Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

+28
baal666
g.hofstadter
MatMatMatMat
zhu-ci
MatesCzech
yossarian
terminal
KilianD
Flowy
yaqwsx
Hellslayer
padina
Polylux1
minnie
Dimik
EternalPilgrim
Isomut
Pinny
NoMouse
Ďasík
Mysh
lemming
Kolikokoli
Footy
tx
bakeLit
R&omize
Admin
32 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Mr.Kew Fri 22 Apr 2011, 16:15

Sada23 napsal:Opět..kdy bude? Very Happy

+1

Mr.Kew

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 22 Apr 2011, 16:32

Neptejte se pořád. Až bude, tak bude. Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Apr 2011, 18:22

Koli: Díky. Smile

Teď už s jistotou můžu říct, že bude až PO Velikonocích, doufal jsem, že to stihnu, ale nevyšel mi čas. Ale nebojte, finálky určitě budou. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty No teda

Příspěvek  Isomut Sun 24 Apr 2011, 21:25

Tak to teda dúfam, že bude čoskoro lebo zatiaľ mi uchádzajú dve časti. Čakám len na finálne vždy Smile
Isomut
Isomut

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Mučírna

Příspěvek  R&omize Sun 24 Apr 2011, 22:30

Isomut napsal:Tak to teda dúfam, že bude čoskoro lebo zatiaľ mi uchádzajú dve časti. Čakám len na finálne vždy Smile
Á, pán je gurmán... A Ďasík tě tak mučí... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Isomut Mon 25 Apr 2011, 08:21

R&omize napsal:
Isomut napsal:Tak to teda dúfam, že bude čoskoro lebo zatiaľ mi uchádzajú dve časti. Čakám len na finálne vždy Smile
Á, pán je gurmán... A Ďasík tě tak mučí... Very Happy
No nevadí, ale niekedy aj 2-3 krát za deň sem prídem, či už nie sú náhodou Very Happy
Isomut
Isomut

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Sada23 Mon 25 Apr 2011, 11:30

Taky vždycky čekám na finální Smile Jinak bych je tak nesháněl Very Happy

Sada23

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Isomut Mon 25 Apr 2011, 17:25

a veď už sa tu nič nerieši, prečo ich jednoducho nevydať?
Isomut
Isomut

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Mon 25 Apr 2011, 17:33

Isomut: Tak je vydej. Smile

Asi na to nemá Ďasík čas (nebo náladu) Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Isomut Mon 25 Apr 2011, 18:01

NoMouse napsal:Isomut: Tak je vydej. Smile

Asi na to nemá Ďasík čas (nebo náladu) Wink
To by som nemohol asi Smile A asi nemá čas, je Veľká Noc, tú obliať, tamtú obliať, pokiaľ všetkých obehá to zaberie nejakú hodinku. Ale tak aj iný by predsa mohol Smile
Isomut
Isomut

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Wed 27 Apr 2011, 17:06

NoMouse: Trefils to, nebyl čas a ani nálada (ta hlavně, musím přiznat, přece jen těch "nerozhodnutelných" připomínek bylo až až).
Isomut: Nemohl. Wink Ani bakeLit, baal a KaRLoS. Už jen proto, kolik práce mi dalo sepsat a udělat první korektury (víc než překlad samotný).

Ale mám dobrou zprávu, dneska - pokud tu bude bakeLit, aby ji přečasoval - vydám finálku k S04E19 (a jestli mi zbude síla, tak i k S04E20). Chybí mi už jen čtyři nerozhodnosti, z nichž nejhorší je
kód:
12345 6789 01 234567
FANNY PACK OF WOLVES
tak, aby i ten překlad měl 17 písmen, 4 slova, 2 N a 1 V. Vím, že tu mám podpůrné řešení "Hladový jako vlk", ale to bych musel přepsat ty počty a to nechci.

A u "Spíš co nevzali! Vzali mé očarované zbraně." mi hrozně vadí to opakování slova vzali. Navíc mám pocit, že to Sheldon ani neříká, takže to tam nakonec asi nedám... Každopádně zkuste popřemýšlet, jak to třeba nahradit...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty A co takhle?

Příspěvek  R&omize Wed 27 Apr 2011, 17:28

Ďasík napsal:... A u "Spíš co nevzali! Vzali mé očarované zbraně." mi hrozně vadí to opakování slova vzali. Navíc mám pocit, že to Sheldon ani neříká, takže to tam nakonec asi nedám... Každopádně zkuste popřemýšlet, jak to třeba nahradit...
A co to zkrátit na "(To) spíš co nevzali! Vzali mé očarované zbraně." A ejhle, už je to tam jen jednou... Twisted Evil A nebo v druhé větě už nedávat sloveso, všichni pochopí, že Sheldon vyjmenovává, co vzali, a to v první větě byla jen ironická poznámka... Idea

A co se týče Fanny pack of wolves, zkoušel si to vůbec někdo z vás vygooglit? Pak byste pochopili, že nosíte dříví do lesa, když se to snažíte nějak přeložit... Wink Možná tak akorát vysvětlivku a nebo si vypomoct (hodně) volným překladem "Before and After!", což se myslím stejně v českém Kolotoči ani vůbec nepoužívá... Basketball

No, stačí se na to podívat s odstupem pár týdnů a hned je to hračka dopřeložit... Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Mysh Thu 28 Apr 2011, 10:28

Pořád si myslím, že "Spíš co nevzali!" by tam být mělo - tady se řeší nejmenší překladový blbinky do šílených detailů, aby všechno bylo maximálně tip ťop, a tohle tam Sheldon vážně takhle říká Wink pokud nevyhovuje další věta ve tvaru "Vzali očarované zbraně...*výčet*", co to opsat nějak stylem "Spíš co nevzali! Mé očarované zbraně...*výčet ostatních věcí* jsou pryč!" Přiznávám že jsem si tu pasáž kvůli tomuhle příspěvku nepouštěla znova, takže nevím jak to tam sedí, je to prostě jen nápad jak říct jinak tu větu která Ďasíkovi vadí Smile
Mysh
Mysh

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 58
Bodů : 60
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 04. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Flowy Thu 28 Apr 2011, 10:51

spis co nevzali! byli tam mé ocarovane zbrane, hulka ..., vsechno je (to) pryc!

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Mr.Kew Thu 28 Apr 2011, 15:49

Nechci nijak bagatelizovat snahu prekladatelu a je mi sympaticke, ze se snazi o "HiFi" titulky, jen osobne spis prekousnu o jedno "vzali" min/vic nez cekaci dobu na finalovou verzi 4 tydny. Takze pokud nejde o reseni nejakych dulezitych slovnich hricek a kulturnich narazek, tak bych to nechal plavat. Zvlast kdyz lidi, co ty titule takhle resi, vetsinou stejne skonci tady na foru, kde maji vsechny forky rozebrane do mrte, takze jim to pak stejne neutece Wink

Mr.Kew

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 16:28

Nečeká se kvůli této větě. Prostě není čas, a jak Ďasík podotkl, ani nálada. Tak ho nechte a třeba se ty titulky objeví už zítra večer. Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Pátek

Příspěvek  R&omize Thu 28 Apr 2011, 16:56

No já si myslím, že zítra večer se objeví rozhodně jiné titulky, aspoň tedy doufám... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 17:12

No, to tedy ano Very Happy. Pátky jsou nyní požehnané dny - TBBT ke snídani a Doctor Who k večeři Very Happy. A i pondělky jsou nyní díky Hře o trůny, která se mi začala po druhém díle nesmírně líbit, mnohem příjemnější Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Thu 28 Apr 2011, 18:23

Kolikokoli napsal:No, to tedy ano Very Happy. Pátky jsou nyní požehnané dny - TBBT ke snídani a Doctor Who k večeři Very Happy. A i pondělky jsou nyní díky Hře o trůny, která se mi začala po druhém díle nesmírně líbit, mnohem příjemnější Very Happy.
Zakousni se do knizek, bude se ti to libit jeste vic!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 28 Apr 2011, 21:39

Všechny titulky (finálky k S04E19, S04E20 a 1. verze S04E21) se tu objeví zítra. Finálky už mám od včerejška hotové, ale nemohl jsem zastihnout bakeLita, takže musí vyjít až zítra...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Díky

Příspěvek  R&omize Thu 28 Apr 2011, 22:17

Ďasík napsal:Všechny titulky (finálky k S04E19, S04E20 a 1. verze S04E21) se tu objeví zítra. Finálky už mám od včerejška hotové, ale nemohl jsem zastihnout bakeLita, takže musí vyjít až zítra...
Já jsem musel udělat v minulém životě nějaký dobrý skutek, ale už nevím, co to bylo... Twisted Evil Děkujeme, Ďasíku, příjemně jsi překvapil... Wink

PS: Tohle by si zasloužilo i novinku na hlavní stránku, kupodivu je tu víc lidí, co se na díl dívají až s finálními titulky a těm to udělá rozhodně radost... bounce
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 22:24

Super! Však jsem to říkala, kdo si počká, ten se dočká Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Flowy Fri 29 Apr 2011, 10:04

Mr.Kew napsal:Nechci nijak bagatelizovat snahu prekladatelu a je mi sympaticke, ze se snazi o "HiFi" titulky, jen osobne spis prekousnu o jedno "vzali" min/vic nez cekaci dobu na finalovou verzi 4 tydny. Takze pokud nejde o reseni nejakych dulezitych slovnich hricek a kulturnich narazek, tak bych to nechal plavat. Zvlast kdyz lidi, co ty titule takhle resi, vetsinou stejne skonci tady na foru, kde maji vsechny forky rozebrane do mrte, takze jim to pak stejne neutece Wink

ak ti stacia nedokonale titulky stiahni si prvu verziu ... ak chces mat fakt dobre titulky tak si pockas aj tak nevychadzaju ziadne casti

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty finální verze titulků

Příspěvek  Ďasík Sat 30 Apr 2011, 11:11

Je tady dlouho očekávaná finální verze titulků. Většina změn je udělaná podle mých 1. korektur, to, co se oproti nim změnilo a dořešené nerozhodnosti jsou sepsány tady...

ZMĚNY:
- zahihňal a řekl by: -> zahihňal a řekl:
- bojového pštrosa -> bitevního pštrosa
- Legoland teď vypadá jako prázdný sen. -> A Legoland teď vypadá jako zbožné přání.
- Jako by to skoro byla obrovská ztráta času. -> Skoro jako by to byla obrovská ztráta času. ... ale nad Teď se to zdá jako obrovská ztráta času. jsem dost přemýšlel
- Sheldonovy vymyšlené věci -> Sheldonovy imaginární věci
- odhazovat svůj meč -> upouštět svůj meč
- je ten bat'leth úplně bezcenný. -> je ten bat'leth zcela bezcenný.
- sitár jako vyzvánění -> sitár jako její vyzvánění
- Myslel jsem, že jsem to právě řekl. -> Myslel jsem, že jsem to právě udělal.
- všechny Kardashianovy -> všechny Kardashianovy /TV rodina/ ... v žádném případě tam nemůže být měkké, to může být jen v 1. pádě! Ale dal jsem k tomu vysvětlivku
- Kolik zápisníků Trapper Keeper se Scooby-Doo? -> Kolik složek Trapper Keeper se Scooby-Doo? ... Trapper Keeper NENÍ penál, což dokonce vyplývá i z toho, co říká Sheldon. Je to "loose-leaf binder", šanon, pořadač, který nemá kovové, ale plastové kroužky. Dal jsem nakonec složku, označení šanon (pořadač) se mi pro dětské složky nelíbí
- Dolij mi ještě trochu kořalky -> Přilij mi ještě trochu chlastu ... sice se mi to VŮBEC nelíbí, ale ať má bakeLit radost Smile
- Dovolil jsem si vypálit nám na cestu mix hrdinské výpravné hudby. -> Dovolil jsem si nám na cestu vypálit mix hrdinské výpravné hudby. ... mně tam výpravná hudba sedí, akorát jsem změnil slovosled
- Co vzali? Mé očarované zbraně, -> Spíš co nevzali! Mé očarované zbraně, ... jak už psal R&y Smile, většině lidí to dojde...
- Ukážu vám, jak dokončujeme úkoly u nás v Nebrasce. -> Ukážu vám, jak dokončujeme výpravy u nás v Nebrasce.
- Pohořeli jsme v našem vznešeném úkolu. -> Naše vznešená výprava skončila neúspěchem.
- Ledvinka plná vlků -> Bedna plná zlých vlků. ... má to 17 písmen (CH je v češtině jedno písmeno), 4 slova, jsou tam dvě N a jedno V

ZŮSTANE:
- byl ohlodán na kost jako mrtvola na poušti ... zůstane, na pouštním slunci je sice doslovnější, ale tak nějak ta fráze ztrácí význam
- Dnes v noci získáme ... časově to sedí víc než dnes večer
- od Nishidy a Hosaky ... jsou to jména, ne katakany! Smile nejde to přepsat, jak se nám to zrovna hodí
- Možná že ze mě teď mluví alkohol ... zůstane bez čárky
- Prdelkovitý taneční mix ... necháme tak, dalo nám hodně námahy tohle nepřeložitelné slovo přeložit Smile
- že jsem ho musela odnést do vody. ... pokaždé tam neříká, navíc mluví o tom, že ho celé dva roky přemlouvala, než se jí to nakonec povedlo
- teď sám za sebe prosazuje vlastní způsob drsné spravedlnosti ... propůjčuje se by to akorát zkomplikovalo, prodloužilo a navíc to přesnější ani není Smile
- Mají tam Shamu, což jsou doslova tuny zábavy. ... nechám, mohl jsem dát "která je doslova tunami zábavy", ale hůř se to čte a ani nemáme jistotu, že to je samice. Wink
- Jsme okřídlená zuřivost! ... nakonec jsem nechal, kvůli tomu, že říká "fury", ale jsou čtyři. Takže bych musel dát "jsme okřídlené fúrie" a to by bylo divné a špatně. Každopádně fúrie jsou římské bohyně pomsty, zatímco valkýry (doslova "vybrat z padlých") jsou severské bohyně, které na bojišti vybírají, čí duše se dostane do Valhally (Odinovy Síně padlých), kam mohou jen duše hrdinů padlých v boji, kteří zde pak trénují na poslední bitvu, Ragnarök)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Apr 2011, 11:28

Díky, díky. Souhlasím se vším, ale Kardashianovi nejsou TV rodina, jsou to skutečné rodiny (jako Osbournovi, ti taky měli podobnou "show").

A DĚKUJI za "zlého vlka", to nás - whoviany nesmírně potěší Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 7 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru