Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

+24
JonnyRobbie
Geser
lemming
Don Arian
Johnyyys
Tomass
Arrowka
mnn
aamp
NoMouse
DrNicholasRush
Sheldon-Cooper
tx
Morová_rána
Grepis
mike2
MartyCZ
Zdenda S.
yossarian
Kolikokoli
Ďasík
minnie
Georgo
Admin
28 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  aamp Fri 17 Dec 2010, 23:51

Skvělý díl hlavně díky tomu, že tam nebyla ta strašná postava ;-)

aamp

Počet příspěvků : 14
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Fri 17 Dec 2010, 23:55

Musím uznať - zatiaľ najlepšia epizóda 4. série. Predchádzajúca bola tiež dobrá, ale dnešná... niečo super, aspoň na pomery 4. série.

Ani nedokážem si spomenúť na všetky výborné okamihy („Shame on all of you“, „Penny, Penny, Penny, Penny, Penny, Penny...“,...).
Jediné čo mi fakt vadilo je ta trápnosť s Penny a Leonardom v komiksovom obchode...

Hodnotím 8/10...

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 18 Dec 2010, 00:21

Ale jo, zasmála jsem se, Zack je skvělej. Very Happy Jen ty kostýmy a komiksy nějak moc neprožívám, ačkoli uznávám, že k tomuhle seriálu prostě patří. Radši Shellyho ve spodním prádle než v kostýmu Flashe. Wink

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 18 Dec 2010, 00:39

Arrowka napsal:Ale jo, zasmála jsem se, Zack je skvělej. Very Happy Jen ty kostýmy a komiksy nějak moc neprožívám, ačkoli uznávám, že k tomuhle seriálu prostě patří. Radši Shellyho ve spodním prádle než v kostýmu Flashe. Wink

souhlas, můj člověk Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Tomass Sat 18 Dec 2010, 09:21

Tak tenhle díl se hrozně povedl. Smál sem se od začátku až do konce. Very Happy Především oblek aqua mana neměl chybu Very Happy

Tomass

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Sat 18 Dec 2010, 18:02

Tak tenhle díl je rozhodně pecka..Zack mě rozhodně v TBBT baví víc než Amy,do party inteligentních vědátorů se dokonale hodí jako protiklad,dává konverzacím nový styl humoru a to je super.. Smile Jinak mě nejvíc asi pobavilo šikanování Zacka na začátku,Rajesh jako Aquaman byl naprosto bezkonkurenčí a do kolen mě dostal Sheldon jako Flash.. Laughing pokud bych měl hodnotit tak 9,5/10 Wink

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Don Arian Sat 18 Dec 2010, 19:30

skvělý díl, Penny jako Wonder Woman - sexy Very Happy , Aquaman Sucks! Very Happy, Sheldonův výraz u Doslova Very Happy, Superman - Zack Very Happy, nebudu tady vypisovat všechno protože je to zbytečné (všichni tady už všechno napsali Very Happy )
Prostě pro mě za 80% (kdy už spolu začne Penny s Leonard chodit? klidně to mohlo být už v tomhle díle - stejně na to dojde, seriál to naznačuje)
P.S. Sheldon-Flash a ten záběr na dálnici a poušť Very Happy

Don Arian

Počet příspěvků : 10
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 18 Dec 2010, 20:23

Don Arian napsal:Sheldonův výraz u Doslova
Na druhou stranu Sheldon docela překvapil s "Don't. He's making our case." Že zrovna on bude někoho okřikovat, ať nerejpe, to bych nečekal.
kdy už spolu začne Penny s Leonard chodit? klidně to mohlo být už v tomhle díle - stejně na to dojde, seriál to naznačuje
V druhé sérii už to taky tak od půlky bylo na spadnutí. Takže bych tipoval poslední díl čtvrté série nebo první díl páté (podle toho, jestli pátá bude).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 18 Dec 2010, 20:41

No, vzhledem k tomu, že Jim Parsons vyhrál Emmy a je nominovaný na Zlatý Globus, stejně jako celý seriál, je myslím jisté, že pátá série bude. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 Dec 2010, 20:50

Škoda. Mohli by zrušit TBBT, HIMYM a už by byl můj konec kompletní (započatý zrušením SGU). Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 18 Dec 2010, 20:55

Kolikokoli: HIMYM by aj mohli zrušiť a ja by som si toho ani veľmi nevšimol. Ten seriál oveľa rýchlejšie klesol ako TBBT, ktorý aspoň vytiahol viac lepších epizód v poslednej sérii ako HIMYM...

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 Dec 2010, 21:13

Mně se HIMYM líbí. Pozorovat život party lidí v NYC. Ale popravdě, jak jsem teď začala sledovat BreakingNYC, tak už mi HIMYM nepřijde tak super. BNYC je opravový život opravdových lidí a to je lepší Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 18 Dec 2010, 21:26

No, mám pro vás možná dobrou zprávu, napsal jsem Jerrrymu, jak tu všichni truchlí, že končí SGU, a on mi odpověděl, že nekončí - jen si dá do dubna pauzu... Prý se jen kvůli sledovanosti rozdělila druhá série. Edit: Tak jo, třetí série už nebude... Ale zbytek druhé se prý od dubna ještě odvysílá. Už i Jerrry je smutný.

No a HIMYM jsem zatím viděl jen první díl, ale nijak mě to nenadchlo, a vzhledem k vašim hodnocením s tím ani asi nebudu začínat... Barneyho a jeho základní hlášky ale znám. Smile


Naposledy upravil Ďasík dne Sat 18 Dec 2010, 21:36, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Teplota

Příspěvek  lemming Sat 18 Dec 2010, 21:34

Teď znovu sleduji S03E22 a ta začíná tím, že Leonard chce nastavit termostat o jeden stupeň nahoru (na 23 stupňů). Teď v S04E11 ho chtěl pro změnu o jeden stupeň dolů, na 21. Zdá se, že zatímco Sheldonovy teplotní preference jsou konstantní, Leonardovy nějak fluktuují Very Happy

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 Dec 2010, 21:37

No teď je pauza v 2. sérii, ale SyFy zrušilo 3. sérii. Takže teďka na jaře ještě odvysílají ten zbytek a pak už šlus Sad.


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sat 18 Dec 2010, 22:00, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 18 Dec 2010, 21:59

Ďasík napsal:No a HIMYM jsem zatím viděl jen první díl, ale nijak mě to nenadchlo, a vzhledem k vašim hodnocením s tím ani asi nebudu začínat... Barneyho a jeho základní hlášky ale znám. Smile
Prvý diel 1. série? No tak ti poradím len: pusti sa do toho Smile 2,3 séria sú asi najlepšie. 4. je taká rozpačitá, 5. slabšia, 6. no comment. Ale kvôli tým 2 sériam (2,3) sa to oplatí...

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 19 Dec 2010, 01:17

u himym jsem taky došla asi do půlky první série než mě to začlo bavit.. a to jen proto že jsem musela svatosvatě slíbit, že tomu dám šanci aspoň jednu sérii.. ale pravda je, že asi tak od čtvrté jeto špatné...
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sun 19 Dec 2010, 01:50

Prosím nechte si Zacka a vyhoďte Rajeshe (a Amy a Bernadette) Rolling Eyes
Parádní díl. 8/10
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 19 Dec 2010, 11:28

Co? Cooo? Cooooooooooo? Vyhodit Raje? Mor na tebe! Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 19 Dec 2010, 12:32

Kolikokoli napsal:Co? Cooo? Cooooooooooo? Vyhodit Raje? Mor na tebe! Very Happy Very Happy Very Happy
Pod tohle se taky podepisuju. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  DrNicholasRush Sun 19 Dec 2010, 20:20

Ďasík napsal:
Kolikokoli napsal:Co? Cooo? Cooooooooooo? Vyhodit Raje? Mor na tebe! Very Happy Very Happy Very Happy
Pod tohle se taky podepisuju. Smile
He is a fancy Indian man, they invented pajamas! Laughing
DrNicholasRush
DrNicholasRush

Počet příspěvků : 18
Bodů : 21
Reputace : 3
Datum registrace : 11. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Sun 19 Dec 2010, 21:00

Rajesh je bůh.. Laughing

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sun 19 Dec 2010, 23:44

Johnnys: Ako kedy... keď sa opije tak je dosť otravný - aspoň teraz v tejto sérii. Inak ako Aquaman... just rocks Smile

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 19 Dec 2010, 23:53

Raj je otravný pokaždé, když pije.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  JonnyRobbie Mon 20 Dec 2010, 02:18

dil se me docela libil...nejvic ze vseho, jak na zacatku sikanovali chudaka Zacka, ale pak taky nebyl spatnej...jak nekdo napsal, ze ho stvalo, jak bylo trapny, jak delal Leonard smutny oci, kdyz se Penny libala se Zackem, tak to me zas t7olik nevadilo...mozna trochu naopak...;-).....Raj prys?...ne-e....Raj je super...premejslim, ze to, jak nedokaze komunikovat s holkama, je takovej jeho trademark, ale mohl by se pomalu zacit ucit...;-) nejen z alkoholem....;jiinak dal....potesilo me, ze tady nebyla Amy F. Fowler....pryc s ni...nemuzu ji vydrzet...je to trest....dikybohu zta tento dil....Bernadette me jako support character nevadí.....jinak zaverecnej flash-beh....to me prislo trochu zbytecny...moc sem se tomu nesmal....ale jinak tento dil hodnotim nadprumerne....jo este: bojim se, ze zacnou recyklovat...to, co bylo na zacatku s Penny tedka narvou do Zacka...takze mozna par dilu, kde bude, ale pak od nej...i kdyz zas je pravda, ze TBBT je zlalozenej na kontrastu geeků a "prumernejch" lidi a co delat, kdyz se Penny uz prizpusobila....tot otazka...ale je pravda, ze tedka se me atmosfera zdala jako z prvnich serii...a to je dobre....az na tu recyklaci....s tou opatrne...;-)

JonnyRobbie

Počet příspěvků : 6
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E11 - The Justice League Recombination [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru