Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

+10
stalker
Gery
Raistlin
Kolikokoli
pathy
Sheldon 3.0
Ďasík
baal666
Geser
Admin
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Mon 03 May 2010, 22:59

Vysílání: 4.5.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Tue 04 May 2010, 18:31

Dost rozporuplné pocity. Penny skvělá, a konečně tu na férovku odhalili ten S3 náznak famílie. Každopádně kde jsou ty časy, kdy Sheldon na lži používal fiktivní bratrance a necpal si párky do rozkroku?
Rajesh bez komentáře. Asi 4/10.

Btw kam vůbec zmizel ten Shellyho tik obličeje, když něco neví?
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 04 May 2010, 21:35

co se stalo? nechapu, ale ve všem souhlasím s Geserem... asi to bude tim, jak starnu a tim se zvysujou moje naroky
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 04 May 2010, 21:57

No, mi se Sheldon (a to ho fakt nemusím) a Raj líbili a i ostatní byli dobří. Rozhodně lepší než minulý díl, i když tentokrát Geserovi uznám, že Sheldon a jeho fiktivní bratránek byli oproti tomuhle na trochu jiné úrovni a Sheldonovy ksichty taky chyběly... Ale i tak byl zábavný. Každopádně dávám 8-9/10, míň si to oproti minulému dílu nezaslouží...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Tue 04 May 2010, 22:03

Cekal jsem vic, ale zklaman nejsem
Dneska nadprumer (6.5/10), s tim ze Raj i Sheldon docela dobry, ale me se nejvic libil ten konec, kdy se k Sheldonovi chovaj jako ke svemu diteti Smile Smile
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Tue 04 May 2010, 22:18

Podla mna to bolo dost dobre, tak 9/10, ale v jednom momente som si musel dat pauzu a asi pol minuty som sa musel vydýchať, aby som sa prestal rehliť. Ked Sheldon pride v noci k Leonardovi a povie: "Thanks for seeing me on such a short notice."
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 04 May 2010, 22:41

Mně se tento díl líbil. I když je škoda, že se Penny a Leonard rozešli.. přála jsem jim to, no. Doufám, že aspoň Howardovi tu Bernardette nechají.. ten by si už tuplem těžko sehnal někoho jinýho Very Happy

PS: A dneska byl Sheldon nějak málo "magor" Shocked .
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Wed 05 May 2010, 00:01

Po minulém mírném zlepšení dnešní nefalšovaná nuda. Z "rodičovského syndromu" jsem nebyl nadšený už v oné epizodě na začátku série, takže ani tentokrát žádný důvod k radosti. Sheldon jako "ztracené dítě" nemá ani zdaleka takový náboj jako obvykle. U Rajeshe bohužel dost smutná rezignace. Přitom začátek vypadal nadějně a přímo jsem si přál, aby Rajesh-Leonard něco společně podnikli. Bylo by to vítané zpestření, protože tihle dva spolu jindy moc prostoru nedostávají... a pak to mohlo úplně docela jiné. Takhle dnes vyhrály na body zívání nad úsměvy.

4/10
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Gery Wed 05 May 2010, 00:37

Smím se zaptat, odkdy má Sheldon nádor na mozku? Jinak se jeho proměna z trhlého fyzika na obyčejného blbce snad vysvětlit nedá.
Tenhle díl docela zklamání.

Gery

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Kde je TBBT?

Příspěvek  stalker Wed 05 May 2010, 10:28

Gery napsal:Smím se zaptat, odkdy má Sheldon nádor na mozku? Jinak se jeho proměna z trhlého fyzika na obyčejného blbce snad vysvětlit nedá.
Tenhle díl docela zklamání.


Sheldon byl skutecne dost nekonzistentni, tolikrat dneska lhal, balamutil, atd... a pritom zadne vnejsi Sheldonovske projevy? Navic, opravdu, je z nej v posledni dobe spise retardovanec, z ktereho obcas vypadne neco pseudovedeckeho co aplikuje na beznou zivotni situaci, nez vedec, ktery se pohybuje v nejakem svem svete... Rajeshovi nezavidim, tu jeho postavu hrozne zplosteli - geek, kterej jenom posedava a stezuje si, ze nemel uz dlouho sex, to je skutecne herecka uloha k pohledani. Howard se redukoval na nekoho, kdo obcas zahlasi neco o sve madddrrr. Zklamani taky s toho, jak se nedokazali vyrovnat s rozchodem Leonarda a Penny. Je to v podstate ustredni par a oni jejich rozchod vyresi tak, ze se jakoze rozesli v pauze mezi minulym a timhle dilem. No fuj. Par dobrych hlasek, vmontovanych do slabeho deje, muze zachranit dil, dva, maximalne tri. Pak uz vsem divakum zacne dochazet, ze scenaristi tak trochu nevedi, co s postavami dal. Serial je nejenom sbirka hlasek, ktere si tu pak s chuti citujeme, ale taky neco, co ma dej a nekam se vyvine. Tady se dej redukuje jenom na to, jestli L+P se jeste k sobe vrati, jestli nejaka nekdy ulovi Sheldona - vsichni tusi, ze to bude podobne trhla vedkyne, jestli Rajeshovi taky nekoho priradi. No jo, ale to je charakterizace venezuelske telenovely. Jiste muzete namitnout obligatni Tak se na to nedivej. No... jeste chvili a asi fakt prestanu. Ale bude se mi styskat.

stalker

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 03. 10
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  whampingwillow Wed 05 May 2010, 15:25

Pro mě jeden s těch lepších dílů, bylo to vtipné, svižné a v podstatě se dořešil Leonard s Penny. Nemyslím si, že by se rozešli mezi díly, v minulém díle na konci to bylo celkem janě řečeno Leonardem, nic jiného se nedalo čekat. Škoda že bylo tak málo Howarda a Raje. Shledonův tik se nám sice vytrácí, ale to je vlastně posun vpřed, Shelly se začíná vyvíjet (to je podle mě skutečná zápletka seriálu, udělat z kluků trošku normálnější lidi a z Penny víc cvoka, tak aby k sobě ještě víc seděli).
Z hlášek mě dostalo Good doggie a How I lost my hotdog.
Dávám 7/10.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 05 May 2010, 15:51

Sheldon 3.0: Souhlas, mi se taky to, jak se k Sheldonovi chovají jako k dítěti, hrozně líbí. Líbilo se mi to už tehdy, když se všichni hádali (Leonard x Penny, Raj x Howard, Howard x matka, Raj x rodiče, Sheldon-matka x Sheldon-otec) a nakonec mu koupili komiks a robota, a líbilo se mi to i teď...

Kolikokoli: Taky souhlas, i já patřím mezi těch málo lidí, kteří chtěli, aby Penny s Leonardem zůstali spolu (navíc kdyby zůstali spolu, jejich vztah by se v posledních dílech nemusel tolik řešit, byl by jen na pozadí)... A ano, Sheldon byl v tomhle díle skutečně nějak málo magor, což ale bylo jen ku prospěchu věci...

Raistlin: I když s tebou nesouhlasím, co se týče Sheldona jako dítěte (to je fakt super Smile), souhlasím, že Raj s Leonardem měli dostat víc prostoru, protože to bylo skutečně moc dobře rozehrané a pak zbytečně zahrané do outu. No, co se dá dělat...

Gery: Sheldon byl magor odjakživa, akorát kdysi říkal víc vědeckých keců. Jak se říká, géniové jsou blázni... Ale něco pravdy na téhle tvé stížnosti přece jen asi bude. Na druhou stranu musím souhlasit s whampingwillow, myslím si, že trocha "přizpůsobení" Sheldonovi jen pomůže. Wink

stalker: Naprosto nesouhlasím s tím, že se ten rozchod měl nějak víc rozpitvávat. Myslím, že to vyřešili skvěle. Prostě se přes to přenesli, řekli si, že i nadále mohou zůstat přáteli, a je to. A od příště už se ten rozchod nemusí řešit...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 05 May 2010, 17:57

Ďasíku, krásně jsi to napsal Smile. Souhlasím ve všem. To, že Shelly byl málo magor, jsem taky myslela v dobrém. Jako kdyby toho otravu nahradili jeho alternativní milou verzí.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  aamp Wed 05 May 2010, 19:14

Tentokrát až příliš normální Sheldon. Epizoda průměr Smile

aamp

Počet příspěvků : 14
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Thank you, Penny.

Příspěvek  whampingwillow Thu 06 May 2010, 17:28

Ještě takový malý postřeh.
Po pátém nebo šestém podívání na tenhle díl jsem si uvědomila, že naprosto žeru způsob, jakým na konci Sheldon děkuje Penny za to, že ho vzala do Disneylandu.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 06 May 2010, 18:31

whampingwillow napsal:Ještě takový malý postřeh.
Po pátém nebo šestém podívání na tenhle díl jsem si uvědomila, že naprosto žeru způsob, jakým na konci Sheldon děkuje Penny za to, že ho vzala do Disneylandu.

Jo, to je bomba. Very Happy
Jinak cca za půl hoďky vydám finální verzi titulků a pak hurá na Xindla X a Charlie Straight... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Thu 06 May 2010, 20:20

hej lidi, většině z vás se asi líbilo, jak se k Sheldonovi chovali jak k děcku, ale já z toho málem grcal... Prostě to není BBT... To je sračka...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Fri 07 May 2010, 00:21

baal666 napsal:Prostě to není BBT... To je sračka...
BBT už to není delší dobu. Z BBT se stal lehce nadprůměrný seriál o vztazích už někde v druhé sérii. První série byla pravý BBT jak má být, třetí už se od toho dost vzdálila. Sad
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Fri 07 May 2010, 11:51

V čem je to proboha nadprůměrný? Jestli chcete vidět, jak se dělá dobré kombo vztahy/popkultura, tak doporučuju seriálek The Middleman.

Chce to nejmíň jednu další hlavní postavu, s těmahle už se vaří z vody.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 07 May 2010, 13:06

Geser: Jo, s těma postavama máš pravdu, i když by nemusela být ani hlavní... V poslední době se totálně vykašlali na všechny vedlejší postavy a to mě taky štve. Hodně BBT oživují.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  manajelimana Fri 07 May 2010, 18:32

Geser napsal:V čem je to proboha nadprůměrný? Jestli chcete vidět, jak se dělá dobré kombo vztahy/popkultura, tak doporučuju seriálek The Middleman.

Chce to nejmíň jednu další hlavní postavu, s těmahle už se vaří z vody.

já si teda myslim že Rajesh ani Howard se nevyčerpali a dá se s nima ještě dost dělat. kdybych tenhle seriál nepovažovala za nadprůměrný, určitě se na něj nedívám, to je logika věci..

manajelimana

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sat 08 May 2010, 11:28

Tak zrovna Howard je od chvíle, co chodí s Bernadette dost zbrzděný. Dřív ho totiž definovaly jeho zoufalé pokusy sbalit jakoukoliv dívku a následné žalostné neúspěchy. Člověk jej mohl litovat nebo se občas ušklíbnout nad tím, jak to Howard přeháněl... jenže o to vše teď přišel. Jaký další nosný prvek má? Že stále žije u své příšerně vlezlé matky? Nemohu si pomoct, ale v současné podobě Howardovi zkrátka jaksi dochází palivo.

Podobně to vidím i s Leonardem. Už jsem o tom myslím psal, že dřív jsem ho měl mnohem radši, když měl víc prostoru. Jeho neobratné nadbíhání Penny a nesmělé pokusy byly vesměs vtipné a dávaly seriálu šmrnc i směr. Ve třetí sérii se mi Leonard naopak dlouho zdál takový "utopený" a hlavní pozornost se přenesla na Sheldona, což bohužel ne vždy dopadlo dobře (stále nové a nové úchylky i odklon od "sheldonovského kánonu".) Proto souhlasím s názory, že seriál potřebuje oživit. Jenže to je nespíš až otázka příští série...
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 08 May 2010, 12:50

Mně osobně by teda dost vadilo, kdyby se Howard a Bernardette rozešli. Byli bychom zase na začátku a to nemám ráda. Právě to mě vadí např. u Simpsonů, že tam není žádný vývoj. Třeba Přátele jsem měla moc ráda díky tomu, že když jsem si pustila první a poslední díl, tak jsem viděla ten obrovsky pokrok a vývoj jednotlivých postav (kdo by řekl, že z nezodpovědné a nesamostané Rachel se stane dobrá a úspěšná matka, že Monika a Chandler se dají dohromady nebo, že Pheobe si najde kluka, tak supr jako Mike?). Nechci si za deset let pustit TBBT s tím, že první i poslední díly budou vypadat stejně (Sheldon magor, Leonard sám, bojující o srdce Penny, Penny stále servírka randící s neandrtálcama z tělocvičny, Howard zoufalý a stále-žijící u své matky a Raj pořád neschopný mluvit se ženami...). Tohle mi nevyhovuje. Už jsem se těšila, že se naopak vztah Leonarda a Penny utuží, možná že v další sérii by byla svatba a pak by třeba měli i děcko (nové možnossti - dítě chytřejší než Sheldon nebo tak něco), Howard by měl Bernardette a byli by spolu šťastní a Raj by si konečně někoho našel... Prostě ať se něco děje a ne pořád jen: Leonard: "Já miluju Penny, proč jen mě nemá ráda?" Sheldon: "Hej... to je moje místo a kf^°đĐđ#&đ" Penny: "Zase nějaký fyzikální joke, no nic kluci, jdu s XY ven, má novou motorku." Howard: "Jsem sexy, musím jít sbalit nějakou holku na svůj skůtr." Raj: "íííííííí"
Tohle už mě docela omrzelo... Furt dokola...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 09 May 2010, 01:31

Raistlin napsal:Tak zrovna Howard je od chvíle, co chodí s Bernadette dost zbrzděný. Dřív ho totiž definovaly jeho zoufalé pokusy sbalit jakoukoliv dívku a následné žalostné neúspěchy. Člověk jej mohl litovat nebo se občas ušklíbnout nad tím, jak to Howard přeháněl... jenže o to vše teď přišel. Jaký další nosný prvek má? Že stále žije u své příšerně vlezlé matky? Nemohu si pomoct, ale v současné podobě Howardovi zkrátka jaksi dochází palivo.

Podobně to vidím i s Leonardem. Už jsem o tom myslím psal, že dřív jsem ho měl mnohem radši, když měl víc prostoru. Jeho neobratné nadbíhání Penny a nesmělé pokusy byly vesměs vtipné a dávaly seriálu šmrnc i směr. Ve třetí sérii se mi Leonard naopak dlouho zdál takový "utopený" a hlavní pozornost se přenesla na Sheldona, což bohužel ne vždy dopadlo dobře (stále nové a nové úchylky i odklon od "sheldonovského kánonu".) Proto souhlasím s názory, že seriál potřebuje oživit. Jenže to je nespíš až otázka příští série...

do slova a do písmene souhlasím, sám bych to líp nenapsal...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  manajelimana Sun 09 May 2010, 03:30

já si prostě ale stojim za tim, že rajesh nedostal tolik prostoru kterej si zaslouží Very Happy

manajelimana

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S03E20 - The Spagetti Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru