Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

+37
trinx
aklaman
MartyCZ
Cherryska
Arrowka
al-kesh
Don Arian
Raistlin
Johnyyys
short_richie
Pinny
metztli
yossarian
mike2
Fito77
lemming
DrNicholasRush
kezir
NoMouse
Sheldon 3.0
minnie
Nosiris
janice
Kolikokoli
Grepis
tendor
Ďasík
sanw
cooldak
pierrecz
tx
DreeDex
Georgo
bodomkes
riverko
R&omize
Admin
41 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Fri 21 Jan 2011, 00:43

Vysílání: 21.1.2011

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Tomu říkám díl... :)

Příspěvek  R&omize Fri 21 Jan 2011, 09:54

Tak tomuhle říkám využitý potenciál, hláška střídá hlášku, téměř každý se baví s každým, Howard a "Bernie" se od sebe pozvolna opět vzdalují, u Leonarda a Penny je tomu právě naopak, Sheldon by mohl z fleku dělat šéfa sekuriťákům, Rajesh je opět flegmaticky nad věcí a Amy by si měla ponechat alespoň tu špetku důstojnosti, co jí ještě zbyla, a nedělat ze sebe šaška tím, jak se snaží být přehnaně "normální". Už dlouho jsem se u TBBT tak nepobavil, a to mi na to stačily i anglické titulky, takže by snad s překladem problémy být neměly (no jo, ono vlastně ale stejně většinu času bere přečasování)... PS: Se divím, že se Sheldon se svým kvantem titulů nepochlubil už dříve... OMG... Laughing PPS: Skvělý nápad nechat mluvit Penny z obecenstva bez toho, aby ji zabírala kamera... Twisted Evil


Naposledy upravil R&omize dne Fri 21 Jan 2011, 10:07, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  riverko Fri 21 Jan 2011, 10:06

Teda takhle dlouho jsem se fakt nepobavil... tentokrát tomu hodně dala Amy Laughing celá epizoda je fakt hodně podařená

riverko

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 21 Jan 2011, 10:28

Souhlasím s pozitivním ohlasem.
Opravdu moc vydařený díl... Skvěle využité vtipy a situace + prostor konečně všem postavám Smile Chválím chválím chválím.
Dlouho jsem neviděla tak povedený díl!
(...A ta Penny pořád neví, co chce... Laughing)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 21 Jan 2011, 11:09

Počas sledovania mi to prišlo nejaké nevyvážené, ale zasmial som sa skutočne schuti. Ako celok to určite patrí medzi najkvalitnejšie epizódy a súhlasím s tým využitým potenciálom. Bol skvelý nápad mať všetkých pohromade na relatívne malom priestore, len ten Leonard ma nejako štve s tými blbými pokusmi, vždy keď je s Penny.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  DreeDex Fri 21 Jan 2011, 11:10

Výbornej díl, abych řekl pravdu tak už jsem se dlouho u BBT nenasmál tak jako u tohoto dílu. Leonarda mě je líto, já bych už snad tu Penny zaškrtil Very Happy

DreeDex

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  DreeDex Fri 21 Jan 2011, 11:13

Georgo napsal:Počas sledovania mi to prišlo nejaké nevyvážené, ale zasmial som sa skutočne schuti. Ako celok to určite patrí medzi najkvalitnejšie epizódy a súhlasím s tým využitým potenciálom. Bol skvelý nápad mať všetkých pohromade na relatívne malom priestore, len ten Leonard ma nejako štve s tými blbými pokusmi, vždy keď je s Penny.

Penny právě sama neví co chce. Měl jsem podobnou kamarádku, jednu chvílku to mezi náma vřelo vášní, pak zase jako by nic a pořád se to opakovalo. Nakonec z toho nic nebylo a já poznalněkoho jiného. Hádám že Leonard taky brzy pozná novou babu a Penny bude žárlit.

DreeDex

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 21 Jan 2011, 11:15

Výborný díl, s chutí jsem se zasmál Very Happy
Georgo napsal:Počas sledovania mi to prišlo nejaké nevyvážené, ale zasmial som sa skutočne schuti. Ako celok to určite patrí medzi najkvalitnejšie epizódy a súhlasím s tým využitým potenciálom. Bol skvelý nápad mať všetkých pohromade na relatívne malom priestore, len ten Leonard ma nejako štve s tými blbými pokusmi, vždy keď je s Penny.
Tak mně je Leonarda spíš líto, protože Penny sama neví, co chce..
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Paráda

Příspěvek  pierrecz Fri 21 Jan 2011, 11:36

Bomba díl. Změna prostředí evidentně všem prospěla :-)

pierrecz

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Penny-Leonard

Příspěvek  bodomkes Fri 21 Jan 2011, 12:30

DreeDex napsal:Penny právě sama neví co chce. Měl jsem podobnou kamarádku, jednu chvílku to mezi náma vřelo vášní, pak zase jako by nic a pořád se to opakovalo. Nakonec z toho nic nebylo a já poznalněkoho jiného. Hádám že Leonard taky brzy pozná novou babu a Penny bude žárlit.
Taky jsem to zažila...hm, asi to většinou moc nefunguje. Laughing Ale já stejně doufám, že to nějak scénáristi poslepují...přeci jen, kde jinde se má splnit nemožné než v sitcomu? Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Výborný díl

Příspěvek  cooldak Fri 21 Jan 2011, 13:25

Až na pár detailů mi sedloúplně všechno. Pro mě se špatnou pamětí snad nejlepší dil ze všech.

cooldak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  sanw Fri 21 Jan 2011, 13:41

Kde Sheldon vzal M.A. ? Very Happy

sanw

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 21 Jan 2011, 13:49

Opravdu výborná epizoda. Nejlepší to bylo přímo na konferenci, jak se Howard s Bernadette hádali a Sheldon byl úplně zmatený z jejich narážek. Very Happy A souhlasím s většinou - Penny prostě neví, co chce. Leonard to ví moc dobře a rozhodně mu nezazlívám, že se o to snaží. Smile

R&omize: No, ono to přečasování je prostě třeba. Wink Jinak s překladem by fakt asi neměly být větší problémy, všiml jsem si zatím jen jednoho, table = tabulka x stůl... A pak se mi moc nelíbily ty Howardovy a Bernadettiny narážky na sex, když byli v autě.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  tendor Fri 21 Jan 2011, 15:43

druhý zkouknutí to možná zlepší, ale já osobně mám z toho dílu zatím divnej pocit, nějak mi k tbbt nesedí...

tendor

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 21 Jan 2011, 17:32

A teď z jiného úhlu pohledu, jeden z dalších dílů, kde nesmíte moc přemýšlet, co přijde, protože je většina děje předem odhadnutelná, minimálně každá další scéna, určitě to mělo pár dobrých chvil, ty ale narozdíl od jiného komentáře zde, nebyly ani náhodou dotaženy, epizoda vypadá, jako spíchnutá horkou jehlou ... další tři sezóny nemají šanci, se Sheldonem už nemají čím překvapit, interakce s ním je vždy předem odhadnutelná, vždy se bude snažit mít navrch, neb on je nejchytřejší... a to už je omletý mlýnský kámen, který se stěží naostří, proto se už můžem jen sem tam uchechtnout, proto epizoda se Zackem byla dobrá, protože mu byla napsaná na tělo a byl její lídr ... nevím jak dlouho může člověka bavit Amy FF, která vždy jen vše zredukuje na prostou technickou narážku v sexuální oblasti .. mě už to dávno nebere, jede se podle osnov, které už sem tam můžou vylepšit jen postavy z vnějšku ... toť mé rezymé. :-)
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 17:46

Skvělý díl. Vzpomněla jsem si na díl "The Cooper - Hofstadter Polarization" a "Cooper-Nowitzki theorem", kde bylo jasně ukázáno, že vědci na veřejnost nepatří, zvlášť pokud se jedná o naši partu Very Happy. Celý díl jsem se smála od ucha k uchu, bylo to úžasné. L a P se konečně sbližují, známe všechny Shellyho tituly. OMG Very Happy. Raj je vtipný a citlivka, tak jak to má být Very Happy. Jak se v noci přehazovali mezi pokoji, tak mi to připomnělo moje léta strávená na táboře Very Happy. Nemám co bych vytkla Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Tak to má být

Příspěvek  R&omize Fri 21 Jan 2011, 17:51

Grepis napsal:A teď z jiného úhlu pohledu, jeden z dalších dílů, kde nesmíte moc přemýšlet, co přijde, protože je většina děje předem odhadnutelná, minimálně každá další scéna, určitě to mělo pár dobrých chvil, ty ale narozdíl od jiného komentáře zde, nebyly ani náhodou dotaženy, epizoda vypadá, jako spíchnutá horkou jehlou ... další tři sezóny nemají šanci, se Sheldonem už nemají čím překvapit, interakce s ním je vždy předem odhadnutelná, vždy se bude snažit mít navrch, neb on je nejchytřejší... a to už je omletý mlýnský kámen, který se stěží naostří, proto se už můžem jen sem tam uchechtnout, proto epizoda se Zackem byla dobrá, protože mu byla napsaná na tělo a byl její lídr ... nevím jak dlouho může člověka bavit Amy FF, která vždy jen vše zredukuje na prostou technickou narážku v sexuální oblasti .. mě už to dávno nebere, jede se podle osnov, které už sem tam můžou vylepšit jen postavy z vnějšku ... toť mé rezymé. :-)
Ono u této epizody nebyl prostor přemýšlet, protože vtip sřídal vtip, a tak to má taky být. Jedna věc je mít nedostatky a druhá udělat to tak, aby si toho nikdo nevšiml, a tudíž mu to ani nevadilo. Mně to naopak vrátilo víru, že by další sezóny nemusely být až zase tak špatné... clown
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 17:57

Chudák Geser, že to vzdal před tak parádním dílem Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Myslím, že ne... :)

Příspěvek  R&omize Fri 21 Jan 2011, 18:00

I kdyby se z nebes snesl anděl, tak by ho Geser svou kritikou poslal rovnou do pekla... Rolling Eyes
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty naprosto

Příspěvek  janice Fri 21 Jan 2011, 18:11

vyborny, skvele jsem se bavila a krasne tak zavrsenila povedeny tyden zkouskoveho obdobi.

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Nosiris Fri 21 Jan 2011, 18:38

no teda nevim jestli sme koukali na ten stejný seriál Smile ? ale ok tento díl měl páe vtipů ,ale opět to neni díl ,který bych musel vidět víckrát... prostě ten seriál upadá a upadá na první dvě série se dá koukat stále do kola ,ale potom je to už jen horší a horší... viz tento díl pár vtipů ,ale ve své podstatě se nic nestalo a stále se vše točí kolem toho ,že Penny neví co chce ,už to začíná být fakt ohraný a stále stejný... sry jestli od seriálu očekávám víc než jen pár vtipů...
yop: to janice cg ke zkouškám Smile

Nosiris

Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 18:47

janice napsal:vyborny, skvele jsem se bavila a krasne tak zavrsenila povedeny tyden zkouskoveho obdobi.

Gratuluju, já mám zkouškový ještě příští týden Neutral
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  riverko Fri 21 Jan 2011, 19:39

Já si myslím, že je fajn, že si v tom každý najde svoje - ať už to lepší nebo to horší... Kdyby se to všem líbilo nebo nelíbilo, byla by to určitě nuda :-)

riverko

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 21 Jan 2011, 20:10

tak penny je čím dál víc na pěst.. troufnu si to říct, protože jsem zažila podobnou situaci.. Wink
a k epizodě.. taky mi nějak neseděla.. být to jakýkoliv jiný seriál, je to pecka a paráda, ale big bang.. čekala bych trochu něco jiného.. moc prvoplánové, předvídatelné, nedotažené.. a hlavně zaseknutné na mrtvém bodě celou sezonu..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 20:20

Si vždycky připadám jako idiot, když někdo napíše, že něco bylo předvídatelné. Já nikdy nepřemýšlím u seriálu o tom, jak bude vypadat další scéna, prostě si užívám zrovna tu, na kterou právě koukám. A tohle mi u vůbec předvídatelné nepřišlo. Když se Bernie přivítala s Glennem, tak mě napadlo, že o tom bude celá epizoda (že třeba zjistí, že tam jsou pořád city atd.). V žádném případě mě nenapadlo, že Penny vleze do postele s Leonardem, a už vůbec ne, že se nechá domů odvézt Glennem...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru