Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

+23
KRtek™
janulka
NoMouse
Mikee33
kezir
mike2
Ghurka
skallda
bodomkes
janice
pmcsk
glassmoon
minnie
Matthew
yossarian
MartyCZ
tx
Kolikokoli
Brundibar
firkraag
Ďasík
R&omize
Pinny
27 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Tue 03 May 2011, 13:25

Polylux1: No tak je to možná podle odborníků kýč (i to je ovšem jejich subjektivní názor Twisted Evil ), ale to nic nemění na tom, že se to většině lidí líbí, což zřejmě bylo účelem této skladby...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  bbeerryy Tue 03 May 2011, 16:33

Díl povedený, akorát Sheldon si přeca dával pusu aj s Leonardovou matkou. Jestli by se to nemělo počítat, protože to nebyla jeho aktivita, tož se nemůže počítat ani ta z tohoto dílu od Amy :-)
Jináč - téma vážné hudby na tomto fóru mě potěšilo.

bbeerryy

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  KRtek™ Tue 03 May 2011, 20:07

předpokládám, že Sheldon si vytvořil nějakou iluzi, že se polibek s Leonardovou matkou vůbec nestal afro
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  KRtek™ Tue 03 May 2011, 20:14

Polylux1 napsal:Termín král valčíků vznikl ve Vídni v období, za které by se celá Vídeň měla stydět:-)

No a my dnes žijeme v období, za které by se měla stydět nejen celá Česká republika ale pomalu celý svět Smile Pak tedy můžu s klidným srdcem říci (dle tvých závěrů), že sračkou můžeme nazvat vše, co vzniklo během tohoto období - tedy od roku 1990 do současnosti a předpokládejme, že i do 15 leté budoucnosti (2026) Smile A pokud se podíváme třeba na idiota Rytmuse, pak mi Na krásném modrém Dunaji přijde jako slaboučký odvar toho, kdy si dnešní generace teenagerů nechává vymývat mozek Mother fuckery, kteří po sobě střílí ve školách jen kvůli půldolaru (50 centům, pozn. autora) Laughing
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Polylux1 Wed 04 May 2011, 02:28

Je bezva, že se to lidem líbí, což skutečně byl účel této skladby. A já mám zase radost, že jsme si ujasnili kam to patří:-) Ono, subjektivně může někdo zařadit Michala Davida před Led Zeppelin, ale objektivně se zkrátka mýlí:-))

Stran dneška: oddělujme populár od klasiky. O klasice 20. a 21. stol. se toho ve veřejnosti moc neví, ale vznikaj skvělý, nový věci (S. Reich, P. Glass, T. Riley, před nima třeba můj oblíbenec John Cage...). A i v populárních žánrech najdeš dneska borce všech druhů. Říct o autorech typu (nahodile) Bobbyho McFerrina, Stinga, Loreeny McKennit, Bély Flecka, nebo např. u nás Dana Bárty s Robertem Balzarem, tím spíš poloprofesionálních méně známých uskupení (např. KOA, Květy...), že jsou to sračky...to by mi huba upadla:D Kapitalismus sebou sice přináší příšernost jménem showbyznis, ale tak strašně, že by nad nimi "Král vídeňských valčíků" čněl jako stožár bych to, ani zprůměrovaně, neviděl...

Ježiš, teď na to koukám, to je hrozně OT... Tak zpět:
Díl byl supr, jen mi tam vadila ta fráze "ne tak jako tebe". Jsem moc rád, že to bude opravený, protože po celej zbytek dílu jsem z toho měl takovej divnej pocit na zátylku:-)

Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Wed 04 May 2011, 23:18

Ďasík napsal:Ne, taky bych ho za nej neoznačil... Třeba na Rajův stůl neměl. Ale byl fakt dobrý. Problém je, že od "Silvestra" jsou všechny díly TBBT výborné, takže si dost konkurují. Smile
Některé věci jako nacismus, upalování čarodejnic, nesmyslnost našeho školství a tvoje názory ohledně 4. série BBT nikdy nepochopím. Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 04 May 2011, 23:26

baal666 napsal:
Ďasík napsal:Ne, taky bych ho za nej neoznačil... Třeba na Rajův stůl neměl. Ale byl fakt dobrý. Problém je, že od "Silvestra" jsou všechny díly TBBT výborné, takže si dost konkurují. Smile
Některé věci jako nacismus, upalování čarodejnic, nesmyslnost našeho školství a tvoje názory ohledně 4. série BBT nikdy nepochopím. Very Happy
Co se ti na ní zas nelíbí? Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Thu 05 May 2011, 00:01

Já si taky myslím, že 4. série je dobrá, určitě lepší než 3.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 05 May 2011, 00:16

Pro mě je 4. série nejlepší. V první byl Howard hrozný úchylák, druhá byla taková nemastná neslaná, třetí taky tak a čtvrtá je nej, protože je tam Bernardette a Amy, Howard není úchyl a Raj má více prostoru Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 05 May 2011, 00:52

Kolikokoli napsal:Pro mě je 4. série nejlepší. V první byl Howard hrozný úchylák, druhá byla taková nemastná neslaná, třetí taky tak a čtvrtá je nej, protože je tam Bernardette a Amy, Howard není úchyl a Raj má více prostoru Very Happy.
Moje řeč... I když nad tou první vždycky váhám, byly tam hrozně dobré díly (Raj a Lalita, fyzikální soutěž, rvačka na přednášce, "I... am the Sheldon's cousin Leo"), ale když se teď koukám na ty názvy, tak fakt jen tyhle čtyři. Smile Takže čtvrtá série vážně vyhrává, no...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Sheldonův tanec

Příspěvek  vojtamar Thu 05 Jan 2012, 15:12

Teprve nedávno jsem objevil TBBT a toto fórum, tak odpusťte post do již "mrtvého" tématu... Každopádně tu ještě nikdo v debatě o tanci z této epizody nezmínil, že jestli je Sheldon takový fyzik jako tanečník, tak potěš koště, protože jde i chachu - jeden z nejlépe slyšitelných tanců - mimo rytmus Very Happy (Ovšem víc než půlka ostaních párů na tom parketě taky...).

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Thu 05 Jan 2012, 16:33

Cha-cha-cha! Very Happy Každopádně Sheldon říkal, že netančí a to ani v žádném z paralelních vesmírů, takže bych krok mimo rytmus pochopil... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 05 Jan 2012, 16:37

No a, já taky neslyším rytmus ani v tancích, jako je právě cha cha. Není na tom nic divného.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Thu 05 Jan 2012, 16:41

Já sice rytmus slyším, ale všechny kroky jsem od tanečních úspěšně zapomněl. Pamatuju si právě jen jak se říkalo "cha cha cha!". Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 05 Jan 2012, 16:59

Jedinej rytmus, který v tom slyším je "Já ho zabil ča-ča-ča" Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Thu 05 Jan 2012, 17:24

Co to plácáš - zabil ča ča ča? Very Happy Jojo, jsem rád, že je tu spřízněný trpaslíkovec ;-) RD ještě nic nepřekonalo, ani TBBT (aspoň pro mě to tak je...).

Debata o RD dále přesunuta do VLASTNÍHO TOPICU. Kolikokoli

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru