Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

+37
trinx
aklaman
MartyCZ
Cherryska
Arrowka
al-kesh
Don Arian
Raistlin
Johnyyys
short_richie
Pinny
metztli
yossarian
mike2
Fito77
lemming
DrNicholasRush
kezir
NoMouse
Sheldon 3.0
minnie
Nosiris
janice
Kolikokoli
Grepis
tendor
Ďasík
sanw
cooldak
pierrecz
tx
DreeDex
Georgo
bodomkes
riverko
R&omize
Admin
41 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 02:20

No, musím uznat, že na těch epizodách bez Penny bylo jasně vidět, že byly záplatované horkou jehlou (normálně by tam určitě takovou ubožačku jako Leonardovo rande nedali)... Ale třeba poslední tři epizody - Silvestr v kostýmech, aplikace pro Smartphone a tahle konference - byly vážně dobré, takže si vůbec nestěžuju... A kdo říká, že tyhle díly nebyly jako v první sérii, tomu bych rád připomněl díly, kdy se Sheldon s Leonardem poprali na přednášce, jak šli na halloweenský večírek nebo jak šli na fyzikální soutěž. A dokonce bych řekl, že třeba ten silvestrovský byl mnohem lepší než ten halloweenský.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 03:56

Cherryska napsal:Nejlepší z celýho dílu byl stejně záběr na spícího Sheldona :D
Stoprocentně jistý si nejsem, ale řekl bych, že Sheldon v posteli byl takhle vidět už několikrát, tedy přesněji řečeno pokaždé, když ho ukazují, jak spí.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 13:17

Co v tom seznamu dělají Přátelé? Podle mě třeba 10. řada byla lepší než ta 1. A souhlasím s tím, co už tu bylo řečeno přede mnou - jak, že TBBT není o tom, o čem bývalo? Viděli jste vůbec první díly? Amyini toaletní zvyky jsou nic oproti oplzlým Howardovým kecům ze začátku. Vždycky to bylo o tom, kdo se s kým vyspal/nevyspal/chce vyspat. Vždycky se na veřejnosti ztrapňovali navzájem. A že už tam není tolik fyziky? Ale jděte, řekněte mi, kde v 1. díle byla fyzika, kromě toho, že ukazovali svoje tabule. A kdyby dneska udělali díl, kde Sheldon a Leonard půjdou darovat spermie, tak se tady polovina lidí zhroutí, že TBBT kleslo na dno úplně... Já nevim lidi, přijde mi, že občas sledujeme každý jiný seriál...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sun 23 Jan 2011, 14:51

Ďasík: Vidíš, mě to naopak nepřišlo vůbec hluché – Pennyin náhlý odchod s Glennem a Leonardova následná naštvanost jednak docela rozumně uzavřeli děj, druhak poskytli materiál, na který může navázat další epizoda a celkově vzato taky hlubší příběhový vývoj čtvrtý řady. Když to srovnám s jinými předchozími díly, tohle byl určitě vydařeněji uzavřený závěr. A Sheldonovo I spy with my little eye... bylo docela vtipné. Smile


***


K nakousnutému směřování seriálu obecně:

Je pravda, že TBBT byl o vztazích od samotného prvopočátku, o tom žádná. Tehdy však šlo o to, jak si se vztahovými trablemi, s nimiž se potýká snad každý, poradí partička úplně nepraktických geeků a totálních mimoňů, kteří žijí v "tak trochu jiném světě". Dobrácký a hodný, ale ve věcech vztahů naivní Leonard, patologicky nesmělý Rajesh a citově poznamenaný Howard, který zakrývá svoji nejistotu do extrémů přeháněným sebevědomým hraničícím s prasáctvím. A protiváhu jim tvoří nic nechápající polorobot Sheldon, jemuž zhola uniká, proč ostatní smrtelníci touží po něčí blízké společnosti a věnují tomu tak ohromné množství energie.
Takhle načrtnuté výchozí kulisy mi byly nesmírně sympatické, protože sám nejsem o nic lepší než Leonard. Smile

Nicméně s postupem času se nemůžu ubránit dojmu, že se začaly od hlavních protagonistů vytrácet hlavní rysy jejich jinakosti. Howard se sice chová pořád jako blbec, ale přesto dokáže udržet vztah s dívkou. Raj překonal svůj hlavní handicap pomocí alkoholu a Leonard už taky nasbíral spoustu zkušeností a už nepůsobí jako ten vyjukaný "roztomilý nekňuba", ale spíš už jako vyzrálejší chlap. Arrowka má pravdu v tom, že posun postav a seriálu je po tak dlouhý době logicky na místě. Osobně mi však připadá, že právě hlavní kouzlo leželo v té prvotní nevinnosti, chcete-li to tak pojmenovat. Právě proto (a kvůli tehdy častějšímu výskytu "geekovin") mám první řadu a půl nejradši a okupují můj Top Ten do dneška.
Uff, to jsem se nějak rozepsal, jdu se radši učit. Howgh! Wink
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 15:56

No, stačí se podívat, jaká jsem byla já před čtyřmi lety. Holt lidi se mění, přece nebudou mít stejné vlastnosti a chování jako před x lety. Už jim je kolem třicítky, biologické hodiny tikají a hoši se nám usazují. Přece takoví, jako byli v pětadvaceti nebudou až do smrti Shocked ...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 23 Jan 2011, 16:14

pak je otázka, jestli nebylo vhodné seriál včas ukončit, pokud se tyhle rysy, na kterých byla založená spousta vtipů, vytrácí.. copak by se někdo chtěl koukat třeba na "bylo nás pět" po dvanácti sériích?

já vidím problém ještě v tom, že s tím jak je sheldon oblíbený a populární, scénáristé se tomu podřizují a dávají mu více prostoru, je to opravdu hlavní hvězda seriálu.. přitom i u nedávných dílů vidíme, že když dostanou prostor vedlejší postavy, může to být mnohem zajímavější.. jak už tu někdo psal přede mnou, sheldon už opravdu nemá čím překvapit..

cesta by podle mě mohla být v tom, hodit tuhle partičku zase do něčeho nového.. třeba kdyby jeden z nich měl mít opravdu vážný vztah, svatbu, dítě.. jak by se vyrovnávali s tím.. tam by pak zase mohlo vziknout několik zajímavých situací.. ale stejně myslím, že "normální" fungující vztahy by neměly být hlavním tématem tohoto seriálu.. pravda je, že se asi stal obětí vlastní popularity..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 16:49

No, upřímně, já bych to vážně na víc než třeba deset sérií jako u Přátel neviděl. Protože přece jen sledovat postarší šílené vědce by asi nebylo to pravé. Myslím, že do těch jejich 35 let je to tak akorát... Konec si ale (narozdíl od Misfits, kde ho vidím jednoznačně a zcela jasně, pokud Howard Overman neudělá na začátku třetí série něco, co si odmítám připustit) nedokážu představit.

Minnie má pravdu v tom, že něco nového je vždycky přínosem, můžeme si vzít jako příklad i tuto epizodu - ta konference byla skvělý nápad, konečně vypadli ze svých bytů a dostali se do jiného prostředí a bylo to super. A protože Sheldona moc nemusím, souhlasím i s tím, že by ostatní postavy měly dostat víc prostoru.

A možná, že by kluci i zůstali stejní, ale objevil se faktor, který je "odizoloval" - Penny. Jakmile ji Leonard pozdravil, zpečetil osud celé skupinky. Smile Protože se navzájem ovlivňují - Penny se už vyzná ve hrách a sci-fi, kluci jsou zase o něco společenštější.

Současná sestava mi navíc přijde skvěle sehraná - tři holky, čtyři kluci, perfektně se doplňují - dokonce ani Amy mi nevadí, víc mi vadila Leslie Winkle... Přivítal bych zpátky akorát dr. Gablehousera a Barry Kripkeho.


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 23 Jan 2011, 20:24, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 18:31

Už i těch deset sérií mi připadá hrozně moc. Když nebudu počítat Simpsonovy a South Park (což je přeci jen něco trochu jiného), tak mne takhle dlouhé napadají jen Stargate SG-1 a ER. SG-1 šla do kytek hned od začátku sedmé série, ER po smrti Greena a odchodu Bentona (tj. od deváté série). Člověk je sice vždycky naštvaný, když mu nějaký oblíbený seriál zruší, ale když se nad tím zamyslím, tak je asi přeci jen lepší ukončit to včas než vařit z vody tak dlouho, až zůstanou jen skalní a i ti u toho skřípou zuby. Tím nechi říct, že by se BBT už do tohoto bodu dostala, ale vidím to tak na pátou, možná šestou sérii, víc asi ne.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 18:36

Taky si říkám, jestli by nebylo lepší prodlužovat to jenom po jednotlivých sériích, to by se aspoň museli trochu snažit, aby jim tu další sérii dali. Takhle mají tři další série jisté a můžou si dělat prakticky co chcou... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 18:49

Prodlužování po jedné sérii zase znamená riziko, že se pak najednou musí narychlo vymyslet, jak to utnout, a konec pak působí násilně a nepřirozeně. Nebo to dokonce není ukončené vůbec, jako v případě TSCC.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 18:59

A vadí to vlastně u sitcomu tolik? Jak by to vůbec mělo být ukončené? Že všichni zemřou při nějakém experimentu, že se pohádají a odstěhují se každý na jiný konec světa, že si najdou vilu a budou v ní až nadosmrti žít spolu, nebo že se každý s někým ožení? Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 19:07

No, teda, pokud by to nemělo nějaký normální konec, tak by mě asi trefil šlak. To mě třeba naštvalo u Heroes. Čtyři sezóny čekám, jak to dopadne a oni to utnou v půlce Evil or Very Mad . Chci konec. Skutečný konec - takový měla třeba BSG nebo i ti Přátelé. Prostě poslední série musí gradovat a skončí to naprostým vyvrcholením posledního dílu, kde bude řečeno vše.

Osobně bych ráda viděla hypotetický díl "jak by to vypadalo, kdyby Leonard nepozdravil Penny" (takové "coby kdyby díly" mám nejraději - a Přátelích je to můj nejoblíbenější dvojdíl).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 19:18

Tak jasně že u Heroes, BSG a jiných seriálech to chce pořádný konec, ale u sitcomu jako je Big Bang... Poslední díl série stejně vždycky nějak vygraduje, tak by vygradoval tak, aby se to nějak jakože zakončilo, ale konec a la BSG od TBBT fakt nečekám. Neříkám, že by to nebylo hezké. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 19:27

Může to končit tak, jak to u podobných seriálů bývá - Leonard a Penny se vezmou a v poslední sérii se jim narodí dvojčata a budou bydlet ve vlastním bytě nebo domku, Howard se odstěhuje od matky a bude bydlet s Bernardette a taky budou plánovat rodinu (nebo Howardova matka zemře - v každém sitcomu musí nějaký rodič hlavní postavy zemřít - Bernardette se k Howardovi přistěhuje a narodí se jim dcera, kterou pojmenují po Howardově nebožce mamince). Raj získá nějakou lukrativní práci a bude mít hodně peněz a ženských a Sheldon se v poslední scéně, posledního dílu na Amy něžně usměje (+ budou se stěhovat někam do pryč, kde oba získají skvělou práci Smile). A je to. A úplný konec jako ve všech seriálech - vyklizený byt, protože už budou všichni bydlet jinde. Všichni vrátí klíče a budou postupně odcházet a poslední zůstane ve dveřích Leonard se Sheldonem a pronesou něco ve stylu "Skvěle jsme si těch XY let užili." Zavřou dveře... ztmavení obrazovky... slzy...
Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 23 Jan 2011, 19:38

ježiš, jen to ne Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sun 23 Jan 2011, 20:10

Tady stojím za minnie, takhle všechno to je až moc, Very Happy i když některý zmíněný prvky, včetně What if... epizody, by taky rád viděl.
A když už jste nakousli BSG, tak sem by se na konec narážka na tenhle seriál výborně hodila. Kdyby došlo na definitivní konec party a vystěhování, tak bych prosil po zatmívačce nápis "All this has happened before and it will happen again." a záběr na dvojku dvacetiletých týpků s tričkama s logy superhrdinů přes mikiny, kteří se do toho bytu nově stěhují a přibližně stejně starou pohlednou dívku, která se stěhuje do bytu naproti. Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 20:29

Tak to by byl DOKONALÝ KONEC! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 20:44

Jo, tenhle konec bych bral. Smile Ten od Kolikokoli byl až moc přátelácký, což byl ostatně hádám i záměr. Smile Jinak v Přátelích se mi právě ty díly "Jak to mohlo být" moc nelíbily. Z jejich zvláštních dílů mám rád třeba Nejhorší Díkůvzdání, kde třeba Phoebe popisuje své minulé životy.

A Misfits by mohli skončit tak, že si jedna důležitá postava vezme jednu zvláštní pilulku a...


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 23 Jan 2011, 20:47, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 20:46

Kolikokoli napsal:Osobně bych ráda viděla hypotetický díl "jak by to vypadalo, kdyby Leonard nepozdravil Penny"
To už víme, nepřišli by v 3x07 pozdě do kina. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 20:47

MartyCZ napsal:Kdyby došlo na definitivní konec party a vystěhování, tak bych prosil po zatmívačce nápis "All this has happened before and it will happen again." a záběr na dvojku dvacetiletých týpků s tričkama s logy superhrdinů přes mikiny, kteří se do toho bytu nově stěhují a přibližně stejně starou pohlednou dívku, která se stěhuje do bytu naproti. ;)
Tak tenhle beru. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 20:49

Ďasík: Ten byl taky skvělý Smile. Ale absolutně nejlepší jsou díly, kdy se Monika a Chandler pokouší utajit svůj vztah - a to hlavně scény s Rossem. Toho prostě zbožňuju. A nejvíc nejlepší scéna - https://www.youtube.com/watch?v=26_6ZuorZeM

A na pokračování Misfits jsem hodně zvědavá.. Ten konec je jasný, teda alespoň víme, která postava 100% odejde na onen svět dřív, než by se čekalo..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 20:58

Jo, tak ten MartyCZho konec je fakt perfektní a ten Kolikokoliin je přesně to, co bych nechtěl. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 21:01

Hej, nechte mě, to byl konec, jaký je v každém druhém seriálu - konkrétně kombinace Přátel a Chůvy k pohledání Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 21:07

I když, asi by to bylo lepší bez toho citátu. Ať si to každý domyslí sám, takhle už by to bylo trochu moc po lopatě.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 21:08

"Co to... co to s ní dělááááááááááááš???? To je přece moje sestráááááááááááááááá!!!!" Very Happy Very Happy Very Happy A máš pravdu, Chůva a Přátelé měli ÚŽASNÝ konec. Ale k TBBT by se asi nehodil.

Jinak já mám Rosse taky nejradši, zvlášť (sice totální OT, ale co už Smile):

Ross: "Ahoj, co vy na to?"
Chandler: "Co máš se zubama?"
Ross: "Bělil jsem je."
Monica: "Vážně?"
Ross: "Jo. Co vy na to?"
Monica: "Jsou vážně, vážně, važně bílý."
Chandler: "Jo, kam jsi dal své staré, lidské zuby?"

Ross: "Když tedy dóstal vzórky z laboratóře, předstávte si, jak užásl..." - (vejde naštvaná Rachel) - Ross: "Á, proklátě!"

Ross: "Já že spím s dinosaurkou?!"
Chandler: "Mám dojem, že jsem to někde četl... Smile"

Ross: "Já UMŘEL???"
Chandler: "A tak mladej..."
Ross: "To není žádná legrace!"
Chandler: "Ale to, jak jsi umřel, byla."
Ross: "Ale jdi, že mě srazil balón?"
Chandler: "Každoročně usmrtí více než jednoho Američana!"

Recepční: "Lituji, vaše rezervace tu není."
Chandler: "To není možné, ještě to ověřte."
Hyperaktivní Ross: "Ještě to ověřte!"
Recepční: "Není to tu."
Ross: "Není to tam."
Chandler: "Omluvte ho, cestou nakoupil jako dárky javorové bonbóny..."
Ross: "A všechny jsem je splivnul!"
Chandler: "Abyste rozuměla, volal jsem, abych zrušil rezervaci, ale prý nevracíte zálohu. Tak sem jedem šest hodin a vy mi tvrdíte, že nemáme rezervaci?!"
Recepční: "Nevím, co říct."
Ross: "Neví, co říct."
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru