Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

+28
bodomkes
depressya
NoMouse
Flowy
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
lemming
ADRIcK
bobosus
KilianD
kezir
Borboletka
mnn
R&omize
MatMatMatMat
MartyCZ
Georgo
Ďasík
yossarian
g.hofstadter
Kal-El
mike2
bakeLit
baal666
metztli
minnie
Pinny
Admin
32 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Fri 25 Feb 2011, 01:24

Vysílání: 25.2.2011

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 25 Feb 2011, 05:22

Vcelku dobrej díl, dobře jsem se bavil Smile Doufám, že to Leonardovi s Priyou vydrží a nedá se zas dohromady s Penny ...

btw - cheers I'm walking on sunshineeeee woooooooouu drunken

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 25 Feb 2011, 09:36

já bych řekla že průměr.. jako povedený díl.. ale takový.. nijaký..
po dlouhé době se zase objevil stuart, ten je k sežrání.. Smile
myslím si, že tenhle díl mohli trochu využít k dotažení všech těch otevřených konců z poslední doby.. když mluvili o tom jak sheldon utkal všem barevně sladěná ponča, mohli začít třeba - nebo taky ukradl film z kina protože na něj nezbylo místo.. a když ho přinesl domů, zjistil že jsou to jen prázdné obaly od filmových kotoučů..
jasně, chtělo by to pak víc času, ale to klidně mohlo být na úkor té holčičí linky.. věřte tomu nebo ne, dneska mi poprvé amy přišla fakt protivná..

závěr za 1000 bodů Smile karaoke a "i'm so done with twitter" lol!
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 25 Feb 2011, 10:09

Dnes si asi pockam na titulky, vela veci mi tam uslo...teda az na zaverecne karaoke:)Smile Zatial to nevypada na spatny diel, aj ked nie je az tak dobry ako posledne dva;)
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 25 Feb 2011, 10:13

Cely dil byl prumerny... Ale ten konec me naprosto rozsekal...
I don´t think so... I´m so done with twitter...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 25 Feb 2011, 10:37

koukám že s baalem dneska vzácná shoda Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  bakeLit Fri 25 Feb 2011, 10:38

Kdyby v tomhle seriále nebyl ten smích diváků na pozadí, byla by to suchota největšího kalibru, toť můj názor. Shocked
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 25 Feb 2011, 10:50

Povedený díl, ne nejlepší, ale rozhodně nadprůměr. Dneska se mi líbila Amy, zdá se, že autoři konečně přišli na to, "co s ní".
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 25 Feb 2011, 10:59

mike2 napsal:Povedený díl, ne nejlepší, ale rozhodně nadprůměr. Dneska se mi líbila Amy, zdá se, že autoři konečně přišli na to, "co s ní".
Ne, že by se líbila i mně, ale musím souhlasit s tím, že přišli na to, co s ní, aby seriál, co nepoškozovala... Oproti jejím prvním výstupům, které mi vyloženě vadily, jsou ty současné docela v pohodě...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 25 Feb 2011, 11:06

Poslední episody jsou fakt super.. tato nebyla vyjímka. Jakože jsem dřív Big bang kritizoval tak ted říkám ,že je na dobré cestě.

10/10 - Amy super .. Doufám ,že Leonardovi a Preye to vydrží co nejdýl .. Smile
+ Karaoke bylo super Very Happy

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Fri 25 Feb 2011, 11:43

Dnešní epizoda super... podle mě se TBBT dostal z lehkého stereotipu střední části třetí serie. Doufám, že budou díly pokračovat tímto směrem. Amy super, Sheldon dneska taky celkem perlil, večer u Raje... a konec exklusivní ;-) sunny
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 25 Feb 2011, 12:23

Kdyz jsem klikal zalozku BBT forum tak jsem mel presne v hlave co napisu. Pak jsem si precetl kritiku na tento dil a zarazil se. Mam to napsat, nemam to napsat, nebudu vypadat trapne. Ale co. Screw it.

SOOOOO EPIC!!!!! lol!

Kombinace Zaca a Kripkieho naprosto fenomenalni.

A Penny v cervenych satech *nom nom nom* Twisted Evil

I'm so done witch Twitter lol!
*pustil si svuj twitter*
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 25 Feb 2011, 12:29

Teprve, když jsem se díval podruhé, tak jsem si přečetl dopis od Chucka Lorrea... Dneska fakt dobrej...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 25 Feb 2011, 12:38

je to sarkasmus nebo máme jinou verzi?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 25 Feb 2011, 12:41

baal666 napsal:Teprve, když jsem se díval podruhé, tak jsem si přečetl dopis od Chucka Lorrea... Dneska fakt dobrej...

Ve verzi BBT "co jsem si pujcil z internetu" je tam jen "cenzurovano"
necenzurovanou verzi jsem si musel najit na netu. I kdyz po tom co jsem si ho precetl tam bylo "cenzurovano" schvalne jako cast vtipu. i kdyz kdo vi.

*trochu ot*

Vedeli jste, ze v usa jsou trailery odlisne ratingovane nez nakonec finalni film? OK to neni az tak divny. Ale co je divny, ze se delaji ruzne ratingovane jednotlive trailery.
OFC kazdy kdo si kdy precetl takovou tu tabulku co vzdycky ignoruju to vi. Ja ne. Ja ji nikdy necetl. Uf a je to venku

rabbit


EDIT: Pro Minnie CHUCK LORRE PRODUCTIONS, #333
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 25 Feb 2011, 13:08

Naprosto úžasná epizoda. Tak jsem se nezasmál už dlouho. Skutečně nechápu, co tu lidi kritizují. Very Happy

Jediné, co se mi nelíbilo, bylo, že překlad dnes bude mimořádně náročný (třeba "adness", waffle-vafle/raffle-tombola - to sice nebyl záměrný vtip, ale překládal jsem to spolubydlovi a neuvědomil jsem si, že mluví Bawwy a když jsem si to uvědomil, tak mě to hrozně rozesmálo Smile - a spousta dalších)

A dopis Chucka Lorreho taky neměl chybu, navíc byl #333. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 25 Feb 2011, 13:31

Ďasík napsal:Naprosto úžasná epizoda. Tak jsem se nezasmál už dlouho. Skutečně nechápu, co tu lidi kritizují. Very Happy

Jediné, co se mi nelíbilo, bylo, že překlad dnes bude mimořádně náročný (třeba "adness", waffle-vafle/raffle-tombola - to sice nebyl záměrný vtip, ale překládal jsem to spolubydlovi a neuvědomil jsem si, že mluví Bawwy a když jsem si to uvědomil, tak mě to hrozně rozesmálo Smile - a spousta dalších)

A dopis Chucka Lorreho taky neměl chybu, navíc byl #333. Smile

Urcite nejake pekne šišloidy vymyslíte a když ne, tak forum urcite rado pomuze jocolor

EDIT: P.S. - jsem rad, ze nejsem sam divnej a libi se dnesni epizoda jeste nekomu alien
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 25 Feb 2011, 14:11

Ja to pomaličky vzdávam.

Otravný Sheldon, otravná Amy, nudná Penny. A to sa už začínalo zdať, že pre Amy našli možné miesto medzi postavami. Zack a Kripke sú zase len zrecyklovaní, aby tam niečo bolo. Budúci týždeň TBBT nie je a zisťujem, že ma to už vlastne ani netrápi.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 25 Feb 2011, 14:49

yossarian: díky, já to docela umím i najít Very Happy já jen že když jsem koukala na epizodu, tak mi naskočilo censored.. jako všem asi Smile

jinak koukám že jsem tu docela za exota teda Very Happy mně to nepřišlo nějak strašně úžasné, jak říkám, průměr.. smála jsem se jednou, na konci.. a dopis mi taky nepřišel nějak úžasný.. nevím..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 25 Feb 2011, 15:05

Když tak o tom přemýšlím, zdá se, že se autoři rozhodli nechat pokračovat nejen vztah Lenoarda s Priyou, ale i roztržku mezi Howardem a Bernardette...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  bakeLit Fri 25 Feb 2011, 15:06

Minnie, neboj, nejsi sama, já už to takhle mám od začátku čtvrté série. Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 25 Feb 2011, 19:10

No, noo, nooo, ale jo. Asi budu trochu stranit Ďasíkovi a yosarianovi, nebylo to sice nic úžasnýho, ale rozhodně jsem se pobavil. Kripke je zpátky a se Stewartem a Zackem tvoří vskutku smrtící trio (tedy pro Sheldona), ještě by mohli přibrat Wheatona a udělat TBBT verzi Axis of Anarchy. Co se linky z Rajova bytu týče, tam mi to přišlo jako hlavně kydání na Sheldona v jeho nepřítomnosti (a ano, uvítal bych historku: a jednou ukradl z kina Indiana Jonese super extended edition, ale doma zjistil, že má jenom prázdné přenosky, o to hůř, že nás kvůli tomu honilo celé kino).
No a krásná třešnička v podobě Geordiho na závěr ("I'm so done with twitter")

Jinak myslím, že další skutečný vztahový díl přijde za dva týdny kde údajně
Spoiler:
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 25 Feb 2011, 21:03

Třeba odkaz na Beetlejuice mě úplně dostal - kdo neviděl, doplňte si vzdělání a koukněte se na to (udivilo mě, kolik lidí to nezná), je to super duchařská komedie od Tima Burtona z roku 1988. Hraje tam (tehdy ještě mladý) Alec Baldwin, Katherine O'Hara (matka ze Sám doma) a třeba Michael Keaton (Batman). Je to o manželích, kteří se zabijou při nehodě a zjistí, že musí myslím 600 let zůstat a strašit ve svém domě. Musí se nahlásit na záhrobním úřadě, přečíst si příručku pro duchy apod. Pak se do jejich domu nastěhují noví (a fakt příšerní) nájemníci (mezi nimi K. O'Hara) a jim se to samozřejmě nelíbí, tak je chtějí vyhnat. Jenže jsou nováčci a neví, jak na to. V tom uvidí reklamu jistého ducha - Beetlejuice (Keaton) - který nabízí nováčkům pomoc. A abyste ho přivolali, stačí třikrát říct jeho jméno...

A trio Stuart-Zack-Bawwy bylo prostě dokonalé. Smile Zack je jednoznačně nejlepší vedlejší postava TBBT, už od chvíle, co si myslel, že se dá nechat vybouchnout Měsíc.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  MatMatMatMat Fri 25 Feb 2011, 21:17

Ďasík napsal:Naprosto úžasná epizoda. Tak jsem se nezasmál už dlouho. Skutečně nechápu, co tu lidi kritizují. Very Happy

Jediné, co se mi nelíbilo, bylo, že překlad dnes bude mimořádně náročný (třeba "adness", waffle-vafle/raffle-tombola - to sice nebyl záměrný vtip, ale překládal jsem to spolubydlovi a neuvědomil jsem si, že mluví Bawwy a když jsem si to uvědomil, tak mě to hrozně rozesmálo Smile - a spousta dalších)

A dopis Chucka Lorreho taky neměl chybu, navíc byl #333. Smile

......................................................................................................
Buď je tam "adness!" - To je tedy ANTI-REKLAMA! nebo "oddness" - Podivnost,podivínství.
Na téma rozšišlaného jídla a tomboly mne zatím napadá jen: tombola-tortila....twombola-twortila
Jako variace na jména Leonard mě napadají Loenardovice nebo Hradec Leonardův nebo Leonardov nad Labem....(Leobarrandov by taky nezněl špatně)
Hezké jsou ve scénáři kontrastní kombinace slov: "I´ll be obliged to DIE on LIVEr and lungs..." (čemuž se mohout pousmát i Rusové, když v jejich jazyce mají odbobný výraz pro ŽIVOT a BŘICHO), nebo "They were having fun wrong" - Bavili se nezábavně.=Měli zábavu nezábavnou.
Pěkná byla pointa s "I´m so done with Tweet"- S Twítem jsem skoncoval-Twít má u mě útrum. A nejvíc pěkná by tato pointa byla, kdyby jste dali do titulků:"Zkoukněte také: https://www.youtube.com/watch?v=cDdxMHaiuCE&feature=related"

P.S.: Moc věrohodné mi nepřišlo, když Amy říká: "Sheldon is the most fun..."
P.P.S.: Ďasíku, musím pochválit rým z minulé epiozdy "ráda-prádla". Not only THUMBS UP but also ALL FINGERS UP! Plus TOES UP, too!

MatMatMatMat

Počet příspěvků : 19
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 25 Feb 2011, 21:31

Na, je tam adness. Je to slovo, co vznikne, když vypustíš M. Smile A tombola bude jen tombola, to je vtip, co jsem si domyslel já sám a v tom díle není záměrný. Město Leonardville zůstane tak jak je, stát bude Leonardistán... They were having fun wrong bude Bavili se špatným způsobem. I'm so done with Twitter je zatím Končím s Twitterem. A to s tím DIE a LIVE je fakt sranda. Very Happy

Jo a Tančívala ráda bez gatí a prádla není můj výtvor, je myslím někoho z fóra, ale i tak dík. Wink


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 25 Feb 2011, 21:41, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru