Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

+32
cubkacenko
Georgo
PEPIK00
NoMouse
ghostdog
NO-15
Geser
tx
metztli
Sheldon 3.0
Grepis
lib
dejf
Arrowka
glassmoon
Vertico
Raistlin
Strix
Kolikokoli
baal666
kik
Steve
janice
Kal-El
yossarian
Snake.Bite
Ďasík
tnt.bigfoot
minnie
happy.crazy
vendulkabendulka
Admin
36 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Sat 23 Oct 2010, 16:58

Vzal som si to hneď ráno do vlaku a pre istotu som si to pustil druhýkrát ešte večer, aby som si prípadne upravil dojem, ale bolo to nejako o ničom. Raj nepochopiteľne zatlačený do úzadia s jednou blbou hláškou, Sheldon mi zase príde úplne mimo pôvodnej postavy... a to mi ani nechýbala Penny. Len ten zvyšok bol oproti minulému dielu nejaký nevydarený.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 23 Oct 2010, 19:10

Kolikokoli napsal:Jinak podle mě tento díl nebyl nejhorší.. nedávno jsem se koukala na starší díly a třeba ten "fotbalový" je opravdu děs. Scény s Leem jsem přeskakovala...

pro mě snad nejtrapnější bylo když byli bez sheldona pozorovat ty meteority a sjeli ze s marihuanových koláčků.. to mi přišlo v tomhle seriálu jako totální přehmat..
a pak ten díl kde penny vyráběla ty kytky.. wtf? Suspect
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Sat 23 Oct 2010, 19:32

Pozorování meteoritů má geekovský potenciál ... že se sjeli bylo navíc ... ale člověče .... fekální humor je snad to nejhorší, k čemu se komediální seriál může uchýlit ....
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 23 Oct 2010, 21:32

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:Jinak podle mě tento díl nebyl nejhorší.. nedávno jsem se koukala na starší díly a třeba ten "fotbalový" je opravdu děs. Scény s Leem jsem přeskakovala...
pro mě snad nejtrapnější bylo když byli bez sheldona pozorovat ty meteority a sjeli ze s marihuanových koláčků.. to mi přišlo v tomhle seriálu jako totální přehmat..
a pak ten díl kde penny vyráběla ty kytky.. wtf? Suspect
No, tak teď bych nejradši reagoval jako Sheldon: "To vezmeš zpátky!" Very Happy
Přesně ty tři díly, které vyjmenoval baal, tedy když se zhulili (ještě u žádného jsem se asi nesmál víc), valentýnský a když Raj pracoval se Sheldonem mi stejně jako jemu přišly nejlepší z třetí série. Raj je prostě super... A ještě bych přidal baalem zatracovaný díl s Pánem prstenů...
Fotbal byl jednoznačně nejtrapnější, výroba kytek byla taky o ničem. A někdo tu ještě vzpomněl Middle Earth Paradigm, který taky mezi mé zvlášť oblíbené nepatří... V první sérii jsou mnohem lepší díly než tenhle.

Každopádně: A ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... HA-HA-HA... že je to jeho sestřenice!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy je nejlepší Rajův vtip ever! Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 23 Oct 2010, 23:26

Ďasík napsal:
minnie napsal:
Kolikokoli napsal:Jinak podle mě tento díl nebyl nejhorší.. nedávno jsem se koukala na starší díly a třeba ten "fotbalový" je opravdu děs. Scény s Leem jsem přeskakovala...
pro mě snad nejtrapnější bylo když byli bez sheldona pozorovat ty meteority a sjeli ze s marihuanových koláčků.. to mi přišlo v tomhle seriálu jako totální přehmat..
a pak ten díl kde penny vyráběla ty kytky.. wtf? Suspect
No, tak teď bych nejradši reagoval jako Sheldon: "To vezmeš zpátky!" Very Happy
Přesně ty tři díly, které vyjmenoval baal, tedy když se zhulili (ještě u žádného jsem se asi nesmál víc), valentýnský a když Raj pracoval se Sheldonem mi stejně jako jemu přišly nejlepší z třetí série. Raj je prostě super... A ještě bych přidal baalem zatracovaný díl s Pánem prstenů...
Fotbal byl jednoznačně nejtrapnější, výroba kytek byla taky o ničem. A někdo tu ještě vzpomněl Middle Earth Paradigm, který taky mezi mé zvlášť oblíbené nepatří... V první sérii jsou mnohem lepší díly než tenhle.

Každopádně: A ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... HA-HA-HA... že je to jeho sestřenice!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy je nejlepší Rajův vtip ever! Wink

ajaj, asi odsud zmizím než mě tu začnete bít Very Happy
když já si nemůžu pomoct, já prostě raje nemusím.. vadí mi jak nemluví.. a když už mluví, tak je to většinou nějaký takový ten záchodový vtípek nebo pubertální narážka.. je pravda že má nezapomenutelné hlášky.. ale není jich moc.. i když.. "i didn't come to help, i came to mock" je jedna z těch.. jak bych to tak řekla... legen.. wait for it.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 23 Oct 2010, 23:30

Ďasík napsal:
Každopádně: A ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... HA-HA-HA... že je to jeho sestřenice!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy je nejlepší Rajův vtip ever! Wink
Noooooooo král králíků byl lepší... Very Happy a ze všech nejlepší bylo: Shampaigne, roses and a little cocalates! This is gonna be the best valentines day ever! A nakonec ten skok. Od té doby pokaždé když jím nějakou čokoládu, která je na malý kousky, tak zahlásím: and a little cocolates!
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 24 Oct 2010, 02:09

baal666 napsal:
Ďasík napsal:
Každopádně: A ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... HA-HA-HA... že je to jeho sestřenice!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy je nejlepší Rajův vtip ever! Wink
Noooooooo král králíků byl lepší... Very Happy a ze všech nejlepší bylo: Shampaigne, roses and a little cocalates! This is gonna be the best valentines day ever! A nakonec ten skok. Od té doby pokaždé když jím nějakou čokoládu, která je na malý kousky, tak zahlásím: and a little cocolates!
Král králíků byl dobrý, ale nijak zvlášť. Smile
Ale little chocolates byly fakt skvělé, to máš pravdu. A ten skok sice není hláška, ale máš pravdu, je tak dobrý, že si ho občas opakovaně pouštím před spaním. Very Happy
Raj je nejlepší, když má nějaké silné emoce, na toho Valentýna byl úžasně nadšený, ale líbil se mi i jak se hádal s Howardem: "Do you know what the vegan chicken and rice is?! RICE!!!" Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sun 24 Oct 2010, 09:59

Zajímavá diskuse, díky ní začínám docela chápat, proč jsem se při hodnocení tolik rozcházel.

Ďasík: Middle Earth Paradigm je můj absolutní oblíbenec, hlavně kvůli scéně, kdy se Kurt vetře na halloweenský večírek pořádaný Penny, čímž se strhne vlna úžasných hlášek, poněvadž Sheldon s Leonardem se do něj začnou navážet. Pár ukázkou:

Sheldon: Co tu Kurt dělá? Tedy krom toho, že narušuje místní gravitační pole?
Leonard: Kdyby byl ještě o trochu větší, obíhaly by kolem něj měsíce.
***
L: Neustoupím, uplatním vůči Kurtovi svojí intelektuální dominanci tváří v tvář!
S: Odtextuješ mu to?
L: Ne, řeknu mu to do očí!
S: To si počkáš, až si sedne, nebo si stoupneš na jídelní stůl?
***
Leonard ke Kurtovi: Homo habilis řekl při objevení opozice palce "Co?"
Kurt nechápavě: Coo?
L: Smile
***
L: Neboj se, k ničemu nedojde. Vlastně pochybuji, že [Kurt] vůbec ví, jak se "konfrontace" hláskuje.
Kurt popadne Leonarda svýma obrovitýma prackama, vyzvedne jej skoro metr do vzduchu a rázně spustí:
"Ká – ó – en..." zoufalá chvíle ticha, kdy Kurtovi dojdou hlásky a na jeho neandrtálské tváři rozhostí tápavý výraz "... frontace!"

Celá epizoda se nesla v duchu, že prakticky co věta, to salva smíchu. Tenkrát by ho ani nemuseli pouštět nahraný ze záznamu, protože se o něj spolehlivě postaraly vtipné dialogy. Dneska mi ten umělý smích kolikrát trhá uši, protože se leckdy objevuje v momentech, kde nic vtipného nespatřuji.

To každopádně na ilustraci, jaký druh "nenápadného" humoru mi postupně začal chybět už ve dvojce a v trojce jsem ho marně hledal.
Na druhou stranu, když se podívám na ten zmiňovaný díl se zkouřeným Leonardem, Howardem a Rajeshem, rozpačitě šoupu nohama, co to má jako být, kde že je ten Big Bang Theory rozměr. Očividně tamní vtipy o sestřenici nebo králících nejsou má krevní skupina.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 24 Oct 2010, 11:24

Já tedy souhlasím s Ďasíkem a s baalem. Raj je podle mě postava s největším potenciálem a společně s Penny, která sice moc nehláškuje, ale zato hází úžasný pohledy, tak je asi mojí nejoblíbenější postavou. Pravda, v tom díle, jak se dostal do toho žebříčku slibných 30 pod 30, bych mu nejraději jednu natáhla, ale jinak je super.
Nejlepší hláška: "Nepřišel jsem pomoci, přišel jsem se posmívat." Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 24 Oct 2010, 12:30

Raistlin: No, vtipy to byly sice dobré (hlavně C-O-N-FRONTATION), ale Kurta moc nemusím a ten vtip s Homo habilis jsem ze začátku ani nepochopil a divil jsem se, proč se tomu ti lidi smějou.

Z jedničky mám rád:
- Fuzzy Boots Corollary (zadepkovaný Leonard, hypoalergenní kočička a CD pro dvojitou sebevraždu),
- Luminous Fish Effect (zadepkovaný Sheldon a svítící rybky... jo a víte, co je zajímavého na jeskyních? nic! Very Happy),
- jednoznačně Grashopper Experiment (Rajův velký průlom v oblasti ženské vědy, little Lalita Very Happy),
- Cooper-Hofstadter Polarization (vtip o kulatých slepicích, rvačka L a S),
- Loobenfeld Decay (Já... jsem Sheldonův bratranec Leo!, Smiř se s tím, Sheldone, vrahem byl ten první týpek, ať se ti to líbí, nebo ne!)
- Bat Jar Conjecture (fyzikální soutěž - formální protest! Auu! - AA vs. PMS - Leslie Winkle, odpověď na otázku, kdo dokáže rozbrečet Sheldona Coopera jako malou holku Very Happy)

Pilot a to, jak byl Sheldon nemocný, byly z těch horších, ostatní průměr...

Kolikokoli: Jo, Rajova 30 pod 30 thing byl jediný díl, kdy mi Raj lezl na nervy. Ale oproti Sheldonovi to nic není. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Jay cvičící Krav maga

Příspěvek  cubkacenko Mon 25 Oct 2010, 21:59

Taky máte pocit, že ta holka, co jí chtěli seznámit s Leonardem, hráli v HIMYM přítelkyni Teda, která trénovala to Krav maga?...Rozhodně je jí dost podobná :-D Jsem jedinej kdo hltá oba seriály a přemýšlí nad kravinama?

cubkacenko

Počet příspěvků : 2
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Oct 2010, 09:31

V HIMYM ji hrála Anne Dudek nebo jak se jmenuje. Prostě ta Amber z House.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty btw

Příspěvek  egoistic Tue 26 Oct 2010, 13:07

http://ausiellofiles.ew.com/2010/10/25/big-bang-theory-melissa-rauch-series-regular/

mám radost Smile

egoistic

Znamení : Štír Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 26 Oct 2010, 19:05

cubkacenko napsal:Taky máte pocit, že ta holka, co jí chtěli seznámit s Leonardem, hráli v HIMYM přítelkyni Teda, která trénovala to Krav maga?...Rozhodně je jí dost podobná :-D Jsem jedinej kdo hltá oba seriály a přemýšlí nad kravinama?
V BBT hraje Joy Charlotte Newhouse a pokud ma Kolikokoli pravdu s tim, že v HYMIM hraje tu pritelkyni Teda Anne Dudek, tak to ty stejny nejsou Very Happy

Charlotte Newhouse S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 8
Anne Dudek
S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Anne-dudek-2007-784
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Oct 2010, 20:09

Jojo Anne Dudek, ta je nezapomenutelná Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  cubkacenko Tue 26 Oct 2010, 20:51

Jo jo taky mi to doslo kdyz sem se pak zpetne podival na himym, jen jsem mel pocit, ze je v tom docela dost podobnosti...pravda ze Joy mela vyrazne mensi nos :-D Asi je krav maga docela popularni :-)

cubkacenko

Počet příspěvků : 2
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Oct 2010, 21:03

Hlavně Anne už od pohledu vypadá tak, že se jí člověk raději klidí z cesty Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Wed 27 Oct 2010, 00:51

Anna Dudek byla docela dlouho jednou z vedlejších postav v House MD.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Shopingjs Wed 27 Oct 2010, 15:33

Mě se tenhle díl dost líbil, taková příjemná změna
Shopingjs
Shopingjs

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 10
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  davidix Wed 27 Oct 2010, 22:22

nevi nekdo znacku Sheldnova notebooku?
diky

davidix

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Wed 27 Oct 2010, 22:27

davidix napsal:nevi nekdo znacku Sheldnova notebooku?
diky

Je to myslím Dell Alienware..., Leonard má taky některý z Dellů, Penny pravděpodobně MSI a Rajesh Apple.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  davidix Wed 27 Oct 2010, 22:42

jj, bude to ten dell, dik

davidix

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Tue 02 Nov 2010, 13:46

egoistic napsal:http://ausiellofiles.ew.com/2010/10/25/big-bang-theory-melissa-rauch-series-regular/

mám radost Smile

TYJO! Super. Pochvala za info, tesim se rozhodne.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru