Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

+28
Dysharmonya
Pinny
tonda13
Ráďa
Flip
allyska
Geser
pathy
peterko
acervena
zhulos
kadles
edmund
pka
Strix
Obelix
Sheldon-Cooper
Starfish
terminal
Ufimcef
Bombič85
Sheldon 3.0
pospec4444
rock666
Ďasík
yaqwsx
baal666
Admin
32 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Tue 02 Feb 2010, 00:15


Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 02 Feb 2010, 10:21

dnešní díl lehký nadprůměr... 7/10 začátek slabší konec docela dost dobrý... nemohl jsem z toho jak Sheldon řekl, že tam nepracuje Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  yaqwsx Tue 02 Feb 2010, 13:41

Zápletka nebyla nějak extra silná, ale celkem jsem se nasmál. Prozatím 7,2/10; ale tituky to už asi moc nezmění...
Co jsme ale nepochopil byla ta scéna s balónky na konci – tady takovéto "dovětky" alá Step By Step mi k TBBT moc nesedí.
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 02 Feb 2010, 14:02

Moc pěkná epizodka, fakt jsem se nasmál... Very Happy Totálně mě dostalo, jak Bernadette poslala Sheldona spát. A ten suchobazénový "dovětek" na konci byl taky super, vůbec mi nevadil... Smile Jediné, co mi vadilo, byla ta ženská na pracáku, byla krajně nesympatická. Dneska 8/10.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty S

Příspěvek  rock666 Tue 02 Feb 2010, 21:25

Skvěle jsem se bavil, skoro celý díl!

rock666

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  pospec4444 Tue 02 Feb 2010, 21:52

Kdyby místo dostřihu na disku a v bazénu to bruslení vložili doprostřed, tak je to možná...

Co na té díze hrálo za song? Je to známé, ale nejde tam odposlechnout slova.

pospec4444

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Tue 02 Feb 2010, 21:54

Pekny dil, bazenek pobavil (ikdyz ten "dovetek" mi tam moc nesedl), Sheldon v restauraci taky dobry a ta zenska na pracaku byla spravne nesympaticka, tak jako jsou zensky na pracaku Very Happy Very Happy

jinak tu pisnicku znam, ale zaboha si nevzpomenu kdo to nazpival
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Bombič85 Tue 02 Feb 2010, 22:14

Chess - One night in Bangkok
Bombič85
Bombič85

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty 2/10

Příspěvek  Ufimcef Tue 02 Feb 2010, 22:16

Uuuu, spatenka, uz jen ten zacatek jak se tam Sheldon otaci a do toho ten umely smich: JEEECHACHA. Pak Sheldon zase dela veci, ktere by "stary Sheldon" v zivote neudelal. Pak se neco deje v jidelne, pak jsou padaci vtipy (hned minus 1 bod), potom se zase neco deje, pak scena z balonky vystrizena z nejakyho jinyho serialu, pak "klepaci vtip", predvidatelny vtip s chrapanim, pak celkem vtipna scena s hledanim prace, pak nevim a na konci disco scenka a zase nejaky outtakes. Podle me tvurci uz nevedi co, tak vymysleji Sheldnovi dalsi a dalsi "poruchy", ktere moc nezapadaji do jeho postavy a boji se postavit nejaky dil na nekom jinym. 2/10 a podruhy uz se na to nepodivam.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  terminal Tue 02 Feb 2010, 22:16

"Je mi líto, já tu nepracuji". Sheldone, Sheldone... Ty nám dáváš. Ale jo... Tešil jsem se a na to jak jsem se těšil a načekal tak určitě nejsem zklamaný. A zas se mám na co těšit

terminal

Počet příspěvků : 18
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Starfish Tue 02 Feb 2010, 22:24

Bazinga lol!

Starfish

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty The Big Bang theory - 3x14

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 02 Feb 2010, 22:28

Ta ženská co u ní byl Sheldon kuli práci vypadala jako originální dabérka Lízi Simpsonové aneb Yeardley Smith .. mám dokonce pocit, že to byla opravdu ona.. Smile .. jen takový postřeh.. Wink
Jinak epizoda docela v pohodě.. zápletka nic extra ale tak zatím průměr...
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Obelix Tue 02 Feb 2010, 22:49

Jeden z nejslabších dílů, co se "děje" týče, za to jeden z nejlepších, když to vezmeme z pojetí grotesky. Já si rozhodně nestěžuji Wink

Obelix

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 02 Feb 2010, 22:50

Nečekal jsem, že to někdy řeknu, ale už i já začínám mít pocit, že Big Bang upadá Crying or Very sad Když si vzpomenu, jak jsem si užíval první díly - jaký salvy smíchu u mě vzbuzovaly a jak mě tvůrci vždycky překvapili něčím novým a z jiných seriálů neokoukaných... Ale teď? Další díl postavenej na další Sheldonově podivnosti??? Rolling Eyes Navíc jak už tu kdosi podotknul, přestává mi to k jeho postavě sedět - začínají z něho dělat už opravdu magora... Na Big Bangu se mi vždycky líbilo, že byl jeho humor trochu někde jinde než u ostatních seriálů - snad promyšlenější, rafinovanější... u mnoha vtípků jste se mohli jen lehce pousmát, dokud vám nedošly všechny souvislosti, který danou repliku/situaci pozvedly o několik řádů výš. A autoři nechávali na divákovi, kolik toho pochopí (a nakolik si tudíž seriál užije)... Kde jsou ty časy, kdy se stálo za to podívat na jeden díl 2x až 3x, než člověk zachytil a postřehnul všechno...?

Poslední díly čím dál víc sklouzávají k humoru pro masy (hlavně nepřemýšlet) a například dvakrát v jednom díle zopakovat Sheldonův výstup v suchém bazénu, to už je opravdu známka zoufalého nedostatku nápadů. Poprvé mě to ještě docela pobavilo, ale opakovaný vtip opravdu není vtipem... Když se budu chtít dívat na stupidně se pitvořící a iracionálně jednající postavičky, pustím si nějakej animák nebo třeba Mr. Beana (kde jsou tyto prvky dotaženy ad absurdum a tudíž fungují o to lépe). Od Big Bangu ale čekám (nebo jsem aspoň čekal) trochu víc... Crying or Very sad

Nechápejte mě špatně, poslední díl TBBT rozhodně měl svoje světlé momenty (Bernadettino "zkrocení" Sheldona, I don't work here, Raj a jeho nápad s kluzištěm, scéna na pracáku (ač podle mě předčasně a uměle ukončená, právě tady se dalo dojít k nějaké zajímavé pointě)...), celkově vzato to u mě ještě rozhodně nebyl takovej průser, abych se u toho vysloveně nudil a nechtěl vidět další díl, stejně se ale poslední díly nemůžu ubránit pocitu, že jde kvalita seriálu opravdu pozvolna (ale vytrvale) dolů.

5/10
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 02 Feb 2010, 23:01

Byly tu už mnohem horší díly, třeba jak se Leonard ztrapňoval při fotbalovém zápase nebo jak lepili ty umělé kytky... Tenhle díl mě bavil od začátku do konce a nepochopil jsem to jedno hodnocení 2/10, i když bylo podrobně vysvětlené. Strixových 5/10 už je přijatelných.
Jak už jsem psal, mi opakovaný fórek se suchým bazénem nevadil, předvídatelnost taky ne a Sheldon byl magor vždycky... Dozvěděl jsem se, co je to grafén, něco o anatomii mozku, celkově jsem spokojený. Když se tehdy Leonard snažil komentovat ten zápas, bylo mi za něj tak trapně, že jsem tu scénu radši přetočil. Dneska se nic podobného nestalo.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 02 Feb 2010, 23:20

U mě těžko říct... Dnešní díly byl pro mě v podstatě dost kotroverzní - líbil se mi asi víc, než ten minulej, ale prostě mě začíná štvát, že to skoro celý táhne Sheldon. Jinak některý momenty byly podle mě opravdu povedený (a docela i inteligentní), ale bohužel mi přišly vyvážený spoustou laciných a prvoplánových blbostí. Nebo možná už mám prostě celej Big Bang okoukanej a čekám od něho moc, fakt nevím...

Jinak Sheldon byl sice magor vždycky, ale magor svázanej svýma vlastníma pevnýma pravidlama, což dávalo příležitost vymýšlet různý způsoby, jak s nima vytvořit kolizi (ideálně tak, aby divák musel trochu přemýšlet, co se děje) a tím vtipnou situaci. Bylo to trochu jako povídky "Já, robot" od Asimova (film z nich jen volně vychází), kde byly dány základní zákony robotiky, ale v každé povídce došlo zdánlivě k jejich porušení, což se nakonec vždycky ukázalo být jen nějakou (striktně logickou) anomálií. Nicméně poslední dobou mi přijde, že se Sheldon chová v každým díle trochu jinak, podle toho, jak se to zrovna autorům hodí do scénáře, čímž sice zjistíme, že Sheldon není robot, ale je otázkou, nakolik je to ještě Sheldon...


Naposledy upravil Strix dne Tue 02 Feb 2010, 23:30, celkově upraveno 1 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 02 Feb 2010, 23:27

Jo, tak to s tím Sheldonem mi vadí taky, nikdy jsem ho neměl v lásce. Chtělo by to díl zaměřený na Raje a Howarda... Ale to neznamená, že ten díl byl špatný. Smile
Jinak podobné hodnocení o "úpadku" BBT se tu objevují pravidelně už od konce první sezóny, přičemž mi se zatím ta třetí líbí víc, než druhá, takže nezbývá než počkat na další díly.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 02 Feb 2010, 23:34

Strix napsal:Nečekal jsem, že to někdy řeknu, ale už i já začínám mít pocit, že Big Bang upadá Crying or Very sad
Nechápejte mě špatně, poslední díl TBBT rozhodně měl svoje světlé momenty (Bernadettino "zkrocení" Sheldona, I don't work here, Raj a jeho nápad s kluzištěm, scéna na pracáku (ač podle mě předčasně a uměle ukončená, právě tady se dalo dojít k nějaké zajímavé pointě)...), celkově vzato to u mě ještě rozhodně nebyl takovej průser, abych se u toho vysloveně nudil a nechtěl vidět další díl, stejně se ale poslední díly nemůžu ubránit pocitu, že jde kvalita seriálu opravdu pozvolna (ale vytrvale) dolů.
5/10

Moje řeč ....

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 02 Feb 2010, 23:38

Ďasík napsal:Jinak podobné hodnocení o "úpadku" BBT se tu objevují pravidelně už od konce první sezóny, přičemž mi se zatím ta třetí líbí víc, než druhá, takže nezbývá než počkat na další díly.
Jj, já vím, taky proto jsem sám hodně váhal, jestli něco takovýho vyslovit, ale nějak si nemůžu pomoct.

A osobně mám ve druhé sérii několik VELMI oblíbených dílů (třeba The Barbarian Sublimation Laughing), který u mě zatím asi nic ze třetí série nepřekonalo...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 02 Feb 2010, 23:42

jj, Barbarian sublimation je super, stejně tak i Bath item gift hypothesis a Maternal capacitance... Very Happy Ale celkově mi třetí série přijde lepší, nevím proč.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Tue 02 Feb 2010, 23:58

K memu hodnoceni - pouzivam celou skalu od 1 do 10, narozdil od lidi co hodnoti super dil 10/10, dobry dil 9/10 a spatny dil 8/10. To, ze jsem tam dal 2 bodiky neznamena, ze bych dal 20% na CSFD, ale ze v porovnani s ostatnimi dily je to za 2. Vychazim z toho, ze dobry dil, ktery neurazi ani nepotesi je za 5 a od toho hodnotim ostatni. Kdyz dam nejlepsimu dilu Hany Montany 9/10 tak to neznamena, ze je lepsi nez dil BBT s 2/10. Je pravda, ze 3 rada je pomerne nevyrovnana, ale v posledni dobe se vic tesim na novy dil Modern Family vic, nez na BBT.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 03 Feb 2010, 00:03

OK. Dík za vysvětlení. Smile Já právě hodnotím tak, jak bych hodnotil na ČSFD. Wink A zatím pro mě žádný z dílů nebyl pod 5/10 - to už je hodně zlé - proto jsem se divil. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  edmund Wed 03 Feb 2010, 00:38

Docela v pohode epizoda (zadny vztahy), ale scena s micky se trapnosti vyrovnala scene, kdy se nasi vedatori zhulakali kolackama - to je pro BBT nedustojne.

edmund

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 03 Feb 2010, 00:40

Mozna proto se mi libila. Smile Protoze ta scena, jak se zhulili kolackama byla skvela. Jedna z nejlepsich vubec. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Wed 03 Feb 2010, 00:50

No dneska nic moc, scénaristi asi opět nebyli při síle... Jak už někdo psal výše, pracovnice na úřadu skrývala větší potenciál,.. míčky v kombinaci s bazinga a závěrečné míčky to sráží hodnocení. Abych ale jen nehanil, líbila se mi Bernadette, Leonard a Penny. Bohužel Raj a Howard zde dnes byli jen jako kompars. 4/10

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA] Empty Re: S03E14 - The Einstein Aproximation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru