Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

+29
tucnacek
kadles
carpe_jugulum
Raistlin
zesnek
edmund
muziji
acervena
Zdenda S.
Pinny
formelak
tombasek
Funky
LuKe
lvin
Strix
Katschaba
Sheldon 3.0
mirliflore
baal666
Dysharmonya
Kolikokoli
yossarian
Ďasík
metztli
karlos89
pka
ogedeikhan
Admin
33 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Mon 14 Dec 2009, 23:42

Vysílání: 15.12.2009

Zde jen diskuse k epizodě
Diskuse k titulkům ZDE

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Tue 15 Dec 2009, 09:06

lalalalaláááláááláááá Smile to bylo hustý santa
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 15 Dec 2009, 12:01

ogedeikhan napsal:lalalalaláááláááláááá Smile to bylo hustý santa
Jo, hustý je správný slovo, epizoda je nabitá spoustou typickejch třeskutejch gagů, ale nezasmál jsem se ani jednou, je to v podstatě hodně smutný Crying or Very sad ...
Navíc fanoušci Bernadette I love you, Howarda a Raje přijdou zkrátka, jinak je to ale moc dobrá epizodka alien

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  karlos89 Tue 15 Dec 2009, 12:01

Geniální epizoda s neuvěřitelnou kadencí vtipů Very Happy Další z těch, který jdou přehrávat pořád dokola... s vánočním dílem tvůrci ani tentokrát rozhodně nezklamali cheers santa

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Tue 15 Dec 2009, 12:05

NUDA!!!
ocakavala som rozhodne viac... mozno titulky by zachranili co-to, ale inak NUDAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
nimoyovsky diel bol lepsi...SadSadSad
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 15 Dec 2009, 13:36

metztli napsal:NUDA!!! ... mozno titulky by zachranili co-to ...
Já bych řekl spíš SODA!!! Laughing
Btw. odkaz na anglické titulky je v sekci Titulky Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 15 Dec 2009, 13:38

Bohužel musím souhlasit spíš s těmi, co píšou, že to byla nuda. Sice se mi párkrát mihl po tváři úsměv, ale čekal jsem mnohem, mnohem víc... Nimoyovský díl byl stokrát lepší.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Tue 15 Dec 2009, 14:28

Ďasík napsal:Bohužel musím souhlasit spíš s těmi, co píšou, že to byla nuda. Sice se mi párkrát mihl po tváři úsměv, ale čekal jsem mnohem, mnohem víc... Nimoyovský díl byl stokrát lepší.

Tak taky prekonat "podivej, sheldon me objima" slo asi dost tezko. Zatim jsem to projel bez EN titulku a musim priznat ze vetsinou nemam s odposlechem problemy, tak dneska me to neslo. Takze zatim nehodnotim, protoze me toho hodne uteklo.
BTW chci tu cepicku co ma Penny pri zdobeni stromku. Ta je proste husta santa

Ha. A tentokrat jsem si vsimnul i neceho sam. 14:46 ma sklenicku prazdnou, jen kapka na dne, 14:52 ji ma dolitou Cool
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 15 Dec 2009, 18:43

Mě se díl líbil Very Happy i Sheldonova první pusa Very Happy, ale i tak nimoyovský díl už nic nepřekoná Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Tue 15 Dec 2009, 19:14

...inak to ako leonardova matka pri veceri zase zacala s howardovym a rajovym homosexualnym vztahom... opakovany vtip, nebol vtipny...:/
zachranil to asi len leonard: "I dont know what are you talking about." Very Happy

podla mna asi najhorsi diel tretej serie...2/10
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Tue 15 Dec 2009, 20:15

do r*t* to sa chcete kazdy epizodu iba rehotat od zaciatku do konca? Kvalita tohto serialu uz davno nieje o tom, kolko minut zabijete smiechom, teda ak na to samozrejme nekukate len z toho dovodu ,ze sa chcete zasmiat a postavy vam vobec neprirastli k srdcu. Keby to bolo raz za cas nepoviem, ALE stale tu citat tie staznosti, ako nieco nebolo dostatocne vtipne.

tato epizoda bola uplne super, Sheldon a Leaonardova matka bol NAJVACSI TAH vsetkych troch serii. ja som spokojna, na vybornu.

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 15 Dec 2009, 21:39

já dávám 8/10 byl to dobrý díl... Jeden z těch lepších ve 3. sérii, ale vzhledem k tomu, že minulý vánoční považuju za 2. nejlepší a milnulý s Leonardovou matkou za 3. nejlepší, tak musím říct, že jsem čekal víc...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  karlos89 Tue 15 Dec 2009, 21:41

Mně přišel fakt super, hlavní aktéry a jejich postavy vytěžili úplně maximálně. Bohužel v hlasování jsem si spletl systém a místo 10ky hodil 1ku... Very Happy Šlo by to opravit???

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  mirliflore Tue 15 Dec 2009, 22:26

Jsem jediný, komu přijdou díly s Leonardovou matkou neskutečně deprimující?

mirliflore

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Tue 15 Dec 2009, 22:29

Průměr, čistej průměr, dobrej nápad, minimum vtipů (ale když už nějaké, tak dobré), Nimoyovsky dil jasne vede, tohle mu nasahalo bohuzel ani po kolena...4,5/10 a doufam ze se to zlepsi

jinak Vesele Vanoce Vam Vsem!
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Katschaba Tue 15 Dec 2009, 22:36

No nevím co si myslet. Taky jsem se u toho spíš nudila, a že to bylo nazváno vánoční epizodou? To bylo vidět maximálně jen v té části, kde zdobili vánoční stromek. Občas jsem se usmála, ale nic závratného. No snad bude další díl v lednu lepší :-)
Katschaba
Katschaba

Znamení : Býk Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36
Místo : R.I.P.

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 15 Dec 2009, 22:41

Hmm, podle mě průměr. Návrat Leonardovy matky byl dobrej nápad, ale bylo jí tam na můj vkus až moc (a to na úkor ostatních postav), vlastně jediná scéna, kde se nevyskytovala, bylo Sheldonovo "uklidňování". Párkrát jsem se zasmál, většinu času jsem se docela bavil, ale celkově podle mě spíš jeden ze slabších dílů.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 15 Dec 2009, 22:56

Dysharmonya napsal:do r*t* to sa chcete kazdy epizodu iba rehotat od zaciatku do konca? Kvalita tohto serialu uz davno nieje o tom, kolko minut zabijete smiechom, teda ak na to samozrejme nekukate len z toho dovodu ,ze sa chcete zasmiat a postavy vam vobec neprirastli k srdcu. Keby to bolo raz za cas nepoviem, ALE stale tu citat tie staznosti, ako nieco nebolo dostatocne vtipne.

tato epizoda bola uplne super, Sheldon a Leaonardova matka bol NAJVACSI TAH vsetkych troch serii. ja som spokojna, na vybornu.
Tady hodně záleží i na tom, koho máš ráda. Já osobně Sheldona beru jako nutného tahouna seriálu (nechci napsat rovnou nutné zlo), ale mnohem radši mám Raje a Howarda (hlavně Raje), kteří dnes nedostali skoro žádnou příležitost. Leonardova matka je sice skvělá, ale dneska jí fakt bylo až moc. Vtipů tam naopak moc nebylo, Vánoc ještě míň...

Pozitivní je, že jsem se dozvěděl, že se Ježíš Kristus narodil v létě, to mě hodně zaujalo. Celkově ale jednoznačně nejhorší díl třetí série.

P. S.: Kde jsi přišla na to, že se Leonardova matka objevila i v první sérii???
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 15 Dec 2009, 23:03

mirliflore napsal:Jsem jediný, komu přijdou díly s Leonardovou matkou neskutečně deprimující?
Ne, k zodpovězení této otázky stačí číst diskusi Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 15 Dec 2009, 23:10

pka napsal:
mirliflore napsal:Jsem jediný, komu přijdou díly s Leonardovou matkou neskutečně deprimující?
Ne, k zodpovězení této otázky stačí číst diskusi Very Happy

Mně třeba Leonardova máti jako postava určitě nevadí (první díl, kde se objevila (S02E15), byl podle mě super), ale jak se říká: Všeho moc škodí...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  lvin Tue 15 Dec 2009, 23:19

Dysharmonya napsal:do r*t* to sa chcete kazdy epizodu iba rehotat od zaciatku do konca? Kvalita tohto serialu uz davno nieje o tom, kolko minut zabijete smiechom, teda ak na to samozrejme nekukate len z toho dovodu ,ze sa chcete zasmiat a postavy vam vobec neprirastli k srdcu. Keby to bolo raz za cas nepoviem, ALE stale tu citat tie staznosti, ako nieco nebolo dostatocne vtipne.

tato epizoda bola uplne super, Sheldon a Leaonardova matka bol NAJVACSI TAH vsetkych troch serii. ja som spokojna, na vybornu.

Díky, konecne nekdo, kdo ma Vsech Pet Pohromade. Decka, vzpamatujte se, nemusite furt chvalit, ale aspon furt nekritizujte, sakra. Tenhle serial je tu pro Skvelou Zabavu. A ja se bavim. Stejne jako tentokrat. Vynikajici dil. Pro me je dulezite, zda me tvurci dokazou prekvapit a to se jim nekolikrat povedlo. 8/10

lvin

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 15 Dec 2009, 23:36

lvin napsal:Díky, konecne nekdo, kdo ma Vsech Pet Pohromade. Decka, vzpamatujte se, nemusite furt chvalit, ale aspon furt nekritizujte, sakra. Tenhle serial je tu pro Skvelou Zabavu. A ja se bavim. Stejne jako tentokrat. Vynikajici dil. Pro me je dulezite, zda me tvurci dokazou prekvapit a to se jim nekolikrat povedlo. 8/10
Víš, většinou jsem já ten člověk, co tohle píše. Very Happy A je to jen z jediného důvodu: nechápu, proč se ostatním ten díl nezdál skvělý... Dneska je chápu. Wink Navíc, pokud ses podívala na trailer, tak ani žádné překvapení se nekonalo, protože ta pusa mezi Leonardovou matkou a Sheldonem tam byla a nic "překvapivějšího" v tomhle díle rozhodně nebylo. Nebyl úplně špatný (to se zatím ještě nestalo), ale dobrý určitě taky nebyl...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  LuKe Tue 15 Dec 2009, 23:47

Taky jsem pomerne zklamany. Cekal jsem trochu vic =/ A to jsem clovek, ktery se vetsinou dobre bavi i u slabych dilu. Stale jsem cekal na nejaky vrchol a najedou byl konec(ikdyz Leonardovo "I dont know what are you talking about." bylo super :]). A do nynejska se nedivam na preview, neoplatilo se mi to u HIMYM, neoplatilo se mi to i tady. Blbe, ze tam davaji ty nejlepsi casti dilu Sad

A Rajesh zas nedostal vubec prostor silent

LuKe

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Funky Tue 15 Dec 2009, 23:53

Podla mna vyborna epizoda! Cely diel som mal taky neidentifikovatelny usmev na tvari a dialogy boli vyborne prepracovane a vypointovane. Takisto ako aj scenar dielu. Ja som sa bavil.

A preboha co mate tolki s tym Rajeshom? Ved jeho postava je uplne priemerna, navyse dost limitovana tym jeho (uz dost trapnym a nevtipnym) nehovorenim so zenami. Takze priestor moze dostat len pokial sa na scene nenachadzaju ziadne zenske postavy, co je malokedy. Takze priestoru tam ma presne tolko ako si jeho postava zasluzi.

Funky

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 16 Dec 2009, 00:01

Funky napsal:A preboha co mate tolki s tym Rajeshom? Ved jeho postava je uplne priemerna, navyse dost limitovana tym jeho (uz dost trapnym a nevtipnym) nehovorenim so zenami. Takze priestor moze dostat len pokial sa na scene nenachadzaju ziadne zenske postavy, co je malokedy. Takze priestoru tam ma presne tolko ako si jeho postava zasluzi.
No, totéž si já myslím o Sheldonovi. Co na něm proboha lidi vidí, vždyť je to polorobot bez citů a bez snahy jim porozumět. Raj je naopak sympaťák. Howard je moc šílený, Leonard moc normální a Penny je prostě Penny...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru