Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

+32
cubkacenko
Georgo
PEPIK00
NoMouse
ghostdog
NO-15
Geser
tx
metztli
Sheldon 3.0
Grepis
lib
dejf
Arrowka
glassmoon
Vertico
Raistlin
Strix
Kolikokoli
baal666
kik
Steve
janice
Kal-El
yossarian
Snake.Bite
Ďasík
tnt.bigfoot
minnie
happy.crazy
vendulkabendulka
Admin
36 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Fri 22 Oct 2010, 22:02

Zápletka s Leonardem - zbytečná a trapná. Zápletka s Sheldonem - skvělá. Takže celkově tak průměr.

Nevím, co pořád mají s tou kolonoskopii, která se táhne celým seriálem jak červená nit. Jako kdyby si už nemohli vymyslet nějaký jiný zákrok.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 22 Oct 2010, 22:07

Ďasík napsal:...tu protivnou ženskou na pracáku strčila hravě do kapsy (mimochodem - nemám ji rád, protože neměla žádný důvod zavolat na Sheldona ochranku, nijak ji neohrožoval).
Nechoval se "podle pravidel" Wink Myslím, že jako narážka na byrokratický aparát a vůbec ochotu některých úřednic to bylo vydařené (byť zrovna na pracáku jsem měl alespoň já štěstí na relativně ochotné úřednice). Ta postava samozřejmě měla být nesympatická, ale zahraná byla podle mě hezky.

Ďasík napsal:U druhého dílu jsem se nahlas nezasmál ani jednou.
To mi neříkej, že Tě nedostala ani Shelbotova Bazinga! v autě, po které se Leonard málem vyboural? To mi solidně potrhalo bránici Very Happy
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 22:13

Strix napsal:To mi neříkej, že Tě nedostala ani Shelbotova Bazinga! v autě, po které se Leonard málem vyboural? To mi solidně potrhalo bránici Very Happy
To jsem se lekl podobně jako Leonard (i když míň) a uznávám, že to bylo takové probuzení... Ale jinak nic moc.

Edit: Jo a pokud ta ženská měla být protivná (parodie na skutečné úředníky), pak se jí to povedlo, fakt mi přišla protivná. Wink


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 22 Oct 2010, 22:29, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 22 Oct 2010, 22:23

Ďasík napsal:
Občas jsem se skutečně zasmál a to se cení... U druhého dílu jsem se nahlas nezasmál ani jednou.
affraid
Ďasík napsal:
Souhlasím s baalem
Very Happy
Ďasík napsal:
máš pravdu, Sheldonovo "Leonard nežárlit" bylo skvělé
Rolling Eyes
Ďasík napsal:
Myslím, že na Gesera jsme zvědaví všichni. Very Happy
Twisted Evil
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  dejf Fri 22 Oct 2010, 22:24

Epizoda prumerna no, Sheldon se schodama i s Amy byly dobry, ta chvile v comic book storu stala za to, skoda, ze bylo tak malo Raje a zadna Penny, to tam opravdu chybelo. Leonard a rande bylo strasny. Ale jinak konec me pobavil.

dejf

Počet příspěvků : 30
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 22:29

Ještě něco k té ženské na pracáku. Smile Zahrána byla perfektně, psal jsem, že ta postava byla hrozná, ale ta herečka odvedla skvělou práci. Teď jsi mi připomněl Harryho Pottera. V něm absolutně nenávidím profesorku Umbridgeovou, je tak zlá, že Voldy se může jít zahrabat. A i když je v knize ještě ďábelštější, tak ta herečka by za tu roli zasloužila Oscara. Smile To zlo z ní úplně sálá. Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile

Další debata o Harrym Potterovi přesunuta sem: O Harrym Potterovi a Voldyho nose


Naposledy upravil Ďasík dne Sat 23 Oct 2010, 02:26, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  lib Fri 22 Oct 2010, 23:15

Zatím nejlepší díl 4. série Very Happy Amy s Joy mi přijdou zábavný, v seriálu mi nijak nevaděj

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 22 Oct 2010, 23:31

Už jen to, že tu řešíte věci, netýkající se tohoto dílu (Harryho Pottera - edit by Ďasík), znamená, za co stála tato epizoda .... záchodový humor ve dvojtém provedení v podání předpřípravy ke kolonoskopii Hawardovy matky a pár narážek na randeti naslepo mě začíná zvedat ze židle, ani náhodou to nemohl zachránit Sheldon svým obscedantním chováním v podobě scházení schodů potažmo balamutěním Aminy matky ... toto byla hrůza ... tady se vážení přátelé vyčerpaly už veškeré i odložené nápady a jede se na neutrál dokud se seriál nezastaví ... hrůza děs a běs ... teď vás, vy co píšete lidičky jaká je to paráda a jak vás to pobavilo, nechci urazit, ale jste jak ovečky, které bečí vesele na každý neutrální podnět, je mi absolutně záhadou, jak vás tato hrůza mohla pobavit ... :-)
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 23:32

Grepis: Díl už jsme probrali na předchozích stránkách, myslím, že když jsem o něm napsal cca 5 příspěvků a kolikokoli s baalem taky, tak si můžeme psát trochu offtopic. Smile Není to poprvé, co jsme se tu zakecali... Wink


Naposledy upravil Ďasík dne Sat 23 Oct 2010, 02:28, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Fri 22 Oct 2010, 23:45

Tak bohuzel dneska jeden z nejhorsich dilu...celkove to Leonardovo "trapeni" dohnane na kraj unosnosti a zabite Joy...proste jim zacly dochazet napady a ted tahaji z supliku ty skrtle..je to skoda..tahle serie se tak pekne rozjizdela

Jedine co me pobavilo bylo: ,,Vyprovod se, prosim" Wink
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 22 Oct 2010, 23:49

Vyslovene nechutna epizoda:
1. prehnany opis obsahu criev Howardovej matky (teda az na hlasku "Dufam ze si to nepocul." - "To s tou sopkou? Nie." Wink)
2. roboticky podana suloz Amynej matke (nepresvedcive az-az)
3. a na zaver-uplne najhorsia bola Joy.. trapna, nechutna, trapna, hlucna a este raz trapna (neopakujem sa??Razz). A Leonard bol uz vazne zufaly, ked prijal pozvanie ako doprovod na svadbu No

okrem asi troch hlasok stal cely diel za houby... a to ukazka sa tvarila slubne:(

ps: neviem, kto tu spominal, ze penny tam mohli dat aj s vozikom a mozno by kvoli nej aj opravili vytah-vazne dobry napad!! tongue
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 23 Oct 2010, 00:03

Sheldon 3.0 napsal:Tak bohuzel dneska jeden z nejhorsich dilu...celkove to Leonardovo "trapeni" dohnane na kraj unosnosti a zabite Joy...proste jim zacly dochazet napady a ted tahaji z supliku ty skrtle..je to skoda..tahle serie se tak pekne rozjizdela

Jedine co me pobavilo bylo: ,,Vyprovod se, prosim" Wink

nechci se jich zastávat, ale myslím, že situace s penny je určitě donutila trochu improvizovat.. je vidět že spousta scén je vatička a spíchnuté horkou jehlou.. ale stejně si nemůžu pomoct, myslím že odvedlli dobrou práci..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 23 Oct 2010, 00:18

Ďasík napsal: metzli: Já toho Harryho pak fakt přesunu do Pokecu, neboj. Very Happy A s HIMYM se TBBT srovnává odjakživa a já jsem odjakživa proti. Very Happy
ved v poho, nechaj to tu, mne je to sumafuck;)
a to zrovnavanie sledujem uz dlho dlho a nechapem to, ved HIMYM je o nicom a BBT mal aspon nejake svoje svetle diely, hlasky a pod Cool
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 23 Oct 2010, 00:45

Zdravím, už dlouho chodím na toto fórum, ale až tato debata (o Harrym Potterovi - Edit by Ďasík) mě přiměla k registraci;) Ne, že bych sem nechtěl přispívat, ale obával jsem se toho, že mi to bude brát moc času Very Happy Tak jsem zvědavý, jak to dopadne Very Happy
Mimochodem heslo, které stačí seznamu, ač ho neklasifikuje jako hustodémonsky krutopřísnéVery Happy, zde bylo pokládáno za slabéSurprised

(komentář k HP přesunut do Pokecu - by Ďasík)

A abych taky ohodnotil epizodu:
    Přišla mi taková nevyvážená. Na jednu stranu se mi velmi líbila Shamyina představa, jak přesvědčit Amyinu matku o tom, že spolu chodí. Podle mě to k nim přesně sedí. Na druhou tam byla neuvěřitelně trapná Joy. Naopak úžasná byla Sheldonova reakce na Amyinu žádost o seznámení s její matkou, proti tomu ovšem stála Howardova matka. Takže suma sumárum: rozporuplné pocity.

A chyběla tam Penny I love you
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sat 23 Oct 2010, 01:34

Znáte ten příběh o škole kouzel v Británii, s hodnou ředitelkou- velmi mocnou kouzelnicí, vyučujícím lektvarů- přísným, nevrlým ale spravedlivým, s mastnými vlasy a zálibou v černých hábitech, vůbec plejádou roztržitých profesorů, hlavní postavou, která je se svými kamarády tak trochu uličník ale přitom vždy zachrání situaci, s protivnou ale nakonec tragickou postavou spolužáka se svými kumpány, co všem kvůli vlastnímu prospěchu zatápí? Tak ten nevymyslela Rowlingová. Rolling Eyes Já myslel že ta komerční vykrádačka už odezněla...

Když jsem se kdysi ujišťoval, že Kaley opravdu v téhle epizodě nebude (páč mě kámoš překecal k napsání článečku o tom), a Lorre s Pradym jí budou muset přepisovat, přál jsem jim ničím nezkalenou mysl. Tahle epka ale dala slovu sračka nový význam. Máme tu Sheldona 2, ukňouránka, a nově i Joy (a jssem moc zvědavej, jak a jestli vůbec jí zakomponujou dál), kterou ani nemůžu komentovat, tak si jen budu klepat na čelo- to všechno dohromady jako náplň epizody. Jako další argumenty jmenuju Sheldonovy 'žertovné' brýle a Howardovu maminku. 2/10 za prvních pár minut.

Vertico, Ďasík, Baal...: WTF?To jsem nějaký postrach? Laughing Náhodou podle svýho hodnocení dílo 4/10 + nepovažuju za úplnou ztrátu času.

Btw titulkáři:
That's what she said je podobná pointa jako vtip s Homo habilis z první sérky. Nějak se mi tam ten překlad nezdál, má to znít Tohle přesně řekla nebo tak.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 23 Oct 2010, 02:03

Geser napsal:Tahle epka ale dala slovu sračka nový význam. Máme tu Joy, kterou ani nemůžu komentovat, tak si jen budu klepat na čelo...
Vertico, Ďasík, Baal...: WTF? To jsem nějaký postrach? Laughing Náhodou podle svýho hodnocení dílo 4/10 + nepovažuju za úplnou ztrátu času.[b]
No, nevím jak postrach, ale kritik TBBT jsi prostě největší. Very Happy Tvé dnešní hodnocení mě docela vyvedlo z míry, protože s tebou souhlasím, což se mi stává málokdy (ale i tak jsi použil dost silná slova - viz citace). Wink Akorát k tomu Harrymu - to je tak univerzální příběh, že tam snad ani nejde mluvit o vykrádačce...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty kritici

Příspěvek  NO-15 Sat 23 Oct 2010, 02:21

ad kritiky: možná už jste zvyklí očekávat příliš moc, ale takhle strhat epizodu, u které jsem se několikrát fakt zasmál nahlas (kdy předtím naposledy?), mi přijde trochu nespravedlivé.

Leonard - zoufalec přece není žádná novinka, nad kterou byste se měli pozastavovat, Amy svou prkenností dobře doplňuje trochu vláčného Sheldona, což mě baví. Rušivý element v podobě Joy mi sice taky trochu vadil, ale dá se to odpustit, jestli to bylo potřeba spíchnout na poslední chvíli. A co se týče Leonardem přijatého pozvání na svatbu - po jeho dlouhé abstinenci se mu nabídne vcelku hezká ženská a on by měl odmítnout? To asi těžko, že ;-)

NO-15

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sat 23 Oct 2010, 09:07

Tý jo, v minulosti jsem tady na fóru kritizoval skoro celou třetí řadu a stejně nezískám takový kult osobnosti, jakému se těší Geser. Sakra! Embarassed Very Happy

Musím přiznat, že jsem trochu překvapený vlnou rozčarování, která se zde postupně s každou epizodou zvedá. Ne snad proto, že by si to dosavadní čtyřkové díly většinou nezasluhovaly, spíš se divím, že se to děje až teď. Tak si říkám, jestli to jde s TBBT fakt tak z kopce, že už prohlížejí i ostatní, nebo je to nějaký davový efekt.

Osobně mě zklamala už třetí série, takže od čtyřky nemám prakticky vůbec žádná očekávání. Sheldon ukazující Uranus, Howardovy "robohrátky",v jednu chvíli přitepleně působící vztah Howarda a Rajeshe... po takových extempore mě už epizoda jako včera nijak zvlášť nešokuje a nevyvádí z míry. A souhlas s Geserem v tom, že i hodnocení kolem prostředku stupnice ještě neznamená promarněných dvacet minut sledování. Holt časy zlatých desítek zůstanou navždy spojené s The Middle Earth Paradigm a podobnými, teď jde o to, aby tvůrci dokázali přicházet aspoň s těma sedmičkami osmičkami.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sat 23 Oct 2010, 09:49

NO-15: Ale tady to předpokládalo, že se člověk bude smát tomu, jak Sheldon komunikuje s velmi podobnou bytostí. Což je docela problém, protože vzhledem k divákům si ty svoje koniny říkal pro sebe nahlas (a odpovídal si na ně!) už dřív. Nebo tomu, jak si Sheldon nasadí kabát s kulichem aby ho Amy nepoznala, a to MUSÍ doplnit brejlema s obřím nosem. Nebo tomu, jak Leonard slyší že si Howardovo máma čistí střeva. Nebo tomu, jak Bernadettou dohozená kámoška krká, a když potřebuje na záchod, tak to barvitě komentuje.

Jestli to někomu přijde vtipný, budiž, ale můžu nabídnout asi padesát jiných komediálních seriálů které znám, a které jsou oproti výše napsanému humoru o dvě ligy napřed. A to nejsou o velmi chytrých lidech.


Ďasík: Já myslím, že tu tolik dětí není. A kdyby, nepochybuju že maj míň skrupulí než my.
Btw jasně, spousta škol čar a kouzel v Británii mají za vyučujícího lektvarů osobu přísnou, napohled zlou, a se zálibou v černé a nemytí vlasů. Spousta jejích ředitelů je nejmocnějšími žijícími kouzelníky... ... (hluboký nádech) ... ... Prosímtě. Tobě se snad líbí Eragon, ne?


Raistlin: Laughing
Ale zase ta změna skladby zdejšího osazenstva mě těší, protože na minulým fóru, a částečně i loni tu byli lidi, co neznali ani gramatiku, ani jiný seriály. Teď jen vážně doufat, že se z toho nevyklubou pozéři se znalostí pěti Primou Cool zmedializovaných kousků. Možná už ale lidi fakt přestává bavit koukat tři roky na to samý,a ještě blbě udělaný.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  ghostdog Sat 23 Oct 2010, 10:30

nějak se to střídá. první díl dobrý, druhý špatný, třetí skvělý, a tento hrozný Sad ať už se sheldon rozejde se svojí ne-přítelkyní je to za trest poslouchat jejich dialogy

ghostdog

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 23 Oct 2010, 10:44

ghostdog napsal: a tento hrozný Sad ať už se sheldon rozejde se svojí ne-přítelkyní je to za trest poslouchat jejich dialogy
Připadal jsem si jako Ghostdog, když mu postříleli holubi.

Raistlin napsal:Tý jo, v minulosti jsem tady na fóru kritizoval skoro celou třetí řadu a stejně nezískám takový kult osobnosti, jakému se těší Geser. Sakra! Embarassed Very Happy

Musím přiznat, že jsem trochu překvapený vlnou rozčarování, která se zde postupně s každou epizodou zvedá. Ne snad proto, že by si to dosavadní čtyřkové díly většinou nezasluhovaly, spíš se divím, že se to děje až teď. Tak si říkám, jestli to jde s TBBT fakt tak z kopce, že už prohlížejí i ostatní, nebo je to nějaký davový efekt.

Osobně mě zklamala už třetí série, takže od čtyřky nemám prakticky vůbec žádná očekávání. Sheldon ukazující Uranus, Howardovy "robohrátky",v jednu chvíli přitepleně působící vztah Howarda a Rajeshe... po takových extempore mě už epizoda jako včera nijak zvlášť nešokuje a nevyvádí z míry. A souhlas s Geserem v tom, že i hodnocení kolem prostředku stupnice ještě neznamená promarněných dvacet minut sledování. Holt časy zlatých desítek zůstanou navždy spojené s The Middle Earth Paradigm a podobnými, teď jde o to, aby tvůrci dokázali přicházet aspoň s těma sedmičkami osmičkami.

Musím nesouhlasit, 3. série měla několik dobrých dílů:jak byli zhulení a "pozorovali nebe," 4. díl, jak Sheldon pracoval s Rajem nebo Valentýnskej, tyhle 3 se dostali(zajímavé, že ve všech exceloval Raj) do mé Top 10, což se o žádným díle ze 4. říct nedá, 4. díl docela šel, ale stejně to nebylo nic moc...


Naposledy upravil baal666 dne Sat 23 Oct 2010, 11:22, celkově upraveno 1 krát
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 23 Oct 2010, 10:59

Tak nepřišlo mi to tak úplně nejhorší, byly i horší díly, taky jsem se několikrát zasmál nahlas, s tou nevyvážeností souhlasím. K tomu toaletnímu humoru - pořád tam nikdo nezvracel a neprděl, víceméně se o tom jenom mluvilo (no dobře až na to brknutí). Joy byla vážně hrozná, ale vzhledem k tomu, že hrozná být měla a že to byla rychlonáhrada za Penny a pokud se neobjeví v příštích dílech, tak bych jim ji i odpustil, ale nemuseli ji tolik přehánět, to je fakt. Ale Leonard byl dobře zhrozený v její přítomnosti. Shocked
S první sérií je to samozřejmě nesrovnatelné, i když, zjistil jsem, že třeba některé díly z třetí řady, které se mi tehdy moc nelíbily, tak s odstupem času, když jsem se na ně díval znova, se mi líbily víc, takže jsme možná už jenom přesycení... Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 23 Oct 2010, 12:20

Geser napsal:Znáte ten příběh o škole kouzel v Británii, s hodnou ředitelkou- velmi mocnou kouzelnicí, vyučujícím lektvarů- přísným, nevrlým ale spravedlivým, s mastnými vlasy a zálibou v černých hábitech, vůbec plejádou roztržitých profesorů, hlavní postavou, která je se svými kamarády tak trochu uličník ale přitom vždy zachrání situaci, s protivnou ale nakonec tragickou postavou spolužáka se svými kumpány, co všem kvůli vlastnímu prospěchu zatápí? Tak ten nevymyslela Rowlingová. Rolling Eyes Já myslel že ta komerční vykrádačka už odezněla...

Pokud myslíš to, co já, tak ten seriál jsem kdysi naprosto zbožňovala Very Happy

Jinak podle mě tento díl nebyl nejhorší.. nedávno jsem se koukala na starší díly a třeba ten "fotbalový" je opravdu děs. Scény s Leem jsem přeskakovala...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty ??

Příspěvek  PEPIK00 Sat 23 Oct 2010, 14:18

kde najdu tu epizodu cetl sem ze na foru a nikde to nemuzu najit. dekuju :-))

PEPIK00

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 23 Oct 2010, 14:20

PEPIK00 napsal:kde najdu tu epizodu cetl sem ze na foru a nikde to nemuzu najit. dekuju :-))

Běž na hlavní stránku tohoto fóra a pořádně si prohlédni názvy témat. Je tam jedno téma, které má DOWNLOAD přímo v názvu! Smile Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru