Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

+29
tucnacek
kadles
carpe_jugulum
Raistlin
zesnek
edmund
muziji
acervena
Zdenda S.
Pinny
formelak
tombasek
Funky
LuKe
lvin
Strix
Katschaba
Sheldon 3.0
mirliflore
baal666
Dysharmonya
Kolikokoli
yossarian
Ďasík
metztli
karlos89
pka
ogedeikhan
Admin
33 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Thu 14 Jan 2010, 17:03

Kolikokoli napsal:Hlavně k těm opakovaným trikům: Když máte nějaký rituál (3x klepání, soft kitty při nemoci), tak to, že je to rituál znamená, že ho použijete v každé situaci - tj. když jdete k někomu na návštěvu vždy 3x zaklepete. Proto mi nevadí tyto opakované vtipy. Je to součást jejich osobnosti a lepší, než kdyby jednou zaklepal třikrát, a pak už ne. Prostě, když se klepe, tak 3x, když zdraví, tak 2x...
Tohle taky není to, co jsem aspon ja myslel .. klepani se vyskytuje v kazdym dilu. Asi nemas jako ja kazdej dil shlednutej 10x, tak vidis jen tohle. Ten dil byl proste slatanina dilu predchozich. Tim nerikam, ze to byl v csfd terminologii *odpad*, ale nejak moc me to nepobavilo .. proste jsem podstatu tech vtipku uz videl 10x Wink

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 14 Jan 2010, 18:30

Taky jsem viděla všecky díly několikrát, klepání je první věc, která mě napadne, když se řekne "opakovaný vtip." Jenže já se zasměji všemu, co je vtipné, i když už to slyším/vidím po stopadesáté. Laughing
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 14 Jan 2010, 18:39

No, ale je pravda, že tenhle vánoční díl byl pro mě velkým zklamáním... Začátek vypadal tak slibně, a pak se to nějak zvrhlo.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Vánoce

Příspěvek  whampingwillow Fri 15 Jan 2010, 14:29

Podle mě jde o to, že všichni čekali od vánočního dílu víc. Samozřejmě tvůrci s tím počítali a přemýšleli nad tím, kde to víc vzít. No a logicky je napadlo, že první Sheldonova sociální interakce by mohla být dobrá bomba. Jenomže když se nad tím zamyslíte, není úplně jednoduché vymyslet něco, co by Sheldona dokázalo do té situace dostat a proto je Leonardova opilá matka logickým, byť trošku nešťastným vyústěním.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru