Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  flatley Sun 29 May 2011, 22:28

ogedeikhan napsal:tak v posledním díle čtyřky se vytáhli... asi to nejlepší ve čtvrté sérii lol!
absolutne suhlasim

flatley

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Mon 30 May 2011, 08:49

Nesouhlasím

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 10:23

Já bych to taky na nejlepší díl čtyřky neviděl. Smile Čtyřka měla spoustu dobrých a lepších dílů. Na druhou stranu - špatný taky nebyl...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Lisa Mon 30 May 2011, 12:04

Kolikokoli napsal:Asi tak. Co když řeknu, že Leonard naopak ublížil Rajovi - vždyť si začal s jeho sestrou! Jeho nejlepší přítel a jeho sestra!
Koli, vždycky mě naprosto rozsekáš těmi odkazy na Přátele! Very Happy
Lisa
Lisa

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Mon 30 May 2011, 13:50

Jenomže se zamilovat do jeho sestry a mít ji opravdu rád je úplně jiné než se vyspat s bývalkou svého nejlepšího kamaráda ,která mu ještě navíc řekla " Leonard je skvělý muž,neměla jsem se snim nikdy rozcházet" a stejně do ni jde ?

Haha tak to je teda pak kamarád jak pojdme do hory (Raj)

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 14:04

ROK! ROK byli od sebe... děláte, jak kdyby na to hupsli hned po rozchodu, bože...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 14:11

Hlavně se to tu řeší stejně vážně, jako kdyby se to někomu stalo. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 14:22

Irwain: lol! tys to vystihl...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 30 May 2011, 14:32

protože ty postavy máme rádi jako vlastní Smile
myslela jsem, že tahle debata už je pryč.. ale evidentně ne.. prostě ohánět se tím, že už je to rok nebo kdoví jak dlouho, je k ničemu, protože pořád je to kamarádova bejvalka.. stejně tak jako pro rodiče budu pořád děcko, i když mi bude 50.. na tom čas nikdy nic nemůže změnit.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 14:36

Jo, ale v padesáti ti maminka nedá po tlamě, když budeš mít v puse cigaretu. Prostě čas je mocná veličina... jsou rok od sebe a Leonard už si užívá s jinou. Penny byla ožralá, Raj je zákeřný a je mu fuk, že zneužije kamarádovu bývalou. Nechápu, co řešíte. Vsadím se, že ale podobně to bude řešit i Leonard, takže mě zase naštve a bude nesnesitelný, skoro jako když s Penny chodil Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 14:45

NoMouse napsal:Irwain: lol! tys to vystihl...
Ale nic to nezměnilo. Very Happy
Vůbec, ty vztahy v TBBT, to je taky věc, co bych nezvládal. Penny se rozejde s Leonardem, a ten se s ní následující den baví jako by nic. Na jeho místě by mi rok nestačil, a pár dní poté, bych s ní rozhodně nebyl schopen být v jediné místnosti, soudě podle archaických (velmi archaických) zkušeností.
A najít si takhle rychle někoho jiného? Ani omylem. Very Happy To jsem sice já, ale u něj bych právě očekával, že to bude mít tak nějak podobně.
Stejně jako bych očekával, že mu nepůjde tak strašně moc o sex, ale spíš o vztah. Jo, asi jsme každý jiný. Very Happy
Raj se jen chopil příležitosti. Když se k ní dostal, byla to prostě otázka volby, on byl evidentně rozhodnut. Technicky by mělo být úplně jedno, že Penny je Leonardova bývalka, Leonard už měl jinou. A pokud po něm Penny stále touží, její blbost. Raj podle mě neudělal nic špatného… Teda, vynechávám z toho, že jakýkoliv nezávazný sex se mi hnusí, ale jak jsem zjistil, jsem asi jediný na planetě, takže těžko čekat, že takovéhle morální hodnoty bude mít postava v seriálu.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 30 May 2011, 14:52

jediný určitě nejsi, dokonce je takových myslím docela dost Smile
můj názor na tohle snad rozmazávat ani nebudu, to bysme se dostali někam úplně.. no, jinam Smile navíc pokud se ti dva znají, tak bych to nebrala jako až tak nezodpovědné a nezávazné Smile
leonard udělal jen to co všichni schvalujete rajovi - využil příležitosti.. upřímně pochybuju, že k pryie skutečně něco (zásadního) cítí.. ale kdo by řekl ne? Very Happy

Kolikokoli napsal: Vsadím se, že ale podobně to bude řešit i Leonard, takže mě zase naštve a bude nesnesitelný, skoro jako když s Penny chodil .
takže jde o to, že ti vadí když je leonard s penny.. to máš říct rovnou.. hlavně že já a ještě někdo další jsme tady byli nařčení z toho, že nám to vadí jen proto, že to nepřejem rajovi.. přitom je mi úplně jedno s kým se penny zrovna vyspala, jde mi o princip.. a raj na tom má vinu mnohem víc než penny..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 14:53

No hlavně byli oba úplně na mol a v té chvíli jim to všechno bylo úplně jedno, řekl bych... Smile

edit: minnie: nepředbíhej Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 30 May 2011, 14:54

NoMouse napsal:No hlavně byli oba úplně na mol a v té chvíli jim to všechno bylo úplně jedno, řekl bych... Smile
raj právě až tak namol nebyl.. věděl myslím moc dobře co dělá..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 14:55

minnie: nevíš, kolik toho od posledního střihu ještě vychlampal... Very Happy Ale jasně, je to mean little man Twisted Evil
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 30 May 2011, 14:59

Nebo si začínají hrát na HIMYM. Leonard porušil pravidlo o spaní s kámošovou sestrou, tak Rajesh zase porušil No sex with bro's ex. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 15:12

Ale mně nevadí, když je Leonard s Penny. Naopak - přeju jim to. Ale můžou to vyřešit nějak lépe, protože Leonard se choval jako blbec, když s ní chodil. Teď už ale za sebou má další vztah, tak už se snad nebude chovat tak divně jako předtím.
Mě to prostě jen nepobuřuje, co se stalo mezi Penny a Rajem, když Penny je Leova bývalá. Já sama bych to na jejím místě nedělala, taky nejsem zastánce "vztahu na jednu noc", ale to je subjektivní názor. Penny s tím očividně problém nemá a Leonard, který přefikne první holku, která o něj projeví zájem chvíli po rozchodu (a ani není ožralý) nemá právo si na něco stěžovat.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 15:32

minnie: No, nejsem si jist, protože jak tak zjišťuju, hodně lidem je úplně jedno, s kým se vyspí, hlavně, že se vyspí. Upřímně se mi to hnusí. A i když se Raj s Penny zná už dlouho, stále nejsou ve vztahu, takže dle (mého) pravidla by spolu neměli mít sex. Je fakt, že oba měli asi dost vypito, ale… A ježiši, vždyť je to jedno, je to seriál. Very Happy
MartyCZ: Ježiš, hlavně ne HIMYM. Pokud se to z TBBT stane, asi přestanu sledovat. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Mon 30 May 2011, 15:51

Když se Howard vyspal s Leslie, která byla předtím taky s Leonardem, taky jste ho tak nesnášeli? Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 19:14

Já osobně ne. Je to skvělý příklad těch nevážných vztahů, které se mi hnusí, takže jsem to neřešil. A vlastně, možná jsem za Howarda byl rád. Konečně se mu to povedlo. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 30 May 2011, 19:49

Gabrielle: Leonardův vztah s Leslie se nikdy ani zdaleka neblížil tomu, co měl s Penny. Pokud se vůbec kdy dalo mluvit o tom, že s ní chodil...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Mon 30 May 2011, 19:50

Jde o princip.. je jedno jak byla opitá a co .. ,ale jde o to ,že mu předtím ještě řekla "Leonard je skvělý muž,nikdy jsem se snim neměla rozcházet" od Raje jsem v té chvíli očekával něco rozumného a né ,že se sní vyspí.. a ještě ktomu když ví,že Penny pořád miluje Leonarda..

Jde vidět ,že Raj je rád ,že si vrzne a je mu jedno ským..

Jako sorry ,ale to je moc. Kdyby Penny už k Leonardovi nic neměla a byli tam.. a hupsli na tom.. ok beru.. Jenže on věděl ,že Penny pořád něco má k Leovi a stejně na to sral.. tohle u mne není normální člověk..

Je to jen názor. Jasně ,že se ho tu budute zastávat ,ale můj názor se nezmění.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 19:56

Kal-El napsal:Jde vidět, že Raj je rád, že si vrzne a je mu jedno s kým…
Ale tohle je u hodně lidí. Teda, aspoň u dost velké části kluků to tak je. Raj není jediný. Spíš se lidi dívají divně na někoho, kdo to tak nemá.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 20:00

Raj je nadržené prase. Tak nadržené, že chtěl obejmout i Sheldona, aby měl nějaký fyzický kontakt. Najednou je před ním opilá holka, po které kdoví jak dlouho toužil. Ona kočka si sundá triko a nabídne mu, že si trochu pohrají. Co měl dělat? Jak řekl Leonard - je její přítel, ne gay přítel...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Peter_8 Mon 30 May 2011, 20:04

tak najprv ahojte :-)
aby som aj ja pridal to moje do Raj - Penny podla mna Raj je nevinny :-D ho tu obvinujete ale ked si pozrete vsetky casti tak vzdy ked si dal co i len trosku alkoholu tak to bolo dost HC :-) vid cast s04xe07 ked z rumovej babovky sa vy*rcal tej agentke na topanky Very Happy alebo cast s03xe04 ked bola na neho podana staznost a to si len trosku "usrkol" a celkovo nakolko nepil tak jeho metabolizmus sa s tym tazko vyrovnava :-D cize neviem preco ho tu hned kazdy odsudzujete podla mna je proste super :-) a mozno to chcel aj leonardovi vratit zato ze si leonard uzival astronomicky nepresny sex s jeho sestrou Very Happy alebo proste je chudak sam v cudzej zemi a potrebuje prevetrat :-D ale kazdopadne som sa strasne smial ked sa prebrala Penny a povedala ze stalo so mnou nemozes hovorit ? :-D

Peter_8

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 17 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru