Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

+10
stalker
Gery
Raistlin
Kolikokoli
pathy
Sheldon 3.0
Ďasík
baal666
Geser
Admin
14 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sun 09 May 2010, 11:06

Kolikokoli: Z jedné kaše nelze vařit věčně a čtyři série se na Leonardovu nadbíhání Penny postavit nedají, s tím plně souhlasím. Určitý vývoj vpřed je tak samozřejmě v pořádku, jen je otázka, k jakému cíli se ubírá a jestli přitom nemíří do úplně jiného prostředí. Třeba pro mě leželo kouzlo Big Bangu ve výchozích ingrediencích seriálu. V narážkách na svět vědy a zajímavých souvislostech. V Leonardových opatrných a neobratných pokusech okouzlit Penny. V Sheldonově zvláštním vnitřním světě nepraktického génia. V Howardově packalském přístupu a tak dál... jenže jak se časy mění a seriál postupuje kupředu, některé z těchto svatých krav byly poraženy a není cesty zpět. (Opět souhlasím, že teď už by šlo těžko nějak rozumně obhájit, proč by se měl Leonard rozejít s Penny a přitom zachovat vše jako dřív.) Což je z celkového rámce v pořádku, jenže pro mě se seriál posouvá do roviny, která už mě na rozdíl od 1. a části 2. série, příliš neoslovuje. "Rodinný život" už není úplně to pravé ořechové prostředí pro partičku geniálních ale společensky nesmělých vědců, kteří nemají ani páru o tom, jak vlastně funguje svět běžných smrtelníků.
(Samozřejmě chápu, že o pokračování seriálu rozhodují obchodní hlediska a grafy sledovanosti, a ne očekávání core nerdů jako jsem já.)
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru