Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

+26
baal666
Zero
Polylux1
Korial
Aimirin
Sheldon-Cooper
glassmoon
Ufimcef
NoMouse
yossarian
mnn
smrcek
Raistlin
Pinny
Strix
Kolikokoli
al-kesh
terminal
StanleyZoldak
Geser
Leon
Ďasík
trinx
Wenous
Tionois
Admin
30 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Thu 15 Apr 2010, 15:01

“By the code I will serve you, Shepard. Your choices are my choices. Your morals are my morals. Your wishes are my code.”

Tá hláška Sheldona bola "požičaná" z Mass Effect 2 Wink

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Thu 15 Apr 2010, 15:37

Tak toto byl konečně super díl. Very Happy Ale s těma třítýdenníma pauzama už mě začínají štvát, zvlášť u seriálu, který trvá 20 minut. Kde jsou ty časy, když jsem první a druhou sezónu zhlédl asi ve dvou týdnech... Sad
btw. mnm: Tu hru jsem teda nikdy nehrál, takže neznám kontext ve kterém tam ta hláška padla, ale podobnost s ní mi přijde téměř nulová, podle mě si ji z tama nevypůjčili...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Wenous Fri 16 Apr 2010, 09:34

Podle me by spis stalo za to pohlidnout na ty milostny zapletky trochu vic geekovsky. Vubec bych je neodmital - koneckoncu vztah Penny a Leonarda dava tomu serialu stavu. Chtelo byb je ale uchopit trochu jinak. Jinak trochu by tomu serialu prospelo konfrontovat sheldona s jinejma zenskejma nez penny. Leslie, Martha a Leonardova matka a dalsi maji potencial. Jeste k tomu pridat Kripkeho a Wheatona a pak to zase muze mit stavu. Rozhodne ale moc neubirat geekoviny. Ten serial by mel byt z 30% geekovsky a zbytek normalni.
al-kesh napsal:
terminal napsal:Myslím, že se to tu párkrát probíralo. Jsou v podstatě dvě cesty. Buďto ten seriál bude čistě geekovský plný vědeckých narážek a skončí první serií (možná druhou, ale to by měla max 13 dílů), anebo seriál trochu přiblíží "masám" a budou natáčet dál. Vždy jde o sledovanost a tím pádem o peníze.
Vím, že už se to tu řešilo, ostatně v diskuzi k poslední epizodě jsem to sám psal. Ale nemyslím si, že když se seriál jak říkáš "přiblíží masám", bude mít větší sledovanost. Spíš si myslím, že ztratí své původní fanoušky, tj. geeky, kteří zápletky týkající se vztahů buď nechápou ( Smile ), nebo je to prostě nezajímá.
Wenous
Wenous

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Fri 16 Apr 2010, 12:29

kubisv napsal: Ten serial by mel byt z 30% geekovsky a zbytek normalni.

Co takhle 90% a zbytek normalni? Pokud te zajimaji mezilidske vztahy vic, tak zkus jiny serial. Treba Pratele nebo Modern Family.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Sat 17 Apr 2010, 14:19

Ďasík napsal:Ona ta nezatizenost Prateli neni zas tak dobra, prichazis od fakt skvely serial... Pro me uz navzdy budou na prvnim miste.

pratele jsem koukal kdyz to bezelo v tv a dobry, ale rozhodne jsem nevidel ty novejsi serie ani nevim jak to skoncilo.
celkem s chuti jsem prejel HIMYM to me prislo dobry a krome humoru sem tam pohozena myslenka- proste dobry. Ty bys asi rekl kopie pratel :-)

Tedka me krome BBT jeste drzi scrubs :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Sat 17 Apr 2010, 14:37

zial odklon serialu k infantilite a 100x uz videnemu pokracuje. stale viac som presvedceny ze mal skoncit po 2. serii Crying or Very sad

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 18 Apr 2010, 14:06

Když jsi tak přesvědčený tak proč se na to ještě koukáš?! Suspect
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 18 Apr 2010, 17:01

Já 3. sérii považuju za lepší než 2. Můj miláček Howard tady má hodně prostoru a konečně má babu, tak co víc si přát Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 18 Apr 2010, 18:31

Taky si myslim, ze treti serie je lepsi, nez druha...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sun 18 Apr 2010, 18:49

Ďasík napsal:Taky si myslim, ze treti serie je lepsi, nez druha...

Tak s tímhle zase já musím nesouhlasit. Ve druhé sérii mě ani nenapadlo, že bych na TBBT zanevřel, zato třetí série už ve mně tuto kacířskou myšlenku vzbudila (byť jsem si to nakonec rozmyslel Smile ). Samozřejmě už nedokážu objektivně posoudit, jestli je to opravdu rozdílem v kvalitě epizod nebo prostě tím, že už se mi TBBT poněkud okoukal, ale v druhé sérii jsem se prostě těšil na každou epizodu jak malý děcko a kdykoli někdo (zdravím Gesera Laughing) řval, že jde TBBT do kytek, já jsem řval hlasitě NEEE. Zato teď už to beru "jen" jako docela dobrej seriál, kterej ještě neznám narozdíl od Simpsonů nazpaměť a občas (čím dál méně) překvapí něčím, co ještě nikde jinde nebylo Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sun 18 Apr 2010, 21:02

Ahoj ahoj Laughing

On byl problém, že v S2 udělali dost blbostí, kupříkladu ze Sheldona udělali neschopnýho idiota. Nebo se Penny zařekla, že se šampónama chodit nebude (Queen of the nerds!), a ob díl už měla dalšího neandrtálce. Tohle sráží jakýkoliv seriál, jedno kolik geekovin tam je.

V S3 už se z toho vyhrabávají (ikdyž Lorre podle mě holt neumí psát chytrý lidi). Například poslední díl už měl prvoligové parametry.

Koukám, že už tu pyskují (gramaticky hrůzně) i další lidi, ale co jsem tak četl, tak s nimi nesouhlasím. Ať si uberou 80% artovosti, aby udrželi ratingy, vždyť o to jim jde. Ale ať pak zapracují na postavách a ději tak, aby v tom nehráli třetí ligu jako doteď.

Suma sumárum- největší hrůznosti se odehrály v S2, za tím si stojím. Ale bylo v ní několik dozvuků z S1 (zdravím scénář Vánočního speciálu). Třetí série je 'jenom' podprůměrná.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sun 18 Apr 2010, 21:15

Geser napsal:
On byl problém, že v S2 udělali dost blbostí, kupříkladu ze Sheldona udělali neschopnýho idiota.

Tak právě v tomhle bych řekl, že byla třetí série mnohem horší - vždyť právě v ní dostal Sheldon tolik různých úchylek a podle mě až příliš šílených výkyvů chování, že jsem přestával věřit, že ještě scénáristům záleží na zachování charakteru jeho postavy tak, jak byla v seriálu představena (ne, většinu z toho, co mám na mysli, opravdu nemůžu přijmout jako jeho "vývoj")...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sun 18 Apr 2010, 21:18

Já to takhle viděl ve druhé sérii. Ve třetí to je samosebou taky. Ale říkám, poslední díl ve mně vzbudil naději, že se ještě něco změní k lepšímu.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 18 Apr 2010, 22:20

Tak pro mě je Sheldon úchylák a magor už od prvního dílu a už mě na něm nic nepřekvapí... Navíc ho beru jako takovou doplňkovou postavu a moc ho neřeším, takže mi je docela jedno, co s ním udělají. Víc mi vadí to neustálý "párování" a homosexuální narážky na Howarda a Raje. To mě vytočí víc než kdyby Sheldon řekl, že Babylon 5 je jeho nejoblíbenější seriál...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sun 18 Apr 2010, 22:53

Sheldon samozřejmě je magor a úchylák, ale měl by to být velmi systematickej a racionální úchylák, ne blbeček, co si hraje na vorvaně v bazénu s barevnými míčky... A určitě bych ho neoznačil za doplňkovou postavu - podle mě je důležitou součástí TBBT, přestože (jak už nám tvůrci několikrát dokázali) sám celou epizodu na 100% rozhodně neutáhne.

Jinak souhlasím, že ty homosexuální narážky Raj/Howard jsou ubohost a trapárna
(ačkoli jako hláška od Howardovy matky mě to pobavilo Laughing).
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Aimirin Sun 18 Apr 2010, 23:14

Možná také dojde k ukamenování mé osoby, ale musím konstatovat, že tento díl mě bohužel docela dost zklamal. První scéna Leonarda a Penny, kdy Leonard řekl onu větu a Penny ho celkem brutálně zchladila, mě pobavila, ale následující scény mě opravdu nudili a některé i naštvaly. Například Wheaton neustále urážející Sheldona, a především to že "poštval" Penny proti Leonardovi jen aby dosáhl vítězství v bowlingu mi přišlo opravdu směšné a konečná scéna to dorazila. Ale a i tak už se moc těším na následující díl a opravdu doufám, že mile překvapí Smile

Aimirin

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sun 18 Apr 2010, 23:24

Dokud současná řada nedoběhne, nechci ještě vynášet definitivní závěry ve stylu "lepší vs. horší". Nicméně mohu říct aspoň to, že ve 2. sezóně najdu víc jednotlivých epizod, které se mi opravdu líbily (namátkou The Barbarian Sublimation, The Cooper-Nowitzki Theorem, The Financial Permeability...), na druhou stranu mi však celá série přišla hodně rozkolísaná. Současná řada mi naopak splývá v zastřený průměr. Chybí mi výrazné epizody a takhle zpětně mám potíže si je vůbec rozvzpomenout, snad s výjimkou The Gothowitz Deviation. Tak vlastně nevím, jestli je to lepší, nebo horší...

Druhá věc, která 3S v mých očích sráží body, je Leonard upozaděný od chvíle, co chodí s Penny. Dřív býval hlavním tahounem, točil se kolem něj děj a docela jsem si ho oblíbil. Nyní jeho roli převzal Sheldon a Leonard je až příliš svázaný s Penny.

Jo, a taky se mi stýská po Leslie Winkle. Wink
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Mon 19 Apr 2010, 16:26

Kolikoli: Koukám, že nevíš o čem mluvíš Laughing

Jinak k té doplňkové postavě: Parsons byl naposled nominovaný na Emmy v kategorii Outstanding lead actor in a comedy series. I takový NPH z HIMYM je podle nich vedlejší postava.

měl by to být velmi systematickej a racionální úchylák, ne blbeček, co si hraje na vorvaně v bazénu s barevnými míčky...
S tím jedině souhlasím. Stahování kalhot do toho patří taky a seznam pokračuje.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 19 Apr 2010, 20:24

1) Nenapadlo by mě, že někdy budu souhlasit s Geserem, ale ano, největší hrůznosti se odehrály v S2. I přesto ale byla S2 dobrá (i když ze všech tří sérií nejhorší) a podle mě - možná až na jednu dvě výjimky - neměla BBT doposud žádný opravdu špatný díl.

2) Na druhé straně musím Geserovi odporovat, Kolikokoli ví moc dobře, o čem mluví, je jednou z lidiček, kteří tady píšou nejvíc a já si jejích názorů vážím, i když s nimi občas nesouhlasím. Souhlasím s ní, že "Sheldon je úchylák a magor už od prvního dílu, už mě na něm nic nepřekvapí, a je mi jedno, co s ním udělají" (no, to stahování kalhot už bylo opravdu moc, ale jinak je mi to fakt jedno Smile). Já sám to říkám už od druhé série, kdy právě Sheldon byl tak neuvěřitelně arogantní a otravný, že jsem si říkal, že jestli to tak půjde dál, přestanu se na BBT koukat. Tehdy BBT zachránily ostatní postavy. Sheldona sice beru za tahouna seriálu, ale vážně ho nemám rád. Nechápu, proč s ním Leonard ztrácí čas a bydlí s ním. Každopádně tím ale neříkám, že by si Parsons cenu nezasloužil, toho arogantního polorobota hraje skvěle...

3) S Kolikokoli nesouhlasím v tom, že ty homosexuální narážky jsou příliš... V poslední době se ani nevyskytují, vrchol měly někdy v první polovině této série a bouřka se už přehnala. Smile A ruku na srdce, Leonardova matka měla svým způsobem pravdu.

4) No a na závěr musím souhlasit se všemi, kdo říkají, že tato epizoda nebyla nic zvláštního. Jak jsem psal, až na vykrádačku Přátel a Krok za krokem jsem se sice celkem bavil, ale třeba Penny ze sebe udělala totálního idiota, když dvakrát za sebou odešla z kuželek, podruhé dokonce kvůli Wheatonovi, před kterým ji navíc Sheldon důrazně varoval. Dal jsem 7/10, ale to jsem spíš přidal...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 19 Apr 2010, 22:20

Ďasík: Jsem poctěna Very Happy
Jinak, homosexuální narážky, pokud byly v únosné míře (Leonardova matka a její výslech), byly i docela vtipné, ovšem ty příšernosti, které se dějí teď (Rajovy "žárlivé scény", jeho hádky s Howardem, u kterých si nejsem jistá, jestli mu vadí to, že Howard má holku nebo to, že jeho Howard má holku.). Brrr...
A Sheldona jako doplňkovou postavu - to jak, jsem to myslela, jsem tu už kdysi psala: Vymysleli partu lidí (Howard, Leonard, Raj, Penny) a pak tam ještě mezi ně museli dosadit nějakého "ultrahypermagora", tak vymysleli Sheldona. Hodně lidí si myslí, že je hlavním tahounem seriálu, ale já jsem toho názoru, že kdyby ze seriálu odešel, tak by tam vlastně ani nechyběl. (stejně to bylo třeba s Coudym v Krok za krokem, Danny, Stacey a Miky v Podfukářích atd.).

Jinak - držte mi palce, zítra maturuji (písemná) Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 19 Apr 2010, 22:39

Raje chápu... Nejde o žádnou homo-věc, je to naprosto normální. Když si prostě tvůj nejlepší kámoš najde holku, začne být automaticky většinu času s ní a na tebe kašlat (nebo ti to tak aspoň připadá). A vo tom to je. Stejná věc je, když jsi prvorozená a "dostaneš" bratříčka nebo sestřičku. Rodiče se pak věnují "jen" miminu a tobě se to moc nelíbí... Smile Jsou to přirozené počáteční reakce na změnu...
Co se Sheldona týče, možná máš pravdu, možná ne... On je tu ale něco víc, než Cody ve Step by Step. Cody byl skutečně vymyšlený jen proto, aby pobavil. Sheldon je přece jen "základem" BBT, protože to má být seriál o hyperinteligentních lidech, a to je jedině on... Ostatní kluci jsou příliš normální. Smile Ale tohle nic nemění na tom, že Sheldona fakt nemusím. Smile
A palce držet budu. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Tue 20 Apr 2010, 15:02

Kolikokoli: Sheldona silně podceňuješ, TBBT by byl bez něj tak pětinový, troufnu si tipnout. Schválně se lidí zeptej, co jsem jim vybaví, když řekneš The Big Bang Theory. Leonard a spol. jsou více či méně normální, jen mají své mouchy a těžkosti. Sheldon je ovšem chodící anomálie na entou. Díky svému absolutnímu mimoňství a nekompatibilitě se světem běžných lidí je magnetem na zápletky, které vtahují do děje i ostatní postavy. Spíš bych řekl, že Sheldon byl základ, ke kterému se postupně nabalili další aktéři: civilizovanější spolubydlící, podobně mimoňští přátelé a nakonec prostá dívka z lidu, která je občas všechny postaví do latě.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 20 Apr 2010, 15:36

Možná máš pravdu. Jsem asi moc zaujatá, Shellyho postava mě holt moc nebere Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Tue 20 Apr 2010, 18:50

Sheldon-Cooper napsal:Když jsi tak přesvědčený tak proč se na to ještě koukáš?! Suspect
nemam vo zvyku hodnotit veci ktore nepoznam...

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 20 Apr 2010, 20:34

Raistlin napsal:Nicméně mohu říct aspoň to, že ve 2. sezóně najdu víc jednotlivých epizod, které se mi opravdu líbily (namátkou The Barbarian Sublimation, The Cooper-Nowitzki Theorem, The Financial Permeability...)
Nemůžu, než souhlasit. Přestože si, podobně jako Ďasík, myslím, že TBBT ještě neměl vyloženě špatný díl (=nuda a lítost nad ztraceným časem), z druhé série mi utkvěla v hlavě spousta vynikajících scén a v té době jsem (narozdíl od mnohých z vás) ani němel pocit, že by se nějak snižovala kvalita oproti sérii první. Naproti tomu třetí série se mi slévá dohromady a moc si toho z ní nepamatuju (snad kromě příchodu Bernadette, která je vítaným zpestřením). Fakt už nedokážu říct, nakolik je to tím, že v druhé sérii jsem tím mnohem víc "žil" (překládání, mnohem víc volného času = většinu dílů jsem viděl minimálně 2x, zatímco třetí sérii jsem viděl většinu dílů zatím jen jednou) nebo se něco změnilo, ale 1. a 2. série pro mě tvoří více méně celek a jako k takovému k němu prakticky nemám větší výhrady. Což se mi s příchodem třetí série změnilo...

Raistlin napsal:Kolikokoli: Sheldona silně podceňuješ, TBBT by byl bez něj tak pětinový, troufnu si tipnout...
Přesně tak Twisted Evil
Ať už je vám jeho postava sympatická nebo ne (Přiznávám, kdybych se na něj měl dívat jako na člověka, s nímž jsem nucen komunikovat, důvodů k antipatiím by bylo mnohem víc než těch druhých Wink), je to zkrátka nejvýraznější postava, kterážto má zásadní podíl na "geekovitosti" TBBT a tím jeho odlišnosti od jiných seriálů. A tudíž rozhodně není jedno, co s ním scénáristi dělají.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru