Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

+24
JonnyRobbie
Geser
lemming
Don Arian
Johnyyys
Tomass
Arrowka
mnn
aamp
NoMouse
DrNicholasRush
Sheldon-Cooper
tx
Morová_rána
Grepis
mike2
MartyCZ
Zdenda S.
yossarian
Kolikokoli
Ďasík
minnie
Georgo
Admin
28 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Tue 21 Dec 2010, 07:54

Jo,s tím pitím je to asi pravda,taky moc nemám rád když pije.. Smile ale jinak si to bez něj nedokážu představit.. Very Happy A když v tomhle díle řekl tím svým přízvukem "What the hell did i do?" tak jsem vážně padal ze židle smíchy.. Very Happy

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 21 Dec 2010, 13:24

Jo to já taky Very Happy. Ale je dobře, že ty postavy mají i nějaké "otravné vlastnosti" nejen vtipné. Je to tak trošku reálnější. Raj když chlastá, Penny a její "milostný život" (znám několik holek, které se chovají úplně stejně), Leonard, když je unavený a Sheldon... mno... prostě Shleldon Very Happy.
Ale taky mají spoustu dobrých vlastností, které taky nejsou zase tak moc "k smíchu uměle vytvořené", ale dají se najít i u spousty lidí, které má člověk ve svém okolí - Raj je takové "zlatíčko" a "ťuťu ňuňu" (znám taky jednoho kluka, který je tak roztomilý a tím myslím chováním, ne vzhledem. Takové přerostlé díťátko Very Happy), Howard dokáže být romantik (viz hra na klávesy pro Bernardette), Leonard zase dokáže být "nad věcí" a je takový ten "dohlížitel" (pokud zrovna neprožívá nějaké emo období Very Happy), Shellymu zase nevadí, když někomu potřebuje půjčit peníze a Penny, ta je taková "obyč" holka, kterých znám na tisíce.
Pardon, pokud jsem zapomněla na nějakou super/špatnou vlastnost, chtěla jsem jen poukázat na to, že jde vidět, že jsou to prostě jen "lidi". Rozhodně reálnější povahy než třeba Two and half men.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  urfin Tue 21 Dec 2010, 22:24

asi som trosku Zack,ale neviem sa dopatrat nejakeho non rar/trojan .D torrentu.....pls help


urfin

Znamení : Lev Kočka
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 12. 10
Věk : 48
Místo : trnava/SK

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  JonnyRobbie Tue 21 Dec 2010, 22:34

urfin napsal:asi som trosku Zack,ale neviem sa dopatrat nejakeho non rar/trojan .D torrentu.....pls help

nejsem si jistej, jestli ses pro to ve spravny sekci...ale abys odsud neodesel s prazdnou http://bit.ly/ewq2WW ...ale priste se ptej v sekci download

JonnyRobbie

Počet příspěvků : 6
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Wed 22 Dec 2010, 14:40

Souhlas Kolikokoli,je dobře že všichni mají různé vlastnosti. Smile a Two and a half men?to je asi ten nejpříšernější sitcom co jsem kdy viděl,ten humor je tam tak podlézavý,a předvídavý,že je mi z toho opravdu zle.. Evil or Very Mad

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 22 Dec 2010, 15:42

Nejhorší sitcom je podle mě Ženatý se závazky. Musela jsem se na to povinně dívat (bratr mě nutil Very Happy) a z těch všech dílů se mi líbil jen jeden! (Něco o mimozemšťanech a ponožkách.) Vadil mi ten "humor", kdy se jen všichni uráželi atd. Navíc ten Al (nebo jak se jmenoval ten hlavní), byl vážně nesympatický a nechutný. Potěší snad jen Christina Applegate a Katie Seagal. Jinak nic...

EDIT: To je hrozný, že je to tu zase celé OT, jak v titulcích, tak už i tady to začíná. HOŠI, OMLOUVÁME SE! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Thu 23 Dec 2010, 13:31

Necháme toho,založil bych off-off-topic pro tyhle příležitosti ! Laughing

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 23 Dec 2010, 13:41

Na to je ta Kantýna Very Happy (v pokecu)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Sat 25 Dec 2010, 21:38

Sakra,jsem na tomhle fóru celkem nováček,proto ta neznalost.. Embarassed Laughing

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Sat 01 Jan 2011, 01:51

10/10

Smál jsem se jako nikdy vživotě. Příjde to jen mě ? Dělají z Penny nějakou hloubou ženskou.. to mě celkem vadí.
Ukázali trochu budoucnosti serialu když penny mluvila s leaonardem a vypadá to ,že k sobě pořád něco cítí.
A zbytek herectva byl výborný

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Skvělé!

Příspěvek  arajnoha Wed 02 Feb 2011, 17:15

Jeden z nejlepších dílů 4. série podle mě, velice povedený začátek se Zackem, kostýmy a hlavně Penny jako WW Wink
Sheldonův běh do Grand Kaňonu byl skvělý, zvášťě na konci Very Happy
Thumbs up!
arajnoha
arajnoha

Znamení : Váhy Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 01. 11
Věk : 29
Místo : Brno

http://adamrajnoha.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Wed 02 Feb 2011, 19:15

Malá poznámka: v 3x20 (The Spaghetti Catalyst), když se Raj lituje, tak říká "If we were Justice League, I'd be Aquaman". :-) Ale moc to nesedí, protože podle toho, co se tvrdí v tomhle díle, byl na minulé novoroční party (která byla dřív než 3x20) jako Green Lantern.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Paradox... ;)

Příspěvek  R&omize Wed 02 Feb 2011, 19:38

Vzhledem k tomu, jak dost často o Aquamanovi mluví, je mu nejvíc sympatický, což si neprotiřečí s tím, že má případný zájemce o kostým nepohodlnou situaci, což pro tu chvíli otáčí jeho preference... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Wed 02 Feb 2011, 19:49

Tam to zrovna moc nezní, jako by mu byl Aquaman sympatický, spíš že ho považuje za nějakého losera (mezi superhrdiny). Vyčítá tam Leonardovi, že dokud chodil s Penny, kašlal na něj a teď je mu najednou (Raj) dobrý a že se na něj obrátí jen když nemá jinou možnost.

Na druhou stranu, někdy ve druhé sérii měl na sobě Raj slipy s Aquamanem (nebo to aspoň tvrdil), tak nevím...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty No problem

Příspěvek  R&omize Wed 02 Feb 2011, 21:13

Ježiš, on to má v povaze, taková dětská roztomilost, "AQM je super"... a za pět minut... "Nechci jeho kostým, protože je to loser." U těhle typů to dokonce není z vypočítavosti, je to prostě aktuální změna názoru, jak se mu to zrovna hodí... Razz Proto je tak oblíbená postava, nikdy nevíš, co od něho můžeš čekat, k němu se to ale narozdíl od Sheldona hodí, u něj to není tak křečovitě roubované... I love you
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 02 Feb 2011, 23:46

Raj odjakživa mluvil o Aquamanovi jako o loserovi. Říká Leonardovi: "Jsem kamarád, kterému zavoláš vždycky až teprve tehdy, když už nemáš jinou možnost. Kdybychom byli Liga spravedlivých, byl bych Aquaman." Tudíž mluví o Aquamanovi jako o někom, kdo je v partě jen do počtu... Na Silvestra za něj nechtěl jít ze stejného důvodu. A o těch slipech mluvil Howard, takže Raj je co se týče Aquamana naprosto konzistentní. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 03 Feb 2011, 03:05

Vypadá to, že Ďasík je tu jediný, kdo se na TBBT dívá pořádně Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Thu 03 Feb 2011, 03:07

No jo, opravdu to byl Howard. Tak tím se to vysvětluje.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Díky, ó, Ďasíku... ;)

Příspěvek  R&omize Thu 03 Feb 2011, 09:48

Tak Ďasík není náš "vůdce" pro nic za nic... Wink Dík za vysvětlení toho vtipu, tohle mi stále nějak unikalo... Stejně je ale zajímavé, jak se Raj o AQM zajímá tak často, když si o něm myslí své... geek
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru