Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

+19
rentier
Arrowka
happy.crazy
NoMouse
zozin
kbs1
Sheldon 3.0
tx
DSemik
pathy
Raistlin
Ďasík
Kolikokoli
Geser
baal666
Grepis
Georgo
minnie
Admin
23 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Oct 2010, 21:32

minnie napsal:hele, možná jsem to nezaznamenala, ale jakou má raj teorii na to, že se svou sestrou může normálně mluvit?

Však normálně mluví i se svou matkou. Pravděpodobně nemůže mluvit se ženami, které vnímá jako potenciální partnerky.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 29 Oct 2010, 21:34

Kolikokoli napsal:
minnie napsal:hele, možná jsem to nezaznamenala, ale jakou má raj teorii na to, že se svou sestrou může normálně mluvit?

Však normálně mluví i se svou matkou. Pravděpodobně nemůže mluvit se ženami, které vnímá jako potenciální partnerky.

no, s matkou mluví po telefonu (skypu), tam bych to chápala..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Oct 2010, 21:40

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:
minnie napsal:hele, možná jsem to nezaznamenala, ale jakou má raj teorii na to, že se svou sestrou může normálně mluvit?
Však normálně mluví i se svou matkou. Pravděpodobně nemůže mluvit se ženami, které vnímá jako potenciální partnerky.
no, s matkou mluví po telefonu (skypu), tam bych to chápala..
No, podle mě se příbuzné do toho nezapočítávají... Přece jen svou sestru zná od chvíle, co se narodila, takže...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 29 Oct 2010, 22:10

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:
minnie napsal:hele, možná jsem to nezaznamenala, ale jakou má raj teorii na to, že se svou sestrou může normálně mluvit?

Však normálně mluví i se svou matkou. Pravděpodobně nemůže mluvit se ženami, které vnímá jako potenciální partnerky.

no, s matkou mluví po telefonu (skypu), tam bych to chápala..

V epizodě, kde mu rodiče smluvili schůzku s Lalitou (Grasshopper experiment?), s ní taky nebyl schopný mluvit přes telefon.
Takže to není o fyzické přítomnosti, ale o vztahu k dané ženě. Podle mě tedy není schopný mluvit se ženami, které by mohly být teoreticky jeho partnerkami.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Fri 29 Oct 2010, 22:10

Prumerny dil dneska...Rajesh byl dobrej, Sheldon moc ne (viz jak nekdo napsal, neslysel Pryiu se svym super sluchem), ale o dost moc lepsi jak minule Smile
6/10
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Oct 2010, 22:11

Jo a k tomu, že Sheldon Priyu a Leonarda neslyšel - Raj v minulém (nebo předminulém?) díle říkal, že má x sester a bratrů, což znamená i méně soukromí. Představme si tedy, že děvčata mají pokoj pro sebe a hned vedle mají pokoj všichni chlapci a hned vedle rodiče. No a teď si představme, že si chtějí pozvat kluka/holku. Každý, kdo má x sourozenců ví, že když si chce někoho přivést, tak musí být extra potichu a čím déle to provozuje a čím víc sourozenců mají, tím "tiššeji" se naučí "bavit".
A ten její smích už Sheldon slyšel...

EDIT:
A ještě k tomu, že Leonard "sbalil" Priyu moc jednoduše: Pryia říká "Neměli jsme tuhle konverzaci už před pěti lety?" a "Srdíčko, jen to, že se spolu
pobavíme, když jsem tady, neznamená, že bych chtěla vážný vztah." Podle mě to neznačuje to, že spolu něco měli už předtím.


Naposledy upravil Kolikokoli dne Fri 29 Oct 2010, 22:22, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 29 Oct 2010, 22:12

No, nakonec jsem změnil názor na dnešní epizodu... Bez titulků mi totiž unikl suveréně nejlepší vtip(ten s tím díkůvzdáním,) u kterého jsem se teď válel smíchy po zemi...(nekecám)
Takže podle mě nejlepší díl 4. série...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 29 Oct 2010, 22:33

Kolikokoli napsal:A ještě k tomu, že Leonard "sbalil" Priyu moc jednoduše: Pryia říká "Neměli jsme tuhle konverzaci už před pěti lety?" a "Srdíčko, jen to, že se spolu
pobavíme, když jsem tady, neznamená, že bych chtěla vážný vztah." Podle mě to neznačuje to, že spolu něco měli už předtím.

jo, to rozhodně nebylo jen tak z ničeho nic.. i to jak se na něj hned vrhla tomu nasvědčuje.. upřímně.. leonard zas tak sexy není.. navíc se v poslední době obléká čím dál šíleněji.. jako vandrák mi občas přijde..

jinak při druhém zhlédnutí s titulama mě úplně nejvíc pobavil sheldonův výraz při "you used my toothbrush?!" I love you
nemůžu si pomoct, ale sheldon je pro mě pořád ten, kdo ten seriál jednoznačně táhne..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  kbs1 Sat 30 Oct 2010, 02:49

vyborna epizoda Very Happy:D

kbs1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  zozin Sat 30 Oct 2010, 10:38

Nazdar lidi, jsem tady úplně novej a potřeboval bych objasnit, jak se mám dostat k nové epizodě?
Na webovkách píšou, že je ke stažení na tonto fóru, ale já jsem ji tady nikde nenašel.

zozin

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 30 Oct 2010, 10:51

zozin napsal:Nazdar lidi, jsem tady úplně novej a potřeboval bych objasnit, jak se mám dostat k nové epizodě?
Na webovkách píšou, že je ke stažení na tonto fóru, ale já jsem ji tady nikde nenašel.
Kdo hledá, najde. Musíš být přihlášený, pak tady uvidíš nepřehlédnutelnou sekci Data k epizodám [DOWNLOAD].
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 30 Oct 2010, 11:08

Tak já musím říct, že se mi díl celkem líbil. Byla tam spousta geniálních scének (Sheldon's secret keeping, ta-daa, Batman, Thanksgiving,.... - btw opět ve všech nejlepších scénkách figuruje Sheldon), jediné, co mi přijde nedotáhlé je jak to tvůrci pospojovali - prostě mi ta epizoda přišla nedodělaná a měla hluchá místa.

Vážně mě fascinuje, že tu tolik z vás tak strašně zbožňuje Raje. Podle mě je to jedna z nejslabších postav - autoři často nezvládají objasnit, proč s některými ženami mluví (nebo to vyvolá aspoň pochybnosti) a když už se napije tak je otravný až to bolí (na Lalitu, na Penny, na tu asistentku, když neměl práci,...). Lidi nezapomínejte na Howarda, ten je super - nejlepší scénky jsou, když si "hraje s hlasem" - mluví cizím jazykem, zpívá nebo někoho napodobuje:D (geniální) a popravdě, kdyby v jedné epizodě neměl být Sheldon, tak bez interakce Howard-Bernadette by se to podle mě neobešlo....ale to je čistě můj názor.

Nevíte někdo, jestli se ta protivná Joy ještě vrátí, nebo to jen už nijak nekomentují a počítá se s tím, že to mezi ní a L. samo skončilo?

Jo a ještě jeden postřeh: asi začnu hrát textové adventury - Hit the trol! - With what? - With the sword! - You don't have a sword!; Go north! Go north! Go north!
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 30 Oct 2010, 11:41

Mně by Raj určitě chyběl, i když zdaleka není mojí nejoblíbenější postavou. Nicméně jeho úchylku nemluvení s ženami dotáhli scénáristi v některých dílech ad absurdum a to mi vadí. Nejvíc v tom díle, jak objevil malou planetku - v jednu chvíli nemohl oslovit svou kolegyni a v příštím okamžiku, poté co si dal dva loky whisky, ji už zval do vířivky. V tom případě teda stačí, aby si vždycky lokl piva, před tím než promluví třeba na Penny a problém by byl vyřešen. Ani by nemusel být opilý.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Sat 30 Oct 2010, 11:44

No práve Sheldonov vulkánsky sluch by som do toho vôbec neťahal - to bol totiž typický ad hoc výmysel v 3x01, ktoré na mnohých epizódach nemám rád. Ako keď "z ničoho nič" zrazu mal eidetickú pamäť, alebo keď sa zrazu objavila "bazinga". Tým netvrdím, že tie veci nie sú vtipné, len je trochu zvláštne, keď pre účely vtipu scenárista len tak upraví postavu.

Raj zase dlhodobo trpel tým, že scenáristi nevedeli, ako jeho postavu uchopiť, preto veľmi dlho pôsobil len ako nemá komická zložka. Až časom sa našli spôsoby, ako okolo Raja (alebo aj Howarda) vystavať dejovú líniu a ono to celkom fungovalo. Určite by som ho teda nepodceňoval - z môjho pohľadu dokáže dať epizóde viac, ako nejaký ksicht u Sheldona a Penny, ktoré sú u toľkých ľudí tak cenené.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 30 Oct 2010, 11:52

To s Rajem je jednoduché - co slovo, to perla... Už od osmého dílu, kdy poprvé promluvil... Jo a opravdu to nemá co dělat s tím, že je Ind a mluví divně. Smile

Jen pro ilustraci jeho tři nejlepší (podle mě) hlášky:
- A ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... ha-ha-ha... že je to jeho sestřenice!!!
- Nepřišel jsem pomáhat, přišel jsem se posmívat...
- Víš, co je veganské kuře s rýží??? RÝŽE!!!

Ale je jich mnohem víc (třeba celá ta linie Raj-Sheldon-stůl byla prostě skvělá).

Jinak nevím, jak vám, ale mi nepřišlo ani na chvíli divné, že Raj mluví se svou mladší sestrou - vždyť ji zná celý její život a navíc je to jeho sestra! U matky je to to samé. A jiných neobjasněných případů jsem si nevšiml, vždycky má po ruce alkohol. A jeho ksichty jsou občas k nezaplacení, ale to u každé postavy - ti herci jsou prostě dobří.

Howard je super v tom, že dokáže imitovat snad každého, koho si zamane, a taky ty jeho představy jsou perfektní. Už jsem jednou psal, že podobná témata, jako třeba ta robotická ruka, sex se sestřenkou atd., by byla u jiné postavy příliš úchylná, ale k Howardovi prostě sedí. Ale popravdě - až na to, že je (uznávám, že vtipně) úchylný, nic moc. A bez interakce Howard-Bernadette bych se klidně obešel. Smile Sice je mám oba celkem rád, ale Bernadette je prostě skutečně moc upištěná.

Joy se podle mě nevrátí, byla to typická "náplast za Penny". A popravdě tím u mě Bernadette dost klesla, vybrat Leonardovi takovou hroznou ženskou a co hůř - ještě ji považovat za svou kamarádku... Sice chápu, že je Bernadette tak trochu mimoň bez smyslu pro humor, ale tady zašla ve svém mimoňství až příliš daleko.

Co se Sheldona týče - ano, je skoro v každé vtipné scénce. Ale občas jde stejně jen o to, že připraví živnou půdu a vtipné jsou nakonec ostatní postavy - viz Díkůvzdání - Sheldon jen poznamenal, že si Howard udělal z Raje srandu, o vtip samotný se postarali Raj s Howardem.
A ještě tu někdo poznamenal, že Sheldon ztratil svůj lhací tik - má to naprosto jednoduché vysvětlení... Tuto lež si připravil on sám, aby byla co nejvíc důvěryhodná... Když si vymyslel bratrance Lea, taky neměl žádný tik, když o něm lhal Penny. Sám říká, že neumí lhát jen tak spatra. Ale když se připraví, tik už není třeba.

Arrowka: Pusť si znovu S01E08 - tam uvidíš, že to není žádné ad absurdum. Raj si JEN lokne Grasshopperu a okamžitě mluví s Penny. ("Co se stalo s mým životem, Penny?")

Georgo: Nemyslím, že jim to trvalo nějak dlouho, Raj poprvé se ženou promluvil už v osmém díle, to je relativně dost brzo... A k tomu Sheldonovu sluchu - jakmile ho použili, měli by se ho držet, bazingu a eidetickou paměť používají (eidetickou paměť dokonce i v tomto díle - vypráví, kdy se poprvé viděli s Rajovou sestrou). Ten sluch se dá omluvit snad jen tak, že byl příliš zaujatý tou PC hrou.

Jo a pro všechny: Zahrajte si textovky! Je to super. Když jsem dostal svůj první počítač, dost často jsem je hrál... Jsou skvělými předchůdci dnešních her s příběhem (adventur a RPG) - mých nejoblíbenějších her. Smile Je to, jako byste četli knihu a sami byli její postavou. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Oct 2010, 13:01

Ďasík napsal:---všecko až po Shellyho sluch---
S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 4_17_10


Ďasík napsal:A k tomu Sheldonovu sluchu - jakmile ho použili, měli by se ho držet, bazingu a eidetickou paměť používají (eidetickou paměť dokonce i v tomto díle - vypráví, kdy se poprvé viděli s Rajovou sestrou). Ten sluch se dá omluvit snad jen tak, že byl příliš zaujatý tou PC hrou.
1. Shelly byl zaujatý hrou
2. Priya vzhledem k tomu, že pochází z velké rodiny jistě ví, jak se "bavit potichu".

Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 30 Oct 2010, 13:28

Ďasík napsal:
Jen pro ilustraci jeho tři nejlepší (podle mě) hlášky:
- A ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... ha-ha-ha... že je to jeho sestřenice!!!
- Nepřišel jsem pomáhat, přišel jsem se posmívat...
- Víš, co je veganské kuře s rýží??? RÝŽE!!!

jo to je pravda, Raj je super postava, nechtěla bych, aby tam nebyl vůbec, ale nelíbí se mi, co s ním scénáristi občas dělají. Když se kouknu spátky, je pěkně vidět, že dlouho nevěděli co s ním (jak tu někdo podotknul). prostě by to chtělo "pevnější pravidla", aby bylo jasné proč co a jak dělá a nevyvolávalo to pochybnosti.

Taky mi vadí ty scénky, kde se něco vymyslí, jen proto, aby ten díl byl "vtipnější", ale pak už se to nikdy nepoužije - pak to vyvolává právě ty pochyby.

Rajova sestra se mi taky líbí a konečně zas o jeho rodině víme něco víc. Moc se těším na Leonardovy sourozence, Sheldonova staršího bráchu (pls, pls ať to není Herkules, nestál za nic ani v Two and a Half Men), Pennyino příjmení, Howardovu matku,... atd. - vydalo by to na celou sezónu je všechny poznat a scénky s nimi by dávaly větší smysl, než třeba rande s Joy,...
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 30 Oct 2010, 14:05

Kolikokoli: Díky. Teď jsi tak trochu demonstrovala to, co jsi napsala v diskusi k minulým titulkům. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Musím ale s tebou nesouhlasit, co se jejich tichého chování týče - to je fakt blbost. Mi opravdu nepřišlo, že by se chovali nějak zvlášť tiše, spíš se chovali mimořádně hlasitě na to, že chtěli, aby Priya zůstala v utajení. A i kdyby, nikdy nejde být úplně potichu. Pusť si poslední díl třetí série, jak se Penny plíží z Leonardova pokoje za Sheldonovými zády - a to po špičkách - a stejně ji slyšel.

Happy Crazy:
Raj má podle mě dána naprosto jasná pravidla:
1) Nemluví se ženami, v přítomnosti žen nebo občas i v přítomnosti příliš zženštilých mužů, dokud si trochu nelokne alkoholu nebo si aspoň nemyslí, že vypil alkohol. To, že rodina je výjimkou, je podle mě naprosto jasné. Co mi vadilo, bylo, že pokud je žena součástí velké skupiny lidí, mluvit může. Ale to bych scénáristům prominul.
2) Rád si z ostatních dělá srandu.
3) Nemá rád, když ho někdo poučuje o hinduismu a nebo si dělá srandu z toho, že je cizinec.
4) Jak řekl Sheldon, je to roztomilý cizinec, který se snaží pochopit americké zvyky, ale nejde mu to.
5) Považuje Howarda za svého nejlepšího kámoše a když se na něj Howard vykašle, je pěkně vytočený a neví, co dělat.

A myslím, že se těchto pravidel docela drží...

Jinak ale s těmi vedlejšími postavami máš pravdu, taky by mě zajímaly... Hlavně Leonardův brácha.

Edit: Napadla mě další skvělá Rajova hláška: NEEEE! Kouzelného králíčka neeee!!! Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 30 Oct 2010, 14:36

Ďasík napsal:
Arrowka: Pusť si znovu S01E08 - tam uvidíš, že to není žádné ad absurdum. Raj si JEN lokne Grasshopperu a okamžitě mluví s Penny. ("Co se stalo s mým životem, Penny?")

Jo, tohohle jsem si vědoma, v té konkrétní scéně jsem měla spíš na mysli to, že okamžitě balí neznámé ženy, místo toho, aby s nimi jen normálně mluvil. Tohle mi přijde z extrému do extrému.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Oct 2010, 14:43

Arrowka napsal:
Ďasík napsal:
Arrowka: Pusť si znovu S01E08 - tam uvidíš, že to není žádné ad absurdum. Raj si JEN lokne Grasshopperu a okamžitě mluví s Penny. ("Co se stalo s mým životem, Penny?")

Jo, tohohle jsem si vědoma, v té konkrétní scéně jsem měla spíš na mysli to, že okamžitě balí neznámé ženy, místo toho, aby s nimi jen normálně mluvil. Tohle mi přijde z extrému do extrému.

V tom je právě ten problém. Raj je asi stejný prasák jako Howard, akorát to nedokáže dát úplně najevo. Tudíž, když vidí ženu nebo s ní má mluvit, tak si nepředstavuje, jak si hezky pokecají a možná z toho něco bude, ale vidí to tak jako Howard - jaký by to s ní bylo v posteli. Proto, když se "opije" a ukáže svoje "pravé já", tak mluví jen o tom jednom a má stejně oplzlé řečičky jako Howard za střízliva.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 30 Oct 2010, 14:47

Kolikokoli napsal:V tom je právě ten problém. Raj je asi stejný prasák jako Howard, akorát to nedokáže dát úplně najevo. Tudíž, když vidí ženu nebo s ní má mluvit, tak si nepředstavuje, jak si hezky pokecají a možná z toho něco bude, ale vidí to tak jako Howard - jaký by to s ní bylo v posteli. Proto, když se "opije" a ukáže svoje "pravé já", tak mluví jen o tom jednom a má stejně oplzlé řečičky jako Howard za střízliva.
No, i když teď Rajovi dost kazíš reputaci, Smile tak na tom možná i něco bude. I když bych neřekl, že je až tak velký prasák jako Howard, na něj nemá nikdo. Smile
Edit: Mám i důkaz: Rajovi některé Howardovy hlášky a činy přijdou dost nechutné. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 30 Oct 2010, 14:50

Ďasík napsal:Mi opravdu nepřišlo, že by se chovali nějak zvlášť tiše, spíš se chovali mimořádně hlasitě na to, že chtěli, aby Priya zůstala v utajení.

naprostý souhlas

Ďasík napsal:
Raj má podle mě dána naprosto jasná pravidla:
1) Nemluví se ženami, v přítomnosti žen nebo občas i v přítomnosti příliš zženštilých mužů, dokud si trochu nelokne alkoholu nebo si aspoň nemyslí, že vypil alkohol. To, že rodina je výjimkou, je podle mě naprosto jasné. Co mi vadilo, bylo, že pokud je žena součástí velké skupiny lidí, mluvit může. Ale to bych scénáristům prominul.

ostatní "pravidla" naprosto souhlasí, ale já myslela hlavně tohle. Přesně jak zmiňuješ to s ženou, jako součástí velké skupiny lidí - to je to co pak lidi mate.
Prostě mi přijde, že se tam mělo jasně na začátku stanovit, že Raj není schopný mluvit před/s ženami a že alkohol je u něj placebo efekt. Klidně se to mohlo vztahovat na ženy obecně, ne, že když tam jsou dvě tak to neplatí a už vůbec pokud je součástí skupiny, členem rodiny atd. Je to prostě překombinované a pak, když na to člověk kouká tak si říká "WTF affraid , jakto že s ní mluví, jo aha, tady platí, že je to ve skupině,..." Kdyby se to totiž dotáhlo ad absurdum, tak od jak velké skupiny to platí?, Co když před ním bude stát Penny a jeho sestra, bude moct mluvit s Penny? (sice jsou to dvě ženy, ale sestru jako "ženu" nebere).
TBBT je právě super pro tu lehkost a důvtip některých myšlenek (jako to s ALbertem a Batmanem a že prozradil Batmanovi to tajemství - to by dost lidem nezaplo, kdyby byli na jeho místě, určo by se našly lepší příklady, ale teď mě nic nenapadá).
Nechci tu na to rozvádět dlouhosáhlé elaboráty, ale prostě si myslim, že je to zbytečně složité:-)
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 30 Oct 2010, 14:53

Ďasík napsal:
Kolikokoli napsal:V tom je právě ten problém. Raj je asi stejný prasák jako Howard, akorát to nedokáže dát úplně najevo. Tudíž, když vidí ženu nebo s ní má mluvit, tak si nepředstavuje, jak si hezky pokecají a možná z toho něco bude, ale vidí to tak jako Howard - jaký by to s ní bylo v posteli. Proto, když se "opije" a ukáže svoje "pravé já", tak mluví jen o tom jednom a má stejně oplzlé řečičky jako Howard za střízliva.
No, i když teď Rajovi dost kazíš reputaci, Smile tak na tom možná i něco bude. I když bych neřekl, že je až tak velký prasák jako Howard, na něj nemá nikdo. Smile
Edit: Mám i důkaz: Rajovi některé Howardovy hlášky a činy přijdou dost nechutné. Smile

Taky bych řekla, že protože na ženy normálně nemluví, tak pak když něco řekne, tak to stojí za to. A jestli mu to v hlavě sepíná jakože, když se napije tak to hned účinkuje, tak může jednat jako "přiopilý" aniž by byl, jestli víte jak to myslím. Smile
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 30 Oct 2010, 14:54

Ďasík napsal:
Kolikokoli napsal:V tom je právě ten problém. Raj je asi stejný prasák jako Howard, akorát to nedokáže dát úplně najevo. Tudíž, když vidí ženu nebo s ní má mluvit, tak si nepředstavuje, jak si hezky pokecají a možná z toho něco bude, ale vidí to tak jako Howard - jaký by to s ní bylo v posteli. Proto, když se "opije" a ukáže svoje "pravé já", tak mluví jen o tom jednom a má stejně oplzlé řečičky jako Howard za střízliva.
No, i když teď Rajovi dost kazíš reputaci, Smile tak na tom možná i něco bude. I když bych neřekl, že je až tak velký prasák jako Howard, na něj nemá nikdo. Smile
Edit: Mám i důkaz: Rajovi některé Howardovy hlášky a činy přijdou dost nechutné. Smile

no a co v 4x02 když raj měl hlášky na penny (prostřednictvím Howarda)? to byl střízlivý a stejně byl prasák a to natolik, že to i Howard odmítl dál tlumočit..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Oct 2010, 14:55

happy.crazy napsal:
ostatní "pravidla" naprosto souhlasí, ale já myslela hlavně tohle. Přesně jak zmiňuješ to s ženou, jako součástí velké skupiny lidí - to je to co pak lidi mate.
Prostě mi přijde, že se tam mělo jasně na začátku stanovit, že Raj není schopný mluvit před/s ženami a že alkohol je u něj placebo efekt. Klidně se to mohlo vztahovat na ženy obecně, ne, že když tam jsou dvě tak to neplatí a už vůbec pokud je součástí skupiny, členem rodiny atd. Je to prostě překombinované a pak, když na to člověk kouká tak si říká "WTF affraid , jakto že s ní mluví, jo aha, tady platí, že je to ve skupině,..." Kdyby se to totiž dotáhlo ad absurdum, tak od jak velké skupiny to platí?, Co když před ním bude stát Penny a jeho sestra, bude moct mluvit s Penny? (sice jsou to dvě ženy, ale sestru jako "ženu" nebere).
TBBT je právě super pro tu lehkost a důvtip některých myšlenek (jako to s ALbertem a Batmanem a že prozradil Batmanovi to tajemství - to by dost lidem nezaplo, kdyby byli na jeho místě, určo by se našly lepší příklady, ale teď mě nic nenapadá).
Nechci tu na to rozvádět dlouhosáhlé elaboráty, ale prostě si myslim, že je to zbytečně složité:-)

Tak to s tou skupinou - nedokáže mluvit když tam jsou dvě, tři ženské nebo tak, ale když je tam třicetičlenný dav, tak to nevadí (to už nemluví s Aničkou, Helenkou a Janičkou, ale prostě s "masou lidí" s davem.)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E06 - The Irish Pub Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru