Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

+28
baal666
g.hofstadter
MatMatMatMat
zhu-ci
MatesCzech
yossarian
terminal
KilianD
Flowy
yaqwsx
Hellslayer
padina
Polylux1
minnie
Dimik
EternalPilgrim
Isomut
Pinny
NoMouse
Ďasík
Mysh
lemming
Kolikokoli
Footy
tx
bakeLit
R&omize
Admin
32 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Isomut Sun 03 Apr 2011, 21:45

Ďasík napsal:Isomut chtěl zlatky, protože JE Slovák a přijde mu to přirozenější než zlaťáky, nic víc v tom k pochopení není. Wink

Nechcel som tým povedať, že mi to príde prirodzenejšie, len som to slovo dal do pozornosti, že existuje aj taký ekvivalent.
A vôbec, kto chce si môže titulky prepísať potom podľa svojho gusta.
Fórum je predsa na to, aby sa dávali návrhy, tak ja som ho poskytol Smile Ak sa neľúbi, ide sa ďalej, nič na tom nie je Wink

Mimochodom, to slovo mám od kamošov čo hrajú/li WoWko a používali aj goldy, Zlatky sú skôr z traviana.
Isomut
Isomut

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Mon 04 Apr 2011, 09:26

Dimik napsal:
"Doodle Jump", "Angry Birds" - #Jsem na pochybách, je to u nás dost známé? Co nahradit Solitérem atp.?

Opovaz se nahradit Angry Birds solitarem a poslu na tebe Penny aby se dotkla tveho mistecka Twisted Evil

jo a jdu pracovat, tech 7 stranek komentu si prectu az nekdy :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Mon 04 Apr 2011, 09:55

yossarian napsal:Opovaz se nahradit Angry Birds solitarem a poslu na tebe Penny aby se dotkla tveho mistecka Twisted Evil
Neboj, zůstanou. Very Happy

Jo a koukal jsem znovu na tu scénu s Priyou a Penny a překvapená byla Penny, ne Priya, Priya věděla moc dobře, že volá zrovna na Penny...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Legoland

Příspěvek  MatesCzech Mon 04 Apr 2011, 19:49

doufám že mě neukamenujete Smile , ale nešlo by frázi o Legolandu přeložit prostě: "A sen o Legolandu se rozplynul", prázdný sen mi příjde moc kostrbaté...

MatesCzech

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  zhu-ci Tue 05 Apr 2011, 10:54

Ďasík napsal:No, možná máš i pravdu, ale to vykání by tam fakt bylo divné. Smile Jo a k té hře: správně by tam mělo být "Angry Birds jsou hrou.", ale to je už i na Sheldona moc úchylné. Takže "jsou hra".

Naopak, "Angry Birds jsou hra" je správně...."jsou hrou" by vyjadřovalo, že teď to sice je hra, ale po čase už třeba být nemusí. Nevim jak se tento gramatický jev nazývá, ale je to tak.

zhu-ci

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  MatMatMatMat Tue 05 Apr 2011, 13:45

Ďasík napsal:Flowy: Ale proč by jí proboha měla vykat??? Vyká se jen člověku, který je pro tebe cizí. A myslím, že Penny není těžké poznat.

Pinny: Mně ty Karlovy Vary došly okamžitě, jak jsem to slyšel, ale rozhodnul jsem se, že nechám Carlsbad. Přece jen Karlovy Vary v Kalifornii by byly trochu moc. Ale že je to město pojmenované skutečně podle našich Karlových Varů, jsem netušil. Shocked

A vůbec by nebylo špatné poradit Jirkovi Bartoškovi, aby aktéry TBBT pozval na zdejší filmový festival...

A ještě si dovolím zlepšováček k titulkům - nebylo by lepší přeložit "in the middle of..." ne až tak doslovně, ale brát to spíš idiomaticky, tzn. nikoli "jsme uprostřed krize" , ale "jsme v HLUBOKÝ krizi" nebo "v PĚKNĚ HLUBOKÝ krizi"?

MatMatMatMat

Počet příspěvků : 19
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Myslím, že ne, Time... ;)

Příspěvek  R&omize Tue 05 Apr 2011, 15:18

zhu-ci napsal:
Ďasík napsal:No, možná máš i pravdu, ale to vykání by tam fakt bylo divné. Smile Jo a k té hře: správně by tam mělo být "Angry Birds jsou hrou.", ale to je už i na Sheldona moc úchylné. Takže "jsou hra".
Naopak, "Angry Birds jsou hra" je správně...."jsou hrou" by vyjadřovalo, že teď to sice je hra, ale po čase už třeba být nemusí. Nevim jak se tento gramatický jev nazývá, ale je to tak.
Nazývá se "cucání z prstu"... Twisted Evil
MatMatMatMat napsal:A ještě si dovolím zlepšováček k titulkům - nebylo by lepší přeložit "in the middle of..." ne až tak doslovně, ale brát to spíš idiomaticky, tzn. nikoli "jsme uprostřed krize" , ale "jsme v HLUBOKÝ krizi" nebo "v PĚKNĚ HLUBOKÝ krizi"?
Kdyby to byl idiom, tak proč ne, ale on není a nebude jen proto, že ty to tak říkáš... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  minnie Tue 05 Apr 2011, 15:25

R&omize: co ti dneska kdo provedl? Shocked
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  g.hofstadter Tue 05 Apr 2011, 15:28

já když dneska vidím R&omizeho tak budu radši mlčet Very Happy
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Tue 05 Apr 2011, 17:29

Nojo, dneska je R&omize nějaký... náhodný. Very Happy
Ale s tou krizí má pravdu, není důvod to překládat jinak, spojení "uprostřed krize" se používá naprosto běžně a hluboká krize by v tomto kontextu měla i poněkud jiný význam, navíc kdyby tam měla být hluboká krize, tak by snad i v angličtině bylo "deep". A ještě tam mermomocí cpát nespisovnou koncovku... Rolling Eyes
Naopak, na zhu-ci-ho teorii něco bude, stačí se podívat o stránku zpět, kde je tx-ova citace z internetové jazykové příručky. Ten gramatický jev se tedy nazývá tak, že se "1. pádem přisuzuje podmětu příznak trvalý, stálý, kdežto 7. pádem příznak platný jen aktuálně (substance v podmětu se něčím stala, je něčím přechodně)", jak už bylo jednou citováno. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  tx Tue 05 Apr 2011, 20:28

R&omize napsal:Nazývá se "cucání z prstu"... Twisted Evil
Co ti kdo dneska provedl?
Mimochodem, to jeho "cucání z prstu" je pravdivé Wink

edit: koukám, že bych mohl taky nejdřív pročíst příspěvky až do konce, než napíšu něco, co už přede mnou napsali jiní Very Happy

edit2: Ďasíku, na kdy vidíš vydání finální verze?
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Dimik Wed 06 Apr 2011, 03:30

R&omize napsal:
zhu-ci napsal:Naopak, "Angry Birds jsou hra" je správně...."jsou hrou" by vyjadřovalo, že teď to sice je hra, ale po čase už třeba být nemusí. Nevim jak se tento gramatický jev nazývá, ale je to tak.
Nazývá se "cucání z prstu"... Twisted Evil
To já bych řekl, že instrumentalizace. ;-)
Dimik
Dimik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 62
Bodů : 71
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Dimik Wed 06 Apr 2011, 03:37

yossarian napsal:
Dimik napsal:
"Doodle Jump", "Angry Birds" - #Jsem na pochybách, je to u nás dost známé? Co nahradit Solitérem atp.?
Opovaz se nahradit Angry Birds solitarem a poslu na tebe Penny aby se dotkla tveho mistecka Twisted Evil
Pro mě za mě :-). To byl spíš dotaz do pléna. Naštěstí pochopení toho vtipu na jménu nestojí.
Dimik
Dimik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 62
Bodů : 71
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Lítice války

Příspěvek  Dimik Wed 06 Apr 2011, 03:43

Btw, mezitím jsem se dozvěděl, že válečné lítice se v rámci Shakespearova odkazu používají i v české Andromedě...
Dimik
Dimik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 62
Bodů : 71
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Díky...

Příspěvek  R&omize Wed 06 Apr 2011, 08:26

Dimik napsal:Btw, mezitím jsem se dozvěděl, že válečné lítice se v rámci Shakespearova odkazu používají i v české Andromedě...
Ahááá, díky, já si říkal, kde já jsem to slyšel... What a Face

Edit: Myslel jsem tedy seriál, tys asi myslel knižní předlohu, co? What a Face A taky mi prosím ne*urvi nick v citacích... Wink (Je to dostatečně slušně? Very Happy )


Naposledy upravil R&omize dne Wed 06 Apr 2011, 12:37, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  minnie Wed 06 Apr 2011, 09:26

Dimik: jen by to chtělo příště netapetovat a naspat klidně třeba tři myšlenky do jednoho postu.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Finální ještě nejsou, tak další várka... ;)

Příspěvek  R&omize Wed 06 Apr 2011, 21:24

087 - Je mi to líto, Sheldone. Vím, že ta hra pro tebe hodně znamenála. (Není důvod k minulému času.)
198 - Díky. Naším pachatelem je jistý pan Todd Zarnecki, (Aka "one".)
233 - No tak, chlape. Kámoši před... (šlapk...) (To asi neprojde, ale aspoň jsem to zkusil.)
239 - aby ses se svou matkou mohl dívat na Kolotoč se svou matkou. (Důraz je kladen na chybějící matku, dát tedy až na konec věty.)
291 - Což ale pořád není důvod k tomu, abychom překračovali o 2km/h povolenou rychlost. (Takhle tam může zůstat přesný přepočet.)
293 - Já vždycky navrhuji vlak. (Z toho, co je tam teď, není jasné, že Sheldon jako vždy vlak navrhoval, ale nejspíš byl přehlasován.)


Naposledy upravil R&omize dne Wed 06 Apr 2011, 21:54, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 06 Apr 2011, 21:48

To jakože tam bude, že jedou 114 km/h a řečeno, že překračují rychlost o 2 km/h? Jasně, že přepočítaná max. povolená rychlost je 112 km/h, ale je to takové divné... resp. je to spíš 113, to už se tam zrovna může dat, že překračují rychlost o 1,609344 km/h Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Kompromis

Příspěvek  R&omize Wed 06 Apr 2011, 21:52

NoMouse napsal:To jakože tam bude, že jedou 114 km/h a řečeno, že překračují rychlost o 2 km/h? Jasně, že přepočítaná max. povolená rychlost je 112 km/h, ale je to takové divné... resp. je to spíš 113, to už se tam zrovna může dat, že překračují rychlost o 1,609344 km/h Very Happy
To je jen obecný návrh, pokud se to Ďasíkovi bude líbit, může vymyslet (nej)vhodnější kompromis... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 06 Apr 2011, 22:10

A tohle bylo jen obecné vyjádření k obecnému návrhu. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty 1. korektury titulků - 1. várka :)

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 19:43

Ahoj, omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak mi na ty korektury nevyzbyl čas... Tohle je první várka, věci, které jsem změnil/nezměnil a které už takhle zůstanou. Na konci příspěvku je pak odkaz na .txt soubor, kde jsou sepsané věci, nad kterýma ještě rozvažuju a ke kterým se když tak ještě vyjadřujte. Wink

ZMĚNY:
- Možná že mě teď mluví alkohol -> Možná že ze mě teď mluví alkohol
- pod mostem v Útesu bouří -> pod mostem v osadě Thunder Bluff
- A ještě se na mě pověsila FBI. -> A v FBI mi zavěsili.
- rychlostí 115 kilometrů za hodinu. -> rychlostí 131 kilometrů za hodinu. ... tady fakt bude nejlepší převést to na naše reálie
- Zjisti, jestli už Raj skončil s Pilates. -> Zjisti, jestli už Rajovi skončily Pilates.
- Červenohlavého trolla se jménem Glumly. -> Zrzavého trola jménem Glumly.
- Podle toho, co ti Bůh nadělil, asi nebudeš tanzanský šimpanz -> Buď ráda, že nejsi tanzanský šimpanz
- o tanzánských šimpanzech -> o tanzanských šimpanzech
- Naším pachatelem je pan Todd Zarnecki -> Naším pachatelem je jistý pan Todd Zarnecki
- Tohle a ještě vlnění tukem na ruce -> Tohle a ještě třesení tukem na ruce
- tuhle ti to zabralo 15 minut, než ses dostal do balíku od FedExu -> tuhle ti zabralo 15 minut, než ses dostal do balíku od FedExu
- Opravdu na ni chci mrsknout -> Opravdu po ní chci mrsknout
- Každý ji svléká svýma očima -> Každý ji svléká očima
- nejprsatější kamarádi -> nejlepší prsátelé
- Víte, prvních pár měsíců by se kdykoli, když bych si sundala podprsenku, -> Víte, prvních pár měsíců se kdykoli, když jsem si sundala podprsenku,
- Dýchejte do tohoto sáčku. -> Dýchejte do tohoto pytlíku.
- Do sáčku -> Do pytlíku
- masivně multiplayerová online hrdinská... -> masivně multiplayerová onlinová hrdinská...
- Tohle je taverna, -> Tohle je krčma,
- kolik jich dojde do vestibulu? -> kolik jich dojde do přízemí?
- Ne ten, co má přístup k drogám. -> Ne takový, co má přístup k drogám.
- Bez certifikátu pravosti je mu ten bat'leth úplně k ničemu -> Bez certifikátu pravosti je ten bat'leth úplně bezcenný
- Já vždycky dávám přednost vlaku. -> Já vždy upřednostňuji vlak.
- Předtím a potom. -> Před a po.
- které jsou ve fiktivním světě užitečné -> které jsou užitečné ve fiktivním světě
- planou vzpruhou -> chabou útěchou
- Zkusit "hodného a zlého goblina". -> Zkusme "hodného a zlého goblina".
- předměstském ranči -> domě na předměstí
- Á, to je ten alkoholový a drogový nátlak okolí, -> A je to tady, alkoholový a drogový nátlak okolí,
- - A chci zpátky své věci. - Tak o tom pochybuji. -> - A chci zpátky své věci. - Ani mě nenapadne.
- Carmen San Diego -> Carmen Sandiego
- Dát si sitar jako vyzvánění -> Dát si sitár jako vyzvánění
- na lékařský odpad -> na nemocniční odpad
- Ale zeptej se sám sebe na toto: -> Ale zeptej se sám sebe:
- Tento násilný čin musí být pomstěn náhlým a krutým projevem zuřivosti. -> Tento násilný čin se musí setkat s rychlým a krutým projevem zuřivosti.
- Můžeme ho tam uzavřít. -> Můžeme ho obklíčit.

ZŮSTANE:
- krvavý elf, zlato, Východní království, brnění zlotřilého gladiátora a hůlka neposkvrněné síly ... ne každý hraje WoW, takže je třeba to přeložit, aby lidi věděli, o co vůbec jde
- Angry Birds jsou hra. ... "je" tam fakt být nemůže
- Podrž mi dveře! ... není důvod pro vykání, Priya jasně vidí Penny, překvapená je právě Penny
- Carlsbad ... Karlovy Vary by byly LOL Smile
- Kolotoč ... to jste si sami odhlasovali
- přepočty mph na km/h ... jak už jsem psal, málokdo si dokáže "za letu" převést míle na kilometry; přece jen ale místo 115 km/h jsem dal 131 km/h, aby to sedělo na ten vtip
- bitevní pštros ... není důvod měnit na válečného pštrosa, říká battle ostrich
- uprostřed krize ... rozhodně nezměním na "v hluboký krizi", zaprvé tam není deep crises a zadruhé to -ý je fuj
- den starý ... říká one day old, ne yesterday, proto není důvod měnit na včerejší
- kybernetický zločinec
- kvalitní materiál na chození ... líbí se mi víc než "na vztah"
- odhazovat svůj meč ... upouštět je divné
- Vím, že ta hra pro tebe hodně znamenala. ... je tam minulý čas
- aby ses se svou matkou mohl dívat na Kolotoč. ... není třeba měnit slovosled, navíc jsem to zkoušel a vyznívá to hrozně nepřirozeně
- mrtvola na poušti ... jak už jsem psal, mršina je moc morbidní
- Natalie Portman nahoře bez ... polonahá je sice zajímavý nápad, ale nahoře bez je přesnější a zas tak špatně se to nečte
- internet s malým i
- Legoland je interaktivnější ... víc interaktivní je taky dobré, ale nevidím důvod měnit

JEŠTĚ NEVÍM:
viz tyto poznámky
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 07 Apr 2011, 19:57

K tomu snu: Díky zdejším příspěvkům jsem pochopila význam Rajovy věty. V tom případě bych tam dala "A o Legolandu si už můžeme nechat jen zdát." (nevím, jestli to už někdo tady nenavrhnul, ale asi by to bylo nejlepší).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Apr 2011, 19:59

Nenavrhnul, není to v tom texťáku. Wink A dám to tam. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Upřímnou soustrast...

Příspěvek  R&omize Thu 07 Apr 2011, 21:09

Upřímnou soustrast, zítra ti to začíná zase nanovo... Na Hromnice o den více... Twisted Evil Díky za práci, kterou pro nás odvádíš (samozřejmě i ostatním, ale díky PR shrábne ocenění hlavně Ďasík... Wink )... What a Face

130 - Možná, že ze mě teď mluví alkohol, (V tom případě tam chybí ještě ta čárka.)
293 - Já vždy navrhuji vlak. (Prosil bych vysvětlení, v čem je "upřednostňuji" lepší než "navrhuji", které je trefnější, jednoznačnější a kratší... Rolling Eyes )
324 - Bez certifikátu pravosti je ten bat'leth zcela bezcenný.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  baal666 Thu 07 Apr 2011, 21:28

K booze-kořalka,likér,chlast...
Jak říká bakelit... Musí to být jedině chlast!
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY] - Stránka 5 Empty Re: S04E19 - The Zarnecki Incursion [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru