Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

+32
vojtamar
Totka
Pinny
NoMouse
skypej
Sheldon-Cooper
yossarian
Ahura
Repetálek
Winniie
metztli
Melindaaaa
kezir
Nosnx
jozo129
Mystic_CZ
Strix
Kolikokoli
moss
kamokere
minnie
Kyong
rampage
mnn
sofis
filda44
trinx
xegiie
Sharon14
MartyCZ
Ďasík
patras
36 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 19 Oct 2012, 20:46

Ďasík napsal:Naopak! Pojídání koláčů byl vrchol dílu...
Kdyby jsme se bavili o stupiditě typu "Jackass", tak bych s Tebou souhlasil. Od TBBT ale ještě pořád naivně čekám humor na poněkud jiné úrovni...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Nosnx Fri 19 Oct 2012, 21:05

19min 2sec: Penny se do scény z koláči moc nechtělo. Z jejího pohledu na kameru slyším zřetelný pomoooc Very Happy

Nosnx

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Oct 2012, 21:15

Ďasík napsal:
Strix napsal:to pojídání koláče byla jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy v TBBT viděl - a udělat z takové blbosti navíc důvod, proč se zachovají takhle hnusně k Howardovi (ještě po tom, jak tam Sheldon důležitě zmiňuje, že mu vadí, že ho nebude moci přivítat), tak to je přešlap jako hrom!
Naopak! Pojídání koláčů byl vrchol dílu a jejich reakce naprosto očekávaná, prostě chtěli za každou cenu vyhrát... Lepší byly už jen obrázky, ze kterých jsem fakt nemohl. Když Sheldon nakreslil mrtvou ženskou s lampičkou, v životě by mě nenapadla Marie Curie. Very Happy Very Happy Very Happy
já tipovala koncentrák, což už bych k tomu polsku byla docela blízko Very Happy
Strix: normálně nechutné nebo stupidní vtípky taky nemám ráda, ale tohle se myslím povedlo..a asi mě víc bavili to provedení scény než samotný nápad, viz zoufalý pohled penny do kamery, ale taky to jak se do toho všichni obětavě pustili Smile mimochodem jsem z toho dostala strašnou chuť na borůvkový koláč Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 19 Oct 2012, 21:33

minnie napsal:...ale taky to jak se do toho všichni obětavě pustili Smile mimochodem jsem z toho dostala strašnou chuť na borůvkový koláč Very Happy
Co jim taky zbylo jiného - při pátém opakování záběru (rozhodně by to vysvětlovalo ten Pennyin pohled) Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Oct 2012, 21:39

Já si myslela, že je to hospoda Very Happy (terč na šipky, jitrnice, ožralá ženská) Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Oct 2012, 22:06

křížky místo očí = mrtvola Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 19 Oct 2012, 22:15

Po delší době něco přidám...hej parádní díl, chláma od začátku do konce...a hláška Rajeshe o dírkách Very Happy Very Happy Prostě takovej fajn dvojsmysl....a borůvka v nose Very Happy

Co se týče her a Shledona, tak on skoro musel ne? nemá něco podobného ve smlouvě spoluchodících?

Ale za mě jednoznačně skvělý díl, a šestá serie drží dobré tempo.....Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Fri 19 Oct 2012, 22:40

Tak tohle pochybuji, že by ve smlouvě spoluchodících měl, když je napsaná tak, aby vycházela jemu, protože ji psal on.
Jak už jsem psal, oproti starším dílům opět dnes nic moc, já preferuji ten vědecký humor, ten mě baví. Very Happy
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Melindaaaa Sat 20 Oct 2012, 00:17

Za sebe musím říct, že se mi epizoda moc líbila Very Happy Rozhodně nejlepší epizoda za poslední dobu, smála jsem se skutečně nahlas, což už se mi u novějších dílů dlouho nestalo Very Happy Hodně se mi líbil Amyin návrh na hru Real operation Very Happy Mrtvole se nerozsvítí nos, ale když je čerstvá, občas škubne nohama Very Happy:D
A chudák Howie Sad
Melindaaaa
Melindaaaa

Znamení : Panna Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 123
Bodů : 126
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 31
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 20 Oct 2012, 03:38

No, po prvych troch dieloch pochybnej siestej serie som necakala trolo smiechu. Chvalim, hlavne tie "sarady" a ine spolocenske hry Very Happy
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Winniie Sat 20 Oct 2012, 05:47

Tak já nevím, ale mě díl taky moc neoslovil.
Na začátku to Pictionary bylo mega, další soutěže už se mi ale tolik nelíbily....a vdechnutí borůvky mi přišlo úplně mimo mísu.

A linie Howarda mě taky moc nenadchla. Jak se štítil Bernadette - takové vtipy já nemám ráda, nepříjde mi to vtipné. Pokud mám přítele tak dlouho, natož jsem s ním vdaná tak mi rozhodně nepříjde nechutné když má rýmu. Ale to bude asi můj osobní problém, podobné situace se vyskytují ve více filmech a nikdy se mi to nelíbilo.
Winniie
Winniie

Počet příspěvků : 18
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 11
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Repetálek Sat 20 Oct 2012, 07:04

Nejhorší epizoda za posledních 6 let možná všech dob a všech seriálů na světě.
Za tuhle epizodu,bych vyhazoval lidi a natočil náhradní,omluvnou epizodu.
Je vidět,že tento seriál sleduje i plno idiotů Evil or Very Mad

Repetálek

Počet příspěvků : 7
Bodů : 5
Reputace : -2
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Ahura Sat 20 Oct 2012, 10:15

Repetálek napsal:Nejhorší epizoda za posledních 6 let možná všech dob a všech seriálů na světě.
Za tuhle epizodu,bych vyhazoval lidi a natočil náhradní,omluvnou epizodu.
Je vidět,že tento seriál sleduje i plno idiotů Evil or Very Mad

Jo, třeba ty...

Ahura

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Sat 20 Oct 2012, 11:59

Repetalek: WTF :-)
Ahura: Ale no tak, decka
Peace afro

Jinak ja jsem se bavil, muceni sheldona me skoro pripadalo jako momentalni napad a improvizace.
A pohled Penny do kamery "to jako fakt" nez zabori hlavu do kolace. No mazec.
A kdyz jsme u boruvkoveho kolace, tak jsem si vzpomnel na neco jineho s kolacem geek
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Sat 20 Oct 2012, 13:10

Repetálek: slušný trolling Razz
Ten pohled do kamery Penny mě taky baví, úplně je vidět ta zoufalost. Hádám, že to tam ve střižně nechali schválně. Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 20 Oct 2012, 13:35

moss napsal:Ten pohled do kamery Penny mě taky baví, úplně je vidět ta zoufalost.
Strix napsal:Co jim taky zbylo jiného - při pátém opakování záběru (rozhodně by to vysvětlovalo ten Pennyin pohled)

Jen dodám info k natáčení. "Koláčová" scéna se hrála v její celé délce jen 2x. Poprvé na camera-run-through (den před natáčením) a podruhé před lidma v den natáčení. (a scéna se neopakovala).
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 20 Oct 2012, 13:40

Sheldon-Cooper napsal:Jen dodám info k natáčení. "Koláčová" scéna se hrála v její celé délce jen 2x. Poprvé na camera-run-through (den před natáčením) a podruhé před lidma v den natáčení. (a scéna se neopakovala).
Já si taky dělal srandu - nepředpokládal jsem, že by to opravdu opakovali tolikrát, jen mě pobavila ta myšlenka (mnohem víc než samotná tahle scéna)... Wink A takový nadšenec, abych si dohledával zákulisní informace z natáčení jednotlivých epizod, opravdu nejsem... Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 20 Oct 2012, 13:47

Strix napsal:A takový nadšenec, abych si dohledával zákulisní informace z natáčení jednotlivých epizod, opravdu nejsem... Laughing
... někteří nemusí ani tak dohledávat Twisted Evil
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty priklad

Příspěvek  skypej Sat 20 Oct 2012, 14:42

super epizoda .. len mi nejde do hlavy ako z toho prikladu mohla Penny dostat vysledok 37 ??? 23x(851)^-2

skypej

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 20 Oct 2012, 14:46

Podle mě je to nějaký hodně podivný americký způsob jakým je zapsáno a řešeno dělení 851/23, což je skutečně 37.

(Edit: A odmocnina není ^(-2) ale ^(1/2))
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 20 Oct 2012, 15:07

Jinak zapsané, ale systém v podstatě stejný.
 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 LongDivisionAnimated
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 20 Oct 2012, 15:12

Strix napsal:
rampage napsal:Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinou epizodu než ostatní.
Taky na to tady zírám s otevřenou hubou Shocked Nevím, možná jsem jen v divné náladě (což bych ani neřekl), ale pro mě teda dnes (slušně řečeno) silný podprůměr. Alespoň trochu to zachraňuje "Pictionary" (u téhle scény jsem se jako u jediné opravdu zasmál), jinak ale pro mě kandidát na jeden z nejhorších dílů vůbec. Ty ostatní soutěže mi jako jedna "dějová linie" opravdu nestačily - spíš jsem si u nich říkal "Co to má sakra být?! To už tvůrcům definitivně došly nápady?". Nápad s Howardem, který se vrátí a nikdo z toho nemá radost, nebyl špatný, ale provedení mi přišlo převážně stupidní. Scéna s Bernadette byla vtipná asi tak prvních 20 sekund, pak už to byla směsice trapnosti a nechutnosti (vzpomněl jsem si přesně na to, na co Minnie). Howardova matka byla druhou světlejší chvilkou, kterou ale vzápětí zabila návštěva u Raje ("plnění děr" byla další prvotřídní trapnost) a u kluků (to pojídání koláče byla jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy v TBBT viděl (i když závěr předchozícho "wrestlingu" nebyl o moc lepší) - a udělat z takové blbosti navíc důvod, proč se zachovají takhle hnusně k Howardovi (ještě po tom, jak tam Sheldon důležitě zmiňuje, že mu vadí, že ho nebude moci přivítat), tak to je přešlap jako hrom!). Pro mě dnes opravdu zklamání Mad
patras napsal:Bože přísahám, že tohle byla nejlepší epizoda minimálně za poslední rok.
Ďasík napsal:Nejlepší epizoda tohoto roku.
To si děláte srandu, že jo??? Shocked

Já teda nesdílím úplně názor, že jde o nejlepší díl vůbec. Minule jsem se bavil víc. Ale to s dírama bylo fajn. Raj je prostě Ind a chápe věci jinak. Neměl jsem s tím problém a dokonce jsem se zasmál. Scéna s Bernadette mi přišla úplně normální, netuším, co máte za problém. Viděl jsem teda daleko horší věci, tohle s mým žaludkem nepohne Basketball
Howardovi to podle mě vynahradí příště a nemám problém s tím, že ho trošku odbyli. Smile
Dal bych tak 7,5 z 10, protože to mělo šťávu, nebyla nuda, nebyly žádný dlouhý konverzace o ničem a v levelu trapnosti se to opět ani na míle nepřiblížilo poslední epizodě himym. Proto mi big bang vždy napravuje seriálovou náladu.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 20 Oct 2012, 15:17

MartyCZ napsal:Jinak zapsané, ale systém v podstatě stejný.
 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 LongDivisionAnimated
Jo, už jsem to taky našel na wiki ( http://en.wikipedia.org/wiki/Long_division )
Ten americký zápis je teda podle mě dost podivný, ale co čekat od národu, který pořád odmítá používat metrický systém. Laughing

Edit: a na té wiki, jak je ten německý systém, co se používá u nás, já tam teda osobně nikdy nepsal ty mezinásobky, či co to je, a odečítal je rovnou, tak jsme se to vždycky učili, ale viděl jsem i u nás, že to tam někteří píšou. Jak jste se to učili vy ostatní?
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 20 Oct 2012, 15:27

Pinny napsal:Scéna s Bernadette mi přišla úplně normální, netuším, co máte za problém. Viděl jsem teda daleko horší věci, tohle s mým žaludkem nepohne Basketball
...v levelu trapnosti se to opět ani na míle nepřiblížilo poslední epizodě himym.
Možná proto mi drtivá většina seriálů (a vlastně i filmů) ani nestojí za pozornost Razz TBBT mě kdysi chytnul právě tím, že cílil i na inteligentnější publikum než tradiční konzumní produkce. To se sice od prvních sérií už značně změnilo, ale pořád si v mých očích drží celkově naprůměrnou úroveň - tedy až na výjimky, jakými byl tento díl. Že mi něco přímo "nepohne s žaludkem" nebo to není "trapnější než seriál xy" (to bych mohl rovnou srovnávat každý díl s Ordinací v růžové zahradě a pět tady oslavné ódy, jak je oproti ní TBBT dokonalý Laughing), to ještě neznamená, že to není (alespoň pro mě) v kontextu tohoto seriálu laciná ubohost...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 20 Oct 2012, 15:37

NoMouse: Když jsme s tím začínali, tak jsme to tam taky psali, ale postupem času jsme s tím přestali.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru