Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 20 May 2011, 20:33

Nemyslím si, že Penny a Leonard se k sobě nehodí, ale Penny a Raj? To musí mít pokračování!
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 20 May 2011, 20:45

Asi nejsem dostatečně umělecky náročný divák, ale pro mne dnešní epizoda neměla chybu... snad jen... jak to, proboha, mám těch půl roku vydržet??? :-) (nebo aspoň dva měsíce, než bude pokračovat Eureka)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 20 May 2011, 20:53

Souhlas Miku. Jen si vem - až do září?? Sad To je fakt mučeníčko. Zvlášť když nechali konec sezóny samozřejmě tak otevřený. Chápu, že je to dobrý marketingový tah, ale kdo má čekat! Very Happy
Myslím, že mezitím doženu ty řady simpsonů, co mi utekly, a pak začnu procházet filmy, co se na ně pořád těším a není čas. Laughing A samozřejmě knížky; těch už mám, co mě čekají Laughing.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 May 2011, 21:20

karaya1 napsal:Případně ta scénka s masáží - to jsem jen hleděl a bylo mi trapně i za Sheldona.
souhlas, taky mi bylo stydno i za něj.. pro mě jedna z nejtrapnějších scén za celé čtyři série.. téměr na úrovni leonarda při fotbale u penny..
prostě nevím.. asi bych spíš uvítala, kdyby to zůstal sitcom s postavama bez vývoje.. třeba jako simpsonovi.. chápu, že u kreslených postav je to jednodušší, ale myslím, že i tady by to šlo.. no prostě.. když zhodnotím sérii jako celek, byla trochu zklamáním.. a poslední díl obzvlášť Sad
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 May 2011, 22:04

Co vám na tom vadilo? Já naopak děkuji Amy za návod, je to super Smile.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 20 May 2011, 22:04

Já musím říct, že ten Sheldonův smích v restauraci na začátku mě fakt zarazil a přišel mi ani ne tak trapný, jako nežádoucí. Smile Ale ta masáž byla naprosto v pohodě. V TBBT už se přihodily věci, které byly MNOHEM horší.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 20 May 2011, 22:14

Už to tu padlo mockrát, ale asi neuškodí to zopakovat ještě jednou: ať si všichni estéti pohoršení Sheldonovou automasáží, kteří se rozhorlují, jak seriál upadá a jak by se něco takového v první sérii nemohlo stát, zkusí vzpomenout, o čem byla první scéna prvního dílu první série...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Fri 20 May 2011, 22:14

Proč? Proč se každý americký seriál musí po 3 sezónách změnit ve stupidní vztahovou komedii ve stylu HIMYM. Chápu že scénaristům po čase dojdou nápady, tak se uchýlí k věčnému tématu: vztahům. Ale není lepší ten seriál radši ukončit, než ho do nekonečena prodlužovat a dělat z něj to, co tu bylo už tisíckrát a ještě tisíckrát bude? Původní originální námět z 1. a 2. série tak při zhlédnutí tohoto ztrácí své kouzlo.
Mrzí mě co se ze serálu stalo, teď je to pro mě prostě nekoukatelné a další sérii sledovat určitě nebudu!

PS.: psáno po návratu z hospody, takže nebrat příliš vážně Surprised a omlouvám se za případné chyby

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 20 May 2011, 22:20

al-kesh napsal:Proč? Proč se každý americký seriál musí po 3 sezónách změnit ve stupidní vztahovou komedii ve stylu HIMYM. Chápu že scénaristům po čase dojdou nápady, tak se uchýlí k věčnému tématu: vztahům. Ale není lepší ten seriál radši ukončit, než ho do nekonečena prodlužovat a dělat z něj to, co tu bylo už tisíckrát a ještě tisíckrát bude? Původní originální námět z 1. a 2. série tak při zhlédnutí tohoto ztrácí své kouzlo.
A první a druhé série snad nebyly o vztazích? Začínám mít neodbytný pocit, že se pod názvem BBT vysílaly dva různé seriály, protože v tom, který jsem viděl já, byla ústředním motivem prvních dvou sérií Leonardova snaha sbalit Penny.

Mrzí mě co se ze serálu stalo, teď je to pro mě prostě nekoukatelné a další sérii sledovat určitě nebudu!
Fajn, aspoň zbyde víc na nás, kterým se to líbí. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 20 May 2011, 22:26

mike2 napsal:A první a druhé série snad nebyly o vztazích? Začínám mít neodbytný pocit, že se pod názvem BBT vysílaly dva různé seriály, protože v tom, který jsem viděl já, byla ústředním motivem prvních dvou sérií Leonardova snaha sbalit Penny.
Tak pod tohle se klidně podepíšu... Pokud vím, tak první série byla o tom, jak sbalit Penny. Druhá o tom, jak chodit se Stephanií, aka náhražkou za Penny, třetí byla o tom, jak chodit s Penny, a čtvrtá o tom, jak zapomenout na Penny. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Fri 20 May 2011, 22:31

Jak pročítám diskuzi tak vidím, že je zde pár lidí, kteří smýšlejí obdobně o TBBT jako já, tedy že už to není ono, jako v 1. a 2. sérii. Zatím to zdaleka necítím tak, že bych přestal seriál sledovat, ale už se u sledování neválím smíchy (ale Shelbot byl povedený). Upřímně doufám, že Priya pojede zpátky do Indie, Bernadette si najde pracháče a na Howarda zapomene, Raj s Penny vysvětlí, že se nic nestalo (a Leslie začne chodit s Kwipkym). Prostě odstranit nové postavy (maximálně Amy, která bude jako v některých minulých dílech pouze přes počítač mluvit s Sheldonem).

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 20 May 2011, 22:36

Ďasík napsal:Druhá o tom, jak chodit se Stephanií, aka náhražkou za Penny
Nedávno jsem byl docela překvapený, když jsem zjistil, že Leonardův vztah se Stephanie trval pouhé tři díly (přesněji dva a půl) a to ještě ten třetí je vlastně celý o tom, jak se rozcházejí. Taky jsem měl pocit, že to bylo mnohem déle...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 20 May 2011, 22:39

Takže... Epizoda dobrý.. všechno ok.. ALE... závěr epizody.. nemyslím si, že to co se stalo mezi Rajeshem a Penny bude do budoucna něco dobrého.. Je jasný, že se jednalo pouze o "one night stand" .. Teď je jasný, že se Leonard k Penny asi jen tak hrnout nebude.. ona udělala chybu.. přiznala to.. teď se vyspala s Rajem a v 5. sérii se ona bude chtít dát zas dohromady s Leonardem.. To se může dost protáhnout díky tomu co se stalo právě v této epizodě.. Bude to divný ze strany Raje a Penny vs. Leonard .. Bylo jasný, že Penny udělá nějakou blbost při dávání se do kupy s Leonardem, to je její povaha.. ale toto bylo možná trochu moc.. Měl tam být třeba Zack.. a když už Raj, tak to němělo skončit v posteli.. Ale zase chápu scénáristy.. chtějí si tím otevřít novou sezónu, která startuje v září.. a jak jinak mohou lidi nalákat, než nechat takovýto závěr sérii hezky otevřený... jen doufám, že se od toho, co se stalo na konci epizody rychle v další sérii opustí...! Neutral

já nevím co si myslet....
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Co máte s těmi vztahy?

Příspěvek  bakeLit Fri 20 May 2011, 22:39

Co vám všem na těch vztazích tolik vadí? Já mám naopak rád, když se člověk na ten seriál nedívá jen kvůli pobavení. Přesně kvůli tomu jsem si třeba HIMYM oblíbil. Díl vás pobaví, zasmějete se hláškám, ale nakonec je tu i něco, co ve vás něco nechá po citové stránce. Například finále šesté série HIMYM bylo dokonalé, cítil jsem se po něm naplněn, smutný, veselý... Pravda, takové to v Big Bangu moc není, ale budiž. Chci říct, nevím, proč vám ty vztahy tak vadí. Přijde mi, že hlášek je i tak pořád stejně a i vztahy samotné nabízejí různé vtípky (viz Bernadettin úlovek Howard). Naprosto souhlasím s tím, co řekla Koli. Je také potřeba vidět nějaký vývoj postav, že jejich životy někam směřují, že dospívají, stávájí se znich moudřejší lidé a k tomu prostě to usazení se s nějakým tím partnerem patří.
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 20 May 2011, 22:43

bakeLit napsal:Co vám všem na těch vztazích tolik vadí?
Vztahy vadit ani nemusí.. ale nepříjde ti, že to co se stalo mezi Penny a Rajem je trochu moc?
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 20 May 2011, 22:47

No já vnímám TBBT jako lamera. Lamer byl ještě před pár lety záležitost naprostých nerdů, kde na pochopení většiny vtipů bylo třeba znát terminálové příkazy nebo reálie nějakého toho MMOčka. Dnes tam takové citace najdete spíš náhodou. Trochu mě mrzí, že teď není víc dílů jako Justice League Whatever, ale pořád je tam toho dost, jako třeba dnešní astronomicky nepřesný Star Trek XXX. Všichni byli před 4 roky 100% nerdi, ale vinou Leonarda teď musejí čelit reálnému světu a "normálním" lidem a to je muselo nějak poznamenat. I oni chtějí trochu toho lidského kontaktu, kterou jim nerd-parta nemůže dát (troubové), no Sheldon ani ne. Ani já nejsem nadšený, že se objeví díly výhradně o vztazích, ale bohužel to k tomu procesu patří, a i tak se u seriálu pořád bavím.
A to píšu jako člověk, který je nerd i podle standartů tohohle fóra. Laughing

Sheldon-Cooper: Alkohol, říká se, že zabíjí, ale kolik lidí by se bez něj nenarodilo?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bakeLit Fri 20 May 2011, 22:49

Sheldon-Cooper napsal:Vztahy vadit ani nemusí.. ale nepříjde ti, že to co se stalo mezi Penny a Rajem je trochu moc?
To víš, že to bylo trochu moc, ale, budu si teď trochu protiřečit, vztahy nevztahy, pramení z toho další vtípky a posměchy, o čemž tenhle seriál přesně má být. Jinak co se té scény týče: Jak někdo z vás mohl předpokládat, že se to stane?! Very Happy Já si říkal, že už to něčím zavání, ale že je za necelou minutu uvidím spolu s opicí ráno v posteli? Nevím, prostě jsem měl za to, že k tomu by se Penny ani pod vlivem alkoholu nesnížila, a Raj že by toho zase na druhou stranu ani pod vlivem alkoholu nebyl schopný! Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 20 May 2011, 22:51

MartyCZ napsal:
Sheldon-Cooper: Alkohol, říká se, že zabíjí, ale kolik lidí by se bez něj nenarodilo?
"True dat!"

@bakeLit: Též jsem z té scény nepředpokládal, že je uvidím ráno v posteli...! Alkohol... co se stalo.. stalo se.. Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 May 2011, 22:56

tak to já jsem taky tušila jak to s penny/rajem skončí.. ale nadšená z toho nejsem..
problém tbbt je, že tady se ty vztahy vždycky řešily trochu jinak.. střet jiných galxií.. a navíc - kolikrát si kdo z nich během první série vrznul? co si takhle z hravy vybavuju, tak raj s beruškou a leonard s leslie.. takže více méně spíš náhodou a aniž by to opravdu chtěli Very Happy
ano, holt jsem náročný divák, a to dokonce ani nejsem ten pravý nerd.. Smile já neříkám, že tenhle vývoj je špatně.. jen mě mrzí, že tenhle seriál byl vždycky jiný a teď je stejný jako tuny ostatních Sad
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 May 2011, 22:58

Třeba Penny otěhotní! Týjo, to by byla pořádná zápletka pro 5. sérii Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 May 2011, 23:01

Kolikokoli napsal: Třeba Penny otěhotní! Týjo, to by byla pořádná zápletka pro 5. sérii
ježiš, to ani nevyslovuj Very Happy fuj, fuj, smaž to Very Happy


Naposledy upravil minnie dne Fri 20 May 2011, 23:03, celkově upraveno 2 krát
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 20 May 2011, 23:01

Kolikokoli napsal:Třeba Penny otěhotní! Týjo, to by byla pořádná zápletka pro 5. sérii Very Happy.
Shame on you! Very Happy Zápletka by to byla teda hustá.. To by měl Raj teda docela štěstí.. zrovna Penny! Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 20 May 2011, 23:02

Bože jen to ne. To už by se nám to zapletlo až moc. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 20 May 2011, 23:04

Sheldon-Cooper napsal:Vztahy vadit ani nemusí.. ale nepříjde ti, že to co se stalo mezi Penny a Rajem je trochu moc?
Vůbec ne! A kdyby Penny začala chodit s Rajem, vůbec by mi to nevadilo. Wink

Edit: A naprosto souhlasím s bakeLitem. Seriál by neměl být jen o vtípcích, ale měl by na člověka zapůsobit nějak víc, postavy by se měly vyvíjet. Už to tu bylo několikrát řečeno, ale mně se teď Howard zamlouvá tisíckrát víc než jako ten slizký perverzní úchyl z první série... Líbí se mi, že dospěl a usadil se s Bernadette. A co se vtipů týče - myslím, že teď je mnohem vtipnější, tehdy byl akorát trapný...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 20 May 2011, 23:08

no nevím Very Happy ... Zajímavé zpestření .. Už vidím ty pestré dialogy mezi Rajem a jeho přítelkyní Penny! Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru