Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

+26
Shelly-Nelly
tx
mike2
jason46
J.
lajci14
Ďasík
NoMouse
Zahradnik
rampage
glassmoon
filda44
janice
Sup_
pathy
bodomkes
Pinny
hesher
moss
trinx
Gerico
MartyCZ
rudyboy
Kolikokoli
minnie
yossarian
30 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 24 Feb 2012, 08:31

Cha. Seberu Minnie vytvoreni epizody afro

Edit: O Boze. Z rapidu bez premium jeste 1h30min. OMG :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 24 Feb 2012, 09:02

doufám že sis to užil Very Happy
a já už jsem to viděla, heč.. Very Happy a musím říct, že dneska to teda fakt nestálo za to..
sekají epizody jak baťa cvičky, ale minimálně pro mě teda to jde na úkor kvality..
úplně nejlepší byla poslední scéna, to jsem se musela smát když jsem viděla penny.. linka s howardem - nerada používám tyhle módní zkratky, ale tady mě nenapadá nic jiného než "WTF?"
hele, hraje tam vůbec ještě raj? Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 24 Feb 2012, 10:01

minnie napsal:doufám že sis to užil Very Happy
Jasna vec. geek
Akorat momentalne teprve 88% stazeno.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 24 Feb 2012, 12:38

Asi jsem viděla jinou epizodu - byla DOKONALÁ. Nejlepší scéna - "Bongo solo" Very Happy Very Happy Very Happy. Všichni byli super (i když tu poznámku o Penny mohla Amy vynechat) a Sheldon je skutečný villain s těmi vlasy Very Happy. Smála jsem se teda hooodně hodně Very Happy.

yossarian: z czshare i bez účtu stahuju jeden díl 13 minut. S účtem 3 minuty. Zkus to tam. Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  rudyboy Fri 24 Feb 2012, 13:39

minnie napsal:. linka s howardem - nerada používám tyhle módní zkratky, ale tady mě nenapadá nic jiného než "WTF?"Very Happy

Mam na to uplne iny nazor ako minnie, podla mna vyborny diel, Howard bol uzasny po treningu prezitia Laughing .

rudyboy

Počet příspěvků : 32
Bodů : 52
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 24 Feb 2012, 14:11

Já bych taky řekl, že dnešní díl se zase povedl. Sheldon propadlý chaosu byl perfektní. Dále bych se rád zastal Howarda, tomu letadlu se přezdívá Vomit Comet. Možná jen mohli ubrat s tím "more underwear", ale to je jenom takový detail.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 24 Feb 2012, 14:27

KRYTON: Musíme jednat odvážně, jasně a rozhodně. Navrhuji změnit poplach z modrého na červený.
KOCOUR: Kašli na červenej! To chce rovnou hnědej!
KRYTON: Ale hnědý poplach neexistuje.
KOCOUR: Tak to se uvidí za chvíli. A nebrečte, že jsem vás nevaroval. Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Gerico Fri 24 Feb 2012, 14:35

podle mě geniální díl Very Happy opravdu jsem se smála od začátku do konce, Sheldon "bongo solo" bylo dokonalý! Very Happy

Gerico

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 24 Feb 2012, 14:54

vybornej dil, mne se moc libil, linka s Howardem vyborna a jeste lepsi s Sheldonem. Skoda jen, ze v dilu vubec nebyl Raj. Vic by se mi libilo, kdyby Howard volal Rajovi, jsem proste staromilec a puvodni sestava v 5 postavach se mi libila nejvic, nemuzu si pomoct, Amy a hlavne Bernie jsou tam navic.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 24 Feb 2012, 15:20

Taky se mi dnešní díl líbil, dovolím si říct, že byl i lepší než dva předchozí. Sheldonova linie byla výborná a to, že zpochybnil Dohodu spolubydlících byl vrchol chaosu. Howard popisujíci dění v letadle, to byl klasický zvrácený humor na úrovni kolonoskopie. Neustále dožadovaní se dalšího underwear byl ale takový nucený humor. Když Penny vzala do ruky ten strojek, tak jsem tušil, že to dopadne špatně a nemýlil jsem se, takže příště uvidíme jak si shání nový byt? Laughing
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 24 Feb 2012, 15:26

Dneska super, geniální a parádní díl Very Happy
Nejlepší z páté série a jeden z nejlepších vůbec Wink
Nejlepší scéna, asi vyčerpaný Howard volající Bernie, tomu se směju ještě teď Laughing
Scény s Sheldonem, jak pohazuje vlasama, taky neměly chybu...
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 24 Feb 2012, 16:04

Nesdílím takový nadšení jako někteří, ale špatný to taky nebylo. Tak 7,5/10 Smile A Rajesh mi taky chyběl, mohl se tam někde mihnout a pokecat se Siri aspoň Twisted Evil

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 24 Feb 2012, 16:06

Pro mě také parádní díl. What a Face
Teda kromě AMY, jejíž hlášky už podle mě dost tvrdě šlapou po skvělém TBBT humoru. Oh, my god, abych citovala dnešní díl. Very Happy A Howard & Bernie mě teda dneska moc nebavili, úplně by mi stačila linka se Shellym Very Happy (nejlépe bez Amy)
Ale bavila jsem se povětšinou fakt královsky. Smile A sdílím Sheldonovo nadšení pro bonga, taky jsem si před nějakou dobou neodolala pořídit Very Happy Ale je to dvousečný meč: brácha mi je sebere a po nocích bubnuje, když se opije... Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty vlasy

Příspěvek  pathy Fri 24 Feb 2012, 16:19

nikto sa nepozastavil nad tou rýchlosťou rastu vlasov?
podľa sheldona je to 4,6 yoctometra za femtosekundu.
myslím, že to trochu prehnal s tými malými jednotkami, kedže equivalent jeho vyjadrenia by bol 4,6 nanometra za sekundu. Ten yoctometer je 10 na -24 metra, čo je stotina priemeru elektrónu. Pochybujem, že nejaké fyzikálne záležitosti sa vyjadrujú v rádoch yoctometrov.

ináč podľa mňa výborná časť a najbrutálnejšie som sa kosil, keď v tom hoteli sa ozvala howardova matka.
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Stejne jako minule

Příspěvek  Sup_ Fri 24 Feb 2012, 17:09

Fakt nevím čím to je. Ne že by se mě dnešní epizoda nelibila, ale připadalo mě to stejné jako minule. Nemužu si pomoc, ale zase mě to v některych ohledech připadalo jako "mezidíl".

Ale jsem rad že Howard se konečně dostal do vycvikového střediska NASA Very Happy čekal jsem že něco podobného se stane, že nebude zvládat trenink astronautů Very Happy

Nejvíc mě rozesmála scéna kdy Bernie přijela za Howardem a ozvala se jeho matka a poslední scéna s Penny Very Happy

Sup_

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 24
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty bajecne

Příspěvek  janice Fri 24 Feb 2012, 19:21

po dlouhe dobe jsem brecela smichy. Obvykle tusim, co bude nasledovat, ale tady jsem nejak byla porad prekvapovana. Kdyz jsem videla promo na youtube tak jsem si nedokazala vysvetlit Sheldonovy vlasy a jeho navstevu v nemocnici. Chaos byl dokonaly. Howard to nesmel vzdat, mel krasne priblble nepritomny vyraz (a zahadne bile zuby), plus jeho uvodni scena s Rajem. Penny a jeji tah konem. Sheldon a jeho pohazovani vlasy (driv to bylo v mode u holek, ted potkavam takovy pubertaky. A kdyz jich jde parta, tak to je teda pohled Very Happy ). Amyina zoufalost nad tim, ze Sheldona nemuze dostat do postele a jeji odchod do koupelny(ano, ty jeji kecy uz jsou otrepane, ale ja ji mam rada) a ten strojek nakonec jsem fakt necekala.
I HIMYM byl tenhle tyden prekvapive prijemny.

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 24 Feb 2012, 19:55

Průměrný díl, linka se Shledonem celkem šla (i když podle proma jsem čekal něco úplně jiného), totálně to zhatila linka s Howardem, ty videohovory byly neskutečně nudné.
Amy se mi v tomto díle totálně nelíbila, Rajesh tam moc nehrál, což mě mrzelo.
Bravúrní scéna: šachy a Penniny názvy pro figurky.
Celkově 6.5/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Fri 24 Feb 2012, 20:20

zial serial asi definitivne zakotvil v infantilnom marazme plnom prvoplanovej trapnosti. tymto sa s nim lucim a ponechavam v archive prve 2 serie. Sad

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 24 Feb 2012, 20:22

Po minulých dílech příjemná změna. Sranda od začátku až do konce. V posledních dvou bylo sotva pár dobrých scén, ale dnešní šachy, bonga, stříhání, vyřízený Howard prostě paráda. Zdá se, že Leonard neumí nejen 3D šachy, ale ani klasiku Very Happy nebo jeho "bug report" vzaly Penny hodně vážně. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Zahradnik Fri 24 Feb 2012, 21:00

pathy napsal:nikto sa nepozastavil nad tou rýchlosťou rastu vlasov?
podľa sheldona je to 4,6 yoctometra za femtosekundu.
myslím, že to trochu prehnal s tými malými jednotkami, kedže equivalent jeho vyjadrenia by bol 4,6 nanometra za sekundu.

Nepřehnal.
4,6 yoktometr za femtosekundu je ekvivalentem 4.6 x 10^-9 m/s, což je 4.6 x 10^-6 mm/s (0.397 mm/den). Měsíc má cca 30 dní, takže měsíční přírůstek vlasů činí cca 11.92mm, což by i mohlo odpovídat. V každém případě překrásná kombinace jednotek Very Happy

Zahradnik

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 25 Feb 2012, 01:04

Zahradnik: souhlas, teď jsem našel údaj 1,25 cm za měsíc, takže to sedí. Co se týče velikosti jednotek, samozřejmě že by to takto bylo neměřitelné, ale asi chtěl mermomocí použít nejmenší předponu SI jaká existuje. Když už byl v tom chaosu. Smile

Jinak epizoda se mi líbila, "Geseroidní" komentáře už se snažím ignorovat. Razz
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 25 Feb 2012, 01:12

filda44 napsal:totálně to zhatila linka s Howardem, ty videohovory byly neskutečně nudné.
Jak tohle vůbec můžeš napsat? "I ate a butterfly" je nejlepší hláška tohohle dílu, když pominu Pennyin majáček. Howard dneska FTW. Zachránil sis krk jenom tou šachoPenny, to byla fakt bravurní scéna. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 25 Feb 2012, 01:18

Mě potěšilo, že Howard potkal v NASA Rosse, který mu očividně dal pár rad, jak pečovat o chrup a ušetřit několik stovek dolarů za noční světlo Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 25 Feb 2012, 01:20

Kolikokoli napsal:Mě potěšilo, že Howard potkal v NASA Rosse, který mu očividně dal pár rad, jak pečovat o chrup a ušetřit několik stovek dolarů za noční světlo Very Happy.
lol! Krásně napsáno. Very Happy Ale pravda.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 25 Feb 2012, 11:34

Ďasík napsal:
filda44 napsal:totálně to zhatila linka s Howardem, ty videohovory byly neskutečně nudné.
Jak tohle vůbec můžeš napsat? "I ate a butterfly" je nejlepší hláška tohohle dílu, když pominu Pennyin majáček. Howard dneska FTW. Zachránil sis krk jenom tou šachoPenny, to byla fakt bravurní scéna. Wink

Dobře, přiznávám, že I ate a butterfly mě taky dostalo, ale jinak opravdu nic moc.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

  S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA] Empty Re: S05E18 - The Werewolf Transformation[EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru