Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

+18
xegiie
filip893
slackblack
minnie
bodomkes
mike2
Astropon
Domino_666
Brundibar
filda
Ďasík
kucko
filda44
yossarian
vojtamar
Houp
MartyCZ
moss
22 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 05:47

Super díl. Hlavně ten konec Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 04 Jan 2013, 10:31

JoJo Very Happy Penny byla Sexy :O Very Happy
Jinak díl se mi líbil i možná nejvíc z této serie. Taky mě dostal Sheldon při diskuzi s holkama nebo Leonard když hrál na čelo pro Penny Very Happy
Už se těším na titulky abych si mohl zčekovat všechny věci které sem nepochopil Smile

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 04 Jan 2013, 12:41

Taky se mi díl líbil a myslím, že to není jen další pauzou Very Happy Bylo fajn vidět Penny v téhle pozici a Leonard konečně hrál na cello. Sheldon taky výborný, ať už tím dívčím kroužkem, rozhovorem s Alex a taky jak zase všechny napráskal (to mi připomnělo ten díl s FBI agentkou). A intelektuální Penny, hmmm Twisted Evil
Těším se na druhé shlédnutí s titulky.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 04 Jan 2013, 13:13

Jojo taky mi to připomělo tu bezpečnostní prověrku Very Happy
BTW nevím jak to máte vy, ale mě je Alex hodně nepříjemná... Možná to je tím, že balí Leonarda a já chci aby byl Leny s Penny Very Happy
A taky mě dostalo jak byl Sheldon na začátku v té helmě lol!

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 13:16

Mi přijde otravná už od začátku (a ani není zas tak hezká, ale má pěkný účes Very Happy). Dneska mě naštvala úplně - balí zadaného kolegu svého šéfa a když ji za to chce šéf napomenout, tak si jde stěžovat? wtf?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 04 Jan 2013, 13:53

Ona si spíš stěžovala na tu Sheldonovu krásnou obrázkovou encyklopedii.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 04 Jan 2013, 14:37

Tak asi je to pro většinu spíš taková záporačka i když se tváří milá...
Taky nechápu proč chtěla zbalit Leonarda, když podle mě dobře ví že má holku(a né ledajakou Very Happy )

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Houp Fri 04 Jan 2013, 15:33

Výborný díl. Měl jsem úsměv od začátku do konce. Smile Dle mě jeden z nejlepších.

Houp

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Fri 04 Jan 2013, 16:58

Tak mně se dnešní díl taky hooodně líbil, skvěle jsem se bavil. Very Happy Ale na rozdíl od asi většiny tady mi Alex nepřijde nesympatická nebo protivná a jako chlapovi se mi líbí, navíc považuju za dobrý nápad trochu srovnat ten vztah L/P - zatím to byla vždycky ona, kdo v něm měl navrch.

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 04 Jan 2013, 17:25

luxusní díl, čekání se vyplatilo Smile) hodně sem se nasmál, na chvíli mě Alex ale zklamala, že si utíkala stěžovat Rolling Eyes
edit:alex je pěkná, ale nepřijde vám, že divně kulí očima?Smile nevím jesli to je schválně, ale je to takové nepříjemné
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 04 Jan 2013, 17:44

filda napsal:Tak asi je to pro většinu spíš taková záporačka i když se tváří milá...
Taky nechápu proč chtěla zbalit Leonarda, když podle mě dobře ví že má holku(a né ledajakou Very Happy )

Dnesni dil dobry a nebylo to jen abstakem z pauzy. Alex me prijde fajn a kdyby me tohle nekdo rikal v praci, tak si pujdu taky stezovat.
Ohledne kauzy Alex/Leonard:
Je pomerne normalni, ze muzi i zeny chteji neco, co nemuzou mit.
Viz Samotáři a jejich:"Kazda holka nekoho ma, nez chodi s tebou."
Alex se Lenny libi, mela by to polozit jen proto, ze ma holku? Navic holku ke ktere nema nejakej konkretni vztah?- IDTS
Opacne z chlapske strany- zastavilo vas to nekdy? Ted nepocitam BRO code, ale pripad, kdy vam je ten chlap uplne ukradenej. Jasne ze nezastavilo.
Posledni priklad z RL: Holka po ktere koukate vas vytesni do kamaradske zony. Neni nic ucinejsiho, nez si vyrazit s jeji dobrou kamoskou kamkoliv, ani to nemusi byt rande. A ji nechat doma. Play it cool. Neco jako ve smyslu- no nemuzu s tebou jit nakupovat, s XY razime vecer do mesta apod.

Takze dil se me libil a hlavne o to vic, ze Leonard nezapnul druhej mozek a zachoval se celkem normlane. A celkem to sedelo i do jeho postavoveho charakteru. Kazdeho muzskeho tesi zajem, navic takoveho co si doma musel sestrojit stroj na poplacavani po zadech.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 18:12

Jo a jediné, co mi vadilo - Penny žárlící na Leonarda. Zvlášť když je sama taková... koketa (původně jsem chtěla napsat jiný slovo na k). Chodí si do barů polonahá atd. a je to v pohodě. Na Leonarda se jen holka usměje a ona je nasraná? Dafuq?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 04 Jan 2013, 18:20

Kolikokoli napsal:Jo a jediné, co mi vadilo - Penny žárlící na Leonarda. Zvlášť když je sama taková... koketa (původně jsem chtěla napsat jiný slovo na k). Chodí si do barů polonahá atd. a je to v pohodě. Na Leonarda se jen holka usměje a ona je nasraná? Dafuq?
to máš pravdu...
Ještě abch se vyjadril k té Alex: Máte pravdu, já sem tím spíš chtěl říct, že mě není prostě simpatická a vůbec si nepřeju aby si s ní něco Leny začal... Wink

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 04 Jan 2013, 18:57

Kolikokoli napsal:Jo a jediné, co mi vadilo - Penny žárlící na Leonarda. Zvlášť když je sama taková... koketa (původně jsem chtěla napsat jiný slovo na k). Chodí si do barů polonahá atd. a je to v pohodě. Na Leonarda se jen holka usměje a ona je nasraná? Dafuq?
tak to se mi zase hodně líbilo jak žárlila.. roztomilá..
to že sama koketuje a může mít chlapů na každém prstu deset ještě neznamená, že když jí na jednom začne záležet tak že na něj nebude žárlit.. naopak, je to úplně přirozené a normální..
k alex už mě předběhl yossarian, tak jen stručně - když se mi chlap líbí tak to aspoň zkusím, i kdyby měl holku (pokud s ní nemám nic společného samozřejmě). kdybych jen čekala až se uvolní místo, to bych se taky nemusela dočkat Smile
lenny to zvládnul skvěle, všechno ustál jak měl, plus pro něj Smile scéna s cellem byla boží, stejně jako závěrečná, i když penny se mi v brýlích moc nelíbila..
celkově hodně vydařený díl, jen tak dál Smile

edit: jo, a alex je mi hodně sympatická Smile ale penny je samozřejmě lepší Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 19:10

No, mám zřejmě opačný názor. Nesnáším žárlivost (kromě takové té "žárlivosti", kdy se vtipkuje). Taky nesnáším ženské s "ochranitelským pudem", které z chlapů dělají svůj majetek a jsou podle nich skoro nesvéprávní a veškerý čas i energii musí věnovat svým dívkám.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 04 Jan 2013, 19:33

no počkej, trochu žárlit je potřeba.. ve vztahu se nemůžeš chovat jakoby ti ten druhý byl ukradený.. a tady to ještě bylo na té únosné míře, nebyla žádná semetrika, byla jen prostě roztomilá a uvědomila si zase jednou, že ho nemá až tak jistého..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 19:39

Ne, žárlení je zlo. Je to láska, ale láska sama k sobě a je to děsně majetnické. Tohle bylo daleko za hranicí "přijatelného" žárlení. Neříkám "dělat, že je to jedno", ale neřešit to stylem "ona mi ho chce ukrást". Když nežárlíš, tak to neznamená, že je ti ten druhý ukradený, ale že mu věříš. Chlap mi říct to co Penny Leonardovi a už bych začala přemýšlet, jestli tohle někam povede.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 04 Jan 2013, 19:40

Ale hlavně že Leonard se v případě Colea choval naprosto v pohodě. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 19:49

Tam to chápu víc (sotva spolu chodili a ano... Penny je trošku "štětkoidní"). Nicméně u něj bych brala reakci, která by byla na úrovni té Pennyiné dneska. Věřit chlapovi ve vztahu se dá IMHO líp než ženské (ta se totiž kolikrát "neubrání" a podlehne sladkým slůvkům).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Astropon Fri 04 Jan 2013, 20:04

Já sem tady asi jeden z mála komu se Alex v seriálu líbí a chtěl by jí jako jednu z hlavních postav. Navíc Alex Leonarda chce zatímco penny by o něm ani neuvažovala dokud ji neodkoply ostatní muži, takže jako záporačka se mi jeví jako ona.

Astropon

Počet příspěvků : 6
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 20:13

Přesně. Přijde mi vtipné ("člověk se musí smát, protože jinak by musel brečet"), když ženské všechny své chyby obrátí tak, že je to vina chlapa.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 04 Jan 2013, 20:57

Stále se ukazuje, že TBBT vzkvétá a scénáristé mají pořád výborné nápady.
Dnešní díl byl zajímavý i zábavný a také jsem si tu našel odkazy na minulé série, které mám vždy hrozně rád (Amyiny opice, cello).
Avšak,
žárlivá Penny mi absolutně nesedla už jen pro to, jakou má povahu
A závěr, i když také zajímavý, se mi nelíbil, jelikož opět: Penny a fyzika? To je právě to, co nesnáším - když nám scénáristé mění povahy. Jinak brýle neuvěřitelně sexy Very Happy .
Rajesh - teď už mi přetekl pohár trpělivosti, protože už, když byl záběr na telefonujícího Raje, tak jsme tipoval, na koho to zase bude mluvit - a ta scéna na začátku - to samé, jako když se bavil o zombie a mumiích. Ať už s ním sakra něco udělají! Podle toho vyčkávání a neustálé monotónnosti očekávám nějaký zvrat na konci série (i když tam bych si spíš představoval posun ve vztahu Lenny/Penny).
A poté, co byly zavoláni všichni tři (čtyři), tak jsem si řekl, zda tato dějová linie nebude na pokračování - tak závažné téma. A oni to ani nezačali řešit! Najednou všechno v pohodě. Chápu, že tohle se stává stále a nikdy mi to nevadí, ale tady to strašně bylo do očí - to přece potřebovalo dokončení!

Měl jsem mimořádně dost výtek, ale i tak 8/10, hlavně za Leonarda s cellem - to absolutně nemělo chybu.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 04 Jan 2013, 21:04

to filda44: nezapomeň, že Penny už Leonardovy řekla, že ho miluje, takže podle mě naprosto adekvátní reakce, a podle mě to zas tak nepřehnala, rozhodně ne jako Leonard a zmiňovaný Cole Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 04 Jan 2013, 21:12

Kolikokoli napsal:Tam to chápu víc (sotva spolu chodili a ano... Penny je trošku "štětkoidní"). Nicméně u něj bych brala reakci, která by byla na úrovni té Pennyiné dneska. Věřit chlapovi ve vztahu se dá IMHO líp než ženské (ta se totiž kolikrát "neubrání" a podlehne sladkým slůvkům).
šmarja, co je tohle za teorii? chlapi že jsou věrnější než ženské? Very Happy
jo, a osobně by měl víc naštvala nevěra nebo nějaké flirtování v téhle fázi než na začátku vztahu..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Astropon Fri 04 Jan 2013, 21:58

xegiie napsal:to filda44: nezapomeň, že Penny už Leonardovy řekla, že ho miluje, takže podle mě naprosto adekvátní reakce, a podle mě to zas tak nepřehnala, rozhodně ne jako Leonard a zmiňovaný Cole Smile

a on jí to mohl říct kolikrát navíc ji požádal o ruku, ale i tak si myslim že s Alex by ten vztah byl realističtější a pro leonarda méně urážlivý

Astropon

Počet příspěvků : 6
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru