Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

+18
xegiie
filip893
slackblack
minnie
bodomkes
mike2
Astropon
Domino_666
Brundibar
filda
Ďasík
kucko
filda44
yossarian
vojtamar
Houp
MartyCZ
moss
22 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 07 Jan 2013, 21:11

bodomkes napsal:Koli: xD Tak je to ale 100%ně jejich blbost, když si tak hloupě vybírají. Je i spoustu skvělých holek, které žijí v normálním světě a kladou normální nároky.
Třeba já a nikdo mě stejně nechce Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filip893 Mon 07 Jan 2013, 22:16

bodomkes napsal: Mám spoustu nezadaných kamarádek, před kterými zjevně dali chlapi přednost majetnickým husičkám.

To nic ale neříká o tom kolik chlapů během svého života odmítli, protože pro ně nebyli dost dobří.

filip893

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 23:17

bodomkes napsal:Koli: xD Tak je to ale 100%ně jejich blbost, když si tak hloupě vybírají. Je i spoustu skvělých holek, které žijí v normálním světě a kladou normální nároky. Mám spoustu nezadaných kamarádek, před kterými zjevně dali chlapi přednost majetnickým husičkám. Tak ať si hezky trpí. Very Happy (Jak si ustelou...)
zajímavé, já to vidím zase opačněVery Happy všechny chcete "zajištěné", vysoké, vysokoškoláky, samozřejmě že s tváři Brad Pitta, nebo aspoň velice podobnou Smile
jak to říkal Leonard v jednom díle "náš nový kamarád bude Iron man " nebo tak nějak to bylo, už je to dávno, co jsem ten díl viděl:))
A pak po tom co je nalezený "play boy" odstaví kvůli nové holce je to samé... hodní kluci už nejsou, všichni sou to hajzli... není to tak?Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Jan 2013, 23:23

V tom případě jsme "všechny" v Tvých očích hlupačky a s tím souhlasím podle toho popisu. Ale opět opakuji, špatně si vybíráte. To, co popisuješ, jsou holky, co nestojí nohama na zemi, ale asi v nějaké vysněné pohádce. Tak ty se nedočkají, co už. Jejich smůla, život je naučí. Wink Povrchní slečny najdou povrchní kluky a pak se budou moc divit. Ale to není případ mých kamarádek. Smile Nejsou všechny v jednom pytli. Některé jsou slušně vychované a ví, že se vyplatí sázet na slušné hochy. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 07 Jan 2013, 23:27

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 5616180_700b
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 23:28

s tím všechny jsem myslel drtivou většinu, špatně jsem to napsal
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Jan 2013, 23:30

pohoda Very Happy mám o sobě příliš vysoké mínění, abych se tam dobrovolně zahrnovala Laughing
koli:super úhel pohledu. btw kluci mají prapodivné taktiky Very Happy

no prostě vy si nevybírejte holky, co mají špatné motivy a hodnoty. pak nemají zas tak dobrý charakter, jak se vám zdá, a nemůžete nic očekávat. a hlavně se pak nelitujte, jak jsou všechny slečny majetnické mrchy Very Happy ale kdo si ji vybral? kdo? Very Happy To stejné teda u holek, co si vyberou bad guye a pak pláčou, že hodní kluci nejsou. Kdo si ho vybral? Kdo?


Naposledy upravil bodomkes dne Mon 07 Jan 2013, 23:33, celkově upraveno 2 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 23:31

haha pěkný koli Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 23:33

bodomkes napsal:pohoda Very Happy mám o sobě příliš vysoké mínění, abych se tam dobrovolně zahrnovala Laughing
koli:super úhel pohledu. btw kluci mají prapodivné taktiky Very Happy
co to jsou podivné taktiky?Very Happy
já tě nikam neřadím, třeba si fajn holka (což nejspíš seš páč koukáš na big bang:D ) mluvím o holkách co znám, víš?Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Jan 2013, 23:35

já vím, já chtěla zlehčit tu omluvu za "všechny holky". Nevadí, nevermind. Divnými taktikami myslím na obrázku macho guye, který chodí s odlehčenou růžovou slečnou, aby sbalil outsiderku. Obvious fail. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 23:36

bodomkes napsal:já vím, já chtěla zlehčit tu omluvu za "všechny holky". Nevadí, nevermind. Divnými taktikami myslím na obrázku macho guye, který chodí s odlehčenou růžovou slečnou, aby sbalil outsiderku. Obvious fail. Very Happy
aha, no takovou taktiku sem ještě teda nezažil, ale budiš Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Jan 2013, 23:38

no tak málo koukáš na laciné seriály Very Happy a taky vidíš na koliině obrázku Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 23:41

bodomkes napsal:no tak málo koukáš na laciné seriály Very Happy a taky vidíš na koliině obrázku Wink
málo nekoukám, možná spíš na špatnéSmile, většinou je to spíš tak, že outsiderka kouká po "play boyi" ze školy a ten ji jak jinak než přehlíží, a ta holka zas přehlíží ty obyčejné kluky co po ni jedou. To je podle mě klasika:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Tue 08 Jan 2013, 03:37

To je zas výživná diskuze Twisted Evil Já jsem zřejmě ten nejšťastnější pod sluncem. Našel jsem si svoji prom queen, po které jede každej chlap, ale rozhodně není blbá ani namachrovaná. Umí perfektně vařit, vysokou studuje s prstem v nose a vůbec - jeden smajlík za všechno cheers

Dílu dávám 9/10, jednu hvězdičku musím ubrat, protože jsem doufal, že žárlivej díl s Alex se ponese trošku jiným duchem. Ale tohle bylo taky dobrý afro

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Tue 08 Jan 2013, 14:12

Bah, lidé a ty jejich komické emoce. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Tue 08 Jan 2013, 19:35

MartyCZ napsal:Bah, lidé a ty jejich komické emoce. Laughing

I smell robot.
Wink

Obecne problem se seznamovanim at uz fajn a vpohode kluku nebo fajn a vpohode holek je v povaze.
Kdyz mate proste melancholicku riznutou flegmatickou, tak bude sedet v rohu v hospode, pozorovat jak jdou kluci po tech "cuzach" co se neboji pohodit ockem. To same plati pro kluky.
Sangvinik, cholerik muz/zena se seznamuji daleko snadneji. Sangvinik proto, protoze on proste nemuze jinak (verte mi, ja proste nemuzu jinak What a Face ) a cholerik si to za ukol a namotivuje se.
Melancholik bude sedet v rozku, sledovat, analyzovat a premyslet, proc se nikdo nesnazi sbalit jeho.
Flegmatik bude delat to same, ale nebude se tim trapit,protoze jeho postoj bude "pockam az se nekdo seznami se mnou".

Dobra zprava pro vsechny. Lze se naucit mluvit kazdym jazykem. Neznamena to, ze by jste se zmenili. To by jste byli nestastni. Jsme jaci jsme. Ale lze se naucit porozumet a mluvit jazykem toho druheho.
Doporucuju knizku Osobnosti plus od Florence Littauer. Na zacatek je to takove lehci srozumitelne cteni Wink

P.S.- snad nejsem az tolik OT
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Wed 09 Jan 2013, 00:21

a jak se jmenují ti, co i když jsou osloveni, toho moc nenamluví?. Já sem takový Raj, ale ještě ke všemu nepiju alkohol, takže smůla Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Wed 09 Jan 2013, 10:56

Asi introverti, nebo prostě stydlivky.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Wed 09 Jan 2013, 11:38

xegiie napsal:a jak se jmenují ti, co i když jsou osloveni, toho moc nenamluví?. Já sem takový Raj, ale ještě ke všemu nepiju alkohol, takže smůla Very Happy

taký zväčša ani nikam nechodia Very Happy aj keď nájdu sa výnimky Very Happy

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Wed 09 Jan 2013, 13:24

xegiie napsal:a jak se jmenují ti, co i když jsou osloveni, toho moc nenamluví?. Já sem takový Raj, ale ještě ke všemu nepiju alkohol, takže smůla Very Happy

michas tady osobnostni typ a povahovej typ :-)
pokud te to zajima vic, mrkni sem. Je to o tom urcit, jak vnimas okoli, jak ziskavas informace, jak je zpracovavas a jakej je tvuj zivotni styl --> to je takove zavadejici. posledni kolonka je spis o tom, jak ty predchozi 3 uvedes v praxi

http://spt.skeletus.com/

s interpretaci vysledku ti pak muzu pomoct.

Ja sem treba E(+8 ), N(+4), T(F)(+0), J(+4), coz ve vysledku znamena
Vnímání okolního prostředí
Extraverze (E) — Extraverti intenzivně vnímají okolí a jsou zaměřeni na kontakt s lidmi a realitou, rádi mluví a vyjadřují své pocity.
Získávání informací
Intuice (N, iNtuition) — Intuice upřednostňuje myšlenky, teorie a fantazii. Intuitivové rádi dělají věci pokaždé jinak, zkoumá, co se proč a jak děje, a jak by se to dalo dělat lépe. Spíše než praxe a to, co je, je přitahuje budoucnost a různé abstraktní teorie.

Zpracování informací
Myšlení (T, Thinking) — Lépe pracují s daty a čísly než s pocity a lidmi, bývají neústupní a neohleduplní. Myšlení vede k lepšímu řešením problémů a zakládá se na číslech, faktech a logice — pravdivý - nepravdivý, jestliže - pak.
Cítění (F, Feeling) — Cítění rozhoduje podle pocitu z věci — “více nebo méně, lepší - horší”. Citově založení lidé dávají přednost dohodám, často jsou empatičtí a rádi dělají lidem radost.

Životní styl
Usuzování (J, Judging) — Lidé s dominantním usuzováním inklinují k postupným řešením a snaží se rychle věci dokončit. Rádi si před výletem naplánují, které památky navštíví a předem si rezervují hotel.

P.S.- to uz zacina byt OT na samostane tema :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 09 Jan 2013, 13:54

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 09 Jan 2013, 13:55

Já jsem INFP a je to NAPROSTO PŘESNÉ! (každé slovo!)
Idealista, snílek, sklony k smutku, lehce citově zranitelný, touží po hlubokých vztazích, submisivní, bystrý, zastrašitelný avšak loajální, nesobecký – schopný přinášet velké oběti, často „růžové brýle“, sní o životě v dokonalém světě. Má sklony být idealistický.
Zaměstnání se k němu hodí takové, kde nevadí jeho časté výpadky v soustředění (to, co může vypadat jako lenost, jsou pouhé úniky do světa fantazie) a naopak bude využito jeho silně vyvinuté estetické cítění. Není proto zvláštní, že největší spokojenosti dosáhne jako umělec. Zejména básník, spisovatel nebo malíř. Vrozený idealismus pak často může zužitkovat jako aktivista v boji za nejrůznější práva.
Mezi jeho zájmy často patří psychologie, náboženství, esoterie, filosofie, umění. Věří v určitou formu nadpřirozena. Nemá však rád organizované náboženství (davové oslavy, striktní příkazy a zákazy…)
Snílek je z hloubi duše nesobecký a ochotný přinášet velké oběti. Většinu času se nachází buď v období „růžových brýlí“ (nekritického obdivu) nebo v období zklamání a smutku. Špatně snáší stres, nátlak nebo vyhrožování. Nerad je středem pozornosti a nemá ambice dělat kariéru. Raději pozoruje než aby se zapojil do akce. Často jedná na základě aktuálního popudu či nálady. Nemá rád směrnice, rozvrhy a termíny.
Ve vztazích hledá úplné porozumění, splynutí duší. Je velmi empatický a pozorný k druhým lidem. Neumí říct ne, což vede k tomu, že ho někdy druzí využívají.
Z Jungem definovaných kognitivních funkcí je jejich nejpreferovanější a proto obvykle nejčastěji používanou funkcí Introvertní cítění, což je funkce která je ze své podstaty zaměřena na dělení věcí na dobré a špatné (zlé), rozhodování o důležitosti, vytváření žebříčku morálních hodnot a následování těchto hodnot. Je to funkce velmi introvertní, INFP v ní syntetizuje své pocity i životní zkušenost, a INFP nemá touhu ani potřebu její výsledky často oznamovat, pouze se podle ní chová.
Jejich vedlejší funkce, která pracuje v tandemu s hlavní, je Extravertní intuice, funkce zaměřená na vytváření hypotéz, interpretací a nápadů, které mohou být považovány za možné i když jsou sobě navzájem protichůdné, a pomáhají člověku se orientovat i ve měnících se podmínkách, což dělá z INFP poměrně flexibilní osoby, a pomáhá jim chápat (nebo se alespoň snažit chápat) charakter a pohnutky ostatních

Ďasík: sakryš... tak na tento spam, pak založím vlastní téma Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 09 Jan 2013, 14:00

Já u toho svého popisu, na který vede ten můj předchozí odkaz, nejvíc souhlasím s tím, že jsem introvert, empatik, nikdy se nehrnu do vyšších pozic a mám úžasnou paměť na situace.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Wed 09 Jan 2013, 22:24

A já jsem zřejmě tohle - http://cs.wikipedia.org/wiki/INTJ "Osnovatel" Twisted Evil Twisted Evil

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Wed 09 Jan 2013, 22:37

Sranda, INFJ(P), introverze 11 Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru