Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

+33
metztli
arabela.2
mike2
bodomkes
Borboletka
Don Arian
Zet
lemming
NoMouse
Pinny
al-kesh
DrNicholasRush
Flowy
mnn
Dominik Matus
kezir
g.hofstadter
mial90
minnie
Kolikokoli
Georgo
baal666
trinx
MartyCZ
Ďasík
Grepis
Kal-El
yossarian
tx
Gerico
firkraag
R&omize
Admin
37 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 09 Apr 2011, 23:27

Na té konferenci nejde ani tak o Leonardovo NE! (i když to bylo super), ale o Sheldonův naprosto zmatený výraz, když neví, co má odpovědět Amy, když se zeptá, jestli se mluví o penisech. Ten je prostě jedinečný. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty super dil:)

Příspěvek  Borboletka Sat 09 Apr 2011, 23:50

Mě se díl líbil (i když na díl s karaoke to nemá a hlavně na ten závěr - don´t go breaking my heart lol! ), a nejvíc se mi líbila hláška:
Leonard: Doufám, že máš hlad.
Sheldon: Zajímavé. V této zemi přátelský postoj, krutý výsměch v Súdánu. To je lekce kontextu. lol!

a taky:
Ach, Bernadette, zahraj, prosím, na můj klarinet. cheers

K vykrádání a inspiraci: mě přijde, že v každém seriálu "musí být" porod, svatba, rozchod, pohřeb bounce a víc podle mě vykrádají HIMYM, je tam pár scén, které přímo kopírujou Friends! např. zapřísáhlý starý mládenec (aka d*vkař) se zamiluje do své nejlepší kámošky (Joey > Rachel, Barney > Robin)
Borboletka
Borboletka

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 09 Apr 2011, 23:54

A taky to, že tento "zestárlý mládenec" oddá své dva nejlepší přátele (Joy Chandlera a Moniku a Pheobe a Mika, a Barney Lily a Marshalla).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Borboletka Sat 09 Apr 2011, 23:59

Kolikokoli napsal:A taky to, že tento "zestárlý mládenec" oddá své dva nejlepší přátele (Joy Chandlera a Moniku a Pheobe a Mika, a Barney Lily a Marshalla).
JJ!!!
a to jak Pryia zakázala Leonardovi vídat se s Penny je jako když Emily zakázala Rossovi vídat se s Rachel.
Borboletka
Borboletka

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 10 Apr 2011, 00:12

Jo, to mě fakt naštvalo, Emily je pro mě nejhorší postava z Přátel (nepochopil jsem, proč si nakonec Rosse vůbec vzala, když už ho neměla ráda) a že ji dali i do TBBT, bylo hrozné...
A Stuart je Gunter, taky tajně miluje holku z party (Penny, Rachel). Smile Akorát se s Penny dostal o něco dál...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 10 Apr 2011, 09:49

On taky Stuart je sympatičtější než Gunter. Gunter s Rachel pracoval a stejně se nedostal pomalu ani k tomu, aby s ní pořádně promluvil. Stuart je odvážnější Very Happy.
Emily jsem ráda neměla, ale nejhorší postava to nebyla. Nejhorší byl Ben Very Happy. Toho jsem absolutně nemohla snést. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 10 Apr 2011, 12:18

Ty paralely jsou vážně zajímavé. Nějak mě předtím nenapadlo tolik se nad nimi zamýšlet Smile
Ďasík má pravdu - já si říkala, co mi to šíření drbů připomíná! Jasně, MASH! Laughing

Díl fakt paráda. Jenom mi přijde tak trošku přitažené za vlasy, že by tomu všichni tak lehce uvěřili.. Už ten drb s pohlavním stykem, pak ještě dítě..... O.o
Ale na konci mě vážně pobavilo, jak rychle se drby šíří Very Happy Stihla sejít jenom jedno patro Laughing
Byla jsem dost zvědavá, jak to bude s Bernadette a Howardem (jupí, konečně se to řešilo, ba i tak nějak vyřešilo) ^^ Nojo, Raj zase ostrouhal =D ("tears of joy")
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 10 Apr 2011, 12:33

Díl hodně povedený, nejvíc se mi asi líbila rodinná telekonference. Jen závěr mi přišel hodně nevěrohodný. Poté, co pokus o společné bydlení skončil naprostým fiaskem a málem rozchodem a od té doby se nic nevyřešilo, najednou Bernardette přijme nabídku k sňatku ještě dřív, než ji Howard stihne vyslovit. A i když bych připustil, že všichni skočí na první sociologický experiment, tak druhý už ani omylem.
baal666 napsal:Jako když si po nepříliš dobré Skryté Hrozbě, otřesných Klonech Útočí a ucházející Pomstě Sithů pustím ze své 10 let staré videokazety zase Novou Naději a předu u každého zapraskání a zvlnění obrazu
Hm, tak to bych nemohl... Po vymazleném souboji Obi-Wan vs. Darth Vader z konce RotS bych ten v NH rozdýchával dost těžko. I proto si ty filmy radši pouštím v pořadí, jak byly natočeny.
Ďasík napsal:Katie Suckhoff
Ale no tak... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Pěkně, jsem si nevšiml... :D

Příspěvek  R&omize Sun 10 Apr 2011, 13:15

mike2 napsal:...
Ďasík napsal:Katie Suckhoff
Ale no tak... :-)
Tak když může být David Hajzhoff, tak proč ne Katee Suckhoff... Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 10 Apr 2011, 15:57

Kolikokoli napsal:On taky Stuart je sympatičtější než Gunter.

to teda neni Very Happy

"I dropped a cup" (S3E19) je genialni. A celkove ma Gunther spoustu vybornych momentu. Treba jak Joeye zjisti, ze Gunther byval herec Smile nebo jeho "...as my lover" na Gunthera mi nesahej.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 10 Apr 2011, 16:44

Myslím sympatičtější jako "přitažlivější pro ženy" Very Happy Very Happy Very Happy. Gunter byl skvělý, hlavně když vždycky Ross něco řekl, tak ten Gunterův výraz "zloby a zášti" neměl chybu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 10 Apr 2011, 17:10

Kolikokoli napsal:Myslím sympatičtější jako "přitažlivější pro ženy" Very Happy Very Happy Very Happy. Gunter byl skvělý, hlavně když vždycky Ross něco řekl, tak ten Gunterův výraz "zloby a zášti" neměl chybu Very Happy.

Myslis "yeah. like you already havent got everything" v dobe, kdy Ross chodil s Rachel? Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Sun 10 Apr 2011, 17:12

dete sve pratelske postizeni spamovat do chatu :-)

Edit: chatem myslelo pokec->pratele


Naposledy upravil yossarian dne Sun 10 Apr 2011, 17:37, celkově upraveno 1 krát
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 10 Apr 2011, 17:26

Nebo aspoň do příslušného topicu... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Flowy Mon 11 Apr 2011, 01:02

co je pravdepodobnejsie? sheldon mal sex;dieta/sheldon klamal?
a uvedomte si ze sheldon nerobi veci ktore nemaju vyznam - nemal preco klamat + vzdy chcel splodit aliena
... leonarda ani nikoho ineho nemohlo napadnut ze si vytvoril nejaky test ktory mu da zmysel klamat

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  arabela.2 Mon 11 Apr 2011, 11:07

4/20 je snad nejlepší díl čtvrté sezóny, a jeden z nejlepších dílů celého TBBT vůbec! Dokonalý, jakou rychlostí se šíří drby, Amy byla skvělá. Už jsem si na ní konečně zvykla a v tomto díle byla vážně dobrá. Sheldon jako experimentátor na lidech není vůbec překvapující a že to Penny Amy všechno sbaštila i s navijákem - to bylo trochu zarážející. Doufám, že svatbu Bernadette a Howarda tam ukážou, nebo se jí aspoň v nějakém dalším dílu budou věnovat. A chudák nepřející Rajesh byl taky dokonalej! Hodně jsem se nasmála tentokrát!

arabela.2

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 11 Apr 2011, 11:12

No taky je otázka, jestli tomu Penny věřila nebo jestli to jenom záměrně poslala dál. Leonard už vypadal přesvědčeněji, ale myslím, že ani ten tomu snad nemůže věřit na 100%. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  arabela.2 Mon 11 Apr 2011, 13:06

no právě, že to vypadalo, že Penny tomu věří... už o tom, že spolu Amy se Sheldonem spali mluvila jako: "Je to pravda, Amy sama mi to pověděla." Tak to o tom něco vypovídá.

arabela.2

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Mon 11 Apr 2011, 17:07

Ten zaciatok nemal chybu, ked sa Shelly obratil na toho pana tam medzi knihami:D
Inak super diel, pacil sa mi (na to, ako sa tato seria zle rozbehla je toto super:))
Raj nemusel tak strasne okato prezentovat ako velmi ho to tesi/mrzi, co sa deje medzi HaB....
a konecne sa zase ukazali Rajovi rodicia:D:D
inak 8/10:)
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Leukoplast3 Wed 13 Apr 2011, 02:55

Social experiments FTW ten koniec ma fakt zabil Very Happy:D:D perfektný diel zabavil som sa pri každej jednej jeho časti

Leukoplast3

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Thu 14 Apr 2011, 11:34

A teď si představte, kdyby spolu Sheldon a Amy skutečně měli sex... Pak by Shelly pronesl něco jako v tom vtipu o lordech: "Lady, doufám že jste těhotná. Nerad bych ty směšné pohyby ještě někdy opakoval..." Laughing

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  arabela.2 Thu 14 Apr 2011, 12:18

myslím, že Sheldon by byl v tomto případě prostě čistě "funkční"... ale Sheldon se s Amy nemůžou vyspat - to by úplně zničilo charakteristiku Sheldonovy postavy. Tahle zkušenost by ho musela nějak změnit i po psychický stránce, a to už by prostě nebylo ono

arabela.2

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Thu 14 Apr 2011, 13:45

Jistě, to je dost možné. Ono je vůbec zajímavé sledovat vývoj postav od začátku až do "čtyřky", Sheldona už si dnes nedokážu představit s hláškou z první epizody "zrovna dneska jsme chtěli masturbovat za prachy". Shocked

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 14 Apr 2011, 13:53

joemax: Kdyby se místo prachů daly peníze, neměl bych s tím problém... Sheldon se nějak "fyzicky uvolňovat" stejně musí, je to biologický imperativ - každý člověk potřebuje sex (ať už v jakékoli formě), jinak by se zbláznil. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  joemax Thu 14 Apr 2011, 14:43

Tak u Howarda je to naprosto jasné, ten udělá cokoliv (jeho pohled při pomyšlení "jako pravá ruka?" z S04E01 byl geniální Smile), Rajesh při tom asi myslí na Bernie, ačkoliv ta si užívala "pretty massive weaponary", Leonard je takový normální a navíc se mu v téhle oblasti sem tam zadaří, ale Sheldon... ne, prostě mi to k Sheldonovi nesedí. Ten i když má u sebe v pokoji relativně atraktivní holku, jde radši spát k Leonardovi Laughing A navíc se hned zabalí jako mumie... Takže mám opravdu vážné pochyby Smile Ten i slova označující dámské partie při hovoru s Amyinou matkou vyslovuje jako kbyby to byl kus telecího Smile

EDIT: I když jak říkal Dušek: "Dělají to všichni, a kdo říká že ne, ten to dělá dodnes..."


Naposledy upravil joemax dne Thu 14 Apr 2011, 14:44, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : update)

joemax

Počet příspěvků : 24
Bodů : 24
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru