Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

+26
baal666
Zero
Polylux1
Korial
Aimirin
Sheldon-Cooper
glassmoon
Ufimcef
NoMouse
yossarian
mnn
smrcek
Raistlin
Pinny
Strix
Kolikokoli
al-kesh
terminal
StanleyZoldak
Geser
Leon
Ďasík
trinx
Wenous
Tionois
Admin
30 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Korial Thu 22 Apr 2010, 22:46

Tak som si to tu cital a musim povedat, ze moc nesuhlasim s tym co je tu popisane... Pre mna BBT je a este dlho bude nevycerpatelny zdroj zabavy a najlepsi serial ever (Prekonal dokonca South Park, na ktorom som zavysly od nepamati). Kazdu cast som videl minimalne 10x a poznam to skoro uz naspamat, no stale si to velmi rad pozriem od zaciatku cele znovu.
Neviem aka je tu komunita, ci ste naozaj geeks alebo normalni ludia, ktori si Sheldonove objasnovania roznych veci len letmo precitaju bez toho aby im porozumeli, no myslim, ze jeho postava je absolutne genialna a som rad, ze je to absolutny asexual Smile ...
Potom som si tu cital, ze vela z ludi tu pochopilo, ze Sheldon prudko zkritizoval IE. Ja som to ale pochopil tak, ze je to proste najvacsia konkurenia Firefoxu... nenaznacoval ktory z nich je ten lepsi a ktory horsi, len prirovnal dva konkurentne prehliadace (Aj ked myslim ze vsetci vieme, ako na tom IE je Razz ).
Inak, dufam ze sa vztah Penny a Leonarda neskonci a Penny si uvedomi, ze ho tiez miluje, pretoze inak by to bol zrejme naozaj koniec BBT. Ako tu uz bolo napisane, vztahy k serialom jednoducho patria a myslim ze vymysliet dej bez zapletky je fakt dost tazke.
BBT bez Sheldona sa uz ani nemusi nahravat, pretoze by stratilo neskutocne vela fanusikov. Ja osobne mam sice najradsej Raja (I would be good on my rabbit subjects.... at first. Smile ), ale Sheldonov herecky vykon a cele jeho vystupovanie v seriali je jednoducho bezkonkurencne a nikdy som v ziadnom inom nevidel nikoho, kto by sa tak perfektne zzil s rolou.
A btw. Will Wheaton je teda v BBT ukazovany ako pekny hajzel a dufam ze sa mu to v nejakej casti vsetko nechutne vrati. Twisted Evil

Korial

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Polylux1 Sat 24 Apr 2010, 22:33

Taky už mám leccos seriálů nakoukáno, a označovat TBBT za podprůměr??? To mě nenapadlo ani u "nejslabších" momentů všech dosavadních dílů... , u zoufalostí typu Dva a půl Chlapa (údajně nejúspěšnější seríál na internetu) jsem absolvoval cca tři náhodné díly aniž bych pohnul jediným mimickým svalemu, u dobrejch kousků jako jsou Přátelé nebo Futurama na to tak spokojeně čumím a je mi fajn, u těch nejlepších konkurentů (Simpsons, South Park, Black Books nebo třeba My name is Earl) se většinou čas od času široce usměju a občas se uchechtnu, ale tady na to čumím jak na zjevení a řežu se jak hovado u geniálně vedenejch úchylek (např. Sheldonovo klepání mě pořád ještě baví), hlášek a samozřejmě hlavně herectví Parsonse. Takovejhle hereckej talent se snad ještě v žádným seriálu neobjevil, takže srovnávat to JAKKOLI s Coudym z Krok za krokem? To nemůžete myslet vážně...

Tenhle díl opět naprostej skvost, pustil jsme si to schválně ještě jednou abych sem vypích ty nejlepší momenty, ale jenom do 4:43 jsem se znovu poctivě roztlemil víc jak pětkrát, takže to by se sem pravděpodobně smysluplně nevešlo...

Hodnocení mezi ostatními BBT: 9/10, mezi sebelepšími díly ostatních seriálů: stále bezkonkurenční

Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 25 Apr 2010, 00:16

Tady nejde o to, že je Jim Parsons skvělý herec, to tu zatím nezpochybnil nikdo... Jde o to, že Sheldon je navýsost otravná postava. Ale beru, že každý má jiný názor a někteří prostě Sheldona milují. Já mám mnohem radši Raje. Ten je aspoň sympatický, lidský a i když moc nemluví, tak když už jo, stojí to za to.

No a jak jsem psal už předtím, tenhle díl mezi nejlepší rozhodně nepatřil, dokonce pominu-li tu už několikrát zmíněnou vykrádačku Přátel a Kroku za krokem. Nebyl sice špatný, to nebyl zatím žádný, ale 9/10 si nezaslouží ani od největšího optimisty. Smile

Za nejlepší beru třeba tyhle:
- díl, kdy se měl Raj ženit a poprvé promluvil se ženou ("Dej si pohov, Sheldone... Jestli nepřestaneš balit mou dámu, pocítíš plnou sílu mé zloby!", S01E08),
- díl, kdy se kluci porvali na přednášce ("Tys mě praštil! Viděli jste to, on mě praštil!", S01E09),
- díl, kdy šli proti Sheldonovi na fyzikální soutěž ("Dnes proti sobě bojují dva skvělé týmy, AA versus PMS...", S01E13),
- díl, kdy byla Penny závislá na Age of Conan ("Královna Penelope AFK!", S02E03),
- díl, kdy Sheldon dostal od Penny ubrousek s podpisem L. Nimoye ("Sheldonovi. Žij dlouze a blaze. Leonard Nimoy", S02E11),
- díl, kdy poprvé přijela Leonardova matka ("Omlouvám se. Bydlím s vaším synem už tak dlouho, že jsem od něj pochytil některé zlozvyky.", S02E15) ... když přijela podruhé, tak už mě zklamala,
- gothský díl ("Navlíknu si tyhle potetované rukávy a budu mít žhavý sex s nějakou opiercingovanou bláznivkou, pak je sundám a stále budu moct být pohřbený na židovském hřbitově", S03E03),
- první díl s Wilem Wheatonem ("Ne! Kouzelného králíčka ne!!! Very Happy", S03E05),
- díl (a teď si možná hodně lidí bude klepat na čelo, ale mi prostě vtipný opravdu přišel - a hodně), kdy jeli sledovat meteorický roj a zhulili se koláčkama ("A ráno... když se probudil... převalil se na posteli... a uvědomil si... HA HA HA... že to je jeho sestřenice!!! Very Happy", S03E08)
- a díl s Pánem prstenů ("Můj milááááááášek!", S03E17)

A s těmahle se prostě tahle epizoda nedá vůbec srovnávat... Smile I když opakuju, špatná taky nebyla. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sun 25 Apr 2010, 12:40

Já jsem se včera k TBBT vrátil a dohnal své devítidílové zpoždění, a jak jsem měl předtím pocit, že seriál jde do háje, tak to beru zpět.
Sice už není tak kvalitní, jako v první sérii, ale i tak jsem se u pár dílů nahlas smál, a to u mě není obvyklé.

K tomu Sheldonovi - taky mě děsně štve, dávají mu strašně moc prostoru na úkor ostatních, třeba můj oblíbenec Rajesh má ve spoustě dílech minimální roli. Samozřejmě, na Sheldonovi ten seriál víceméně stojí, ale co je moc, to je moc.
A pokud by byl skutečná postava, tak by byl naprosto nesnesitelný, stejně jako Dr.House nebo Lily z HIMYM.

A nakonec k dílu samotnému - líbilo se mi, jak s nima Wheaton zase zametl Very Happy ale mezi nejlepší díly to rozhodně nepatří.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 25 Apr 2010, 14:04

jo, s tím Sheldonem jsi to trefil přesně Zero. Mám totiž jednu kamarádku, která je naprostou kopií Sheldona (akorát namísto fyziky je blázen do historie). Stačí abych se v něčem zmýlila a hned má přednášku, jak a proč je to dobře atd. Má spoustu Sheldonových úchylek atd.
Takže proto možná nemám Sheldona tak ráda - jeden mi stačí v reálu, nemusím dalšího sledovat ještě v seriálu Mad Laughing

A tobě Ďasíku díky Very Happy chtěla jsem dneska dělat maturitní otázky, ale jak jsem si přečetla ten tvůj seznam, tak jsem se na to vyprdla a musela si ty díly pustit Very Happy. Tak já jdu na další no Very Happy, matura počká Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sun 25 Apr 2010, 15:27

Já mám taky jednoho známého, který se v něčem podobá Sheldonovi, a taky je dost nesnesitelný.
Jednou jsem mu řekl, že je úplně jako Sheldon, a on řekl, že je na to hrdý. Very Happy
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 25 Apr 2010, 17:40

Máme podobné zkušenosti... Smile Akorát ten můj kámoš je přece jen o něco "lidštější". Smile

Kolikokoli: A jaké díly máš nejradši ty? Já je včera, když jsem psal ten příspěvek, procházel, a dneska mě překvapilo, že jsem vybral svou Top 10, i když jsem to vůbec neměl v plánu a ani jsem ty díly nepočítal...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 25 Apr 2010, 19:17

Hmm... můj top ten...

Tak: (seřazeno dle data, ne podle oblíbenosti)
1x06 - The Middle Earth Paradigm (Helloween) "Jsem Petr Pan!!!"
1x08 - The Grasshopper Experiment (Raj poprvé promluvil před holkou) "Co to do něj vjelo?" "Možná pár Virgin cuba libre, které byly tak trochu ochucené." Laughing
1x11 - The Pancake Batter Anomaly (nemocný Sheldon) "Dej tu pracku z mého popkornu ty špinavá opice."
2x02 - The Codpiece Topology (Leslie a Leonard spolu chodí) "Oh, Mario, kdybych tak mohl ovládat každého, tak jako ovládám tebe. Skoč ty malý instalatére, hop, hop, hop!"
2x03 - The Barbarian Sublimation (Penny je závilá na Age of Conan) "V pondělí mám volno." "Je čtvrtek" Very Happy (navíc mám pocit, že jakmile Penny sní křupku z vlasů a lidi se přestanou smát, tak tam někdo v pozadí - možná ve hře, řekl někdo "dobře" - česky).
2x11 - The Bath Item Gift Hypothesis (Vánoce) "Tuhle. A jdeme." "Ani jsi nad tím nepřemýšlel." "Promiň, no... Tuhle. A jdeme."
2x15 - The Maternal Capacitance (Leonardova matka) "Tell me about it..."
3x03 - The Gothowitz Deviation (Goths) "Jsem Sarah, ne že by to někoho zajímalo."
3x05 - The Creepy Candy Coating Corollary (Wil Wheaton poprvé na scéně) "Víš, že pořád cituješ Khanův hněv, ale on byl v Nové generaci? To je úplně jiné složení postav." "Ticho!"
3x08 - The Adhesive Duck Deficiency (Zraněná Penny) "Příčina nehody: nedostatek přilnavých kachen."

Ďasík: teď zjišťuji, že 7 z 10 dílů máme v Top10 oba Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 25 Apr 2010, 19:45

Tak u S01E06 ("Je mi jedno, že to nikdo nepochopí, jdu za Dopplerův jev!") a S02E02 ("Skoč ty malý instalatére, hop, hop, hop!") jsem se rozmýšlel, že je zařadím taky. Smile A ještě ten, jak měl Leonard depku ("She said: 'You don't know me, you don't even care, oh yeah!' That's a cool song!", S01E03). Ale ten díl, jak byl Sheldon nemocný, moc nemusím... Je tam příliš Sheldona.

Jo a úplně off-topic: Jestli máte rádi upírské příběhy, doporučuju si přečíst ságu Darrena Shana. Je to o klukovi, který se, aby zachránil život svému nejlepšímu kámošovi, stane poloupírem. Má to 12 dílů (4 trilogie) a je to psané v první osobě (autor je zároveň vypravěč i hlavní hrdina příběhu), takže se do toho můžete absolutně vžít, jako by se to všechno dělo vám osobně. A je to první příběh (a to jsem už přečetl pár stovek knih), který mě dokázal rozbrečet... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 25 Apr 2010, 19:48

No jéje, než se dostanu ke čtení. Snad o prázdninách.. už mám doma hromadu Star Treků, Bratrstvo neohrožených, Marca Pola a dalších milion knížek Very Happy.
Jednu mám dokonce půjčenou už 4 roky a až teď jsem se v knihovně dozvěděla, že povolená délka půjčky je max 3 měsíce Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 25 Apr 2010, 21:03

my top 10
s01e04-fosforeskující rybičky... Sheldonova máma
so1e12-Joice Kim
(u první série je to hodně těžký protože kvalita dílů tolik nekolísá, v podstatě jsou dobrý všechny, ale ty úplně nejlepší tam podle mě nejsou, i když celkově je ze všech sérií nejlepší)
s02e03-zavislá penny-není co dodat
s02e06-Ramona Nowitzki moje Top 3 podle me super dil (zvlast konec-i´m getting a free pizza)
s02e11(Top 3)-není co řešit (nesouhlasím s názorem gesera, že byl napsán před stávkou scénaristů z jednoho velkého důvodu, když by už byl napsán, tak proč by ho nenatočili?)
s02e15(Top 3)-není co řešit, leonardova matka je prostě skvělá
s02e21-rajesh se svým "prostitute" je dokonalej, prostě díl s Vegas jsem si fakt zamiloval
s03e03-nasralo mě, že tam nebylo nic o onlinovkách (už od druhé série jsem přemýšlel, o které onlinovce bude třetí díl třetí série...)ale nevadí, protože Howard je tam naprosto excelentní
s03e08-zhulenej Len-nerd, king of rabbits and cousin fucker prostě moc... ani penny nebyla špatná, ale tomu se to fakt nerovná...
s03e09-Sheldon+helium=termonukleární reakce
navíc zpívající howard, prostě zabijácký...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sun 25 Apr 2010, 22:17

Nevím, zda je Sheldon přímo otravná postava, spíš bych řekl, že někdy dojíždí na "přesheldonizaci". To je potíž se vším, co se přežene. Cukr bývá také dobrý, ale když se s ním jídlo přecukří, ztratí pokrm veškerou chuť.

Nezastírám, že z celé pětice je mi Sheldon rozhodně nejbližší a svým způsobem i sympatický, jenže to neznamená, že by mě těšilo, kdyby se TBBT zvrtl pouze v jeho one-man show. Sheldon je praděpodobně nejvýraznější hráč, ale pořád je to součást týmu a své spoluhráče potřebuje. Když už ne pro nic jiného, tak aby měl koho poučovat a opravovat. Twisted Evil

----
OT pod čarou (alias zlověstné proroctví)
Kolikokoli napsal:No jéje, než se dostanu ke čtení. Snad o prázdninách.. už mám doma hromadu Star Treků, Bratrstvo neohrožených, Marca Pola a dalších milion knížek :
Jednu mám dokonce půjčenou už 4 roky a až teď jsem se v knihovně dozvěděla, že povolená délka půjčky je max 3 měsíce

Jau. Pokud je to vypůjčené z MKP, tak jejich penále za zpozdné roste do smrtících výšek... Byl jsem takhle jednou svědkem situace, jak jakýsi mladík v knihovně vyrovnával dluh za zhruba tři tisíce korun. Pravda, těch knížek dlužil myslím trochu víc, ale i tak se ty peníze dají utratit příjemněji.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 25 Apr 2010, 23:03

Raistlin napsal: Jau. Pokud je to vypůjčené z MKP, tak jejich penále za zpozdné roste do smrtících výšek... Byl jsem takhle jednou svědkem situace, jak jakýsi mladík v knihovně vyrovnával dluh za zhruba tři tisíce korun. Pravda, těch knížek dlužil myslím trochu víc, ale i tak se ty peníze dají utratit příjemněji.

Ne, MKP to není (dyť v Praze jsem byla asi čtyřikrát v životě Laughing, ještě abych si tam půjčovala knížky Very Happy). Je to tady od nás z Boskovic. No, ale vzhledem k tomu, že ji tam mají asi 4 krát a nikdo jiný si to kromě mě nepůjčil, jsem si odvodila, že je to asi neatraktivní kniha, která nikoho nezajímá. Já už ji teda přečtenou mám (asi 3x Very Happy), ale není to zrovna čtení ke kafi (Hawking), takže se chystám na čtvrtý pokus, po kterém si alespoň polovinu zapamatuji Very Happy.
A tady v Bosk. asi penále není, chodím do té knihovny pořád a ještě po mě nic nechtěli, začnou se ptát, až když tu knížku začne shánět někdo jiný Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 26 Apr 2010, 00:48

Kolikokoli: Ty jsi z Boskovic??? Si děláš srandu, odtamtud je snad každý, jeden z mých nejlepších kámošů je z Kořence... Very Happy Teď jsi mě fakt dostala.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 26 Apr 2010, 15:42

Jsem z Kunštátu, což je asi 9 km od Boskovic (tam chodím na školu). Moje kámoška je z Kořence a druhá tam má polovinu příbuzných. Tyjo, někdo zná Boskovice Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 27 Apr 2010, 00:11

já taky, já jsem z Tišnova, což je celkem kousek, tak 40 km...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 27 Apr 2010, 12:36

Jé, tam jsem jezdila na tábor (Skryje), často jsme odtud chodili do Tišnova Smile nejlepší léta mého života Smile. Je zvláštní, jak je ten svět malej Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  whampingwillow Tue 27 Apr 2010, 14:59

baal666 napsal:já taky, já jsem z Tišnova, což je celkem kousek, tak 40 km...

Z Tišnova? Já z Kuřimi :-D Se tady scházíme, co?
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty The Wesley Crushers

Příspěvek  *le-me Mon 11 Jun 2012, 02:45

Chápete někdo ten vtip s tričkama? Snažil jsem se to zde někde najít, ale buď to mimo mě každý chápe a nebo jsem to přehlédl. Ale prosím někoho šikovnějšího v aj o vysvětlení. Smile Díky Smile


*le-me

Počet příspěvků : 4
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Jun 2012, 10:26

Vždyť to tam vysvětluje celou dobu. Wesley Crusher je jméno postavy, kterou hrál Wil Wheaton ve Star Treku. Shelly tam dal "crushers", ve smyslu "nabourat", prostě to tričko je dvojího významu: buď odkaz na Star Trekovskou postavu nebo "Wesley si rozbije čumák".
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 11 Jun 2012, 12:09

Spíš že oni mu rozbijí čumák - "Drtiči Wesleyho" Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Jun 2012, 12:10

Šak jo, prostě mu tím chtěl říct, že proti nim nemá šanci Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Wed 13 Jun 2012, 23:18

každopádne je čudné že jeho idolom bola postava, ktorá (aspoň podľa komentárov na čsfd - ja som star trek videl len raz) je neobľúbená a zbytočná Very Happy

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Thu 14 Jun 2012, 11:11

HELE!!!!!! Wesley není nic z toho, co jsi popsal. Pokud jsi to neviděl a soudíš, jak můžeš čekat něco jiného od pisálků na csfd. Evil or Very Mad
Wesley je jedna z klíčových postav. I když je většinu času jen kadet, zachránil Enterprise před zkázou už milionkrát. Je to jedna z nejchytřejších a nejvychovanějších osob na lodi. Twisted Evil
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Thu 14 Jun 2012, 13:13

Hehe Bodomkes.
Nemuzu jinak.
Somebody has a crush :-) Twisted Evil
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru