Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

+26
KilianD
Atulko80
Pinny
Cedrik
ghostdog
bobosus
Serge
mnn
Kal-El
R&omize
tx
Grepis
vendulkabendulka
Geser
Kolikokoli
Nosiris
Ďasík
baal666
syylar
Arrowka
minnie
yossarian
metztli
mike2
Georgo
Admin
30 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 17:06

Ďasík napsal:
baal666 napsal:Chceš říct, že by mohl Sheldon opustit BBT bez velmi vážných důsledků?
To tu neřekl nikdo, i já, který Sheldona nemá v lásce, uznávám, že bez něj by to nejspíš nešlo... Problém je, že ty jsi dnešní díl použil jako důkaz jeho nepostradatelnosti - a zrovna dneska tam být opravdu nemusel a nic zvláštního by se nestalo. Přišli bychom o jednu otravnost, jednu nadbytečnost a jeden vtip. Ale hodnocení epizody jako takové by se výrazně nezměnilo...

líp bych to neřekla.. jen s tím rozdílem, že sheldona v lásce mám.. moc Very Happy
pravda je, že ta jeho ujetost je prostě základ, na kterém je pak vystavěná celá kostra seriálu.. a navíc je roztomiloučký Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 17:08

baal666 napsal:a která by se bez Sheldona složila jako domeček z karet... Very Happy

ty si nedáš pokoj, viď? Very Happy jinak doufám, že ti tam jenom chyběl sarcasm arlet
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 17:11

Raj - ten když se opije, tak je otravný POKAŽDÉ. To už víme z předchozích epizod, že so chová jako kokot, když pije.
Sheldon - ani nevím, že tam byl Very Happy
Leonard - super. Líbilo se mi, jak si to celé užívá
Penny - sice se chová trošku divně, ale myslím, že to jde pochopit. Všichni do ní hučí, ať se dá s Leonardem zase dohromady, takže musí být psychicky trošku nakřáplá.
Její táta supr.
Díl se mi jako celek líbil, ale mám podezření, že se vztah mezi Rajem a Howardem bude prohlubovat víc a víc Very Happy. A možná i na ten teleskop dojde Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 17:23

Kolikokoli napsal:Díl se mi jako celek líbil
Taky názor... Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 19 Nov 2010, 17:57

Ďasík napsal:Ale nebyla to žádná podobná nechutnost jako minule, takže OK.
Když v 4x07 Sheldon vracel pití do skleničky, tak ses pohoršoval, u Raje ti to nevadí? (Pravda, bylo to jen jednou, ne třikrát.)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Fri 19 Nov 2010, 18:16

Na týhle epce bylo jasně vidět, jak se pro Keitha Carradinea něco skutečně vymýšlelo.
Leonard měl být asi vykreslený jako že je na koni, ale bylo to imho odpudivé. Rajesh a Howard bez komentáře. Slečna Zbytečná též. Shelly většinou dobrý.
Pár vtipností, ale zase ty debaty co většinou vedli... Za mě 4/10, a to jen za novou (a dobrou!) postavu takové důležitosti.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 18:29

Geser napsal:Na týhle epce bylo jasně vidět, jak se pro Keitha Carradinea něco skutečně vymýšlelo.
Leonard měl být asi vykreslený jako že je na koni, ale bylo to imho odpudivé. Rajesh a Howard bez komentáře. Slečna Zbytečná též. Shelly většinou dobrý.
Pár vtipností, ale zase ty debaty co většinou vedli... Za mě 4/10, a to jen za novou (a dobrou!) postavu takové důležitosti.
Konečně někdo... Kdo má rozumný názor...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 19:03

baal: Skutečně nechápu, co jsi dneska na Sheldonovi viděl (samozřejmě kromě toho závěrečného vtipu), ale to už je tvoje věc. Smile

mike2: No, když to Sheldon vrátil poprvé, měl důvod (stejně jako dneska Raj) a bylo to i celkem vtipné. Ale když to pak vrátil podruhé, bylo to nechutné. A napotřetí to bylo maxinechutné... Ale Howardovu čůrání z minula se nevyrovnal ani ten Sheldon... Nebo možná jo, obojí bylo HROZNĚ nechutné. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  vendulkabendulka Fri 19 Nov 2010, 19:05

Ja to dneska prekapive vidim na 9/10. Penny konecne neprehravala a cela linka s tatou mi prisla hodne zabavna. Sheldon reagoval presne jak Sheldon ma a zmateni Raj a Howard me hodne bavili. Kralovsky jsem se bavila, po nekolika minulych epizodach jsem ani nedoufala ze tohle nekdy napisu..

vendulkabendulka

Počet příspěvků : 16
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 19:12

vendulkabendulka napsal:Ja to dneska prekapive vidim na 9/10. Penny konecne neprehravala a cela linka s tatou mi prisla hodne zabavna. Sheldon reagoval presne jak Sheldon ma a zmateni Raj a Howard me hodne bavili. Kralovsky jsem se bavila, po nekolika minulych epizodach jsem ani nedoufala ze tohle nekdy napisu..
S tím Sheldonem to je přesné, podle mě se choval přesně jako Sheldon... A vůbec mi tam nic od něj nepřišlo zbytečné... Se zbytekem, ale nesouhlasím...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 19:30

Kolikokoli napsal:A možná i na ten teleskop dojde Very Happy.

ježiš, jen to ne Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 19:53

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:A možná i na ten teleskop dojde Very Happy.

ježiš, jen to ne Very Happy
Všichni se budeme modlit, aby se to nestalo...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 19:57

baal666 napsal:
minnie napsal:
Kolikokoli napsal:A možná i na ten teleskop dojde Very Happy.

ježiš, jen to ne Very Happy
Všichni se budeme modlit, aby se to nestalo...

Proč? Vidíte na tom snad něco špatného? Jako pardon, ale myslím, že je snad jedno jestli jsou hetero nebo homo. Snad nejste homofobové Shocked .
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 20:03

Kolikokoli napsal:
baal666 napsal:
minnie napsal:
Kolikokoli napsal:A možná i na ten teleskop dojde Very Happy.

ježiš, jen to ne Very Happy
Všichni se budeme modlit, aby se to nestalo...

Proč? Vidíte na tom snad něco špatného? Jako pardon, ale myslím, že je snad jedno jestli jsou hetero nebo homo. Snad nejste homofobové Shocked .

homofob nejsem, naopak, každému podle jeho vkusu.. ale prosím prosím prosím, howard a raj opravdu neeeee.. to by se myslím ten seriál dostal někam, kde mi se mi moc nelíbil.. je přece legrace jak se oba snaží balit ženský a ani jednomu z nich to nějak zásadně nejde..

Edit: wow, můj 100. příspěvek a takhle duchaplný.. kdo by to byl řekl? Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 20:09

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:
baal666 napsal:
minnie napsal:
Kolikokoli napsal:A možná i na ten teleskop dojde Very Happy.

ježiš, jen to ne Very Happy
Všichni se budeme modlit, aby se to nestalo...

Proč? Vidíte na tom snad něco špatného? Jako pardon, ale myslím, že je snad jedno jestli jsou hetero nebo homo. Snad nejste homofobové Shocked .

homofob nejsem, naopak, každému podle jeho vkusu.. ale prosím prosím prosím, howard a raj opravdu neeeee.. to by se myslím ten seriál dostal někam, kde mi se mi moc nelíbil.. je přece legrace jak se oba snaží balit ženský a ani jednomu z nich to nějak zásadně nejde..

Edit: wow, můj 100. příspěvek a takhle duchaplný.. kdo by to byl řekl? Very Happy
Absoulutní souhlas... nejsem homofob, je mi úplně jedno, kdo s kým, co má, ať si někdo spí třeba s tuleněma, ale Raj a Howard to ne, to by se ten seriál dostal od záchodového až k žumpnímu humoru...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 20:11

Tak, ale pokud vám nevadí, když se dá dohromady Leonard a Penny, tak proč by vám vadil Howard a Raj? Z jakého důvodu, když to není kvůli tomu, že jsou to oba kluci...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 20:14

Kolikokoli napsal:Tak, ale pokud vám nevadí, když se dá dohromady Leonard a Penny, tak proč by vám vadil Howard a Raj? Z jakého důvodu, když to není kvůli tomu, že jsou to oba kluci...
  1. Přece jen se to k nim nehodí, jak už vysvětlila minnie
  2. Nechci, aby spolu chodili Leonard a Penny
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 20:16

no, upřímně nejsem nadšená ani z leonarda a penny.. a hlavně ty jejich postavy, jejich vtipnost, je založená trochu na něčem jiném.. a patří k tomu i ty latentní homosexuální pocity, ale jakmile by se projevily.. nedovedu si moc představit jak by se to mohlo dál vyvíjet..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 20:25

Pokud vám vadí, že by se daly dohromady 2 hlavní postavy (ať už v jakékoliv kombinaci Leonard + Penny, Howard + Penny, Raj + Penny, Shelly + Penny, Leonard + Howard, Leonard + Raj, Leonard + Shelly, Howard + Raj, Howard + Shelly, Raj + Shelly), tak dobře. To uznávám. Ale pokud vám vadí čistě kombinace kluk + kluk (holka + holka), tak to byste mě teda naštvali. Myslela jsem, že tady jsou osvícení lidé 21. století... Very Happy

EDIT: a neříkejte, kdyby Howard nebo Raj, byl od počátku holka (ale jinak ve všem stejná jako Howard/Raj), tak že už od 2. série byste si nepřáli, aby se dali dohromady...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 20:31

Tys to vzala pěkně z gruntu. Very Happy Myslím, že opravdu šlo o vztahy jako takové, ale musím souhlasit, že u Raje a Howarda by jejich vztah nesednul. Víceméně by negoval všechno, co zatím v TBBT bylo a ztratili by svůj potenciál, který pramení právě z toho, že si neumí najít holku... Jo a vztah Sheldon - jakákoli jiná postava z hlavní pětice mi přijde už úplně absurdní. Very Happy

EDIT: Jo, kdyby se k sobě Howard s Rajem měli už od první série, bylo by to v pohodě... Ale vyrukovat s tím teď, kdy už je přece jen nějak známe a máme je určitým způsobem zaškatulkované, by byl úlet. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 20:37

Ďasík napsal:Tys to vzala pěkně z gruntu. Very Happy Myslím, že opravdu šlo o vztahy jako takové, ale musím souhlasit, že u Raje a Howarda by jejich vztah nesednul. Víceméně by negoval všechno, co zatím v TBBT bylo a ztratili by svůj potenciál, který pramení právě z toho, že si neumí najít holku... Jo a vztah Sheldon - jakákoli jiná postava z hlavní pětice mi přijde už úplně absurdní. Very Happy

EDIT: Jo, kdyby se k sobě Howard s Rajem měli už od první série, bylo by to v pohodě... Ale vyrukovat s tím teď, kdy už je přece jen nějak známe a máme je určitým způsobem zaškatulkované, by byl úlet. Smile

No, jako myslím, že ty náznaky jsou tam už od počátku. A navíc právě to, že si nemůžou najít ženskou může znamenat, že si to vlastně ani podvědomě nepřejí a chtějí být spolu. Very Happy Very Happy Very Happy (sorry spolubydlící je psycholožka Very Happy)

A já si je jako pár představovala už od začátku. Teď mi tam sice harpuje Bernardette, ale s tou se to nějak vyřeší Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Nov 2010, 20:43

No, náznaky tam sice jsou (navíc to potvrdila i Leonardova matka), ale myslím, že to je dáno čistě tím, že spolu tráví tolik času. Každopádně se ale necháme překvapit. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Nov 2010, 20:45

tak ona je rozebírala už leonardova matka přece.. s tím že mezi sebou mají nějaký nedořešený vztah..
ale takhle bych to fakt nechala.. Smile

každopádně, kdyby to byly dvě holky, myslím, že ohlasy by byly mnohem vstřícnější Very Happy tak to prostě je..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 19 Nov 2010, 20:47

Kolikokoli napsal:
Ďasík napsal:Tys to vzala pěkně z gruntu. Very Happy Myslím, že opravdu šlo o vztahy jako takové, ale musím souhlasit, že u Raje a Howarda by jejich vztah nesednul. Víceméně by negoval všechno, co zatím v TBBT bylo a ztratili by svůj potenciál, který pramení právě z toho, že si neumí najít holku... Jo a vztah Sheldon - jakákoli jiná postava z hlavní pětice mi přijde už úplně absurdní. Very Happy

EDIT: Jo, kdyby se k sobě Howard s Rajem měli už od první série, bylo by to v pohodě... Ale vyrukovat s tím teď, kdy už je přece jen nějak známe a máme je určitým způsobem zaškatulkované, by byl úlet. Smile

No, jako myslím, že ty náznaky jsou tam už od počátku. A navíc právě to, že si nemůžou najít ženskou může znamenat, že si to vlastně ani podvědomě nepřejí a chtějí být spolu. Very Happy Very Happy Very Happy (sorry spolubydlící je psycholožka Very Happy)

A já si je jako pár představovala už od začátku. Teď mi tam sice harpuje Bernardette, ale s tou se to nějak vyřeší Very Happy
Kolikokoli, myslím, že to, že se nám nezdají není tím, že jsme homofobové. Spíš mi připadá, že tvoje prosazovaní jejich homosexuálního vztahu je trochu homofilní(asi to nebude úplně hledaný výraz a možná ani neexistuje, ale myslím tím něco jako potřebu vidět homosexuální páry) Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Nov 2010, 20:51

Jak myslíte, já bych to teda uvítala, no Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E09 - The Boyfriend Complexity [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru