Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 23 May 2011, 02:23

Mysh napsal:Na názoru Kal-Ela mi přišlo nejzajímavější, že velmi často ve svých příspěvkách sklouzával od penny a raje ke své bývalé přítelkyni a svému kamarádovi, takže spíš než na obecné odsuzování chování to vypadá na nějaký nepříjemný osobní zážitek, přes který se prostě nepřenesl Cool no už radši mlčím silent
Přesně tohle mě napadlo taky, okamžitě jak jsem četl jeho příspěvek. Protože jiné logické vysvětlení jeho přístup mít ani nemůže (Kal-El: Opravdu nic ve zlém Wink). Když se totiž rozešli před rokem, tak je toto pravidlo o bývalce a kámošovi naprosto irelevantní...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Mon 23 May 2011, 05:57

Mne se nezdá ,že bych to tak přirovnával v každém postu. Doted jsem měl Penny rád
Nejdedná se o žádný neskutečný osobní zářitek přez který bych se nepřenesl.. je to jen přirovnání a jestli to používám pořád tak sorry.
Raj mi 1 . 2. a 3 řadu nevadil.. začal až ted .

Je to jen názor tak ho respektujte. Kill me

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  esanti Mon 23 May 2011, 06:49

Myslím, že pokud Penny opravdu s Rajem spala, dost to zničí celý seriál. Je to sice komediální seriál, ale v poslední sérii laťku posouvají směrem k mezilidským vztahům a taková drobnost se mezi kamarády ani mezi přáteli nezkousne. Už vidím, jak si Leonard a indický hřebec sednou do kavárny na nezávazný pokec o Pennyiných kvalitách...

Pennyiných 31 úletů mi celý seriál nevadilo právě proto, že se jednalo o anonymní persony, které se až na 2 výjimky v seriálu neobjevily, a ty dvě se tam mihly jen pro zvýraznění hlavních postav. Ale kombinovat hlavní postavy....to se mi nezdá.

esanti

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  ohara Mon 23 May 2011, 08:07

2 Raistlin

Ono nejde jen o to, ze to popularizovalo vedu nebo nejaky jevy, ale ze lidi co vedeli, se zasmali nadvakrat, treba kdyz vtipkovali o casovejch paradoxech a za nima byla tabule s Feynmanovama diagramama, ktery zachazej antihmotuu jako s casticema pohybujicima se zpatky v casea byla to zjevna narazka. Ted je z toho povrchni konverzacka, kde tyhle veci uz vubec nejsou a nebo jen aby se nereklo, lidi co pisou scenare uz nejspis nemaj zadny vedecky poradce a ta problematika je uz nejspis ani nezajima. Takze asi tak. Ne ze, kdyz uz si to pustim, ze bych se nezasmal, ale uz to neni serial pro nadsence. Jeto skoda, treba se vratej puvodni scenaristi.

ohara

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Mon 23 May 2011, 08:47

Ohara: +1

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 23 May 2011, 09:11

Ďasík napsal:Koukni se na Samotáře - ti ti buď přijdou vtipní, nebo trapní. Ale jsou takový "huličský základ". I kvůli odkazu na ně jsem koláčky přeložil jako koláčky. Smile
o tom to není.. samotáře i perníkovou věž jsem samozřejmě viděla a bavila jsem se.. ještě bych přidala "jedna ruka netleská".. ale tenhle díl jsem prostě nepobrala, přišel mi spíš trapný než cokoliv jiného.. možná je to prostě věkem, pravda je, že všechny tyhle hulčické komedie jsem viděla už dávno.. fakt nevím..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Mon 23 May 2011, 10:35

Já asi nedokážu pochopit, jak se může někdo nesmát králi králíků, Angiemu, sestřenici na pohřbu a nejlepšímu bůčku na světě. Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 23 May 2011, 10:53

já zas nedokážu pochopit, jak se tomu někdo může smát.. to neřeš..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Mon 23 May 2011, 10:55

minnie napsal:já zas nedokážu pochopit, jak se tomu někdo může smát.. to neřeš..
To je důkaz, že lidstvo je rozmanité Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Mon 23 May 2011, 11:31

Já teda nevím jak ostatní, ale ten díl mi přišel výborný.
Mě se zdá, že většina tady v tom vždycky hledá něco víc a poslední komenty už jsou jenom takové odhady, co bude a co ne. Já se nechám překvapit s čím na nás příjdou v nové sérii. Jinak všechny postavy mi tam teď seděj dobře kromě jedné dvojce a tou je právě howard s bernadette, ale taky je to jenom můj názor.

Jinak co se týče případu s penny. Sama řekla, že se nikdy neměla rozvést s leonardem a alkohol prostě dělá divy. Buď se tady nikdo nikdy pořádně neopil nebo nevím :-D.

Ano první série se mi také líbili více, ale i tak pořád to hltám a baví mě to. Tak si zase můžu ten účet asi smazat :-D:-D

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 23 May 2011, 11:37

Rachel taky spala/chodila s Joeym a Rossovi to nevadilo, pořád byli přátelé. Proč by to nemohlo být i tady, že? Very Happy

A stejně, co my víme. Třeba další série začne tak, že se Penny probudí v Leonardově posteli, půjde do koupelny a tam uvidí sprchujícího se Leonarda, který nebude chápat, proč je tak zmatená. Penny si oddychne a řekne, že měla hrozný sen o tom, že se rozešli a on začal chodit s Rajovou sestrou... Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Něco mi ušlo?

Příspěvek  R&omize Mon 23 May 2011, 11:38

Rozvést? Very Happy Ještě nemaž, tohle ještě vysvětli... Wink

Edit: Koli, ty už to prosím tě nehul... Cpát do TBBT Dallas... Jak ponižující... Neutral


Naposledy upravil R&omize dne Mon 23 May 2011, 11:41, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 23 May 2011, 11:40

Asi takto: https://www.youtube.com/watch?v=UvinAPPfyAQ
Místo Pam si představ Penny, místo Bobbyho Leonarda... no a ty řeči... tam si dosaď to, co jsem psala Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 23 May 2011, 11:47

R&omize napsal:Rozvést? Very Happy Ještě nemaž, tohle ještě vysvětli... Wink
to já chápu, když jsi s někým dlouho a navíc máte společné kamarády a podobně, případně spolu bydlíte, je to v podstatě rozvod Very Happy
Bizzy napsal: Jinak co se týče případu s penny. Sama řekla, že se nikdy neměla rozvést s leonardem a alkohol prostě dělá divy. Buď se tady nikdo nikdy pořádně neopil nebo nevím :-D.
opila.. a ne jednou.. a proto vím jaký je alkohol mrcha.. Very Happy taky jsem několikrát napsala, že s tím alkoholem je to pochopitelné, jen že by bylo neodpustitelné, kdyby v tom pokračovali za střízliva..
jinak ale není důvod mazat účet.. jen si pojď s náma povídat klidně Very Happy

edit @r&y: vážně není vhodné používat edit k tomu, abys reagoval na příspěvek pod tebou.. pak je v tom docela maďaroguláš Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 23 May 2011, 11:51

R&y: Promiň Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Mon 23 May 2011, 13:22

Proste je to veľmi kontroverzná epizóda a som teda fakt zvedavý ako sa s tým scenáristi chcú poprať, keď to takto posrali s tým záverom

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 23 May 2011, 13:27

Kolikokoli napsal:A stejně, co my víme. Třeba další série začne tak, že se Penny probudí v Leonardově posteli, půjde do koupelny a tam uvidí sprchujícího se Leonarda, který nebude chápat, proč je tak zmatená. Penny si oddychne a řekne, že měla hrozný sen o tom, že se rozešli a on začal chodit s Rajovou sestrou... Very Happy Very Happy Very Happy
Řekl jsem to několikrát a řeknu to znovu - Koli, ty jseš třída. Very Happy Very Happy Very Happy Úplně tu Pam a Bobbyho vidím...

minnie: Podle mě R&y reagoval na příspěvek nad ním. Wink

A ještě něco: PROČ TU POŘÁD NĚKTEŘÍ TVRDÍTE, ŽE TO TÍM ZÁVĚREM POSRALI??? VŽDYŤ TO BYLO SUPER!!! Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Mon 23 May 2011, 14:05

A stejně, co my víme. Třeba další série začne tak, že se Penny probudí v Leonardově posteli, půjde do koupelny a tam uvidí sprchujícího se Leonarda, který nebude chápat, proč je tak zmatená. Penny si oddychne a řekne, že měla hrozný sen o tom, že se rozešli a on začal chodit s Rajovou sestrou...

Kdyby to tak udělali tak to bude největší trapas v dějinách celého TBBT .

Je každého názor jak mu sedla epka. Mi sedla dobře až na konec který mne naštval tak to tak berte. Názor měnit nebudu ... Penny je ochotná se vyspat i s popelářem . Do mne

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Greg Mon 23 May 2011, 14:12

Byla to výborná epizoda, stejně jako celá série, stejně jako celý seriál. Doufám, že podobným stylem a tempem bude seriál pokračovat i nadále.
Greg
Greg

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 23 May 2011, 14:15

Kal-El: A kdyby se vyspala s tím popelářem, taky by to byl posraný závěr, nebo to je jen kvůli tomu, že šlo o Raje? Smile O to mi jde... Já mám Raje rád, přeju mu, že si užil, a jak už jsem psal, dokonce z toho dokázali udělat dva vtipy. Tvůj názor mi nevadí, jen ho prostě nechápu. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 23 May 2011, 14:17

Přesně. Všichni to berete z pohledu Penny a Leonarda (Penny je coura, jejich vztah už nemá šanci), ale měli byste to brát z pohledu Raje - vyspal se s nejhezčí holkou z party - juchů.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Lisa Mon 23 May 2011, 14:23

Vždyť Raj se zachoval jako úplně normální chlap. Smutná opilá ženská... akorát moc pěkně využil situace Laughing ...a považovat Penny za couru je lehce přehnané. Bez chlapa už je dost dlouho. Pod slovem coura si představuju fakt něco jinýho, než co předvádí ona Exclamation.
Lisa
Lisa

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 23 May 2011, 14:37

Tohle mi teď napsal kámoš:

Tady asi reknu jen to, ze pokud je Penny volna a rekne si, ze chce s nekym byt dobrovolne, neni duvod, proc by nemohla. Koneckoncu Leonard si za ni nasel rychle nahradu...

Na vine je Will, Penny byla emocionalne v haji, ze ji rozhodila kazda blbost... a Leonard tomu pridal korunu, kdyz na ni zas zatlacil... tak se to pak sesypalo
Maji to dobre napsane
Scenaristi

Proc by se Penny nemohla s nekym vyspat, kdyz Leonard spi s Priyou?
Je to jeji volba...
Na Penny nema byt proc nasranej...
Raj na jednu stranu mozna porusil kamaradsky kodex, zrejme... ale vedel, ze je volna...
A ze Leonard s nekym je...
Navic ja si vzpominam - snad dobre - ze Penny s nikym nespala do doby, nez vedela o Leonardovi, ze s nekym uz nejakou dobu spi ;-)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Mon 23 May 2011, 14:44

Přesně tak. Taky to tak vidím. Rozhodně narážet na Penny, že je to coura? Většina lidí je opravdu mimo a mělo by jít ven na čerství vzduch. Když to přirovnám s dnešní mládeží a dobou, tak i kdyby spala s 50 chlapy, tak to je z ní ještě rozumná hodná holka :-D

Edit by Ďasík: Smazal jsem tu moji dlouhou citaci, kvůli přehlednosti... Wink

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 23 May 2011, 14:49

Já si myslím, že je zbytečné ji obviňovat. Je to její tělo, když chce spát s Rajem, tak co? Leonard zase spí s jeho sestrou. Nechápu, proč by to mělo Leonardovi vadit, vždyť má holku, tak co by ho zajímala nějaká Penny, se kterou se stejně nemůže vídat?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 10 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru