Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

+18
alesr
happy.crazy
ogedeikhan
Raistlin
sugy
trinx
Zero
smetak
Sheldon 3.0
Kolikokoli
janice
baal666
Geser
flemo
karlos89
Ďasík
Ráďa
Admin
22 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Mon 27 Sep 2010, 00:59

super epizoda, ja neznamkujem pretoze je to blbost, takze len slovne = super!!!!! Very Happy

s Penny sme mali rovnaku reakciu na to ze Sheldon sa chysta splodit dieta ... sice som nic nepila ale uplne ma vyhodilo na stolicke XD

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  Banánovej slimák Mon 27 Sep 2010, 14:10

Pěkný začátek série. Lze jen doporučit.
Banánovej slimák
Banánovej slimák

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  flemo Wed 29 Sep 2010, 10:35

karlos89 napsal:
flemo napsal:Did you try to turn it off and on again?
Jo ták, to mě v tu chvíli vůbec netrklo... shame on me Twisted Evil Ale ona je to tak univerzální a užitečná věta...

Vlastne aj roboticka ruka by sa dala vidiet ako odkaz na IMHO jediny dobry diel stvrtej serie IT Crowd

flemo

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Wed 29 Sep 2010, 14:14

Zdravím

Pro mě celkem hořké sklamání. Čekal jsem něco víc než jen Howarda s robotickou rukou (Docela sem se mu smal) a takovy pubertalni krok .. No jo je to Howard .. A když připočtu vypočítání milenců penny tak je to asi vše zábavné co jsem viděl v této
epizodě. HIMYM škoda mluvit. Jediné smallville našlapalo s kvalitní episodou do season.

Jsem zvědavý na další díl.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  LukckyJaS Fri 01 Oct 2010, 17:08

Hmm, tak ja tedy nechapu proc na to koukate, kdyz se vam to nelibi... Ja vim ze jste takovy borci kteri by vymysleli neco lepsiho holt je to pod vas vkus, tak to nesledujte a vymyslete neco lepsiho, myslim ze vam po chvili dojdou napady a to je u kazdeho serialu to nejtezsi - NAPAD a neopakovat se... Vubec nechapu proc se tady resi HIMYM... Oba zacatky byly dobry a serialy se stanou, ne-li uz se stali kultovni zalezitosti... To ze je neco trapnyho nebo mene vtipneho zalezi na vkusu daneho jedince, nekdo resi to a nekdo toto ale ty vase hodnoceni 3/10 jako jsou treba na csfd.cz mne uvadi do faze zurivosti... Jeste ze patrim mezi ty, co maji vlastni hlavu a nekoukaji na nazory ostatnich.. Howgh
Odpovidat nemusite, vracet se sem na forum uz nebudu, ale zkuste o tom trochu premyslet a podivat se na vase prispevky z jine perspektivy...

LukckyJaS

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Fri 01 Oct 2010, 17:41

LOL
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E01 - The Robotic Manipulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru