Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

+26
KilianD
Atulko80
Pinny
Cedrik
ghostdog
bobosus
Serge
mnn
Kal-El
R&omize
tx
Grepis
vendulkabendulka
Geser
Kolikokoli
Nosiris
Ďasík
baal666
syylar
Arrowka
minnie
yossarian
metztli
mike2
Georgo
Admin
30 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 19 Nov 2010, 21:09

Tak pozitivní bylo, že nebyla Amy :-) ... všechny herecky strčil do kapsy Keith Carradine .. taková škoda, že Chlapi sobě byli tak rychle zrušeni, ten seriál měl velkej potenciál,... nicméně postava Sheldona, pro mě zůstává záhadou, protože doopravdy slevuje, díky nedůsledným scénáristům na svých některých požadavcích, přičemž na jiných si zase zbytečně zakládá, jen pro vývoj epizody. Epizoda průměr, Penny byla viditelně slabá v hereckém projevu :-(
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Fri 19 Nov 2010, 21:15

K Howardovi- rádobyděvkaři mi homosexuální sklony nesedí, když se mu splnil celoživotní sen a tu babu teď konečně má.

Jinak na kyd Myslela jsem, že tady jsou osvícení lidé 21. století.. musim zareagovat. To, že někdo nemusí vztahy stejnýho pohlaví je nějak špatná věc? Jsou lidi, co třeba nemají rádi mořský plody (koprovku, špagety, mrkev, špenát whatever). Taky je považujete za zpátečnický prasata, protože to je přece normální jídlo jako každý jiný? Dokud jedna skupina neterorizuje tu druhou, ať si každej jede dle svých preferencí. Ale číst invektivy, že nemít bezmezné pochopení pro queer je jaksi dogmaticky špatný, to snad ne.

Každopádně vás moc prosím, abyste zkusili omezit ty pyramidy. Smile
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 21:22

Přiznám se, že tu větu jsem použila jen jako nenápadnou vsuvku Červeného trpaslíka, nechtěla jsem zde nikoho ponížit/znevážit/urazit Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 21:23

Geser napsal:K Howardovi- rádobyděvkaři mi homosexuální sklony nesedí, když se mu splnil celoživotní sen a tu babu teď konečně má.
přesně


Geser napsal:Jinak na kyd Myslela jsem, že tady jsou osvícení lidé 21. století.. musim zareagovat. To, že někdo nemusí vztahy stejnýho pohlaví je nějak špatná věc? Jsou lidi, co třeba nemají rádi mořský plody (koprovku, špagety, mrkev, špenát whatever). Taky je považujete za zpátečnický prasata, protože to je přece normální jídlo jako každý jiný? Dokud jedna skupina neterorizuje tu druhou, ať si každej jede dle svých preferencí. Ale číst invektivy, že nemít bezmezné pochopení pro queer je jaksi dogmaticky špatný, to snad ne.
Taky nikomu ale asi nevadí, když před ním někdo jí koprovku nebo mrkev... Tvoje reakce by odpovídala spíš tomu, kdyby někdo řekl, že všichni musíme být teplí...
Což nikdo neřekl, tomu, co řekla kolikokoli, by spíš odpovídalo, že jsou lidi, kteří se nedokážou dívat na to, jak někdo jí koprovku(i takový asi jsou, ale to budou asi lidé trpící nějkým druhem fyzické fobie, kterou ovšem trpí nejspíš pouze velice malé procento homofobů) takže to co řekla kolikokoli mi připadá docela normální, nám to vadí ze zcela jiných důvodů...


Geser napsal:Každopádně vás moc prosím, abyste zkusili omezit ty pyramidy. Smile
To je docela rozumné :-)
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 19 Nov 2010, 22:00

Dnešní epizoda celkem dobrá. Pennyin otec byl skvělý a na Leonardovi se mi líbilo, jak si to užíval.
Geser napsal:K Howardovi- rádobyděvkaři mi homosexuální sklony nesedí, když se mu splnil celoživotní sen a tu babu teď konečně má.

Jinak na kyd Myslela jsem, že tady jsou osvícení lidé 21. století.. musim zareagovat. To, že někdo nemusí vztahy stejnýho pohlaví je nějak špatná věc? Jsou lidi, co třeba nemají rádi mořský plody (koprovku, špagety, mrkev, špenát whatever). Taky je považujete za zpátečnický prasata, protože to je přece normální jídlo jako každý jiný? Dokud jedna skupina neterorizuje tu druhou, ať si každej jede dle svých preferencí. Ale číst invektivy, že nemít bezmezné pochopení pro queer je jaksi dogmaticky špatný, to snad ne.
Souhlas s oběma částmi.

Jinak jsem dost zvědavý, co s tím scénáristi provedou, bohužel mám takový pocit, že to chtějí ke vztahu H+R dovést. Obnovení vztahu Penny-Leonard se zdá být na spadnutí, osobně tipuju vánoční díl.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Takový návrh

Příspěvek  R&omize Fri 19 Nov 2010, 22:22

Na hlavní stránce je u baterky popisek ohledně minimálně dvou ořechů na rozlousknutí, co takhle se o ně jako minule nějak podělit? Jedinečná příležitost přehodit malinkou část práce na ostatní a voala, oni za to budou ještě vděční... Wink Pravidelné "předkorektury" ještě zkvalitní titulky, urychlí práci a stmelí komunitu... Idea Toť můj skromný názor, o pomoc není dobré volat až u posledního stébla... Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 22:40

Geser napsal:Každopádně vás moc prosím, abyste zkusili omezit ty pyramidy. Smile
Lidi, ještě nikdy jsem s Geserem nesouhlasil tak jako teď... Už jsem si dokonce říkal, že ty vaše příspěvky všechny edituju a ty šílené citace půlky tématu vymažu... Ale dělám překlad, tak nemůžu. Takže lidi, please! Smile

R&omize: Souhlas, baal už jde na to. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 19 Nov 2010, 23:08

Takže budu upřímný

5/10 . Leonard s Penny nebyl špatný ,ale tato episoda se dala udělat líp.. Něco jako opět pomaličku začít s Leonardem a Penny.. Otec se mohl dozvědět ,že se rozešli.. A pak po minulém díle mohla taky Penny něco říct

Pád úrazu je malé využití Sheldona na kterém Seriál po stránce vtipu plně leží. :-)

Doufám,že se to polepší.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Sat 20 Nov 2010, 00:41

S veľkým údivom musím jednoznačne súhlasiť s Geserom.
Howard a Raj NIE. Ak sa pokúsia urobiť z nich dvojicu, nebude to nič iné, než ďalší ad hoc zásah do zavedených postáv, aké bohužiaľ v poslednej dobe vídame stále častejšie (Sheldon kvákajúci o telepatických lietajúcich delfínoch...), plus by z toho tak nejak trčalo politické rozhodnutie, pretože zástupcovia nejakej americkej LGBT organizácie sa už na začiatku seriálovej sezóny sťažovali, že 58 "inak orientovaných" postáv v prime-time televízii je žalostne málo, a nie sú tak adekvátne zastúpené ich záujmy.

Čo ma ale znepokojuje ešte viac, je fakt, že toto naše úžasne otvorené a liberálne 21. storočie nemá problém okamžite niekoho označiť za homofóba či spiatočníckeho tradicionalistu, ak by mal čo i len naznačiť, že sa 100% nezhoduje s myšlienkovou líniou, ktorá je aktuálne politicky korektná. To sme sa fakt od toho stredoveku veľmi nepohli, čo?

Jo, a keď na to príde, Leonarda a Penny by som už fakt dokopy nedával. Stále sa nemôžem ubrániť dojmu, že oni dvaja fungovali najlepšie do konca druhej série. V momente, keď ich dali dohromady, zrazu extrémne rýchlo došli nápady a z humoru sa to stále viac začalo posúvať k trápnosti. V tomto (aspoň u mňa) mal pravdu Fry z Futuramy: veľké zmeny nemajú v seriáloch čo hľadať (notabene vtedy, keď to bez nich funguje dobre).

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 20 Nov 2010, 00:45

pro Georgo: není třeba to brát tak vážně... Kolikokoli to myslela dle mého názoru jinak, než to tu většina lidí chápe...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 20 Nov 2010, 00:56

baal666 napsal:pro Georgo: není třeba to brát tak vážně... Kolikokoli to myslela dle mého názoru jinak, než to tu většina lidí chápe...

Přeně tak. Jen jsem chtěla červenotrpaslickou vsuvku a celé to bylo míněno s nadsázkou (proto ti smajlíci). Díky baale, alespoň někdo mne pochopil Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 20 Nov 2010, 01:13

Georgo napsal:Jo, a keď na to príde, Leonarda a Penny by som už fakt dokopy nedával. Stále sa nemôžem ubrániť dojmu, že oni dvaja fungovali najlepšie do konca druhej série. V momente, keď ich dali dohromady, zrazu extrémne rýchlo došli nápady a z humoru sa to stále viac začalo posúvať k trápnosti.
Tak tenhle pocit jsem ze třetí série rozhodně neměl. Tedy až na tu vykonstruovanou a nevěrohodnou zápletku vedoucí k rozchodu. Ale možná se jen moc ztotožňuju s Leonardem... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 20 Nov 2010, 01:20

7/10 - osobne si myslím, že je to mierne lepšie ako minulá epizóda.

Avšak tiež som proti Howard + Raj. Ako okorenenie áno - ale iba raz a dosť. Sheldon musí byť viac vidieť a počuť, to čo predviedol dnes bolo slabé (okrem poslednej hlášky). Penny a Leonard? Nevadili mi, ale ak ich dajú znovu dokopy, tak musí to byť lepšie ako minule...

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 20 Nov 2010, 01:26

mnn napsal:7/10 - osobne si myslím, že je to mierne lepšie ako minulá epizóda.

Avšak tiež som proti Howard + Raj. Ako okorenenie áno - ale iba raz a dosť. Sheldon musí byť viac vidieť a počuť, to čo predviedol dnes bolo slabé (okrem poslednej hlášky). Penny a Leonard? Nevadili mi, ale ak ich dajú znovu dokopy, tak musí to byť lepšie ako minule...

Podepisuju -do posledního slova.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Serge Sat 20 Nov 2010, 01:34

Rozhodně nejlepší díl co kdy byl natočen, nikdy sem se tolik nezasmál. Na tenhle díl nic nemám. Po rozuzlení s penny a leonardem u táty, sem si myslel že nic vtipné už nebude.. a rajovo velkej teleskop to naprosto rozsekal Very Happy Very Happy

Serge

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 20 Nov 2010, 01:38

mě nejvíc rozsekala rajova poslední věta, kterou jsem zaregistrovala až teď co jsem koukala s titulkama..
"Nemůžu uvěřit, že jsi mi ráno nezavolal." - tím to podle mě zabil úplně, víc než sheldon s jeho papírama.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 20 Nov 2010, 01:54

Minnie: No, tahle věta totiž vůbec nebyla v anglických titulcích, všiml jsem si jí jen proto, že jsem dělal důkladné korektury i s odposlechem. Smile
Georgo: Souhlasím s baalem, Kolikokoli to rozhodně nemyslela tak šíleně vážně, jak jsi to pochopil. Takový elaborát jsem tu fakt nečekal. Very Happy
Serge: Rozhodně nesouhlasím s tvým pozitivním hodnocením, ale je to Tvůj názor. Smile Podle mě patří tahle epizoda mezi ty horší...

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  bobosus Sat 20 Nov 2010, 01:55

Tenhle dil mi prisel rozdeleny zhruba na 3 casti. Prvni cast jsem se kralovsky bavil. Pak prisel opily Raj a cely dil sel dle meho nazoru strasne dolu. Kvalitu tomu zase vratil Sheldon (predstavte si jak bude vyvadet, az spolu znovu zacnou chodit) a dorazil to Raj posledni vetou o ktere se nade mnou uz zminila Minnie

bobosus

Počet příspěvků : 17
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  ghostdog Sat 20 Nov 2010, 01:56

dnešní díl byl naprosto špičkovej Very Happy dlouho jsem se tak netlemil Very Happy

ghostdog

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sat 20 Nov 2010, 02:16

Kolikokoli: Možná, kdybys před Ale pokud vám vadí čistě kombinace kluk + kluk (holka + holka), tak to byste mě teda naštvali. Myslela jsem, že tady jsou osvícení lidé 21. století... nepsala Jako pardon, ale myslím, že je snad jedno jestli jsou hetero nebo homo. Snad nejste homofobové Shocked , odhadovaly by se tvé myšlenkové pochody lépe...
Nechtěl jsem do toho tolik zabřednout, ale pro případné agresivní diskutéry, rozhodnuté nandat mi to za mou nestoudnost: Několik queer přátel mám, a nijak to naše vztahy nekomplikuje. Bráchu taky neodsuzuju za to, že miluje koprovku a hraje fotbal, zatímco mně tyhle věci prostě nevoněj.

Ale epizoda, epizoda! Laughing
Shelly se mi dnes až na ty delfíny dost líbil.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Cedrik Sat 20 Nov 2010, 03:59

nejlepší hláška epizody -> Leonard: "No, omluvila ses mi? Musela jsi mě přemlouvat?" Penny: "Vzpamatuj se. Pískla jsem a ty jsi přiběhl" Very Happy

jinak epizoda celkově průměrná, málo Sheldona, jediné plus, že tam bylo málo Amy Smile

Cedrik

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Nepochopil jsem...

Příspěvek  R&omize Sat 20 Nov 2010, 12:00

Komiksům moc neholduji, naposledy to byly před více jak deseti lety Želvy ninja, takže bych prosil o vyvětlení vtipu s nezdokumentovaným mexickým zahradníkem Kapitána Ameriky (s tím se hodlám seznámit až v kině, stejně jako s Green Lanternem, o kterém jsem prvně slyšel až z úst a triček našeho Sheldona... alien )

Jinak ti Amíci jsou tak shnilý, já si pro tu občasnou pizzu chodím vždycky k domovním dveřím a nepříjde mi to vůbec divný... Jinak v dnešním díle si Sheldon uthl pořádnou ostutu, když předpokládal, že pizza se odjaktěživa roznášela, protože je to právě naopak, dřív byly výtahy a pak až roznos pizzy.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Nosiris Sat 20 Nov 2010, 12:35

mi to připadá jako ,kdybych četl diskuzi k Himym a né k TBBT Smile
jinak opravdu si myslim že Raj s Howardem by neměli být spolu myslim si ,že by ten seriál hodně ztratil... a né z důvodu kluk+kluk ,ale prostě v tomto seriálu by se to nehodilo... aby takovéto dvě postavy spolu něco měly...

Nosiris

Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 20 Nov 2010, 15:07

To zas až moc zbytečně pitváte .. Jako většinou souhlasím s Ďasíkem a jeho prvním příspěvkem k tématu + mi ještě přišlo divný, to se jménem otce, jak už někdo vzpomínal, v jedné epizodě proběhla hláška "Bob, get over it, she's a girl" nebo něco v tomhle smyslu. Jinak dávám 9/10, dobře jsem se bavil Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 20 Nov 2010, 15:38

No, i když to je určitě scénáristická chyba, Američani mají výhodu, že mají dvě křestní jména, takže můžeme říct, že Bob mu říká jen jeho žena. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru