Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

+19
rentier
Arrowka
happy.crazy
NoMouse
zozin
kbs1
Sheldon 3.0
tx
DSemik
pathy
Raistlin
Ďasík
Kolikokoli
Geser
baal666
Grepis
Georgo
minnie
Admin
23 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 30 Oct 2010, 14:55

  • K Rajovi: Ďasík má pravdu v tom, že co slovo to perla... Rajesh říká suveréně nejmíň slov ze všech, ale je v nich největší procentuální koncetrace vtipů... Ovšem nesmíme zapomenout na to, že spousta vtipů od Raje a často jsou to ty nejlepší, jsou neverbální:
    1. Rajův skok ve Valentýnském dílu
      nebo třeba
    2. Rajův úsměv, když sedí za svým brobdignanagianskýn stolem a vejde Sheldon

  • K Sheldonovi: Sheldon je bezpochyby tahoun a nejhlavnější postava seriálu, je jediná postava, bez které by se seriál vůbec neobešel. Z počátku to byla moje nejoblíbenější postava, ale od trochu zakřiknutého(v prvním díle nechal Penny sednout na svoje místo) génia zahloubaného do komiksů, Sci-fi, fantasy, atd... se v poslední době(už od druhé série) bohužel změnil na panovačného tvrdohlavého někdy otravného blbce, který už jen málokdy pronese nějakou vtipnou hlášku narážející na nějaký zajímavý vědecký fakt...

  • K Howadrovi: No podle mě je škoda, že přestal být v poslední době tak strašně zoufalý(v ženské oázce) jako byl dřív a stal se místo toho úchylným, nevadí mi to z principu, ale je to moc často, podle mě by se měl děj kolem něj točit spíš okolo Sci-fi, fantasy, atd.

  • K Leonardovi: Leonard, no, nejnormálnější z nenormálních, dříve hlavní postava dokonce hlavnější než Sheldon, dnes se přesouvá četností svých výstupů spíš k Rajovi a Howardovi, dřív naprosto nemožný v balení holek, dnes má pomalu "každý druhý díl" jinou, Leonard je prostě ze všech nejvíc vyčerpaná postava...

  • K Penny: Penny jsem nikdy moc nehodnotil, jediný čeho jsem si všiml je, že v poslední době, už se v seriálu příliš často nevyskytují její kluci... Jinak když v posledních dílech nebyla, tak jsem si toho ani nevšiml, 5. díl byl sice hrozný, ale to bylo evidentně tím, že scénaristi velice rychle předělávali scénář a poslední díl byl asi nejlepší ze 4. série...

  • K Amy: Amy byla fajn tak 1,2 díly, ale vzhledem k tomu, že bude jak se zdá vystupovat v serii pravidelně hořce lituji. Tahle postava nemá, co říct, je to nepodařená kopie Sheldona, která jeho výstřednosti utlumuje místo, aby je zvyšovala, protože Sheldon si scoje "blbiny" dělá s Amy a C-O-N-FRONTATION s normálnějšími lidmi trpí...

  • K Bernadette: Tato postava mi až na přespříliš upištěný hlas nevadí, ale ani se mi nijak zvlášť nelíbí, pár jejích výstupů bylo příjemné zpestření, ale kdyby ji teď ze seriálu vyškrtli, tak by mi to nevadilo...

  • K BBT: Asi se mnou nebudou všichni souhlasit, když řeknu, že kvalita seriálu lineárně klesá, ale já to tak vidím, 1. série byla suveréně nejlepší, ve 2. se zase vyskytuje nejvíc dílů, které se dostaly do mé Top 10, v 3. sérii bylo ještě taky hodně světlých okamžik, ale zase se tam vyskytovaly díly, u kterých se člověk vůbec nesmál, což je převládající vlastnost epizod ve 4. sérii...

    Celkově by se měl dát větší prostor Howardovi a Rajovi, kteří vyčerpali svůj potenciál ze všech postav nejméně...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 30 Oct 2010, 15:00

Kolikokoli napsal:
Tak to s tou skupinou - nedokáže mluvit když tam jsou dvě, tři ženské nebo tak, ale když je tam třicetičlenný dav, tak to nevadí (to už nemluví s Aničkou, Helenkou a Janičkou, ale prostě s "masou lidí" s davem.)

proving my point exactly!!!
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 30 Oct 2010, 15:05

Klidně ať se dá větší prostor Howardovi a Rajovi - ale NE ohledně balení ženských a oplzlých řečiček. Howard se mi hodně líbil v epizodě vesmírného záchodu (2x22) a Raj zase jak pracoval se Sheldonem (3x04). V těchto dílech byli podle mě skvělí a nepotřebovali k tomu žádnou ženskou.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 30 Oct 2010, 15:05

happy.crazy napsal:
Prostě mi přijde, že se tam mělo jasně na začátku stanovit, že Raj není schopný mluvit před/s ženami a že alkohol je u něj placebo efekt. Klidně se to mohlo vztahovat na ženy obecně, ne, že když tam jsou dvě tak to neplatí a už vůbec pokud je součástí skupiny, členem rodiny atd. Je to prostě překombinované a pak, když na to člověk kouká tak si říká "WTF affraid , jakto že s ní mluví, jo aha, tady platí, že je to ve skupině,..." Kdyby se to totiž dotáhlo ad absurdum, tak od jak velké skupiny to platí?, Co když před ním bude stát Penny a jeho sestra, bude moct mluvit s Penny? (sice jsou to dvě ženy, ale sestru jako "ženu" nebere).

Nechci tu na to rozvádět dlouhosáhlé elaboráty, ale prostě si myslim, že je to zbytečně složité:-)
No já se teda vůbec nepozastavuju nad tím, že mluví se svou sestrou, protože v ní asi nemůže vidět sexuálního partnera(kvůli čemuž nedokáže mluvit k ženám) naopak by to bylo divný kdyby s ní nemluvil a BBT je přece pořád seriál pro nadprůměrně inteligentní lidi, takže takovýhle základní věci si dokáže každej během chvilky odvodit.
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 30 Oct 2010, 15:27

Kolikokoli napsal:
happy.crazy napsal:když na to člověk kouká tak si říká "WTF affraid , jakto že s ní mluví, jo aha, tady platí, že je to ve skupině,..."
Tak to s tou skupinou - nedokáže mluvit když tam jsou dvě, tři ženské nebo tak, ale když je tam třicetičlenný dav, tak to nevadí (to už nemluví s Aničkou, Helenkou a Janičkou, ale prostě s "masou lidí" s davem.)
Souhlas s Kolikokoli... A navíc - to se za celou BBT stalo jen jednou, a dokonce hned v první sérii, ve třináctém díle, takže tohle zavedli taky dost brzo, jen pět dílů potom, co Raj poprvé promluvil s Penny... Od té doby tam nikdy žádná velká skupina nebyla... Nebo jsem fakt sklerotik. Smile
A pokud myslíš velkou skupinu v jiné sérii - to se stalo ve třetí, ale efekt skupiny byl přesně opačný - Sheldon nedokázal mluvit před velkou skupinou lidí, která by ho mohla ušlapat (tady definoval i počet - 36 dospělých nebo 70 dětí), dokud se neopil. V tomto případě už ale fakt šlo o úlet.

baal: S tvým popisem postav celkově souhlasím, akorát bych fakt dal pořadí sérií 1-3-2-4. Ale jak už jsem psal minule, čtvtou je zatím předčasné hodnotit...

Edit: Další Rajova hláška: Skvělé. Takže stačí, když si dám před schůzkou se Sarančetem jednu Lalitu! Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  rentier Sun 31 Oct 2010, 08:39

Dobrá diskuze, díky všem. Mě zajímá ještě něco jiného - asi těžko určit, co přesně hrál Sheldon za hru a na jakém webu? Btw. to tričko už na sobě někdy měl?

rentier

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Sun 31 Oct 2010, 19:07

rentier napsal:Dobrá diskuze, díky všem. Mě zajímá ještě něco jiného - asi těžko určit, co přesně hrál Sheldon za hru a na jakém webu? Btw. to tričko už na sobě někdy měl?

Ono je dost mozne, ze si tu hru vymysleli..tze neexistuje, jen delali ze jo Smile
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Don Arian Sun 31 Oct 2010, 23:03

mě nejvíc na této epizodě dostaly 4 věci:
1. Sheldon a textové hry ("Go north! Very Happy)
2. Sheldon, když vyčítal Leonardovi půjčování krému na hemeroidy Very Happy
3. Leonardova ranní reakce Very Happy
4. a opět Sheldonův výraz, když zjistil pravdu o své kartáčku
zbytek byl docela dobrý, takže se tenhle díl může směle zařadit mezi díly, na které se ještě někdy kouknu.
P.S. Díky Bohu, že v tomhle díle nebyla Amy...

Don Arian

Počet příspěvků : 10
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Mon 01 Nov 2010, 18:41

jeeeej, konecne raj rozprava pred zivou a celkom sympatickou zenou (ak neratame jeho matku, ktora by sa tam zase ohla ukazat;)) konecne dali priestor aj jemu, hehe:D
zacina mi tam chybat penny...
btw, hlaska s "Ta da" bola super, ale mangova husenica ma dostala:D:D:D

anyway. diel tak 6/10...Razz
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Fulcrum Mon 01 Nov 2010, 23:58

Super dil, nejvic se mi libilo zkraceni Ta dá a Indove vs Indiani Smile

Mam pocit, ze jakmile se zrusi nejakej scifi serial oblibenej u scenaristu bigbangu, tak chlapci umej dat nelibost poradne najevo.
(Bohuzel byl ohlasen konec Capricy Sad )

Firefly sem si stahnul jen diky bigbangu a ten Ruppert Murdoch se po dokoukani posledniho natocenyho dilu taky stal jednim z mych suprepadouchu.
(je hned za Rathem a tesne pred Collinou)

Fulcrum

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Caprica

Příspěvek  R&omize Wed 03 Nov 2010, 09:19

Sorry za OT, ale vzhledem k tomu, že se o tom v díle mluví... Kdyby někdo náhodou nevěděl, tak díky Kanadě je změna, už dnes bude nejspíš k dispozici další díl Capricy, takže aspoň něco... sunny
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru