Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

+15
baal666
marena
akasa21
happy.crazy
Shopingjs
NoMouse
KilianD
Medcin
Ďasík
Arrowka
$!GN
Kolikokoli
bakeLit
minnie
Admin
19 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  marena Sat 30 Oct 2010, 22:53

baal666 napsal:Ja bych řekl, že se vzor mění(nevím, jak se tomu říká oficiálně) střídá se skloňování podle růže a ženy...
Ja bych rekl, ze se to tyka jmen, ktera jdou psat na konci jak s "a", tak s "e", jako je Patricia/Patricie, Felicia/Felicie. Priya v prvnim pade s "e" na konci asi nejde. Smile Ale to nic, je to drobnost, jen muj osobni pocit, ze by to bylo lepsi podle vzoru zena...

marena

Znamení : Lev Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 54
Bodů : 54
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09
Věk : 56

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  happy.crazy Sat 30 Oct 2010, 23:33

KilianD napsal:
happy.crazy napsal:
195
spolu chodit. – jít na rande./vyjít si.
Nemyslím, že by se Leonard chtěl stěhovat do Nového Dillí jenom proto, aby šel Priyou na rande Smile

Právě v tom má být ten vtip, že by byl schopný se odstěhovat na druhý konec světa, jen aby si mohli vyjít. V originále říká: "If I were to move to New Delhi we could, you know, GO OUT!" takže ať to myslí jak chce, řekl vyjít si. Každopádně právě to mě pobavilo (z Leonarda se nám stává pěkný zoufalec) Very Happy:D:D
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Sat 30 Oct 2010, 23:36

Ďasík napsal:Co jsem četl, tak podle nových Pravidel se oslovení čárkou oddělovat nemusí. Každopádně já to ale dělat budu, takže žádný strach. Smile
Tak nevím, co myslíš novými pravidly, ale pokud vím, tak poslední změna proběhla v roce 1993, papírová pravidla teď nemůžu najít, ale viz tady http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=151#nadpis16
Jinak k té Priyi/Pryie: http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=350#nadpis2 jestli to dobře chápu, tak se toho týká odstavec a), tedy ta první tabulka. Takže Raj nás představil Priye i Priyi i když to s -e je asi správnější.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty HEZKÝ HALLOWEEN VŠEM! - 1. korektury titulků :)

Příspěvek  Ďasík Sun 31 Oct 2010, 00:23

Tak, je to tu! 1. korektury titulků jsou na světě, můžete si je stáhnout v prvním příspěvku tohoto tématu.
No a jak už jsem napsal v nadpise - všem vám přeju co nejhezčí Halloween, můj nejoblíbenější svátek (jsem noční člověk a mám rád horory, takže je to bez debat Smile).

Časování upravil bakeLit, za což mu tímto děkuju, snad se vám bude líbit... Smile
Taky vám všem děkuju za pochvaly, je to od vás vážně hezké... Wink
Nezměnil jsem nebo změnil jinak (pořadí je podle vašich návrhů):

78 - Nemyslím, že budeme dělat tohle. ... zůstává
194 - víš jak. ... zůstává
208 - Vím, že nebyla pravá Indka, ale něco už na tom je. ... změněno na Vím, že nebyla pravá Indka, ale lepší než nic.
219 - Nejsem žádný cizinec v temných vodách dermatitidy. ... zatím nechávám, šarlatové soužení ještě promyslím
27 - A tvá reputace stále klesá a klesá. ... zatím zůstává, preference ani kurs se mi nelíbí, i když tě chápu
86 - A vyjasnil jsi mu, ... změněno na A zdůraznil jsi,
164 - Dám si kuřecí nudličky. ... změněno na kuřecí vývar s nudlemi
342 - Co kluci říkáte na včerejší epizodu Capricy? ... změněno na Tak co říkáte na včerejší epizodu Capricy?
193 - No, jen říkám, že tu, však víš, nejsem nijak vázán. ... zůstává
195 - spolu chodit. ... rozhodně zůstává, žádné rande ani vyjít si se nekoná...
200 - Srdíčko, jen to, že se spolu pobavíme, když jsem tady, ... změněno na Zlato, jen to, že se spolu pobavíme, když jsem tady,
236 - Obvykle se používá na akutně zapálené hemoroidy, ... zapálené zůstává, vygooglil jsem si to Smile
247 - Dneska je vážně hezky, že? ... zatím zůstává, ale popřemýšlím, jak to napsat líp, tvůj návrh se mi nelíbil
321 - Pramen Maggiiných kaštanově rudých vlasů. ... zůstává kaštanově
45 - Přísahali jste? ... zůstává, žádné malíčky tam přidávat nebudu, je to divné, jediné, co bych ještě toleroval, je dětská přísaha


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 31 Oct 2010, 02:32, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  marena Sun 31 Oct 2010, 02:31

jeste drobnustka - u 266 mi nesedi slovosled na druhem radku, prijde mi to takove krkolomne, co zkusit
"ty a Howard jste přísahali,"?

marena

Znamení : Lev Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 54
Bodů : 54
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09
Věk : 56

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Korekce

Příspěvek  R&omize Sun 31 Oct 2010, 17:46

8
00:00:25,581 --> 00:00:30,021
Dal jsi nám hádanku, ale už ne dostatek
času na to, abychom mohli hádat.
___
Tak je to v originále. Sheldon chtěl jen takový čas, aby to stihl on sám, ostatní ať si vznesou svou vlastní stížnost... Twisted Evil

59
00:02:51,878 --> 00:02:55,322
Zábava začne pozdní snídaní
u Carneyho ve Studio City,
___
V originále je brunch - něco mezi breakfast & lunch - pozdní snídaně, svačina. Nevím, jestli by Sheldon doporučoval přímo snídat hotdogy... pig

174
00:09:23,784 --> 00:09:27,011
Vím, že se Kolumbus spletl,
ale lepší než nic.
___
Asi jsem zabedněný, ale osobně jsem z původních titulků hned nepochopil, že si Leonard dělá srandu z Indián=Ind... geek

327
00:18:17,506 --> 00:18:19,952
že ti jeho iPhone
spadl do pisoáru?
___
Když už záchodový humor, tak alespoň přesně... Wink

352
00:19:43,093 --> 00:19:47,496
Děkuji. Já se ti
omlouvám za ten telefon...
___
Howard při druhé zmínce říká už jen telefon.

Děkuji za kvalitní práci, mimochodem, všiml jsem si správně, že pár věcí opravil přímo bakeLit? Smile
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Sun 31 Oct 2010, 18:21

R&omize napsal:...všiml jsem si správně, že pár věcí opravil přímo bakeLit?
No, když jsem dělal časování, navrhoval jsem všechno Ďasíkovi živě, takže nic, o čem by nevěděl on sám. Wink

Edit by Ďasík: Tak tak, bakeLit má zakázáno měnit věci bez mého vědomí... Smile
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  petrpost Sun 31 Oct 2010, 23:27

Bohužel, ale titulky na verzi 720p (The.Big.Bang.Theory.S04E06.WEB-DL.720p.DD5.1.H.264-jhonny2) nesedí. Ujíždějí již od prvního okamžiku. Jsem jediný kdo má tento problém ?

petrpost

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  t-lama Sun 31 Oct 2010, 23:43

petrpost napsal:Bohužel, ale titulky na verzi 720p (The.Big.Bang.Theory.S04E06.WEB-DL.720p.DD5.1.H.264-jhonny2) nesedí. Ujíždějí již od prvního okamžiku. Jsem jediný kdo má tento problém ?
titulky jsou na 720p HDTV, ne WEB-DL

edit: na web-dl si titulky přečasovávám, takže je sem pak klidně hodím, ale až finální verzi, jsem moc línej to dělat 2x

t-lama

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Sun 31 Oct 2010, 23:51

t-lama napsal:
petrpost napsal:Bohužel, ale titulky na verzi 720p (The.Big.Bang.Theory.S04E06.WEB-DL.720p.DD5.1.H.264-jhonny2) nesedí. Ujíždějí již od prvního okamžiku. Jsem jediný kdo má tento problém ?
titulky jsou na 720p HDTV, ne WEB-DL

edit: na web-dl si titulky přečasovávám, takže je sem pak klidně hodím, ale až finální verzi, jsem moc línej to dělat 2x

Nemusíš, o to se postarám já. Wink
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty finální verze titulků

Příspěvek  Ďasík Mon 01 Nov 2010, 02:36

Je tady finální verze titulků, můžete si ji stáhnout v prvním příspěvku tohoto tématu. V balíčku jsou všechny tři verze - HDTV, 720p i WEB-DL.
Opravil jsem všechno, co jste chtěli (akorát jsem Howarda nechal říct Děkuju a Sheldonovi zůstala reputace), děkuju R&omize za Kolumba a bakeLitovi za přečasování...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Mon 01 Nov 2010, 13:28

happy.crazy napsal:BTW. taky vás tak rozčilují ty reklamy a upoutávky pod titulky, většinou si jich bez titulků ani nevšimnu, ale když to čtu s titulky tak to kolikrát nejde vidět (a zpomaluje to čtení) - nemáte někdo radu co s tím? (jak si ty titulky můžu upravit?)
Ty myslis takove ty "co bude nasledovat" a "nova epizoda merlina" atd vid?
S tim nejde nic delat, to tam proste davaji amici po kazde reklame, neco jako u nas ti po reklame vyskocit vlevo nahore "sledujete XXXXX"

Reseni jsou 2
1.- chci titulky vykreslovat primo do obrazu ->stinovani + zmena barvy pokud stinovani a dalsi zvyrazneni nepomuze
2.- chci titulky pod obrazem, aby me nerusili primo v serialu/filmu
varianta a) mam takovou kombinaci monitoru a formatu filmu, ze je tam mam samovolne - 16:9 velky monitor, 4:3 BBT -> pouze uz staci vhodny prehravac ktery je umi posunout pod obraz
varianta b) mam monitor a serial ve stejnych pomernych formatech (HD monitor, HD filmek) a v takovem pripade se me serial/film vyplnuje bezezbytku na celou plochu. -> prehravac s menitelnou velikosti zobrazovaneho okna.

Obe tyto funkce a jeste dalsi vychytavky ma korejsky prehravac KMPlayer
Nedavno jsem testoval GOM a je to vicemene vykradeny KMPlayer, akorat me prisel mene prehledny.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Mon 01 Nov 2010, 13:33

yossarian napsal:Nedavno jsem testoval GOM a je to vicemene vykradeny KMPlayer, akorat me prisel mene prehledny.
Tady bych nesouhlasil s tim vykradenim - rekneme treba, ze maji podobne funkce. Kazdopadne ja uz otestoval spoustu playeru a prave GOM nakonec zvitezil a pouzivam ho...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Mon 01 Nov 2010, 21:38

Ďasík napsal:
yossarian napsal:Nedavno jsem testoval GOM a je to vicemene vykradeny KMPlayer, akorat me prisel mene prehledny.
Tady bych nesouhlasil s tim vykradenim - rekneme treba, ze maji podobne funkce. Kazdopadne ja uz otestoval spoustu playeru a prave GOM nakonec zvitezil a pouzivam ho...

Oboji je dobre, GOM i KMPlayer. Ale jestli se nepletu, tak GOM je novejsi a inspirace KMPlayerem je hodne znat. Coz pro nas uzivatele muze byt v podstate jedno, hlavni je ze to umi spoustu uzitecnych veci :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Moje troška do mlýna

Příspěvek  R&omize Mon 01 Nov 2010, 22:16

Já používám Media Player Classic a nemůžu si ho vynachválit, v kombinaci s K-Lite Codeky super... Cool Není video, které bych správně nerozchodil... sunny
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Tue 02 Nov 2010, 13:50

R&omize napsal:Já používám Media Player Classic a nemůžu si ho vynachválit, v kombinaci s K-Lite Codeky super... Cool Není video, které bych správně nerozchodil... sunny

Jsme sice OT,ale uz je po finalni verzi, tak asi muzem. :-)

MPC beru jako takove VLC - pustis s tim vsechno, VLC je dokonce v portable verzi co nosis na flash pameti a nemusis instalovat.
Ale ja od prehravace chci vic nez jen aby umel korektne nacist video.

2Dasik: Zrovna nedavno jsem ocenil v KMplaeru kde si muzes nastavit vetsi kvalitu (nevim presne jak se to jmenuje) videa. respektive jeho postprocesing. Na serialy tam mam standart a koukal jsem na nejaky film co mel trosku sum a byl neostry, pustil jsem tohle a pak byl obraz daleko lepsi.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Tue 02 Nov 2010, 13:55

No, možná dám ještě KMPlayeru šanci, uvidím. Smile Každopádně v názoru na VLC se shodneme. Taky od přehrávače čekám víc než jen to, že umí přehrát video...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  happy.crazy Tue 02 Nov 2010, 16:38

yossarian napsal:
Obe tyto funkce a jeste dalsi vychytavky ma korejsky prehravac KMPlayer

Díky za tip, vyzkouším!!!
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 02 Nov 2010, 17:55

Dřív jsem používala microsofťácký media player, pak jsem přešla na vlc, ale ten byl moc jednoduchý a neměl prakticky žádné použitelné funkce, tak jsem zkusila bsplayer. Ten byl v pohodě, ale taky to "nebylo ono". Teď používám kmplayer a jsem úplně spokojená Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Wed 03 Nov 2010, 10:55

Kolikokoli napsal:Dřív jsem používala microsofťácký media player, pak jsem přešla na vlc, ale ten byl moc jednoduchý a neměl prakticky žádné použitelné funkce, tak jsem zkusila bsplayer. Ten byl v pohodě, ale taky to "nebylo ono". Teď používám kmplayer a jsem úplně spokojená Very Happy

Cha.
KMP vs GOM
2+1(mozna) : 1

Dasiku jses jasnej Twisted Evil pirat
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Wed 03 Nov 2010, 11:33

yossarian: No, zatím se mi KMP moc nezamlouvá. Vůbec mi nepřijde přehlednější. Ale uvidím, jak moc je přetvořitelný k obrazu mému. Wink

Kolikokoli: Já začínal na WMP, ale dlouho jsem u něj nevydržel, pak jsem přešel na BS Player, ale když do svých instalací začali dávat spyware, tak jsem začal používat MV2 Player... No a pak, když mi přestal stačit, jsem po dlouhém porovnávání a testování přešel na GOM...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Thu 04 Nov 2010, 20:09

Když už jste rozjeli OT, přispěji i já.

Media Player Classic + K-Lite kodeky is the way to go!
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty K-Lite+MPC

Příspěvek  R&omize Thu 04 Nov 2010, 20:42

R&omize napsal:Já používám Media Player Classic a nemůžu si ho vynachválit, v kombinaci s K-Lite Codeky super... Cool Není video, které bych správně nerozchodil... sunny
bakeLit napsal:Když už jste rozjeli OT, přispěji i já.

Media Player Classic + K-Lite kodeky is the way to go!
Ty jsi můj člověk... cheers
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Thu 04 Nov 2010, 20:45

R&omize napsal:
R&omize napsal:Já používám Media Player Classic a nemůžu si ho vynachválit, v kombinaci s K-Lite Codeky super... Cool Není video, které bych správně nerozchodil... sunny
bakeLit napsal:Když už jste rozjeli OT, přispěji i já.

Media Player Classic + K-Lite kodeky is the way to go!
Ty jsi můj člověk... cheers
Jen osvícení lidé přijdou na tuto jednoduchou, přičemž geniální kombinaci. pig
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 04 Nov 2010, 22:48

Tak, myslím, že K-Lite kodeky používá dneska už každý... Co se týče KMPlayeru, dokážete ho někdo nastavit tak, aby se hned po spuštění video s titulky zobrazily tak, jak je to na obrázku, co jsem postnul na druhé straně tohohle tématu? Já jsem na to zatím nepřišel... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru