahlas Very Happy
DÁT BAN!!!!!!! Very Happy
No, je pravda, že Raj bývá taky často trapný... Ale to asi každý z BBT... Jde jen, co a kolik čeho člověk zkousne...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 16:42

baal666 napsal:Chceš říct, že by mohl Sheldon opustit BBT bez velmi vážných důsledků?
To tu neřekl nikdo, i já, který Sheldona nemá v lásce, uznávám, že bez něj by to nejspíš nešlo... Problém je, že ty jsi dnešní díl použil jako důkaz jeho nepostradatelnosti - a zrovna dneska tam být opravdu nemusel a nic zvláštního by se nestalo. Přišli bychom o jednu otravnost, jednu nadbytečnost a jeden vtip. Ale hodnocení epizody jako takové by se výrazně nezměnilo...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Nosiris Fri 19 Nov 2010, 16:45

dle mne tedy nejlepší epizoda celé čtvrté řady a asi i třetí fakt sem se bavil celou dobu Smile a konečně se alespoň jednou obrátili role a Leonard měl navrch nad Penny Smile můj odhad je ,že to zas daj dohromady až se to bude hodit Smile

Nosiris

Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 17:01

Nosiris napsal:dle mne tedy nejlepší epizoda celé čtvrté řady a asi i třetí fakt sem se bavil celou dobu Smile a konečně se alespoň jednou obrátili role a Leonard měl navrch nad Penny Smile můj odhad je ,že to zas daj dohromady až se to bude hodit Smile
No, snad to nemyslíš moc vážně... Smile Nejlepší díl to rozhodně není. Ale s tím Leonardem souhlasím a to, že se dají zase dohromady, je naprosto jasné. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 17:01

Ďasík napsal:
baal666 napsal:Chceš říct, že by mohl Sheldon opustit BBT bez velmi vážných důsledků?
To tu neřekl nikdo, i já, který Sheldona nemá v lásce, uznávám, že bez něj by to nejspíš nešlo... Problém je, že ty jsi dnešní díl použil jako důkaz jeho nepostradatelnosti - a zrovna dneska tam být opravdu nemusel a nic zvláštního by se nestalo. Přišli bychom o jednu otravnost, jednu nadbytečnost a jeden vtip. Ale hodnocení epizody jako takové by se výrazně nezměnilo...
No, změnilo by se od 1/10 k 0/10 (když to přeženu) jediný slušný vtip byl totiž ten Sheldonův...

Nosiris napsal:dle mne tedy nejlepší epizoda celé čtvrté řady a asi i třetí fakt sem se bavil celou dobu Smile a konečně se alespoň jednou obrátili role a Leonard měl navrch nad Penny Smile můj odhad je ,že to zas daj dohromady až se to bude hodit Smile
Taky názor... Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 17:04

Ďasík napsal:
Nosiris napsal:dle mne tedy nejlepší epizoda celé čtvrté řady a asi i třetí fakt sem se bavil celou dobu Smile a konečně se alespoň jednou obrátili role a Leonard měl navrch nad Penny Smile můj odhad je ,že to zas daj dohromady až se to bude hodit Smile
No, snad to nemyslíš moc vážně... Smile Nejlepší díl to rozhodně není. Ale s tím Leonardem souhlasím a to, že se dají zase dohromady, je naprosto jasné. Smile
Nemůžeš zatracovat něčí myšlenku jen proto, že ti to přišlo jako nejhorší epizoda ze všech, ve které byl jen jeden vtip a která by se bez Sheldona složila jako domeček z karet... Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru