Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

+33
metztli
arabela.2
mike2
bodomkes
Borboletka
Don Arian
Zet
lemming
NoMouse
Pinny
al-kesh
DrNicholasRush
Flowy
mnn
Dominik Matus
kezir
g.hofstadter
mial90
minnie
Kolikokoli
Georgo
baal666
trinx
MartyCZ
Ďasík
Grepis
Kal-El
yossarian
tx
Gerico
firkraag
R&omize
Admin
37 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 08 Apr 2011, 18:17

To víš, Raj má víc prostoru a Penny už je trochu "poznamenaná". Howard už není tak otravně slizký a je tam Bernardette a Amy, takže konečně se Penny stýká i s dalšími dívkami.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty 1vs4

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 18:19

Pravdu díš, ale na 1. řadu to, sic těsně, ale stále nemá... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 08 Apr 2011, 18:35

bernadette je rostenkowski? Very Happy tak to je trefné myslím Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  mial90 Fri 08 Apr 2011, 18:42

Very Happy najlepší konec bol jak Amy povie Penny že je tehotna ma nvm co a zíde o poschodie nižšie tam Leonard s mobil "You're pregnants?!!??" Very Happy Amy+Shelly a máme katastrofu nasvete cyclops

mial90

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Apr 2011, 19:00

minnie napsal:bernadette je rostenkowski? Very Happy tak to je trefné myslím Very Happy
jj, je rostenkowski už od doby, co mluvila o zbraních na konferenci. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty ?

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 19:19

Ďasík napsal:
minnie napsal:bernadette je rostenkowski? Very Happy tak to je trefné myslím Very Happy
jj, je rostenkowski už od doby, co mluvila o zbraních na konferenci. Very Happy
Zdá se mi to a nebo je Rostenkowski už od dob co Albi neměl pravdu se zpomalováním času? Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Apr 2011, 19:28

R&omize napsal:
Ďasík napsal:
minnie napsal:bernadette je rostenkowski? Very Happy tak to je trefné myslím Very Happy
jj, je rostenkowski už od doby, co mluvila o zbraních na konferenci. Very Happy
Zdá se mi to a nebo je Rostenkowski už od dob co Albi neměl pravdu se zpomalováním času? Wink
Dneska jsem se na ten díl s Albim díval, ale nevšiml jsem si toho...


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 08 Apr 2011, 20:06, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Moje chyba...

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 19:47

My bad a oprav mi prosím nick... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  g.hofstadter Fri 08 Apr 2011, 19:57

Díl perfektní... navázal na výbornou notu z minula, konec takovej otevřenej... jsem zvědavej na příští díl... každopádně ... opět geek a nerd humor, což je parádní, vztahové linie mi nevadí... 9/10...
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 08 Apr 2011, 20:09

R&omize napsal:
Ďasík napsal:
minnie napsal:bernadette je rostenkowski? Very Happy tak to je trefné myslím Very Happy
jj, je rostenkowski už od doby, co mluvila o zbraních na konferenci. Very Happy
Zdá se mi to a nebo je Rostenkowski už od dob co Albi neměl pravdu se zpomalováním času? Wink
hmmm, tak to jsem zase pozadu.. už mlčím silent
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 08 Apr 2011, 21:55

Tak toto se mi hodně líbilo.....zase se to točilo okolo "vědy", nerodvských a geekovských "ftípků" a vztahová linka byla taková akorát, netlačila se moc ale taky nebyla v pozadí.....líbí se mi že všechny postavy dostávají svůj prostor a využívají jej co nejvíce to jde, za to palec nahoru.....4. serie stoupá na kvalitě, po tom ne moc dobrém začátku....jen tak dále Smile 9/10 Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Dominik Matus Fri 08 Apr 2011, 22:01

chtěl bych vědět kolik IQ by mělo dítě Amy a Shledona. Very Happy
Dominik Matus
Dominik Matus

Znamení : Střelec Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 14
Bodů : 20
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 11
Věk : 31

http://dominikmatus.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Apr 2011, 22:29

Dominik: LOL Very Happy

Ten závěr byl prostě brutálně dobrý, pouštěl jsem si to teď už třikrát po sobě... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Fri 08 Apr 2011, 22:29

Dominik Matus napsal:chtěl bych vědět kolik IQ by mělo dítě Amy a Shledona. Very Happy
Off the charts... Razz

Alebo keby mal boh zlý deň, tak by sa odčítali Smile

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Flowy Sat 09 Apr 2011, 01:22

hmm bol na konci nejaky alkohol? mam pocit ze raj hovoril na bernadette bez neho a predpokladam ze v dalsom dieli sa bude riesit toto Razz
btw ako to ze raj moze hovorit so sestrou a nedokaze to s penny s ktorou sa vida uz 3 roky

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty ?!?

Příspěvek  R&omize Sat 09 Apr 2011, 02:46

Flowy napsal:hmm bol na konci nejaky alkohol? mam pocit ze raj hovoril na bernadette bez neho a predpokladam ze v dalsom dieli sa bude riesit toto Razz
btw ako to ze raj moze hovorit so sestrou a nedokaze to s penny s ktorou sa vida uz 3 roky
Tak to si ani nezaslouží odpověď...
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 09 Apr 2011, 09:45

Flowy napsal:hmm bol na konci nejaky alkohol? mam pocit ze raj hovoril na bernadette bez neho a predpokladam ze v dalsom dieli sa bude riesit toto Razz
Tak se na to pořádně podívej a uvidíš.
Flowy napsal:btw ako to ze raj moze hovorit so sestrou a nedokaze to s penny s ktorou sa vida uz 3 roky
Mám pocit, že jsme se tu tak nějak kolektivně shodli na tom, že nemůže mluvit s potenciálními partnerkami. (ergo se to nevztahuje na sestru ani na matku, ale na Penny ano)

edit: více o selektivním mutismu zde (CZ) a zde (EN)


Naposledy upravil tx dne Sat 09 Apr 2011, 10:11, celkově upraveno 1 krát
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 09 Apr 2011, 09:57

tx napsal:
Flowy napsal:hmm bol na konci nejaky alkohol? mam pocit ze raj hovoril na bernadette bez neho a predpokladam ze v dalsom dieli sa bude riesit toto Razz
Tak se na to pořádně podívej a uvidíš.
S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Rajpivo.th

Má pred sebou pivo, takže je to OK.

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  DrNicholasRush Sat 09 Apr 2011, 12:02

Luxusní díl, nevim co dodat, smal sem se od začatku do konce Very Happy
DrNicholasRush
DrNicholasRush

Počet příspěvků : 18
Bodů : 21
Reputace : 3
Datum registrace : 11. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Sat 09 Apr 2011, 17:56

Dominik Matus napsal:chtěl bych vědět kolik IQ by mělo dítě Amy a Shledona. Very Happy

Myslím, že by to bylo něco jak harsesis ve Stargate. Smile

btw. asi jsem musel koukat na něco jiného, protože nevím kde jste přišli na "návrat k nerdovským vtipům", kromě Heisenbergova principu neurčitosti v úvodu jsem si ničeho jiného nevšiml ...

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 09 Apr 2011, 18:14

al-kesh napsal:
Dominik Matus napsal:chtěl bych vědět kolik IQ by mělo dítě Amy a Shledona. Very Happy

Myslím, že by to bylo něco jak harsesis ve Stargate. Smile

btw. asi jsem musel koukat na něco jiného, protože nevím kde jste přišli na "návrat k nerdovským vtipům", kromě Heisenbergova principu neurčitosti v úvodu jsem si ničeho jiného nevšiml ...
To je jednoduchý, někdo to napíše a ostatní se toho chytnou a hned to tam vidí taky, i když to tam není Smile Ještě nedávno si tu půlka lidí stěžovala, že vztahy do BBT nepatří a když je tu díl prakticky jen o nich, tak je to najednou návrat ke kořenům? ... Nic to nemění na tom, že tenhle díl byl parádní a já se dobře bavil, jako obvykle Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 09 Apr 2011, 20:59

Tak třeba celý ten sociální experiment Amy a Sheldona se dá považovat za "nerdovský"...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Sat 09 Apr 2011, 21:34

Nebo to střílení na WIIčku bylo dobrý Very Happy

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Taky mám kristova léta a nasmála jsem se tak, až jsem sí dítě probudila!!:-))))) úžasnýýýýý!

Příspěvek  Zet Sat 09 Apr 2011, 21:45

Grepis napsal:Holt už sem si dlouho nerýpnul, takže do toho. Tvrdíte tu, že poslední epizody patří k lepšímu? .. no dá se na to obstojně koukat. Druhá věc ovšem je, že posledních několik dílů se objevilo až moc vykradaček ... díl od dílu mám dojem a jsem vlastně docela pevně přesvědčen, že takřka všechny nosné situace už jsou a to nejen jednou reinkarnovány z jiných seriálů. Vtipy jsou opravdu hodně vousaté. Možná pro ty mladší z vás to může být skvělá zábava, no já v Kristových létech musím konstatovat, že originalita už je prakticky nulová. Přesto se i tak posledních pár dílů párkrát zasměju, byť se silným pocitem ''deja vue''.

Zet

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Don Arian Sat 09 Apr 2011, 23:17

pro mě asi jeden z nejlepších dílů 4. série a možná i celého seriálu! Od začátku až do konce jsem se solidně bavil a ten konec jsem si musel 5x přetočit jestli se mi to 'Ano!' nezdá Very Happy Raj znovu zabodoval (Klarinet) Very Happy Sheldon a jeho styk byl na konci doveden k dokonalosti Leonardovým vyděšeným výrazem na Amy Laughing. I když je trochu pravda že mi to začíná připomínat Přátele, ale to mi ani tak nevadí...
Pro mě 10/10 Cool

BTW: na rozdíl od většiny fora, mi postava bratrance Leopolda z 1. série připadala jako jedna z nejhorších (i když ta Leonardova nabušená přitelkyně byla horší) one-time postav. A konference kdy Leonard zařve NE! mi nepřipadá jako vrchol zábavy - vrcholem zábavy je IMHO Sheldonovo ''Why...?" z 2. série když se dozvěděl o stěhování Very Happy

Don Arian

Počet příspěvků : 10
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru