Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

+10
baal666
milford
Sheldon-Cooper
whampingwillow
ScorpionSX
BlastFX
tonny81
Kopec
yaqwsx
Alexandros61
14 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Délka vztahu Leonard a Penny.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Vote_lcap5%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Vote_lcap51%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Vote_lcap44%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Vote_rcap 44% 
[ 28 ]
 
Celkem hlasů : 63
 
 

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Kolikokoli Sat 06 Mar 2010, 21:16

Stejně to bylo i v Chůvě k pohledání. A další seriály se v tom moc nelišily...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 21:30

No každopádne dúfam že ak to skončí podobne, tak to bude až taká 10. séria kedy už to prakticky bude jasné že to takto skončí Smile

Ale myslím (a mám pocit že som to tu už písal), že pred koncom 3. série sa L&P rozídu a potom vo 4. sérii sa budú zase nejak dávať dokopy...aj z iných dôvodov než dej seriálu by to bolo asi dobré...
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 21:44

To že se rozejdou si čet jako oficiální spoiler děje dalších dílů?

PS.: Já tajně doufám, že seriál vydrží déle než 10 sérii.. santa .. co myslíte?

EDIT:
Sledovanost to stále má (každy premiérový díl je cca. druhý v celkovém pořádí sledovanosti premiér seriálů večer v USA!) tak si myslím, že by se mohl udžet..
Ale je pravda, že třeba u Simpsonových je ted sledovanost jen cca. 7mil. diváků, ale berme v potaz že je to již 21. série a BBT je to něco okolo 16. - 18 miliony diváků né? .. Zatím je to na dobré cestě! + jaký je neuvěřitelný zájem sledovat show live ve studiu..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 21:50

No neviem či to bolo myslené ako spoiler (lebo tie nesledujem, ani texty ani videá, rád sa nechám prekvapiť Smile) ale na toto som narazil niekde na nete a vraj to malo byť prevzaté od autorov seriálu...takže na 100% to samozrejme neni, je to len moje tušenie + nejaké tvrdenie z netu...


No ja tiež dúfam že seriál vydrží dlhšie než 10 sérií, len aby to bolo stále "ono" a nie už obohrané dokola...

EDIT: som zvedavý kedy predbehnú v sledovanosti Two and a half men, tí sú momentálne prví, ale BBT dobieha každým dielom...si pamätám že niekedy okolo novembra (listopadu) 2009 to bolo ešte "len" 13-14 mil. divákov a teraz pomaly tiahnu na 20...úžasný úspech, myslím že do konca tejto série sa na tých 20 mil. dostanú. A nezabúdajme že to je len USA! Čisto len počet divákov musí byť ohromne väčší, len je škoda že tých už do ratingov nerátajú...
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 22:09

Ano sledovanost stoupáá což je dobře!! bounce .. Jde o to, že také herci se po 10-ti letech také mění.. Jak je starej Jim vlastně? Podle mě je z nich nejstarší né?

EDIT: Za 10 let mu bude 46 pokud mám pravdu.. Exclamation lol! lol!
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 22:17

jj, Jim má 36 a je najstarší, Johnny je o niečo mladší, tuším 34, Kunal a Simon teraz presne neviem (check IMDB) a Kaley má 24. Ale myslím že aj po 10tich sériach (teda 10tich rokoch) by to ešte nebolo také hrozné...alebo teda 10 sérií aj s tými čo už sú natočené, teda ostáva už "len" 7 Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 22:21

Ano, nakonec jak moc by se mohl Jim za 10 let změnit Very Happy .. Bazingaa! by tu pořád byla Very Happy ..no po 15-ti sériich by to už bylo zajímavější Idea ..
Jééžiš já tak nechci aby BBT někdy skončilo .. a přiznejme si, že to může být třeba už 5. sérii!! Sad .. nikdo neví! ..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 22:29

No aj keď tajne dúfam že BBT bude mať aj viac ako 10 sérií, tak reálne by som to na číslo približujúce sa 10 kludne videl...myslím že technického a vedeckého podtextu je stále dosť, rovnako aj je možné posunúť postavy na iné miesto, napr. taký Raj by sa mohol naučiť rozprávať so ženami, takže potenciál na viac sérií tu je. Nemusí to byť stále len o L&P, hoci táto téma tam stále bude. A pochybujem že by sledovanosť nejak drasticky klesla po 4. sérii ktorá je zatial posledná potvrdená (tie ďalšie sa podpisujú až v priebehu poslednej podpísanej série), a myslím že v CBS nie sú takí blbí aby odpísali jeden z najsledovanejších seriálov.
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 22:32

Taky si myslím.. Smile

PS.: Teď jsem zas začal se dívat od první epizody první série Very Happy já se snad nikdy nenabažím Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 22:39

Hehe...ja takisto...som chorý tak trčím doma a nemám čo robiť, tak sledujem DVDčka...aspoň sa mi trochu obohrajú Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 22:44

Přesně tak.. epizoda 1x01 .. SaL jedou pro TV lol! .. já prostě nemůžu.. lol! ..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 22:48

jj, perfektná scéna Very Happy ja som už trochu ďalej..."I'm Sheldon's cousin Leo" lol! Vždy ma táto veta totálne rozseká lol!
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 22:53

Joo! To je úplně nej scéna! lol! .. už se de na 1x02 xD .. Ale teď jsem si všiml, že Sheldon se choval naprosto rozdílně v s1e01 než v dalších epizodách hlavně vůči Penny.. Idea Idea .. to bylo zajímavéé ..

EDIT: Třeba výraz když se chytá za jeho tabule a ríká o své práci Penny..
EDIT2: Výýbornou profilovou fotku máš! Wink Shocked I love you cheers
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 23:00

jj, to je preto lebo Pilot sa točil o dosť skôr ako ďalšie časti a preto aj niektoré ďalšie detaily sú rozdielne ako v ďalších epizódach.
Sheldon bol vtedy trochu "civilnejší" ako potom neskôr.
A to sa ešte nevie aký bol Sheldon v úplne prvom pilote, s inou herečkou namiesto Kaley a takisto aj s inou postavou namiesto Penny. Tam som videl len Leonarda a aj ten bol trochu iný...skôr horší ako lepší...
Ale možno toto bude všetko na DVD k tretej sérii, aspoň dúfam, predobjednávka je už zadaná na Amazone asi mesiac, čakám už len na september kým to vydajú Smile

EDIT: díki Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 23:05

Ty kupuješ ty DVDčka ..? Je tam hodně těch bonusů? Smile Nechtěl bys udělat třeba nějakej videoRIP těchto bonusů z dvd? Smile)
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 06 Mar 2010, 23:13

jj, mám prvú aj druhú sériu...k prvej sú bonusy nič moc, len nejaké rozprávanie o seriáli, pár slov od autorov a hercov, asi vtedy ešte nemysleli že to bude taký hit a preto tu nie sú ani "bloopers". Na DVD k druhej sérii je to už lepšie, sú tam aj bloopers a okrem toho ešte tiež nejaké rozhovory s hercami a autormi. Inak myslím že sa to dá nájsť aj na nete, ja som to videl tuším niekde na torrentoch. Ale tie bonusy s druhej série mám na disku ako RIP, tak to môžem niekam nahrať, neni problém.

Ale fakt dúfam, že tretie DVD bude napchaté bonusmi Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 23:17

Já že jsem to právě nikde nenašl.. molh by jsi někam upnout ty bonusy z 2. série.. a pokud by jsi měl jen chvilku čas tak třeba i z tý první? Smile) Byl bych opravdu moc vděčnýý!! Rolling Eyes
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sun 07 Mar 2010, 00:04

Táákže tu je upload, sorry že to trvalo tak dlho, ale musel som RIPnúť ten bonus z prvej série. Druhá séria je už RIP čo som našiel na nete.

kód:
http://rapidshare.com/files/359922977/1x00a_-_The_Quantum_Mechanics_of_The_Big_Bang_Theory.avi
http://rapidshare.com/files/359917594/2x00a_-_Physicist_To_The_Stars.avi
http://rapidshare.com/files/359915726/2x00b_-_Testing_The_Infinte_Hilarity_Hypothesis_Of_The_Big_Bang_Theory.avi
http://rapidshare.com/files/359910847/2x00c_-_Season_2_Gag_Reel.avi

Btw, mám všetky diely TBBT aj skonvertované na MP4 prehrávač (320x240) a iPhone/iPod Touch aj s CZ titulkami. Dám to sem na fórum tiež, možno niekto bude chcieť sledovať on-the-go Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 07 Mar 2010, 13:38

néééé radpid néé Very Happy Very Happy Very Happy .. ale dííky! sice to budu stahovat kolik dní ale co.. + nemáš ty epizody ve větším rozlišení něž 240x320? Smile mám v mobilu všechny až do 3. série ale ta 3. by se mi hodila .. tak 640x360 .. lol! Wink
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sun 07 Mar 2010, 14:14

No ešte to mám pre iPhone (dal som aj sem do témy pre iPhone) a tam je to vo väčšom rozlišku (480x272, to je imho celkom ok, dokonca aj na PC s menším rozlíšením), na 640x360 je to docela problém skonvertovať, lebo HDTV Rip je v 624x352 (teda menší a upscale by vyzeral zle) a 720p Rip by som zase musel konvertovať viackrát a to by trvalo strašne dlho (MKV->AVI->do AVI titulky->MP4).
Na RS to dávam lebo tam mám account a vydrží to tam aspoň rok, navyše na väčšinu CZ/SK serverov mám z nepochopitelných dôvodov hroznú rýchlosť UL aj DL...(aj pri "premium" účtoch a na pripojení 40/2 Mbit/s) Sad
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 07 Mar 2010, 15:03

Tak jsem si koupil Premium na Rapidu a už to smažim.. díííky kámo! Rolling Eyes Wink .. jinak já si to převedu sám to je v pohodě.. aspoň využiju ten GPU čip co je v grafikcý kartě a umí pomáhat procesoru při určitejch operacích jako třeba konvert.. uvidíme jak to pojede.. Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sun 07 Mar 2010, 15:05

Neni zač, dúfam že sa to bude páčiť, niektoré tie bloopers sú fakt dobré Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 07 Mar 2010, 15:06

Jdu se pohodlně usadit a užít si to! lol!
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 07 Mar 2010, 16:08

Tak jsem to celý sjel a bylo to fakt PERFEKTNÍ santa santa .. určitě se na to ještě párkrát podívam.. hlavně ty přeřeky .. Very Happy lol! .. už aby tu bylo to DVD s 3. sérií!! Smile kdy že si říkal, že má být?
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sun 07 Mar 2010, 18:19

No najskôr niekedy v septembri (září), pokial si dobre pamätám niekedy v druhej polovici...fakt dúfam že tam budú tie bonusy z prvej série a hlavne nevydaný pilot s terajším obsadením a aj úplne prvý pilot...to by som si fakt rád pozrel...

Ale je fakt že tieto bonusy sú perfektné! Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 3 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru