Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

+10
baal666
milford
Sheldon-Cooper
whampingwillow
ScorpionSX
BlastFX
tonny81
Kopec
yaqwsx
Alexandros61
14 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Délka vztahu Leonard a Penny.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Vote_lcap5%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Vote_lcap51%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Vote_lcap44%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Vote_rcap 44% 
[ 28 ]
 
Celkem hlasů : 63
 
 

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Tue 09 Mar 2010, 19:36

HIMYM neviem, ale zistiť sa to niekde bude dať, ale Two And A Half Men, čo chodí na CBS pred BBT máva vždy o ešte niečo viac divákov, ale tiež teraz neviem presné čísla...na nejakých tých fanstránkach to bude.
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 09 Mar 2010, 19:41

Super, že BBT takhle jede.. Cool .. Viděls ty fotky na twittru od Billa z Back lot? Very Happy fáákt doobrý.. Smile Cool
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Tue 09 Mar 2010, 19:43

jj videl, škoda že tam neni niekto známy "prichytený" Very Happy dúfam že Kunal dneska niečo nové pošle na twitter Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 09 Mar 2010, 19:46

Very Happy Very Happy Very Happy .. taky.. ten šmejdskej posun času.. všechno zajímavý startuje až večer místního času.. Laughing .. Škoda, že těch Twitteru není z BBT týmu víc.. mám ješte Twitter jednoho asistenta scénaristy a ten taky docela tweetuje o BBT..

Tweet by kunal:
FAQ # 1: I am the only cast member on twitter. The rest are fakes.

Sad Sad Sad Sad Sad

EDIT: Aspoň by mu bylo dobrý napsat ať řekně ostatním ať si taky udělaj ucet na Twitteru.. Cool .. by to bylo docela COOL..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Tue 09 Mar 2010, 19:49

jj, teraz som to videl...no škoda, myslel som že Kaley má ten twitter, ale nevadí no...ale aj tak mi to trochu nesedí s Kaley...je tam viac toho prečo by to mohol byť jej twitter...

A ten asistent tam dáva aj fotky, či len info?

EDIT: no ten posun času mi ani nespomínaj, to je katastrofa...aj s iných dôvodov...(myslím že vieš čo myslím Very Happy)

EDIT2: no skús mu napísať, možno ti odpíše niečo Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 09 Mar 2010, 19:52

Ještě jsem tomu twiteru nepřišel na kloub Embarassed Embarassed .. dám tedy k tomu tweetu "reply" a kde je pak vidět nějaká konverzece bo co? Tohle mě nějak nedochází..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Tue 09 Mar 2010, 19:53

jj tak nejak, dáš reply, ono ti to hodí do toho rámečku hore také to @*meno* a za to keď napíšeš niečo, tak sa to tomu dotyčnému zobrazí ako odpoveď...aspoň teda myslím no Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Admin Tue 09 Mar 2010, 19:58

ScorpionSX napsal:jj tak nejak, dáš reply, ono ti to hodí do toho rámečku hore také to @*meno* a za to keď napíšeš niečo, tak sa to tomu dotyčnému zobrazí ako odpoveď...aspoň teda myslím no Smile

hele, nechtěli byste zkusit nějaký IM klient na chat o nesouvisejících věcech?

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 09 Mar 2010, 19:59

ok tak sem poslal reply .. je to tam.. asi.. nevím.. uvidíme.. cheers
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 09 Mar 2010, 20:00

Jejks.. Admin.. Smile aaale.. prosíím.. už budem jen On Topic Smile .. ostatní budem řešit PM..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Tue 09 Mar 2010, 20:01

jj, doriešime to cez PM Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Ďasík Fri 12 Mar 2010, 20:16

No, teď se tu přidám do diskuse i já. Smile K tomu moderátorovi: no, když jste se na začátku tak hádali, tak jsem měl sto chutí vám něco nepěkného napsat a dokonce to téma i uzamknout. Pak jste to urovnali, tak jsem se na to vykašlal a nějakou dobu sem nekoukal...
... a teď jsem s hrůzou zjistil, že tu je 18 stránek. Shocked Takže si už víc jak hodinu čtu. A musím uznat, že spamovat teda umíte. Wink No, každopádně nic mazat ani přesouvat nebudu, je toho už příliš moc. A jak se říká, když proti nim nemůžeš nic dělat, tak se k nim přidej. Very Happy

Chci poděkovat za odkazy na bonusy, co jste sem hodili. Taky už dlouho uvažuju o zavedení tématu "Hlášky ze seriálu", ale když tak až později, teď nebudu mít moc času. Taky ten popis návštěvy WB studií byl hodně zajímavý, možná, v budoucnu, se tam taky vypravím (chtěl bych jednou projet autem nebo vlakem křížem krážem celé USA). Diskuse o hardwaru, konzolích a mobilech mě ale nebrala, já jsem spíš přes software (programování, web, překlad BBT Smile apod.) a hry hraju zásadně jen na PC.

S03E17 se mi taky líbila (nápad s Pánem prstenů byl geniální a vyplnil se mi tajný sen, že se v BBT objeví klasické Tolkienovy verše o Jednom prstenu) a Deckardovo a pkaovo hodnocení mě v úterý ráno dost vyděsilo. Ale jen se ukazuje, že prostě každý od BBT čekáme něco jiného. Mi se třeba v S03E08 hrozně líbilo, když se kluci "zhulili" koláčkama, když jeli pozorovat meteorický roj, a většina lidí to odsoudila. "Cítím, jak se Země pohybuje... Hýbe se moc rychle! Raji, zpomal ji!!!" nebo "A ráno, když se probudil, převalil se na posteli, otevřel oči a zjistil... ha ha ha... že to byla jeho sestřenice!" Very Happy Very Happy Very Happy

No a zpátky k tématu: Jo, Leonard s Penny se určitě ještě rozejdou, sejdou atd., ale nemyslím si, že závěr bude až tak dokonale stejný, jako v Přátelích a Chůvě k pohledání (ale je nutno uznat, že u obou byl ten konec geniální a skoro jsem brečel, hlavně u Přátel, což pro mě vždycky bude seriál číslo jedna). Přece jen, ať si někteří o "úpadku" BBT říkají, co chtějí, přád ještě to je seriál, který se od všech ostatních mírou exotovosti odlišuje...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 11 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru