Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

+23
KRtek™
janulka
NoMouse
Mikee33
kezir
mike2
Ghurka
skallda
bodomkes
janice
pmcsk
glassmoon
minnie
Matthew
yossarian
MartyCZ
tx
Kolikokoli
Brundibar
firkraag
Ďasík
R&omize
Pinny
27 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 29 Apr 2011, 03:12

Vysílání: 29.4.2011

No mám dost Very Happy ... Ten debilní úsměv co jsem měl po celej díl mi už asi zůstane ... 10/10 (Každopádně tuhle epizodu řadím do top 5, nejspíš i top 3)

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Nová úroveň!

Příspěvek  R&omize Fri 29 Apr 2011, 06:44

"Cool. I've got a lawyer. And I've seen her naked." Tak tomu říkám jízda. Autoři testují, co jejich pokusná zvířátka/postavy snesou a jak je vidět, tak opravdu hodně. Dneska to byl opravdu nahláškovaný díl a na většinu té právnické části budu potřebovat rozhodně titulky. Dimik bude mít žně - spoustu idiomů - jestli ještě žije nějaká konkurence našich titulků a přeloží jeden nejmenovaný titulek jako brokovnice, tak to můžou rovnou zabalit... Kdyby nebyla Priya připosraná strachy, tak mohli během těch pár sekund vymyslet něco, co by přitlačilo ke zdi pro změnu Sheldona a zahrát to do patové situace... pirat Také to asi bylo poprvé, co byly v TBBT použity počítačové triky... monkey Je vidět, že směřujeme do finále a bude to hodně hodně zajímavé, nebál bych se tvrdit, že nejzajímavější přelom série vůbec! Mimochodem další díl, kdy si z Sheldona všichni dělají drsně prdel (a to mají diváci rádi), ale tentokrát se nenechá. Těch vrcholů čtvrté série je už nějak moc, ona fakt asi aspiruje na zařazení po boku první a druhé jako rovnocenný partner, ještě na to má tři velice dobře našlápnuté díly... cheers Předem děkuji za titulky, dnes asi lehké nebudou, korejsky asi nikdo neumíte, co? Twisted Evil "-Leonard, you hate Greek food. -Not as much as you."

PS: Amy se napila, protože tohle teď ona dělá, a byla super, připomněla mi Velikonoce... pale Penny to opět neuvěřitelně sekne a Priya vypadá díl od dílu bez make-upu blbějc - Penny vypadá dobře i bez něj... I love you
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Apr 2011, 08:49

R&y: S tou brokovnicí jsi mě rozesmál ještě víc (taky jsem si jí hned všiml Smile), než to dokázaly Bernadette s Amy, které dneska úplně zářily. Very Happy Hlášek tam opravdu bylo STRAŠNĚ moc, díl byl super, i když mezi TOP3 jako Pinny bych ho asi nedal. Korejština nebude nutná, protože ani oni jí nerozuměli, takže pohoda. Co se ale jinak titulků týče, je tam těch ořechů fakt nějak moc. Každopádně ale až na Bernadettinu KISSSSSSSING básničku by měly být řešitelné.

Jo a i když nechci být škarohlíd, celá zápletka s Dohodou spolubydlících měla jednu obrovskou chybu - když je něco nerozhodně, VŽDYCKY ROZHODUJE SHELDON. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Vše má řešení

Příspěvek  R&omize Fri 29 Apr 2011, 08:56

Ďasík napsal:R&y: S tou brokovnicí jsi mě rozesmál ještě víc, než to dokázaly Bernadette s Amy, které dneska úplně zářily. Very Happy Hlášek tam opravdu bylo STRAŠNĚ moc, díl byl super, i když mezi TOP3 jako Pinny bych ho asi nedal. Korejština nebude nutná, protože ani oni jí nerozuměli, takže pohoda. Co se ale jinak titulků týče, je tam těch ořechů fakt nějak moc. Každopádně ale až na Bernadettinu KISSSSSSSING básničku by měly být řešitelné.

Jo a i když nechci být škarohlíd, celá zápletka s Dohodou spolubydlících měla jednu obrovskou chybu - když je něco nerozhodně, VŽDYCKY ROZHODUJE SHELDON. Smile
U hlasování, nikdo hlasování neinicioval a Priye vadily špatně sepsané věty a Sheldon uznal, byť hoďně nerad, svou chybu... Vymyslíme si vlastní na slovo pussssa, ne? Wink To je výzva! What a Face
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Apr 2011, 09:08

Přiznám se, že nad kissssem jsem ještě ani nepřemýšlel, jen jsem v tom hned viděl problém. Tohle jednoduché řešení mě úplně šokovalo. Smile Ale pořád ještě zbývá "Amy and Sheldon sitting on a tree, K-I-S-S-S-S-I-N-G." Ten vtip je ale fakt dobrý a zapíše se do historie.

- To je nějak moc S na kissing. (btw. tady nebude moct být líbání, zas ta pussssa)
- Ne když to děláš dostatečně dlouho!

lol!
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  firkraag Fri 29 Apr 2011, 09:10

konečně díl, kterej můžu s čistym svědomím pochválit.

firkraag

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Baterka

Příspěvek  R&omize Fri 29 Apr 2011, 09:46

Už by to chtělo vyprázdnit baterku... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Korejština

Příspěvek  Brundibar Fri 29 Apr 2011, 09:51

Ano, taxikář opravdu mluví korejsky a ptá se na cestu - je tam oslovení, otázka kam, ale na víc má osobní znalost znalost korejštiny nestačí. Můžu se pokusit sehnat lepší překlad, bude-li zájem...
Brundibar
Brundibar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 29
Reputace : -1
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Jsem pro... :)

Příspěvek  R&omize Fri 29 Apr 2011, 10:03

Brundibar napsal:Ano, taxikář opravdu mluví korejsky a ptá se na cestu - je tam oslovení, otázka kam, ale na víc má osobní znalost znalost korejštiny nestačí. Můžu se pokusit sehnat lepší překlad, bude-li zájem...
Já bych zájem měl, jen jestli to Ďasík nebude vetovat, v anglických titulcích to pochopitelně není... tongue
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Apr 2011, 10:37

Vynikající díl, krásně mi to oživilo přednášku Very Happy. Ty hlášky jsou opravdu geniální a ořechů tam bude jistě hodně Smile.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 29 Apr 2011, 10:46

Paráda Very Happy
Jenom jsem tam na začátku, když Priya Sheldona školila, čekal, že Leonard pronese "Lawyered" Smile
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 29 Apr 2011, 12:12

Držte si stetsony, jedeme z kopce. Laughing Jízda od začátku až do konce. Dneska vám zase ty titulky vážně nezávidím. Twisted Evil
Dnes jsem se královsky bavil, i když mě u toho pořád někdo otravoval. Dnešní Amyno chování vystihuje perfektně Sheldon "What happened to you?", takhle to vypadá, když šprti chlastají. Smile A potom návštěva u Amy & Rickyho v bytě.
Trochu mě ale překvapila Priya na konci. Kdyby se o něco podobného pokusil Rajesh, tak ho Priya smete jak větrák domeček z karet a zbaví na několik týdnů možnosti mluvit v normálních tóninách. Pár vteřin podržet POWER a notebook zhasne i kdyby běžel na jaderné články.

Ještě taková poznámka: Sheldon v Gothowitz Deviation prohlásil, že v žádném vesmíru multiversa netancuje a zatím se z něj pomalu stává Fred Astaire.
R&omize ad CGI: a co Sheldonovo rozmnožování za pomoci thajského jídla? Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 29 Apr 2011, 14:04

Super dil, vsechno bylo receno a souhlasim.
Jen jeste jedna poznamka. Penny byla dneska k nakousssssssnuti v tech satech a ucesu na vecirek. Twisted Evil
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Matthew Fri 29 Apr 2011, 14:07

Solidní díl a Penny byla úplně sexy. Hlavní otázka je, kde se dá sehnat ten PSP závěs? Ten musím mít!

Matthew

Počet příspěvků : 17
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 29 Apr 2011, 14:09

penny je prostě kočka, to je dané.. ale jinak budu dnes asi zase mimo hlavní proud Smile jako díl dobrý.. jen na mě působí jako z jiného seriálu..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Fri 29 Apr 2011, 14:21

heh, you just don't mess with Sheldon!

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty no, mna moc nebrala

Příspěvek  pmcsk Fri 29 Apr 2011, 15:01

jedine highlighty amy s dvoma opicami rano a zaciatok konca priye a leonarda...

pmcsk

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Apr 2011, 15:13

I wear a Stenson now. Stensons are cool Very Happy

Ano, Shelly v žádném vesmíru netančí a ani se nelíbal s holkou. A Leonardova matka jako holka není? A Penny je neviděla se líbat? Možná myslela jen koho on sám aktivně políbil, ale i tak...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Apr 2011, 15:44

S tím tančením to Sheldon myslel tak, že nikdy "dobrovolně" netančí. Předtím byl donucen matkou, dneska byl přinucen holkama... Dokonce říká: "Vždyť jsem zachránil život jeptišce, tak za co ten trest?!"
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  janice Fri 29 Apr 2011, 17:01

Ďasík napsal:Přiznám se, že nad kissssem jsem ještě ani nepřemýšlel, jen jsem v tom hned viděl problém. Tohle jednoduché řešení mě úplně šokovalo. Smile Ale pořád ještě zbývá "Amy and Sheldon sitting on a tree, K-I-S-S-S-S-I-N-G." Ten vtip je ale fakt dobrý a zapíše se do historie.

- To je nějak moc S na kissing. (btw. tady nebude moct být líbání, zas ta pussssa)
- Ne když to děláš dostatečně dlouho!

lol!

ja tu hlasku uz v nejakym filmu slysela, ale nikdy jsem nepremyslela nad tm to prekladat....neco ve smyslu ceskeho detskeho velka svetova laska...uz si to nepamatuju, ty roky uz jsou daaaaavno pryc Very Happy

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Apr 2011, 17:28

... až pod nima postel praská. Very Happy Ale to se mi nelíbí. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 29 Apr 2011, 19:46

Dneska naprosto souhlasím s Minnie. Bylo to vážně zábavné, jenom to pro mě nebylo moc bigbangové. A těším se na české titulky, dnes obzvlášť. Zdálo se mi, že musím pořád hledat nějaká slovíčka či idiomy.. study
A "pussssa" je geniální nápad, R&omize Smile
Jinak asi jsem měkota, ale už mi fakt bylo Sheldona dneska líto, byť svoje názory a pozice obhájil. Priya mi přijde proti ostatním fakt nemilosrdná..
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  skallda Fri 29 Apr 2011, 20:39

Dneska krutej dil, a mrte se tesim na titulky moc jsem jim dneska nerozumel Smile.
bodomkes:
Je to pravnik, kdyby byla na kazdyho hodna tak by moc velkou karieru neudelala.
Popravde Prya se my libi cim dal tim vic Smile I kdyz tady jsem s timhle nazorem asi v defensive.

skallda

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ghurka Fri 29 Apr 2011, 20:50

No ne že by v ní zrovna bylo moc právníka. Prya je jako právnička upřímně dost nadhodnocená. Její dvě první argumentace by jakýkoli student třetího ročníku práv přežvýkal a vyplivnul za 10 sekund. A i ta třetí by se dala, i když to už chce trošku argumentace o konkludentně vzniklých smlouvách a bylo by to asi trošku složitější. :-)

Ghurka

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 29 Apr 2011, 21:41

Super díl. Na začátku jsem se trochu bál, že mi snad Priya nakonec ještě začne být sympatická, ale konec to zachránil... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru